Usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)

#1: Usmeni Autor/ica: ivy=) PostPostano: 18:32 pon, 16. 2. 2009
    —
dal moze informacija, kako je danas proso usmeni i kakva su se pitanja vrtila?

#2:  Autor/ica: mischa PostPostano: 19:02 pon, 16. 2. 2009
    —
pitao je zadatke s kolokvija, one koje nisi rijesio, lagrangeov tm, binomni, broj injekcija, surjekcija, permutacije, particije..to je ono sto ja znam.. Very Happy

#3:  Autor/ica: chinchi PostPostano: 22:48 pon, 16. 2. 2009
    —
stirlingovi brojevi prve i druge vrste,stabla,definiciju multiskupa,i opcenito stvari vezane uz multiskup,kako binomni koeficijenti ovise o k,znaci, n fiksan,k se povecava,kak se ponasa n povrh k,opcenito one stvari sve sta vrijede za binomne koeficijente i tak

#4: usmeni nakon popravnog... Autor/ica: Gost PostPostano: 12:29 čet, 19. 2. 2009
    —
Kada je usmeni za nas koji smo prošli na popravnom? Piše 25.02. u ponedeljak... DA li je to 23.02. u ponedeljak ili 25.02. u srijedu???

#5:  Autor/ica: ivy=) PostPostano: 13:27 čet, 19. 2. 2009
    —
mislim da ti je to informacija jos od prosle godine.
u utorak je meni profesor rekao da dodjem na usmeni u ponedjeljak u 8 i 30

#6:  Autor/ica: matovillka PostPostano: 8:16 sri, 20. 1. 2010
    —
zna li se možda, kad bi trebali očekivat taj usmeni kod prof,
neće valjda biti sljedeći tjedan, kad je i završni iz vektorskih

#7:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 11:20 čet, 21. 1. 2010
    —
Ako smo skupili više od 40 (recimo 41) bodova na kolokvijima jel moramo izlaziti na završni s obzirom da na stranicama kolegija piše da se bodovi sa završnog pribrajaju bodovima s kolokvija i tako se formira ocijena?

I jel se zna kad je termin završnog (usmenog)?

#8:  Autor/ica: kety PostPostano: 9:07 pet, 22. 1. 2010
    —
mora se izaći na usmeni.
profesor je jednom na predavanju rekao da se na usmenom mora znati, jer se na usmenom može i pasti

#9:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 13:53 pet, 22. 1. 2010
    —
jos jedna informacija, danas sam bio na žalbama kod asistenta Najmana te mi je rekao da će tokom dana izaći popis za usmeni, te da će vjerojatno termini biti utorak 26. i srijeda 27.01.
pa da se počnu ljudi pripremati Smile

#10:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 15:33 pet, 22. 1. 2010
    —
hm... ovo pise na stranici: Termin zavrsnog ispita biti ce poznat (i objavljen na webu) najvjerojatnije u utorak ili srijedu.

nadam se da je ovo ipak tocno i da usmeni nece bit utorak ili srijedu.

#11:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 15:35 pet, 22. 1. 2010
    —
Antonija (napisa):
hm... ovo pise na stranici: Termin zavrsnog ispita biti ce poznat (i objavljen na webu) najvjerojatnije u utorak ili srijedu.

nadam se da je ovo ipak tocno i da usmeni nece bit utorak ili srijedu.



Uf, i ja se nadam, ja samo napisao kako sam shvatio asistenta.
iskreno se nadam da sam krivo shvatio. da će biti bilo kad u 2 mjesecu.

#12:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 18:07 pet, 22. 1. 2010
    —
sve je to vjerojatno, niko nema još neku točnu informaciju (bil bi red da se negde napiše već neko točno vrijeme da si možemo uskladiti s drugim usmenima)...ili?

#13:  Autor/ica: ELESSAR PostPostano: 19:55 pet, 22. 1. 2010
    —
Postoji li službena litereatura za usmeni ili skripta?

#14:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 20:02 pet, 22. 1. 2010
    —
skripta

#15:  Autor/ica: Tygy PostPostano: 20:14 pet, 22. 1. 2010
    —
di je ta skripta?

#16:  Autor/ica: pajsonLokacija: ZAGREB PostPostano: 21:45 pet, 22. 1. 2010
    —
mislim da je skripta na engleskom!!!

#17:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 21:57 pet, 22. 1. 2010
    —
no problem... samo daj koordinate...

#18:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 22:02 pet, 22. 1. 2010
    —
joj, sry, kakva skripta, govoril sam za euklidske Very Happy
kaj se ovoga tiče, mislim da ti je dovoljno bilješke s predavnja Very Happy

#19:  Autor/ica: Gost PostPostano: 12:03 pon, 25. 1. 2010
    —
da li se možda zna bilo šta u vezi usmenih, tj. da li je točna ova informacija koju je asistent Najman rekao nekome na žalbama da će usmeni biti najvjerojetnije sutra i prekosutra ili da će tek sutra ili prekosutra biti OBAVIJEST o tome kad je usmeni?

Mislim, nekako mi se ne čini u redu da nam danas navečer u 22.00 jave da nam je sutra u jutro usmeni... Confused

#20:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 13:47 pon, 25. 1. 2010
    —
Ne vidim gdje je problem... Question


Netko je gore već c/p sa službenih stranica KIDM

evo ponovo c/p: Idea

"Termin zavrsnog ispita biti ce poznat (i objavljen na webu) najvjerojatnije u utorak ili srijedu."

Šta se ne kuži iz ovog? Sutra ili preksutra će tek biti objavljeni termini za usmeni... Laughing

#21:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 16:47 pon, 25. 1. 2010
    —
tak sam i ja shvatil Very Happy

#22:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 17:21 pon, 25. 1. 2010
    —
Ne dižem paniku... ali sad je do mene došlo da (nadam se da nije istina) su se profesor i asistenti krivo razumjeli, te da je obavijest na stranici krivo postavljena.

Što bi značilo da bi usmeni trebali biti sutra ili prekosutra.

Ako je i stvarno došlo do misunderstandinga, trebali bi pomaknuti termine na, barem, sljedeći tjedan...

Ili jednostavno svima podjele svih 20 bodova s usmenog i priča gotova Laughing Laughing Laughing

#23:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 17:23 pon, 25. 1. 2010
    —
a kad bi onda trebali znat za usmeni??
jel taj tvoj izvor jos nesto rekao? Wink

#24:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 17:40 pon, 25. 1. 2010
    —
kakt00s (napisa):
Ne dižem paniku... ali sad je do mene došlo da (nadam se da nije istina) su se profesor i asistenti krivo razumjeli, te da je obavijest na stranici krivo postavljena.

Što bi značilo da bi usmeni trebali biti sutra ili prekosutra.

Ako je i stvarno došlo do misunderstandinga, trebali bi pomaknuti termine na, barem, sljedeći tjedan...

Ili jednostavno svima podjele svih 20 bodova s usmenog i priča gotova Laughing Laughing Laughing

praktički niko ništa ne zna....
inače, slažem se s tobom oko boldanoga Very Happy

#25:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 18:49 pon, 25. 1. 2010
    —
Dobro sam rekao gore...

Jedna kolegica je bila kod profesora jer ju je zanimalo zašto nema popisa a već je prošlo nekoliko dana otkad su rezultati ispravljeni.

Očito asistenti nisu dobro shvatili profesora...

Uglavnom... još je nadodao da što više ljudi dođe sutra ili prekosutra... planirano ispitivanje je cca. 7 ljudova/sat

Ja samo prenosim poruku kako sam čuo... ne tvrdim niti potvrđujem ništa Razz

#26:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 18:58 pon, 25. 1. 2010
    —
ne zna se ko pije, ko časti Very Happy

#27:  Autor/ica: daisy PostPostano: 19:04 pon, 25. 1. 2010
    —
neeeeee Surprised
jel itko ide sutra???

#28:  Autor/ica: jejo PostPostano: 19:16 pon, 25. 1. 2010
    —
ja ne. ako na stranici pise da ce termin biti poznat TEK u uto ili sri, onda to znaci da tad sigurno nije usmeni. to sto se oni nisu razumijeli nije moja, odnosno nasa greska, nego njihova.
zbog toga jer su oni stavili takvu obavijest na stranici, ja sam se zapisala za usmene iz drugih predmeta.

tako da, svi koji cete ici odgovarat, sretno vam Smile

#29:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 19:21 pon, 25. 1. 2010
    —
jejo (napisa):
ja ne. ako na stranici pise da ce termin biti poznat TEK u uto ili sri, onda to znaci da tad sigurno nije usmeni. to sto se oni nisu razumijeli nije moja, odnosno nasa greska, nego njihova.
zbog toga jer su oni stavili takvu obavijest na stranici, ja sam se zapisala za usmene iz drugih predmeta.

tako da, svi koji cete ici odgovarat, sretno vam Smile


U pravu si. A i druga stvar... ako se to već doznalo danas, mogli su stavit obavijest na stranicu da je došlo do greške... te da nas se moli, tko može, da dođemo sutra i prekosutra na usmeni.

To što je jedna osoba bila kod profesora ne znači da je sad stvar čista. Ne može ona svima javit. Nismo mi razred pa da se svi znamo.

Čudno kako nitko od asistenata nije uočio ovaj thread i problem koji se stvorio... Nitko ništa ne komentira Smile

#30:  Autor/ica: tammy PostPostano: 19:32 pon, 25. 1. 2010
    —
Službena stranica (napisa):
Usmeni su u utorak 26.1. i srijedu 27.1. od 8:30 na dalje.

#31:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 19:33 pon, 25. 1. 2010
    —
samo ovo mogu reć...

Very Happy

#32:  Autor/ica: pajsonLokacija: ZAGREB PostPostano: 19:35 pon, 25. 1. 2010
    —
me: iam još jedno pitanje
kaj mi sami dolazimo na usmene
ili postoji nekakav red
Sent at 7:32 PM on Monday
Filip: ne postoji red Smile
sad me je profesor nazvao, pa ne mozemo ljude sutra rasporedzivati, posto mozda nece vidjet
ali bolje da tko moze izadze sutra, jer ce biti manja guzva

evo mog razgovora sa Filipom!!

#33:  Autor/ica: tammy PostPostano: 19:38 pon, 25. 1. 2010
    —
Rolling On the Floor Laughing

#34:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 19:47 pon, 25. 1. 2010
    —
No...nije nam/vam neka isprika to kaj su nam danas rekli da je usmeni sutra i preksutra...to je ona fora...cijeli semestar ste imali za uciti... Very Happy
A nista...idemo uciti...ja idem u srijedu pa kak bude bude...tko bude sutra isao neka javi kak je bilo Smile

#35:  Autor/ica: jejo PostPostano: 19:48 pon, 25. 1. 2010
    —
nije, ali imam usmene iz drugih predmeta pa Smile

#36:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 19:50 pon, 25. 1. 2010
    —
A i za njih smo imali cijeli semestar Very Happy
Ali kada smo kampanjci...uvijek si govorim...drugi puta cu pametnije...sama sebe varam Smile

#37:  Autor/ica: malari PostPostano: 20:50 pon, 25. 1. 2010
    —
da... i mi bi kao trebali doc u 8 i 30 i cekat cijeli dan da dodemo na red...kao da nemamo druge ispite..

#38:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 20:51 pon, 25. 1. 2010
    —
jel postoji mogucnost da se to odgodi na ponedjeljak ili tako nesto??
ljudi su tek sad vidjeli da su sumeni sutra. da smo ucili neznam kako (a nismo nikako), ne stignes bas previse ni ponovit od 8 navecer do pola 9 ujutro. Rolling Eyes

#39:  Autor/ica: malari PostPostano: 20:59 pon, 25. 1. 2010
    —
a ako nam predavanja pocinju 15. onda bi trebali imat pravo do 12.2. moc odgovarat..

#40:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 21:45 pon, 25. 1. 2010
    —
ko sutra ide? Very Happy Laughing...inače, ovo sve je ispalo vrlo vrlo loše najblaže rečeno... Laughing

#41:  Autor/ica: tierraLokacija: zg PostPostano: 22:27 pon, 25. 1. 2010
    —
nema šanse da idem sutra... imam već sutra jedan usmeni popodne...
tak da neću stić ni za srijedu:))
........ ja još uvijek gajim nade da će stavit drugi tjedan........Very Happy

PLIIIIZZZZZ ako netko od šefova čita ;(

#42:  Autor/ica: daisy PostPostano: 7:49 uto, 26. 1. 2010
    —
ja sigurno ne idem danas. imam jedan usmeni u 1. sutra onda valjda. al nisam ni pipnula jos kidm..

#43:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:44 uto, 26. 1. 2010
    —
Moze mozda netko tko je danas odgovarao napisati koja su pitanja bila? thx

#44:  Autor/ica: karaga PostPostano: 13:18 uto, 26. 1. 2010
    —
ja sam za citavu situaciju tek saznala s obzirom da sam bolesna. ocito je doslo do greske u komunikaciji izmedju asistenta i profesora. Upravo sam razgovarala s profesorom koji je rekao sljedece: usmeni ce biti i sutra (srijeda) od 8:30 do 19:00 sati, i svi koji mogu doci tada bilo bi dobro da dodju. Citiram "cim ranije dodju, tim bolje". Ako ne mozete (imate neke druge usmene vec taj dan, vidjeli ste obavijest prekasno...) onda ce usmeni biti u ponedjeljak, 1.2., od 8:30 nadalje. Sretno svima na usmenom

#45:  Autor/ica: biba PostPostano: 13:55 uto, 26. 1. 2010
    —
hvala na prenesenoj informaciji!!! Very Happy

#46:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 14:04 uto, 26. 1. 2010
    —
biba (napisa):
hvala na prenesenoj informaciji!!! Very Happy

+1

konačno neka dobra vijest!

#47:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 19:18 uto, 26. 1. 2010
    —
jel planira netko sutra na usmeni??

#48:  Autor/ica: tammy PostPostano: 19:22 uto, 26. 1. 2010
    —
Antonija (napisa):
jel planira netko sutra na usmeni??


Da Smile

#49:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 19:36 uto, 26. 1. 2010
    —
Da Very Happy

#50:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 19:48 uto, 26. 1. 2010
    —
sretno Very Happy

obavezno napisite dojmove i to sto prije. mozda se jos neki do 19:00 odluce na usmeni Wink

#51:  Autor/ica: mery PostPostano: 20:03 uto, 26. 1. 2010
    —
je li potrebna dodatna literatura za usmeni ili su dovoljna samo predavanja?

#52:  Autor/ica: daisy PostPostano: 20:40 uto, 26. 1. 2010
    —
jel itko bio danas?

#53:  Autor/ica: king_oberon PostPostano: 20:54 uto, 26. 1. 2010
    —
bijah

Lagrangeov teorem
grafovi (čekirajte sl. šalić)
podjela n istih objekata na k različitih objekata (izvod formule)

#54:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 21:18 uto, 26. 1. 2010
    —
sve si morao znati?? jel pomaze ista ako zapnes negdje??

#55:  Autor/ica: biba PostPostano: 21:23 uto, 26. 1. 2010
    —
i ja idem sutra gore!!! Cool

#56:  Autor/ica: Bambi313 PostPostano: 22:36 uto, 26. 1. 2010
    —
Usmeni je odličan, pita grafove, Lagrangeov tm i raspodjelu poklona, eventualno nešto sitno oko binomnog tm-a. Koliko znam danas nije nitko pao, a većina nas nije baš bila spremna. Ako ne znaš on te navodi i pomaže (čak na kraju ako ni navođenja ne pomažu sam napiše sve na ploču), tako da usmeni i nije neki stres. Sretno svima (iako vam sreća nije potrebna)

#57:  Autor/ica: biba PostPostano: 0:44 sri, 27. 1. 2010
    —
Bambi313 (napisa):
Ako ne znaš on te navodi i pomaže (čak na kraju ako ni navođenja ne pomažu sam napiše sve na ploču), tako da usmeni i nije neki stres.


sad mi je vec lakse!!! Laughing Laughing
hvala na info!!!

#58:  Autor/ica: frcka PostPostano: 12:56 sri, 27. 1. 2010
    —
da li iz kida ima popravni usmenog???
trenutačno sam u ratu s linearnom pa nisam sigurna koliko ću i do pon uspjet pogledat Embarassed

#59:  Autor/ica: daisy PostPostano: 14:00 sri, 27. 1. 2010
    —
ajd i vi danas koji ste bili, da cujemo dojmove i pitanja Smile tenkjuu

#60:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 14:50 sri, 27. 1. 2010
    —
Ma sve super i sve za 5. Profesor ima popis s bodovima s kolokvija i prozivao je po abecedi (tako da nije doslo do svadje tko ce priv Smile ) Dok sam ja bila tamo (do cca 9,30) svi su dobili neke cetvorke i petice, uglavnom su si digli ocijene. Vrtila su se pitanja Lang. teorem o inverznoj fja, permutacija, multiplikativni inverz, i onaj neki drugi inverz (kombin...neki...to je uglavnom inverz kojem je slobodni clan 0),matrica susjedstva, ono sa prvog predavanja imamo 6 djece i na koliko nacina mozemo napraviti od njih parove, to je ono (6 povrh 2)*(4 povrh2)*(2povrh2) sve kroz 3!,objasniti zasto je to tako, znaci 6djece, biram dva (prvi par, ostane 4 djece biram 2 (2.par) i ostane 2djece i to je jedan par i pitanje je bilo koliko je to (15) i onda rastav broja 15=1*3*5 i onda iz ovog rastava kako direktno vidimo da je to broj tih nacina, to je nesto sa totalnim uredjajem (tako mi je prof. rekao) kao uzme se najstariji iz grupe i on si bira jednog od njih preostalih 5, pa tako nesto dalje Smile
Zatim na primjeru tri formalna reda koja mi je on zadao morala sam reci koji ima i kakav inverz (multiplik. ili onaj drugi, znaci samo gledam slobodni clan kakav je)
Broj kombinacije onih novcica na onu djecu tako da svaki dobije barem 1,broj setnji duljine l od i do j je ono [A^l]ij
Ne sjecam se kaj je jos bilo... uglavnom profesor je ok, postavlja i potpitanja ako se slucajno ne mozes sjetiti necega

#61:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 16:04 sri, 27. 1. 2010
    —
ovo s djecom, to je skup od 6 elemenata, trebaju nam svi dvočlani podskupovi toga skupa a to je 6 povrh 2, kaj se nemre to samo tak objasnit nego komplicirati?

ovo kaj ti radiš je da gledaš sve uređene dvočlane skupove pa ih djeliš sa brojem permutacija jer nam redoslijed nije bitan

#62:  Autor/ica: karaga PostPostano: 16:29 sri, 27. 1. 2010
    —
frcka (napisa):
da li iz kida ima popravni usmenog???

U pravilima kolegija (sluzbeni web) pise da ima popravnog za one koji osvoje manje od 40 bodova i za one koji zele vecu ocjenu, tako da bi valjda trebalo biti...

#63:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 18:17 sri, 27. 1. 2010
    —
Tibor (napisa):
ovo s djecom, to je skup od 6 elemenata, trebaju nam svi dvočlani podskupovi toga skupa a to je 6 povrh 2, kaj se nemre to samo tak objasnit nego komplicirati?

ovo kaj ti radiš je da gledaš sve uređene dvočlane skupove pa ih djeliš sa brojem permutacija jer nam redoslijed nije bitan


Gle ne znam... Very Happy
Ja znam da je mene pitao to tako kako sam napisala Smile

#64:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 19:18 sri, 27. 1. 2010
    —
Very Happy...čestitam još jednom!

#65:  Autor/ica: biba PostPostano: 19:46 sri, 27. 1. 2010
    —
Tibor (napisa):
ovo s djecom, to je skup od 6 elemenata, trebaju nam svi dvočlani podskupovi toga skupa a to je 6 povrh 2, kaj se nemre to samo tak objasnit nego komplicirati?

ovo kaj ti radiš je da gledaš sve uređene dvočlane skupove pa ih djeliš sa brojem permutacija jer nam redoslijed nije bitan


to je bio zadatak na prvom satu predavanja....
ugl, rezultat je 15 ili 5!! , to je danas pitao sve, bar koliko ja znam....
meni je jos ubacio pitanje, kako ce izgledat formula ako umjesto 6 stavimo 2n...
pitao me lagrangeov teorem, iskaz, i da mu objasnim sta znaci koji clan...
pa mi je rekao da ubacim f(x)=x+2x^2 i vidim sta se onda dogadja....
a trece pitanje mi je bilo "k-permutacija n-clanog skupa"....

sto se tice profesora, prva liga!!!! stvarno pomaze!!!! ja sam jako ugodno iznenadjena!! Very Happy Very Happy

sretno svima koji idu u ponedjeljak!!! Cool

#66:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 22:23 ned, 31. 1. 2010
    —
Tibor (napisa):

pitao me lagrangeov teorem, iskaz, i da mu objasnim sta znaci koji clan...


moze meni to netko objasnit malo?? sto znaci koji clan? trazim u biljeznici i knjizi i ocito sam slijepa Confused

#67:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 22:38 ned, 31. 1. 2010
    —
Valjda se misli na ono sto je sto u samom teoremu, znaci [X^n]f(c)=k/n [x^n-k]*(x/f(x)), to je koeficijent uz x^n u f(x) jednak upravo tome, gdje su f(x) i (x/(f(x)) formalni redovi...ja toliko znam jer mi tako pise u kolegicinim predavanjima od lani. Ako se na to misli

#68:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 23:50 ned, 31. 1. 2010
    —
Antonija (napisa):
Tibor (napisa):

pitao me lagrangeov teorem, iskaz, i da mu objasnim sta znaci koji clan...


moze meni to netko objasnit malo?? sto znaci koji clan? trazim u biljeznici i knjizi i ocito sam slijepa Confused

to ti je lagrangeov teorem o inverznoj funkciji....

do kad su sutra usmeni? može se doći sutra dok god su usmeni ili trebamo u pol 9 biti već gore?

Added after 5 minutes:

Liddy (napisa):
Valjda se misli na ono sto je sto u samom teoremu, znaci [X^n]f(c)=k/n [x^n-k]*(x/f(x)), to je koeficijent uz x^n u f(x) jednak upravo tome, gdje su f(x) i (x/(f(x)) formalni redovi...ja toliko znam jer mi tako pise u kolegicinim predavanjima od lani. Ako se na to misli

nejde formula:

[X^n]((F^-1)(x))^k = (k/n) * [X^n-k](x/F(x))^n (← ljepše zgleda kad se na papir napiše)


F^-1 i F su inverzne funkcije i ovo bi kao bila formula za odredizi koeficjent uz X^n

#69:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 8:22 pon, 1. 2. 2010
    —
Da da...sorry napamet sam pisala po sjecanju jer kolegica od lani ima drukciji zapis...ali da...to je to Wink Sretno svima!



Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin