Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij-3.7.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 22:45 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet ta dramska napetost Velikih Bratova...

Sigurno je greska namjerna... :lol:
Opet ta dramska napetost Velikih Bratova...

Sigurno je greska namjerna... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drake
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2005. (11:32:33)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 22:45 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmmm, maloprije sam mogao vidjeti rezultate sad vise nemogu , nisu ih valjda maknuli ??
Hmmm, maloprije sam mogao vidjeti rezultate sad vise nemogu , nisu ih valjda maknuli ??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
milasinovic
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 25. 11. 2002. (17:03:32)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: FER-D374

PostPostano: 22:48 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bixodococo"]Vidjeh si bodove :shocked!: :bigcry:

Ali kad se pribroji zadnji zadatak, stvar ipak izgleda malko ljepse :lol:[/quote]

Nažalost ne i većini.
Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.
bixodococo (napisa):
Vidjeh si bodove #Shocked Very sad

Ali kad se pribroji zadnji zadatak, stvar ipak izgleda malko ljepse Laughing


Nažalost ne i većini.
Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:00 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, greske (valjda) ispravljene. :D Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... ;)
Evo, greske (valjda) ispravljene. Very Happy Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 23:01 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajme fali mi 4 boda do 5 :shock:

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 23:02 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Evo, greske (valjda) ispravljene. :D Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... ;)[/quote]



Jesu ovo sad konačni rezultati ili tijekom noći možemo očekivati još koju promjenu...
:lol:
vsego (napisa):
Evo, greske (valjda) ispravljene. Very Happy Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... Wink




Jesu ovo sad konačni rezultati ili tijekom noći možemo očekivati još koju promjenu...
Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:15 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dosed_girl"]ajme fali mi 4 boda do 5 :shock:

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?[/quote]

samo ako je zadatak točno riješen ali krivo shvaćen
dosed_girl (napisa):
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?


samo ako je zadatak točno riješen ali krivo shvaćen



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:15 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dosed_girl"]ajme fali mi 4 boda do 5 :shock:
jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?[/quote]

Nije, osim ako smo negdje pogrijesili. 8) Imas usmeni; nije to tako strašno kako zvuci. ;)

@ivica: Nikad se ne zna... :P Meni je jedna ocjena revidirana s dvije godine kasnjenja [size=3](bila je pogresno upisana u prijavnicu)[/size] :lol:
dosed_girl (napisa):
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked
jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?


Nije, osim ako smo negdje pogrijesili. Cool Imas usmeni; nije to tako strašno kako zvuci. Wink

@ivica: Nikad se ne zna... Razz Meni je jedna ocjena revidirana s dvije godine kasnjenja (bila je pogresno upisana u prijavnicu) Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 23:24 sri, 9. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

uf, neću se kockat s usmenim ipak, još kakav sam pehist...svašta bi moglo bit ;) ne smijem bit pohlepna :) ali ipak ću doć pogledat...
uf, neću se kockat s usmenim ipak, još kakav sam pehist...svašta bi moglo bit Wink ne smijem bit pohlepna Smile ali ipak ću doć pogledat...



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 5:28 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja zaspao prije rezultata... Uglavnom, zadovoljan sam. :D
Ja zaspao prije rezultata... Uglavnom, zadovoljan sam. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 10:17 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="milasinovic"]
Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.[/quote]

Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...

A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.
Tako da taj zadatak s listama nisam ni pročitao do kraja, samo sam strukturu napisao.
milasinovic (napisa):

Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.


Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...

A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.
Tako da taj zadatak s listama nisam ni pročitao do kraja, samo sam strukturu napisao.



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 12:43 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]
Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...[/quote]

Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...

[quote="finalni"]
A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.
[/quote]

Slična stvar i kod mene... Samo što sam ja ipak naučio baš najosnovnije o listama, ali nisam se usudio na kolokviju trošiti vrijeme na taj zadatak...
finalni (napisa):

Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...


Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...

finalni (napisa):

A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.


Slična stvar i kod mene... Samo što sam ja ipak naučio baš najosnovnije o listama, ali nisam se usudio na kolokviju trošiti vrijeme na taj zadatak...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:40 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"][quote="finalni"]Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...[/quote]
Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...[/quote]

Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? :lol: Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... :D

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". :oops:

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... :tapsh:
Atomised (napisa):
finalni (napisa):
Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...

Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...


Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? Laughing Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... Very Happy

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". Embarassed

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... Tapsh, tapsh,...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:49 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? :lol: Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... :D

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". :oops:

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... :tapsh:[/quote]

Pa, ako nisam imao vremena za ostale zadatke, očito nisam imao ni minutu-dvije za taj. :D
To što je odnos vrijeme / bodovi u tom zadatku dosta povoljan za nas meni tada nije ništa značilo jer nisam to znao... Mislim, vidio sam neke slične stvari na šalabahteru ali sam pretpostavio da za 10 bodova ipak treba nešto više znati pa i nisam sve skupa pomno čitao nego ostavio za kasnije. :)
vsego (napisa):

Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? Laughing Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... Very Happy

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". Embarassed

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... Tapsh, tapsh,...


Pa, ako nisam imao vremena za ostale zadatke, očito nisam imao ni minutu-dvije za taj. Very Happy
To što je odnos vrijeme / bodovi u tom zadatku dosta povoljan za nas meni tada nije ništa značilo jer nisam to znao... Mislim, vidio sam neke slične stvari na šalabahteru ali sam pretpostavio da za 10 bodova ipak treba nešto više znati pa i nisam sve skupa pomno čitao nego ostavio za kasnije. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gaston
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (15:42:28)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:52 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li biti objavljeni zadaci s kolokvija na službenoj stranici? a rješenja?
hoće li biti objavljeni zadaci s kolokvija na službenoj stranici? a rješenja?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 16:21 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni ja nisam imala vremena za taj.

Prvo sam pogledala kolokvij. Stala 5 minuta da dođem k sebi. Onda nekako bezveze izgubila dosta vremena, i kad je netko pitao koliko još imamo vremena sam skužila da bi trebala početi ozbiljno pisati.

Očekivala sam zadatak s tog predavanja. I imala sam najbolju namjeru pročitat to, al` nije više bilo vremena za ništa pošteno pogledati.


[u]I za one koji idu na popravni[/u] - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano ;)
Ni ja nisam imala vremena za taj.

Prvo sam pogledala kolokvij. Stala 5 minuta da dođem k sebi. Onda nekako bezveze izgubila dosta vremena, i kad je netko pitao koliko još imamo vremena sam skužila da bi trebala početi ozbiljno pisati.

Očekivala sam zadatak s tog predavanja. I imala sam najbolju namjeru pročitat to, al` nije više bilo vremena za ništa pošteno pogledati.


I za one koji idu na popravni - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano Wink



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 16:26 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]
[u]I za one koji idu na popravni[/u] - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano ;)[/quote]

Apsolutno...

Singerova predavanja FTW! :D
Masiela (napisa):

I za one koji idu na popravni - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano Wink


Apsolutno...

Singerova predavanja FTW! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stranica 6 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan