Usmeni kod prof. Cerina
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Metrički prostori

#1: Usmeni kod prof. Cerina Autor/ica: Gost PostPostano: 20:34 sub, 25. 2. 2006
    —
Profesor nije ispredavao cijelu skriptu, ali sam cuo da svejedno sve pita. Je li to istina?
I kako izgleda taj usmeni? Odgovaramo jedno po jedno, ili svi zajedno, u ucionici, u kabinetu, kako?
Hvala u ime svih nas koji moramo vizualizirati usmeni da bi umanjili strah. Smile

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:43 sub, 25. 2. 2006
    —
Ja sam bio jedini na usmenom, pa smo svejedno bili u ucionici (cini mi se 201) Arrow zakljucujem da i inace pita u ucionici. Cool

Inace, profesor je ugodan ispitivac. Very Happy Inzistira da znas kako spada, ali ti nece "skociti za vrat" ako negdje fulas. Cool Upozori te, mozda malo i hintira... dovoljno da pokrpas slucajnu gresku, ali nedovoljno da te "spasi" ako ne znas (ili krivo znas). Smile

Sretno na ispitu! Very Happy

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:58 sub, 25. 2. 2006
    —
Ovo je bilo brzo! Smile Hvala!

Ako ima netko iskustva odgovaranja u kabinetu, nek napise da me razveseli malo Very Happy

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:49 sri, 13. 9. 2006
    —
Bi li se nekom dalo napisati dojmove s nedavnih usmenih ispita? Smile

#5: usmeni Autor/ica: Zvijezda PostPostano: 12:14 uto, 10. 10. 2006
    —
Ucinilo mi se zanimljivo napisat kako ljudi nemaju dojmove s usmenih kad nemaju problema s kolegijem. Pogledajte samo UVIS i jos neke svima dobro poznate kolegije..... Nekakvom klimavom indukcijom zaključujem da je profesor jako ugodan na usmenom i da ne radi ljudima probleme. Naravno ne umanjujem time vaznost ucenja ali naglasavam da se u ovom kolegiju onda isplati ulozeni trud(kao i u vecini drugih). Sretno!!!

#6:  Autor/ica: Lara PostPostano: 18:04 sri, 24. 1. 2007
    —
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...

#7:  Autor/ica: hermione PostPostano: 18:07 sri, 24. 1. 2007
    —
Lara (napisa):
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...

Koliko sam ja upoznata, od kolega koji su to slusalo lani, prof. je pitao i onaj dio skripte koji nije stigao ispredavati. No, mozemo ga to ionako jos priupitati za 100 postotnu informaciju u ponedjeljak na predavnjima! Capa

#8:  Autor/ica: Mishika PostPostano: 20:24 sri, 31. 1. 2007
    —
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.

#9:  Autor/ica: hermione PostPostano: 8:07 čet, 1. 2. 2007
    —
Mishika (napisa):
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.

Nije ispredava zadnjih 30-etak stranica, ali to nista ne znaci jer profesor ionako pita cijelu skriptu. Rolling beba

#10:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:49 pon, 5. 2. 2007
    —
da li netko zna kada bi mogao biti usmeni od prvog roka? koja je sansa da bude ovaj tjedan?


kako izgleda usmeni? da li postoje neka standardna pitanja koja se vrte?

#11:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:45 ned, 11. 2. 2007
    —
Da li profesor na usmenom pita onaj dio iz skripte koji se bavi nepovezanoscu,tj nula dimenzionalnim prostorima, i slicno?

#12:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:15 pon, 12. 2. 2007
    —
mislim da je taj dio oznacen sa oznakom 5, pa znaci da pita to samo za 5

#13:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 13:39 uto, 13. 2. 2007
    —
kakva je procedura za kolokviste? ima li neki popis usmenih, treba li doci na dogovor, poslat mail? hvala!

#14:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:10 sri, 14. 2. 2007
    —
trebas normalno prijavit prek studomata pismeni
a onda se valjda nekak dogovorit za usmeni s prof (ili kod njega ili mailom)

mislim da to tak ide:)


kak je na usmenima? jel bio tko vec? kakva se pitanja vrte?

#15:  Autor/ica: TvrtkoLokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225 PostPostano: 20:42 sri, 14. 2. 2007
    —
Prijavis ispit preko studomata. Cekas pismeni i onda kad dodju rezultati, vidis kad su usmeni. Kolokventi odgovaraju skupa s onima s pismenog.

Usmeni je OK. Pita te tri pitanja ti odgovaras na njih i to je to. Usmeni moze biti i u pismenom obliku samo danas prof. nije mogao naci pitanja da nam ih podijeli, pa smo odgovarali jedan po jedan usmeno.

#16:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:54 sri, 14. 2. 2007
    —
a kakvim pitanjima je rijec? moze koji primjer?

#17:  Autor/ica: vkojic PostPostano: 20:57 sri, 14. 2. 2007
    —
Evo, ja sam danas bio na usmenom.
Profesor me pitao sljedece: kad kazemo za funkciju da je uniformno neprekidna, primjer takve, primjer fje koja nije takva (naveo sam standardan primjer f:<0,1]->IR, f(x)=1/x, i trebao pokazati da f,dakle, nije uniformno neprekidna), zatim, je li kompozicija uniformno neprekidnih fja uniformno neprekidna fja (dokazati to), Banachov teorem o fiksnoj tocki, te kako definiramo produkt topoloskih prostora (reci sto je topologija tako dobivenog prostora).
Eto, profesor nas je ispitivao u ucionici, svakoga posebno (bez publike), i sve u svemu bilo je vrlo ugodno, kao i sam profesor.
Neka pitanja koja su imali drugi ljudi (nisam zapamtio sve): sto je zatvarac, teorem Kuratowskog, dokaz Teorema 29.2., povezanost segmenta,dokaz Bolzano-Weierstrassovog teorema...

Sretno! Smile

#18:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:33 pet, 16. 2. 2007
    —
puno hvala! Wink

ak znate jos koje pitanje slobodno nadopisite Wink

#19:  Autor/ica: LSSDLokacija: SD CN PostPostano: 12:18 uto, 20. 2. 2007
    —
Ja sam isto odgovarala na prvom roku i pitao me je:
primjere omedjeng metrickog prostora,potpuno omedjenog,omedjenog i povezanog,omedjenog sa beskonacno mnogo elemenata,i mislim da je to sve sto se tice primjera. Da, pitao me je i sto mogu reci o metrickom prostoru ako je metrika na njemu jednaka 0.
Zatim, da dokazem teorem da je metrika na kompaktnom skupu potpuno omedjena, i da dokazem da je neprekidna funkcija na kompaktu i uniformno neprekidna.Very Happy
To je bilo to, sretno svima na drugom roku!Smile

#20:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:33 sub, 24. 2. 2007
    —
Imam jedno pitanjce u vezi usmenog kod prof. Cerina : jel netko zna bi li se moglo s 58 bodova dobit cetiri na usmenom ? Shocked (a da se ne uci one cjeline za 5, nepovezanosti i sl.)

#21:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:31 sub, 3. 3. 2007
    —
kak je bilo jucer na usmenima?
kakva pitanja su se vrtila?

pa da se pripremim do 4 mjeseca Wink

#22:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 13:35 sub, 3. 3. 2007
    —
kolegicu je prof. pitao aksiome kuratowskog, primjer kompaktnog skupa, pitao je jel <0,1>x<0,1> zatvoren, pa jel [0,1]x[0,1], pa da to dokaze.. ne znam tocno, ali otprilike tako nesto.

mene je pitao da definiram nula-dimenzionalan skup (nepovezanost sam povrsno presao, naucio sam definicije, pa sam znao ono sto je prof. pitao, nekako sam uvjeren da sve one teoreme bas ne pita), sto mogu reci o povezanom nula-dim. skupu (da je jednoclan), mora li takav biti lok. povezan nula-dim. (odg. je ne).
onda sam trebao definirati homeomorfizam, karakterizirat ga neprekidnim funkcijama, dat primjer, te reci kakavu strukturu cine oni homeomorfizmi koji imaju istu domenu i kodomenu (grupu).
prof. je pitao je li to topoloska grupa, sto nisam znao sto je, pa smo o tome malo pricali i na kraju me trazio da iskazem banachov tm o fiksnoj tocki.

kolegauposlije mene je pitao sto je normalan prostor, dati primjer prostora koji je potpuno regularan, ali nije normalan, primjer kompaktnog skupa, dokazat da otvoren interval <0,1> nije kompaktan (prekopokrivaca), svojstvo kompaktnih prostora. svi smo imali dobar kolokvij/pismeni, pa mi se cini da je neke od tih stvari prof. vise pitao zbog razgovora o tome i da pomaze ako negdje steka..

sretno!

#23:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:41 sub, 3. 3. 2007
    —
po pitanjima mi se cini da ste svi vi dobili 4 ili 5 Cool (ocu rec da su malo teza)

#24:  Autor/ica: Lara PostPostano: 20:24 sub, 3. 3. 2007
    —
Pitao je i dokaz da se tocka nalazi u zatvaracu skupa akko postoji mreza u tom skupu koja konvergira prema toj tocki. Nadalje, pitao je sto znaci da niz funkcija uniformno konvergira ka nekoj funkciji i je li funkcija kojoj uniformno konvergira niz neprekidnih fja nuzno neprekidna (a jos smo u analizi2 ucili da jest).
Sve u svemu, vrlo ugodan ispit:)

#25:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 21:06 pon, 5. 3. 2007
    —
evo, da se i ja prikljucim Smile
neka od pitanja su danas bila:
kaj je to zatvarac skupa u topoloskom prostoru, koja svojstva ima, da li postoji analogon formule Cl(A U B)=Cl(A) U Cl(B) sa presjecima, tj. vrijedi li Cl(A presjek B)= Cl(A) presjek Cl(B) (odgovor je naravno ne, vrijedi samo lijeva inkluzija; protuprimjer za desnu: A=<0, 1>, B=<1, 2>)
zatim: teorem Kuratowskog (iskaz i ideja dokaza);
pa...imamo li kakvu vezu izmedu povezanih i potpunih prostora.. (odgovor je ne, protuprimjeri: <0 , 1> za povezan i nepotpun, [0 , 1]U[3 , 4] za potpun i nepovezan);
primjeri povezanih te nepovezanih prostora;
i.. da li svaki metricki prostor ima upotpunjenje (tm 16.15) , uz naravno sve definicije potrebne da bi se znalo sto se tvrdi u teoremu i dokaz...
etoga:)
that's all folks Wink
p.s. prof je jaako ugodan, i nemate se cega bojati:) sretno svima Wink

#26:  Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 18:25 sri, 20. 6. 2007
    —
ovo bas ne spada mozda tu, hm, ali se tice usmenog kod profesora Čerina Very Happy
da li netko zna kad je na ovom (1.) roku? nisam bila na pismenom pa sam slabo obavijestena...
hvala!

#27:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:35 pet, 30. 11. 2007
    —
mislim da nitko nije odgovorio na ovaj stil pitanja... moze se s 2 s pismenog, dobiti 4 na usmenom?

#28: Do koje stranice Autor/ica: Liddy PostPostano: 12:31 sri, 28. 1. 2009
    —
Do koje stranice smo stali u skripti i sto je rekao profesor drugi (tj. zadnji sat), sto sve pita, cijelu skriptu ili samo sto smo obradili?

#29: Re: Do koje stranice Autor/ica: Gost PostPostano: 22:17 uto, 3. 2. 2009
    —
Liddy (napisa):
Do koje stranice smo stali u skripti i sto je rekao profesor drugi (tj. zadnji sat), sto sve pita, cijelu skriptu ili samo sto smo obradili?


poslala sam profesoru maila i odgovorio mi je da nebude ispitivao ono što nije ispredavao

#30:  Autor/ica: fluffLokacija: zgb PostPostano: 14:05 pet, 6. 2. 2009
    —
A do koje stranice je ispredavao? Smile

#31:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 16:07 pet, 6. 2. 2009
    —
100

#32:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:50 pet, 6. 2. 2009
    —
mislim da ne mozes dobiti 4!
ja sam bila u slicnoj situaciji s bodovima, nakon odgovaranja (a dobro sam odgovara, sto znaci da sam znala sve dokaze na postavljena pitanja), prof mi je pogledao index i rekao kako sam jos uvijek brucosica, ako san na 4toj godini faxa i rekao da eto, on ce me ucniti studentom i upisao mi ocjenu 2!

ali zelim srecu i mozda uspijes!

#33:  Autor/ica: megy123Lokacija: ZG PostPostano: 17:38 pet, 13. 2. 2009
    —
jel moze netko napisati detalje u vezi pismenog,tko zadaje,kakvi su rokovi,koliki postotak bodova se treba imati i sl..hvala vam...

#34:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 17:53 pet, 13. 2. 2009
    —
Za pismeni ti nemam pojma nista...jer ne znam nikoga tko je isao na pismein...to ili kolokviras ili ne prodjes (sto se pismenog dijela tice), jer nije tesko skupiti od 300 ili ne znam koliko bodova tih 60 koji su potrebni za izlazak na usmeni. Zadaca (lani je bio seminar) vrijede 50bodova, 50bodova dobijes na redovnim dolascima i eto ti 100bodova i mozes na usmeni. A kako se sa pismenim rokovima (za stare studente) ili popravnim (za bolonjce) nemam pojma.
Usmeni nije tezak, poznavanje definicija i primjera je (mozda) i dovoljno za dva. Sto se tice porfesora...netko ima lijepe rijeci za njega netko nema, valjda tok usmenog ovisi o tome kako se "svidis" profesoru, koliko znas...iskreno...ne znam Smile
Svatko o usmenom ima svoju verziju Smile

#35:  Autor/ica: megy123Lokacija: ZG PostPostano: 19:40 pet, 13. 2. 2009
    —
Ma problem je jer ja nisam radi zdrastvenih razloga mogla ići na predavannja niit na vježbe.Dobila sam potpis..a za pismeni nemam pojma kak proći.Tko daje rokove?Nemam pojma...

#36:  Autor/ica: Grga PostPostano: 17:36 sub, 14. 2. 2009
    —
Pismeni ti je valjda isti kao za nebolonjce, ali pitaj profesora, jako je pristupacan... Sto se usmenog tice, ugodan je i profesor te pusti da kazes sto imas za reci, da ti vremena da sam uocis pogresku ako je napravis, i ne inzistira na tome da se dokaz poklapa s onim iz skripte, dokle god je dokaz korektan Smile
A i ako nesto fulas pa te ispravi, ne uzima ti to za zlo ako vidi da razumijes o cemu se radi Smile

#37:  Autor/ica: Gost PostPostano: 12:44 pon, 16. 2. 2009
    —
Ako je danas netko odgovarao, nadam se da ce podijeliti dojmove... Smile

#38:  Autor/ica: Sylph PostPostano: 15:34 pon, 16. 2. 2009
    —
Do kojeg dana profesor ispituje bolonjce? Jel do petka 27.?

#39:  Autor/ica: vanja PostPostano: 7:46 uto, 17. 2. 2009
    —
Profesor ispituje ovaj i cijeli iduci tjedan (do 27.-og) - tako je pisalo na papirima na oglasnoj ploci iako mislim da ih vise nema tamo

#40:  Autor/ica: FFF PostPostano: 13:31 uto, 17. 2. 2009
    —
...neki su se dogovorili s profesorom i za u treci misec....

#41:  Autor/ica: kristin PostPostano: 11:34 sri, 18. 2. 2009
    —
ajde pliz ljudi recite kako je na usmenome,kako profesor ispituje,jel tesko polozit??
hvala

#42:  Autor/ica: fluffLokacija: zgb PostPostano: 14:04 sri, 18. 2. 2009
    —
Ja sam bila jucer, ok je.. Wink
Doduse, ja sam isla za prolaz (i prosla Wink ) pa ne znam kako je za vecu ocjenu.
Nije me piato niti jedan dokaz, pitao me produkt topoloških prostora, pa o tome, otvorenost unutra i tak... Onda me piato kad je skup povezan, i što su Cauchyjevi nizovi, kad konvergiraju (pa u R nek izabarem metriku i pokazem da konvergira) i tako.. nije strasno. Smile

#43:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 21:41 sri, 18. 2. 2009
    —
U kojoj predavaoni se odrzavaju usmeni?

#44:  Autor/ica: fluffLokacija: zgb PostPostano: 21:45 sri, 18. 2. 2009
    —
Kod profesora u kabinetu, gore na 3. katu Wink

#45:  Autor/ica: saki PostPostano: 12:17 čet, 19. 2. 2009
    —
A jel se moze uci slusat usmene??? ili je 1-1 Laughing

#46:  Autor/ica: korisnik PostPostano: 13:10 čet, 19. 2. 2009
    —
pitanje za fluff:

kolko si imala bodova ukupno s kolokvija? cula sam da nudi dvojke pa me zanima jel i tebi?

#47:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 13:52 čet, 19. 2. 2009
    —
Cure ispred mene imale 126, 135 i jedan je imala 153 i samo im je upisao dva, mene sa 105 bodova je pitao Banachov teorem,kontrakciju,fix tocku, kaj je topologija,primjer za nju
Bilo nas je jako malo na usmenom, navodno se hrpa ljudi prebacila z aiduci tjedan.

#48:  Autor/ica: fluffLokacija: zgb PostPostano: 15:39 čet, 19. 2. 2009
    —
Da, i nas je taj dan bilo samo troje..
Imala sam oko 135, 140 bodova, nije mi nista ponudio odma, samo je poceo ispitivati.. Smile
Ne znam, nama taj dan nikome nije ponudio :9 Ali vjerojatno ako ti malo fali, onda ponudi. Smile

#49:  Autor/ica: Mali_42Lokacija: 3-sfera PostPostano: 15:51 čet, 19. 2. 2009
    —
Mene je pitao:
predbaza topologije
drugi aksiom prebrojivosti i primjer (!R,D diskretna metrika) koji ne zadovoljava aksiom
Banachov teorem o fiksnoj tocki

#50:  Autor/ica: Gost PostPostano: 11:39 ned, 22. 2. 2009
    —
A tih preko 100 bodova je samo iz kolokvija(bez zadace i dolaznosti)?
Sta nije rekao prof. da onom tko ima ukupno preko 200 bodova da upisuje ocjenu?

#51:  Autor/ica: saki PostPostano: 13:07 ned, 22. 2. 2009
    —
Rekao je ali se promjenilo... Laughing

#52:  Autor/ica: Gost PostPostano: 23:41 ned, 22. 2. 2009
    —
jel ima popravni usmeni?

#53:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:02 pon, 23. 2. 2009
    —
Mislim da je na onom papiru sa uvjetima predavanja pisalo da ima popravak usmenog,ali ne znam da li je profesor poslije jos nesto rekao o tome.

Jel bi mi mogao netko otprilike reci onaj raspored usmenih(s obzirom da je maknut s oglasne ploce)?Ako netko tko se preziva od K do R, moze reci u kojem je terminu zapisan za usmeni.

Trebao sam nekom pogledat na faksu,a raspored je maknut.

hvala!

#54: metrički Autor/ica: Gost PostPostano: 11:42 pon, 23. 2. 2009
    —
ja se prezivam na p i usmeni mi je sutra u 12 sati.....

#55:  Autor/ica: d@nijel PostPostano: 13:54 pon, 23. 2. 2009
    —
A da jednostavno odes i pitas profesora?Koliko sam vidio moguce je cak i odgodit usmeni.

#56:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:30 uto, 24. 2. 2009
    —
Kad je popravni za one koji padnu ovaj tjedan ili ne izađu?

#57:  Autor/ica: MystiCLokacija: South of Heaven PostPostano: 21:12 uto, 24. 2. 2009
    —
Anonymous (napisa):
Kad je popravni za one koji padnu ovaj tjedan ili ne izađu?


prof nudi ocjene, pa odi prvo vidjet da li ce ti ponudit ocjenu prije nego odgodis usmeni

#58:  Autor/ica: DixielandLokacija: Ispod Sunca zlatnoga.... PostPostano: 22:40 uto, 24. 2. 2009
    —
Jel ima ko sa 100 bodova (dakle 0 ili blizu 0 sa kolokvija)? Kakva su pitanja? Jel ima uopce razlike za 2 ili za visu ocjenu u odgovaranju?

#59:  Autor/ica: MystiCLokacija: South of Heaven PostPostano: 12:14 čet, 26. 2. 2009
    —
neznam, al znam da je jednoj mojoj prijateljici koja je jako malo bodova na kolokviju imala ponudio ocjenu

#60:  Autor/ica: ivanas PostPostano: 14:55 pon, 25. 5. 2009
    —
Predbaza topologije, Banachov tm o fiksnoj točki, otvoreni skupovi, i primjere za sve to.

Jedan od ugodnijih usmenih.
Laughing

#61:  Autor/ica: goranm PostPostano: 0:49 čet, 9. 7. 2009
    —
Povezanost, karakterizacije povezanosti (onaj teorem koji daje 5 ekvivalentnih definicija povezanosti), primjer povezanog prostora i dokaz. Zatim, uniforma konvergencija za niz funkcija, primjer takvog niza, primjer niza funkcija koji konvergira po točkama, ali ne konvergira uniformno i dokaz. Iza toga Banachov teorem o fiksnoj točki i Brouwerov teorem o fiksnoj točki. Smile

#62: Neka pojasnjenja u vezi usmenih Autor/ica: cerin PostPostano: 17:51 pet, 1. 1. 2010
    —
Danas sam prvi puta citao poruke na forumu.
Vidim da su neki u strahu. Ove godine nisam
bas sve ispredavao jer nisam bio svjestan kako
se sve promjenilo pa u sijecnju zapravo nema
predavanja. Zato cu naravno ispitivati samo ono
sto sam prekrio s time da za 4 i 5 treba znati i
ostalo (bez nepovezanosti).
Prvo ce biti drugi kolokvij i s rjesenjima treba predloziti
termine za usmene. Od tih prijedloga s rezultatima
kolokvija i predlozenim ocjenama biti ce napravljena
i lista usmenih koja ce pokusati maksimalno uvaziti
predlozene termine studenata. Ja zamisljam ispitivati kakvih
8-10 radnih dana po oko 10 studenata svaki dan. Opisi tih
usmenih na forumu su dosta realisticni tako da nema razloga
za paniku ili strah. Srdacan pozdrav, Zvonko Cerin
P.S. Skoro nikada ne trosim vrijeme i oci na internetu tako da
necu ulaziti u neke prepiske. Mobitel je prakticniji a email posjecujem
mozda jednom sedmicno.

#63:  Autor/ica: Gost PostPostano: 2:13 ned, 31. 1. 2010
    —
Jel moze netko tko je bio na usmenom prosli tjedan napisat svoje dojmove?
I jel istina da profesor nudi ocjene ljudima s manje od 100 bodova na kolokviju Shocked ?
hvala unaprijed

#64:  Autor/ica: Crvenkapica PostPostano: 9:31 ned, 31. 1. 2010
    —
Imaš na vratima njegovog kabineta popis kad tko odgovara s tim da je većini ponuđena ocjena koju mogu uzeti bez usmenoga. Naravno nije svima ponuđeno pa pretpostavljam da oni kojima nije moraju odgovarati, al to je samo pretpostavka. Ja sam imala manje od 100 bodova na kolokvijima i ponuđena mi je dvojka bila na tom popisu i profesor kad sam mu došla me pitao kako se zovem, da prema popisu imam dva i da li sam zadovoljna s tim ili želim odgovarati. Rekla sam da sam zadovoljna i to je bilo to. Smile

#65:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:54 ned, 31. 1. 2010
    —
Da, znam za popis, ja sam jedna od tih kojima nije nista ponudjeno, ali cula sam da je znao ponudit ocjene i ljudima koji su imali jako malo bodova na kolokviju pa zato pitam.... Hvala svejedno

#66:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 11:42 pon, 1. 2. 2010
    —
nema ti to veze s bodovima koliko sam skužila. jer ljudima je s manje bodova od mene bila nuđena 2, a ja sam morala odgovarat recimo. mislim da nema kriterija kome 2, a kome usmeni.

#67:  Autor/ica: Gost PostPostano: 12:45 pon, 1. 2. 2010
    —
A koliko si imala bodova? i sto te pitao na usmenom?



Forum@DeGiorgi -> Metrički prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin