Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente (informacija)
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:19 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente Citirajte i odgovorite

Prije 10ak dana objavljen je [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11453]rani draft prijedloga za reorganizaciju ispitnih rokova za stare studente[/url]. U medjuvremenu, stvar je bila na VVSu, gdje je novi raspored kolegija po ispitnim razredima prihvacen, no profesori su izrazili zelju za javnom raspravom sa studentima o samom prijedlogu preraspodjele ispitnih rokova.

Rasprava ce se odrzati vjerojatno u cetvrtak popodne (jos pokusavam uglaviti termin). Tocno mjesto i vrijeme objavit cu ovdje.

Molim studente 4. godine i apsolvente da se odazovu raspravi, cak i ako su svoje misljenje vec dali putem maila. Ne ocekujem da ce stvar dugo trajati.

Prijedlog o kojem se raspravlja mozete skinuti [url=http://degiorgi.math.hr/forum/images/posts/novi_raspored_pismenih-2.pdf]ovdje[/url] (PDF, 126kB). Jedina veca promjena u odnosu na ono sto ste vidjeli (tj. tadasnji "prijedlog 4") je pomak prvog roka za tjedan dana kasnije zbog nekih uskladjivanja datuma.

:D

P.S. Neka vas ne (z)buni sto je druga stranica PDFa prazna... to je neko chudo s PDF exportom u OOCalcu. :roll:
Prije 10ak dana objavljen je rani draft prijedloga za reorganizaciju ispitnih rokova za stare studente. U medjuvremenu, stvar je bila na VVSu, gdje je novi raspored kolegija po ispitnim razredima prihvacen, no profesori su izrazili zelju za javnom raspravom sa studentima o samom prijedlogu preraspodjele ispitnih rokova.

Rasprava ce se odrzati vjerojatno u cetvrtak popodne (jos pokusavam uglaviti termin). Tocno mjesto i vrijeme objavit cu ovdje.

Molim studente 4. godine i apsolvente da se odazovu raspravi, cak i ako su svoje misljenje vec dali putem maila. Ne ocekujem da ce stvar dugo trajati.

Prijedlog o kojem se raspravlja mozete skinuti ovdje (PDF, 126kB). Jedina veca promjena u odnosu na ono sto ste vidjeli (tj. tadasnji "prijedlog 4") je pomak prvog roka za tjedan dana kasnije zbog nekih uskladjivanja datuma.

Very Happy

P.S. Neka vas ne (z)buni sto je druga stranica PDFa prazna... to je neko chudo s PDF exportom u OOCalcu. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:56 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sastanak ce se odrzati u [color=green][size=17][b]cetvrtak, 14-15, u 003[/b][/size][/color]. :)

Znam da (neki) racunarci imaju predaju zadataka iz "Operacijskih sustava" od 14 na dalje. :? Na zalost, drugi termin nismo uspjeli naci, no na sastanak i dalje moze doci tko god zeli: Leonardo je rekao da ce pricekati one koji dodju i (malo) nakon 15 sati. =D> Ipak, molim da covjeka ne ostavite da ceka cijeli sat, nego da ponesto studenata ode i na OS odmah od 14 sati. ;)

Na sastanku bi trebali biti Prodekanica i jos nekoliko clanova VVSa; ideja je da prezentiramo ovo sto imate gore u PDFu i onda odgovorimo na eventualna pitanja, saslusamo komentare,... :)

Vidimo se u cetvrtak! :D
Sastanak ce se odrzati u cetvrtak, 14-15, u 003. Smile

Znam da (neki) racunarci imaju predaju zadataka iz "Operacijskih sustava" od 14 na dalje. Confused Na zalost, drugi termin nismo uspjeli naci, no na sastanak i dalje moze doci tko god zeli: Leonardo je rekao da ce pricekati one koji dodju i (malo) nakon 15 sati. Applause Ipak, molim da covjeka ne ostavite da ceka cijeli sat, nego da ponesto studenata ode i na OS odmah od 14 sati. Wink

Na sastanku bi trebali biti Prodekanica i jos nekoliko clanova VVSa; ideja je da prezentiramo ovo sto imate gore u PDFu i onda odgovorimo na eventualna pitanja, saslusamo komentare,... Smile

Vidimo se u cetvrtak! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
blackrose
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2007. (20:08:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:13 uto, 17. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Necu moci biti prisutna na sastanku, ali me samo zanima jesu li uzeli u obzir studente koji uglavnom imaju kolegije iz jednog razreda?? i sto onda ako ga padnu? po tome bismo trebali cekati cca 2 mjeseca da ga ponovno izadjemo, a nista drugo ne mozemo izmedju...

eto,samo komentar!

molim vas samo da javite ovdje na forumu sto je dogovoreno.. da znam sta me ceka
Necu moci biti prisutna na sastanku, ali me samo zanima jesu li uzeli u obzir studente koji uglavnom imaju kolegije iz jednog razreda?? i sto onda ako ga padnu? po tome bismo trebali cekati cca 2 mjeseca da ga ponovno izadjemo, a nista drugo ne mozemo izmedju...

eto,samo komentar!

molim vas samo da javite ovdje na forumu sto je dogovoreno.. da znam sta me ceka


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:56 uto, 17. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Razredi su slozeni tako da bude sto manje preklapanja. :) Ako netko ipak ima (samo) preklapanja, nema nekog dodatnog nacina "krpanja" (osim dogovora s nastavnikom). :(

Rokovi su i sada razmaknuti 2 i vise mjeseci, a konsekutivni izlasci unutar jednog roka su upitne korisnosti (nauciti za par dana ono sto si pala nekoliko dana ranije cesto nije lako izvedivo). :|

Ja nekako racunam da je ovaj nacin zgodan za dobro pripremiti ispite i polagati ih cim se izadje (jer nisu nagurani). :D
Razredi su slozeni tako da bude sto manje preklapanja. Smile Ako netko ipak ima (samo) preklapanja, nema nekog dodatnog nacina "krpanja" (osim dogovora s nastavnikom). Sad

Rokovi su i sada razmaknuti 2 i vise mjeseci, a konsekutivni izlasci unutar jednog roka su upitne korisnosti (nauciti za par dana ono sto si pala nekoliko dana ranije cesto nije lako izvedivo). Neutral

Ja nekako racunam da je ovaj nacin zgodan za dobro pripremiti ispite i polagati ih cim se izadje (jer nisu nagurani). Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 19:41 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U svakom slučaju, za većinu nas "starih" studenata će ovo biti puuuno bolja situacija nego da nam se svakih par mjececi sve nagura u tjedan dana. Svaka čast! Baš ste me ugodno iznenadili! 8)
U svakom slučaju, za većinu nas "starih" studenata će ovo biti puuuno bolja situacija nego da nam se svakih par mjececi sve nagura u tjedan dana. Svaka čast! Baš ste me ugodno iznenadili! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 10:10 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pošto se ne mogu pojavit na sastanku, podržat ću prijedlog ovdje.
a što ako se jako malo pojavi ljudi na sastanku? hoće li to bit shvaćeno kao da studenti nemaju ništa protiv ovakve promjene? meni to zvuči logično...
pošto se ne mogu pojavit na sastanku, podržat ću prijedlog ovdje.
a što ako se jako malo pojavi ljudi na sastanku? hoće li to bit shvaćeno kao da studenti nemaju ništa protiv ovakve promjene? meni to zvuči logično...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:50 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sastanak je bio i prosao u velebnoj atmosferi prepune 003 (bilo je 11 studenata i 7 ostalih (nastavnici i njima slicni)). :D Trudili smo se odgovoriti na silnu poplavu pitanja i komentara... nadam se da smo i uspjeli, tj. da nitko od troje koji su pitali/komentirali nije ostao zakinut za odgovor. :)

Opci stav je da se pucanstvu svidja prijedlog i da ga se podrzava. :sreca:

Evo malo statistika iz [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11453]prijasnjeg e-mail propitivanja studentskih misljenja (by greeneyes)[/url]:

[table]
Ukupno poslano mailova min. 175
Odazvalo se 59
Za/odusevljeni/deliricni/... 53
Neodlucni (nacelno podrzavaju) 3
Protiv: 3[/table]

O prijedlogu ce se konacno odlucivati na VVSu (uskoro) i na FV (prije ljeta). :) Ako ima kakvih primjedbi (npr. kolizije u rasporedu kolegija po ispitnim razredima), e-vrisnite cim prije (mail/PM greeneyes, Nesi, meni,... birajte! ;)) dok jos ima sanse da se stvari (po)krpaju. :D

Uz veliku zahvalu Nesi i greeneyes (koje su sastavile novi raspored po razredima),

:w
Sastanak je bio i prosao u velebnoj atmosferi prepune 003 (bilo je 11 studenata i 7 ostalih (nastavnici i njima slicni)). Very Happy Trudili smo se odgovoriti na silnu poplavu pitanja i komentara... nadam se da smo i uspjeli, tj. da nitko od troje koji su pitali/komentirali nije ostao zakinut za odgovor. Smile

Opci stav je da se pucanstvu svidja prijedlog i da ga se podrzava. Trcim u krug od srece!

Evo malo statistika iz prijasnjeg e-mail propitivanja studentskih misljenja (by greeneyes):

Ukupno poslano mailovamin. 175
Odazvalo se59
Za/odusevljeni/deliricni/...53
Neodlucni (nacelno podrzavaju)3
Protiv:3


O prijedlogu ce se konacno odlucivati na VVSu (uskoro) i na FV (prije ljeta). Smile Ako ima kakvih primjedbi (npr. kolizije u rasporedu kolegija po ispitnim razredima), e-vrisnite cim prije (mail/PM greeneyes, Nesi, meni,... birajte! Wink) dok jos ima sanse da se stvari (po)krpaju. Very Happy

Uz veliku zahvalu Nesi i greeneyes (koje su sastavile novi raspored po razredima),

Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2005. (14:15:57)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 17:12 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pošto nisam znala na 'raspravi' da li se profesorima puno predmeta nalazi u jednom razredu ili ne....

malo sam pregledala popis predmeta i kako su raspoređeni u razrede ali nema nikakvih problema...

dakle, što se tiče profesora-sve 5 i sve nam paše!

Pozdrav!
pošto nisam znala na 'raspravi' da li se profesorima puno predmeta nalazi u jednom razredu ili ne....

malo sam pregledala popis predmeta i kako su raspoređeni u razrede ali nema nikakvih problema...

dakle, što se tiče profesora-sve 5 i sve nam paše!

Pozdrav!



_________________
Ivana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:01 čet, 19. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Duboko zahvalan! :naklon:
Duboko zahvalan! Zahvaljujem, postovani kolega!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 22:27 sub, 21. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bi najveći problem mogla biti D grupa. Tamo su nam i Algebarske strukture, Geometrijske strukture, Nacrtna geometrija i Uvod u diferencijalnu geometriju, a znam dosta nas koji imamo upisano bar 2-3 od ovih kolegija. Vjerojatno je već kasno sad za prijedloge. Možda ćemo se ipak moći dogovoriti nekak s profesorima :(
Mislim da bi najveći problem mogla biti D grupa. Tamo su nam i Algebarske strukture, Geometrijske strukture, Nacrtna geometrija i Uvod u diferencijalnu geometriju, a znam dosta nas koji imamo upisano bar 2-3 od ovih kolegija. Vjerojatno je već kasno sad za prijedloge. Možda ćemo se ipak moći dogovoriti nekak s profesorima Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:14 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ideja vam nije losa, ali ne svidja mi se nimalo sto smo do sad imali 9 rokova godisnje, a po ovom prijedlogu bi ih bilo 6 (za svaki pojedini razred). Pokusajte nagurati jos pokoji.
Drugi problem je kad student padne neki ispit, obicno nauci jos malo i izadje odmah na sl. roku, koji bi mu po ovome mogao biti tek za 2-3 mjeseca (min 5 tjedana), sto je previse.
Nagurajte jos pokoji rok i neka se redaju svaku srijedu (ili neku drugi dan u tjednu).
Odobravam (s odusevljenjem) ove izmjene razreda (ispiti su mi stalno padali u A i D razrede).
Ideja vam nije losa, ali ne svidja mi se nimalo sto smo do sad imali 9 rokova godisnje, a po ovom prijedlogu bi ih bilo 6 (za svaki pojedini razred). Pokusajte nagurati jos pokoji.
Drugi problem je kad student padne neki ispit, obicno nauci jos malo i izadje odmah na sl. roku, koji bi mu po ovome mogao biti tek za 2-3 mjeseca (min 5 tjedana), sto je previse.
Nagurajte jos pokoji rok i neka se redaju svaku srijedu (ili neku drugi dan u tjednu).
Odobravam (s odusevljenjem) ove izmjene razreda (ispiti su mi stalno padali u A i D razrede).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]Ideja vam nije losa, ali ne svidja mi se nimalo sto smo do sad imali 9 rokova godisnje, a po ovom prijedlogu bi ih bilo 6 (za svaki pojedini razred). Pokusajte nagurati jos pokoji.[/quote]

Ovo nije bas skroz tocno. :? Do sada je bilo 8+1 (Dekanski rok je izdvojen jer ga za svaku godinu odobrava Dekan, tj. nije "stalni" rok). :) Gore izlozeni prijedlog je 6+1 (Dekanski ne navodimo, no nije [i]a priori[/i] ukinut, nego uredno stane u tjedan iza posljednjeg D razreda, te i dalje ovisi samo o Dekanu). :) Dakle, gubitak je 2 roka, a ne 3. :)

[quote="Potor"]Drugi problem je kad student padne neki ispit, obicno nauci jos malo i izadje odmah na sl. roku, koji bi mu po ovome mogao biti tek za 2-3 mjeseca (min 5 tjedana), sto je previse.[/quote]

Slicno se do sada dogadjalo ako student padne na bilo kojem roku osim prvog zimskog, ljetnog ili jesenskog (sto znaci na 3 od 8 rokova). :| S druge strane, bas je na tim rokovima bio problem s padanjem:
- izadjes na pismeni
- rezultati dodju za 3-5 dana
- usmeni je za 2-5 dana
:arrow: Ako padnes na usmenom, ode ti 7-10 dana (2 extra jer nuzno uleti i nekakav vikend, pa gore skoro nikad ne ide 3+2)... a iduci pismeni je za 8-14 dana, sto je znalo biti problem i za prijaviti, a pogotovo za nauciti. :?

[quote="Potor"]Nagurajte jos pokoji rok i neka se redaju svaku srijedu (ili neku drugi dan u tjednu).[/quote]

To se zovu "mjesecni rokovi" i ja garantiram da nema nikakve sanse "proci" na VVSu, FVu ili bilo kojem tijelu koje se pozabavi prijedlogom. :? Studenti mogu slobodno (recimo, preko svojih predstavnika) sastaviti takav prijedlog i uputiti ga FVu, no ja to necu raditi bas zbog uvjerenja da ne bi proslo. :?

Kao sto rekoh: moja je logika ta da samim rasporedom dobijate puno vise nego sto gubite i stvarno mislim da nema potrebe (a niti mogucnosti) za dodatnim naguravanjem. :)

[quote="Potor"]Odobravam (s odusevljenjem) ove izmjene razreda (ispiti su mi stalno padali u A i D razrede).[/quote]

Drago mi je. :) Pokusat cemo izvesti jos sitnije izmjene (u skladu s ovim topicom i mail korespodencijom), u nadi da ce stvari sto gladje funkcionirati. 8)

@kristina: Primljeno na znanje; probat cemo srediti. :)
Potor (napisa):
Ideja vam nije losa, ali ne svidja mi se nimalo sto smo do sad imali 9 rokova godisnje, a po ovom prijedlogu bi ih bilo 6 (za svaki pojedini razred). Pokusajte nagurati jos pokoji.


Ovo nije bas skroz tocno. Confused Do sada je bilo 8+1 (Dekanski rok je izdvojen jer ga za svaku godinu odobrava Dekan, tj. nije "stalni" rok). Smile Gore izlozeni prijedlog je 6+1 (Dekanski ne navodimo, no nije a priori ukinut, nego uredno stane u tjedan iza posljednjeg D razreda, te i dalje ovisi samo o Dekanu). Smile Dakle, gubitak je 2 roka, a ne 3. Smile

Potor (napisa):
Drugi problem je kad student padne neki ispit, obicno nauci jos malo i izadje odmah na sl. roku, koji bi mu po ovome mogao biti tek za 2-3 mjeseca (min 5 tjedana), sto je previse.


Slicno se do sada dogadjalo ako student padne na bilo kojem roku osim prvog zimskog, ljetnog ili jesenskog (sto znaci na 3 od 8 rokova). Neutral S druge strane, bas je na tim rokovima bio problem s padanjem:
- izadjes na pismeni
- rezultati dodju za 3-5 dana
- usmeni je za 2-5 dana
Arrow Ako padnes na usmenom, ode ti 7-10 dana (2 extra jer nuzno uleti i nekakav vikend, pa gore skoro nikad ne ide 3+2)... a iduci pismeni je za 8-14 dana, sto je znalo biti problem i za prijaviti, a pogotovo za nauciti. Confused

Potor (napisa):
Nagurajte jos pokoji rok i neka se redaju svaku srijedu (ili neku drugi dan u tjednu).


To se zovu "mjesecni rokovi" i ja garantiram da nema nikakve sanse "proci" na VVSu, FVu ili bilo kojem tijelu koje se pozabavi prijedlogom. Confused Studenti mogu slobodno (recimo, preko svojih predstavnika) sastaviti takav prijedlog i uputiti ga FVu, no ja to necu raditi bas zbog uvjerenja da ne bi proslo. Confused

Kao sto rekoh: moja je logika ta da samim rasporedom dobijate puno vise nego sto gubite i stvarno mislim da nema potrebe (a niti mogucnosti) za dodatnim naguravanjem. Smile

Potor (napisa):
Odobravam (s odusevljenjem) ove izmjene razreda (ispiti su mi stalno padali u A i D razrede).


Drago mi je. Smile Pokusat cemo izvesti jos sitnije izmjene (u skladu s ovim topicom i mail korespodencijom), u nadi da ce stvari sto gladje funkcionirati. Cool

@kristina: Primljeno na znanje; probat cemo srediti. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Skeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (19:04:57)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:26 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sad u 9. mjesecu ima dekanski rok? (bez obzira što nema uvjeta..)
Tj. postoji li šansa da to dekan odobri i kolika je? :)
A sad u 9. mjesecu ima dekanski rok? (bez obzira što nema uvjeta..)
Tj. postoji li šansa da to dekan odobri i kolika je? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:44 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kolko sam ja shvatila, dekanski rok je zapravo onaj standardni izvanredni rok krajem devetog, tj pocetkom desetog mjeseca..

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=304
Pa kolko sam ja shvatila, dekanski rok je zapravo onaj standardni izvanredni rok krajem devetog, tj pocetkom desetog mjeseca..

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=304


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:04 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je: za ovu godinu postoji. :) Ja [b]ocekujem[/b] da ce postojati i za preostale dvije godine, no korektno je naglasiti da to ipak ovisi o dekanu (a trenutno nemam nikakvih spoznaja tko bi to mogao biti). :)
Tako je: za ovu godinu postoji. Smile Ja ocekujem da ce postojati i za preostale dvije godine, no korektno je naglasiti da to ipak ovisi o dekanu (a trenutno nemam nikakvih spoznaja tko bi to mogao biti). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreso
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2004. (21:44:46)
Postovi: (7B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 13:31 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se zna što će biti s apsolventskim rokovima? tj dali se to prepušta na odabir profesorima, ili ih definitivno neće biti niti iz jednog kolegija.

Ovaj naćin polaganja je ok, ali se javlja problem studentima kojima nakon 9 mjeseca ostaje jedan ili 2 ispita, pogotovo ako su u istom razredu.

Sada taj student pod uvjetom da ne padne mora čekati 4 mjeseca da sve položi, a do sada se to moglo izvesti u mjesec, mjesec i po, izlazeći na apsolventski rok. Ako su apsolventski rokovi potpuno ukinuti, to je po meni VELIKI - !
jel se zna što će biti s apsolventskim rokovima? tj dali se to prepušta na odabir profesorima, ili ih definitivno neće biti niti iz jednog kolegija.

Ovaj naćin polaganja je ok, ali se javlja problem studentima kojima nakon 9 mjeseca ostaje jedan ili 2 ispita, pogotovo ako su u istom razredu.

Sada taj student pod uvjetom da ne padne mora čekati 4 mjeseca da sve položi, a do sada se to moglo izvesti u mjesec, mjesec i po, izlazeći na apsolventski rok. Ako su apsolventski rokovi potpuno ukinuti, to je po meni VELIKI - !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:14 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj prijedlog nikome ne brani da odrzi apsolventski rok. :)

No, ideja bilo kakve reorganizacije je krenula odatle da su se neki nastavnici pobunili da bas zbog apsolventskih rokova imaju stalno ispite, sto ometa druga zaduzenja. :?

Moj je prijedlog da se studenti koji zele apsolventski rok obrate pojedinim nastavnicima i pokusaju dogovoriti ispit na neki prihvatljivi nacin. :) Cinjenica je da pricamo samo o studentima s 2 ili vise ispita i to [b]sa svim ispitima u istom razredu[/b], sto je premali broj da mozemo ponuditi neko univerzalno rjesenje. :|

P.S. Imate jos 5 rokova dok ovo krene, pa nije naodmet organizirati si izlaske na tim rokovima tako da vam [u]ne ostanu[/u] ispiti u istim razredima. :D
Ovaj prijedlog nikome ne brani da odrzi apsolventski rok. Smile

No, ideja bilo kakve reorganizacije je krenula odatle da su se neki nastavnici pobunili da bas zbog apsolventskih rokova imaju stalno ispite, sto ometa druga zaduzenja. Confused

Moj je prijedlog da se studenti koji zele apsolventski rok obrate pojedinim nastavnicima i pokusaju dogovoriti ispit na neki prihvatljivi nacin. Smile Cinjenica je da pricamo samo o studentima s 2 ili vise ispita i to sa svim ispitima u istom razredu, sto je premali broj da mozemo ponuditi neko univerzalno rjesenje. Neutral

P.S. Imate jos 5 rokova dok ovo krene, pa nije naodmet organizirati si izlaske na tim rokovima tako da vam ne ostanu ispiti u istim razredima. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 2:49 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ne bi bilo loše razdvojiti
Vektorski prostori 1
Vektorski prostori 2

jednako kao staj e i konkretna matematika.
mislim da ne bi bilo loše razdvojiti
Vektorski prostori 1
Vektorski prostori 2

jednako kao staj e i konkretna matematika.



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:42 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me kako ce sad biti raspoređeni pismeni u svakom razredu,svaki u svoje vrijeme,svi odjednom??? nije mi baš ovaj raspored jasan...
zanima me kako ce sad biti raspoređeni pismeni u svakom razredu,svaki u svoje vrijeme,svi odjednom??? nije mi baš ovaj raspored jasan...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:24 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi u isto vrijeme, kao i do sada. 8)
Svi u isto vrijeme, kao i do sada. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 1 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan