Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prosvjed 5.12.2008
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 23:40 pet, 5. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@vsego: Da, takav zaključak se odmah nameće iz nezainteresiranosti za loše organiziran i konfuzan prosvjed za koji ni organizatori ne znaju što su njime htjeli postići. Koliko vidim u medijima, organizatori u Sisku se nisu ni pojavili na prosvjedu. :roll:

Nezadovoljstvo svakako postoji i broj nezadovoljnih ljudi sigurno nije zanemariv. Nažalost, mislim da ipak nije dovoljan za promjenu vlasti. Vidjeli smo to prije godinu dana na izborima, a ne vjerujem da se stanje "u glavama" bitno promijenilo otad.
@vsego: Da, takav zaključak se odmah nameće iz nezainteresiranosti za loše organiziran i konfuzan prosvjed za koji ni organizatori ne znaju što su njime htjeli postići. Koliko vidim u medijima, organizatori u Sisku se nisu ni pojavili na prosvjedu. Rolling Eyes

Nezadovoljstvo svakako postoji i broj nezadovoljnih ljudi sigurno nije zanemariv. Nažalost, mislim da ipak nije dovoljan za promjenu vlasti. Vidjeli smo to prije godinu dana na izborima, a ne vjerujem da se stanje "u glavama" bitno promijenilo otad.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:31 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zakljucak (koji je, btw, obicni sarkazam :P) se namece iz toga da, s izuzetkom sindikalnih prosvjeda, nismo jos imali prosvjede s ozbiljnijim odazivom (zanemarujem srednjoskolce koji su pikirali tocno odredjeni problem drzavne mature). :? A ni sindikalni prosvjedi nisu bas najbolje prosli, jer 30000 ljudi nije neki uspjeh ako usporedis, recimo, sa 100000 za Radio 101. :| Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? :-k

A sto se Siska tice...
[quote="[url=http://www.prosvjed.org/]www.prosvjed.org[/url]"]Neka se čuje Vaš glas 5.12. na organiziranim skupovima u:
- Zagrebu
- Rijeci
- Puli
- Splitu
- Požegi
- Zadru
- Osijeku[/quote]
Ne vidim Sisak na popisu. ;)

[quote="Melkor"]Nezadovoljstvo svakako postoji i broj nezadovoljnih ljudi sigurno nije zanemariv. Nažalost, mislim da ipak nije dovoljan za promjenu vlasti. Vidjeli smo to prije godinu dana na izborima, a ne vjerujem da se stanje "u glavama" bitno promijenilo otad.[/quote]

Tocno tako i zapravo nevezano uz prosvjede. :) Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. :roll:

[b]Dodatak:[/b] Da ne bi netko krivo shvatio... ja se gore rugam odazivu, ali zapravo - nakon sto je prosao - prosvjed ne smatram (vise) dobrim. :( Od meni izrazito antipaticne desne retorike do duljine trajanja koja je sve ostavila nedoreceno... ostaje nam (do)cekati neki ozbiljniji prosvjed (ali, sorry mdoko, ne od onih koji i sami pronevjeruju novac iz proracuna, a na losu vlast reagiraju mlako ili nikako). :|
Zakljucak (koji je, btw, obicni sarkazam Razz) se namece iz toga da, s izuzetkom sindikalnih prosvjeda, nismo jos imali prosvjede s ozbiljnijim odazivom (zanemarujem srednjoskolce koji su pikirali tocno odredjeni problem drzavne mature). Confused A ni sindikalni prosvjedi nisu bas najbolje prosli, jer 30000 ljudi nije neki uspjeh ako usporedis, recimo, sa 100000 za Radio 101. Neutral Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? Think

A sto se Siska tice...
www.prosvjed.org (napisa):
Neka se čuje Vaš glas 5.12. na organiziranim skupovima u:
- Zagrebu
- Rijeci
- Puli
- Splitu
- Požegi
- Zadru
- Osijeku

Ne vidim Sisak na popisu. Wink

Melkor (napisa):
Nezadovoljstvo svakako postoji i broj nezadovoljnih ljudi sigurno nije zanemariv. Nažalost, mislim da ipak nije dovoljan za promjenu vlasti. Vidjeli smo to prije godinu dana na izborima, a ne vjerujem da se stanje "u glavama" bitno promijenilo otad.


Tocno tako i zapravo nevezano uz prosvjede. Smile Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. Rolling Eyes

Dodatak: Da ne bi netko krivo shvatio... ja se gore rugam odazivu, ali zapravo - nakon sto je prosao - prosvjed ne smatram (vise) dobrim. Sad Od meni izrazito antipaticne desne retorike do duljine trajanja koja je sve ostavila nedoreceno... ostaje nam (do)cekati neki ozbiljniji prosvjed (ali, sorry mdoko, ne od onih koji i sami pronevjeruju novac iz proracuna, a na losu vlast reagiraju mlako ili nikako). Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:39 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li je prosvjed uspio -ne znam, treba vidjeti što će se sada događati (dal netko zna što? što da dalje radimo? ja ne bih samo na ovome stala al ne znam što dalje :( )

ali čak i ako nije uspio, dobro je što se održao jer će i ovi iz europe vidjeti da se u hrvatskoj svako malo odvijaju prosvjedi pa će (nadam se) malo bolje pogledati što se tu kod nas događa
također, mislim da je bilo dobro organizirano (govori, natpisi, glazba..)
da li je prosvjed uspio -ne znam, treba vidjeti što će se sada događati (dal netko zna što? što da dalje radimo? ja ne bih samo na ovome stala al ne znam što dalje Sad )

ali čak i ako nije uspio, dobro je što se održao jer će i ovi iz europe vidjeti da se u hrvatskoj svako malo odvijaju prosvjedi pa će (nadam se) malo bolje pogledati što se tu kod nas događa
također, mislim da je bilo dobro organizirano (govori, natpisi, glazba..)



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 14:50 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? :-k[/quote]
Nadam se da shvaćaš širi kontekst u kojem je taj prosvjed održan. ([url=http://en.wikipedia.org/wiki/Zagreb_Crisis]klik[/url])

[quote="vsego"]Ne vidim Sisak na popisu. ;)[/quote]
Sad ga ni ja ne vidim. Je li prije bio, nemam pojma. Moguće da je to bila patka. No dobro, povlačim da organizatori nisu znali što su htjeli postići, ali još uvijek ostajem pri tome da je prosvjed bio zbunjujuć, barem meni. :)

[quote="vsego"]Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. :roll:[/quote]
Pa ionako su svi isti, ne? :)

[quote="tihana"]da li je prosvjed uspio -ne znam[/quote]
Naravno, nitko ni prije prosvjeda nije znao, a ni sad ne zna što je to što se treba(lo) dogoditi da bi prosvjed mogli okarakterizirati uspješnim. To je IMHO upravo srž problema samog prosvjeda.

Na stranici izričito stoji: "[i]Ovo nije prosvjed protiv Sanadera, već prosvjed protiv cjelokupne političke strukture koja nam zagorčava život[/i]". Valjda bi se svi političari trebali povući iz politike?

S druge strane, s bine se poziva na prijevremene izbore. (Ili je i to možda patka?) Pa koga bi onda trebali birati?

[quote="tihana"]ali čak i ako nije uspio, dobro je što se održao jer će i ovi iz europe vidjeti da se u hrvatskoj svako malo odvijaju prosvjedi pa će (nadam se) malo bolje pogledati što se tu kod nas događa[/quote]
Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "[i]Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći[/i]". :)
vsego (napisa):
Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? Think

Nadam se da shvaćaš širi kontekst u kojem je taj prosvjed održan. (klik)

vsego (napisa):
Ne vidim Sisak na popisu. Wink

Sad ga ni ja ne vidim. Je li prije bio, nemam pojma. Moguće da je to bila patka. No dobro, povlačim da organizatori nisu znali što su htjeli postići, ali još uvijek ostajem pri tome da je prosvjed bio zbunjujuć, barem meni. Smile

vsego (napisa):
Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. Rolling Eyes

Pa ionako su svi isti, ne? Smile

tihana (napisa):
da li je prosvjed uspio -ne znam

Naravno, nitko ni prije prosvjeda nije znao, a ni sad ne zna što je to što se treba(lo) dogoditi da bi prosvjed mogli okarakterizirati uspješnim. To je IMHO upravo srž problema samog prosvjeda.

Na stranici izričito stoji: "Ovo nije prosvjed protiv Sanadera, već prosvjed protiv cjelokupne političke strukture koja nam zagorčava život". Valjda bi se svi političari trebali povući iz politike?

S druge strane, s bine se poziva na prijevremene izbore. (Ili je i to možda patka?) Pa koga bi onda trebali birati?

tihana (napisa):
ali čak i ako nije uspio, dobro je što se održao jer će i ovi iz europe vidjeti da se u hrvatskoj svako malo odvijaju prosvjedi pa će (nadam se) malo bolje pogledati što se tu kod nas događa

Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći". Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:12 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"][quote="vsego"]Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? :-k[/quote]
Nadam se da shvaćaš širi kontekst u kojem je taj prosvjed održan. ([url=http://en.wikipedia.org/wiki/Zagreb_Crisis]klik[/url])[/quote]

Shvacam, no protestiranje je zamrlo kad je radio "spasen", iako problem gradonacelnika nije rijesen (bar ne u skladu s voljom naroda). :? Dapace, tadasnje "rjesenje" je danasnji "modus operandi" politicke korupcije u drzavi (prodaja mandata dobivenih na izborima u zamjenu za fotelje, a uz potpuno odricanje platforme na kojoj su mandati (tj. glasovi) dobiveni). :| No, kako rekoh, prosvjed(nic)i su se zadovoljili spasom Radija 101. :(

[quote="Melkor"][quote="vsego"]Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. :roll:[/quote]
Pa ionako su svi isti, ne? :)
...
Na stranici izričito stoji: "[i]Ovo nije prosvjed protiv Sanadera, već prosvjed protiv cjelokupne političke strukture koja nam zagorčava život[/i]". Valjda bi se svi političari trebali povući iz politike?[/quote]

Hehehe... to "svi su isti" mozemo iscitavati ovako i onako... ja iscitavam kao "sve Saborske stranke su iste", s time da se ne slazem s tako tvrdom izjavom, nego smatram da su sve lose (neke manje, neke vise, no to bas i nije bitno). :)

Jasno, pitanje je bi li se organizatori prosvjeda slozili s mojim blagim stavom... vjerojatno ne. ;)

[quote="Melkor"]Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "[i]Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći[/i]". :)[/quote]

S ovime se slazem. :) Izvana ce nam pomoci tocno onoliko koliko je u njihovom materijalnom interesu. :|
Melkor (napisa):
vsego (napisa):
Je l' jedna radio postaja stvarno bitnija od problema koje danas imamo? Think

Nadam se da shvaćaš širi kontekst u kojem je taj prosvjed održan. (klik)


Shvacam, no protestiranje je zamrlo kad je radio "spasen", iako problem gradonacelnika nije rijesen (bar ne u skladu s voljom naroda). Confused Dapace, tadasnje "rjesenje" je danasnji "modus operandi" politicke korupcije u drzavi (prodaja mandata dobivenih na izborima u zamjenu za fotelje, a uz potpuno odricanje platforme na kojoj su mandati (tj. glasovi) dobiveni). Neutral No, kako rekoh, prosvjed(nic)i su se zadovoljili spasom Radija 101. Sad

Melkor (napisa):
vsego (napisa):
Dojam opceg nezadovoljstva traje vec dugi niz godina, a ljudi i dalje stalno zaokruzuju jedno-te-iste. Rolling Eyes

Pa ionako su svi isti, ne? Smile
...
Na stranici izričito stoji: "Ovo nije prosvjed protiv Sanadera, već prosvjed protiv cjelokupne političke strukture koja nam zagorčava život". Valjda bi se svi političari trebali povući iz politike?


Hehehe... to "svi su isti" mozemo iscitavati ovako i onako... ja iscitavam kao "sve Saborske stranke su iste", s time da se ne slazem s tako tvrdom izjavom, nego smatram da su sve lose (neke manje, neke vise, no to bas i nije bitno). Smile

Jasno, pitanje je bi li se organizatori prosvjeda slozili s mojim blagim stavom... vjerojatno ne. Wink

Melkor (napisa):
Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći". Smile


S ovime se slazem. Smile Izvana ce nam pomoci tocno onoliko koliko je u njihovom materijalnom interesu. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:30 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Melkor"]Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "[i]Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći[/i]". :)[/quote]

S ovime se slazem. :) Izvana ce nam pomoci tocno onoliko koliko je u njihovom materijalnom interesu. :|[/quote]

ma naravno, ne očekujem ja da će nam bilo tko pomoći - to je samo na nama
ali političari su uobražena bića - nas ne slušaju ali mišljenje europe (odnosno način na koji oni nas gledaju) im puno znači (za njihov ego, naravno)
pa ako ih EU i/ili europski političari pitaju kaj se to događa u hrv, zašto su svako malo prosvjedi i sl., neće im biti svejedno...možda će tada nešto poduzeti (u svoju korist, nažalost)
vsego (napisa):
Melkor (napisa):
Iluzorno je očekivati nekakvu pomoć izvana. Svoje probleme sami moramo riješiti. Kako ono kaže stara kineska: "Ako si sam ne pomogneš, ni Veliki Limun ti neće pomoći". Smile


S ovime se slazem. Smile Izvana ce nam pomoci tocno onoliko koliko je u njihovom materijalnom interesu. Neutral


ma naravno, ne očekujem ja da će nam bilo tko pomoći - to je samo na nama
ali političari su uobražena bića - nas ne slušaju ali mišljenje europe (odnosno način na koji oni nas gledaju) im puno znači (za njihov ego, naravno)
pa ako ih EU i/ili europski političari pitaju kaj se to događa u hrv, zašto su svako malo prosvjedi i sl., neće im biti svejedno...možda će tada nešto poduzeti (u svoju korist, nažalost)



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:08 sub, 6. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][b]Dodatak:[/b] Da ne bi netko krivo shvatio... ja se gore rugam odazivu, ali zapravo - nakon sto je prosao - prosvjed ne smatram (vise) dobrim. :( Od meni izrazito antipaticne desne retorike do duljine trajanja koja je sve ostavila nedoreceno... ostaje nam (do)cekati neki ozbiljniji prosvjed (ali, sorry mdoko, ne od onih koji i sami pronevjeruju novac iz proracuna, a na losu vlast reagiraju mlako ili nikako). :|[/quote]

A propos desne retorike, je li istina da (dio?) organizatora zapravo pripada nekakvoj desnicarskoj "stranci mladih"? I sto je bilo od najavljenog marsa na Markov trg?

Sto se tice usporedbi s prosvjedom za R101, meni se cini da je stanje demokracije ipak neusporedivo bolje sada nego sto je bilo tada.
vsego (napisa):
Dodatak: Da ne bi netko krivo shvatio... ja se gore rugam odazivu, ali zapravo - nakon sto je prosao - prosvjed ne smatram (vise) dobrim. Sad Od meni izrazito antipaticne desne retorike do duljine trajanja koja je sve ostavila nedoreceno... ostaje nam (do)cekati neki ozbiljniji prosvjed (ali, sorry mdoko, ne od onih koji i sami pronevjeruju novac iz proracuna, a na losu vlast reagiraju mlako ili nikako). Neutral


A propos desne retorike, je li istina da (dio?) organizatora zapravo pripada nekakvoj desnicarskoj "stranci mladih"? I sto je bilo od najavljenog marsa na Markov trg?

Sto se tice usporedbi s prosvjedom za R101, meni se cini da je stanje demokracije ipak neusporedivo bolje sada nego sto je bilo tada.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:02 ned, 7. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Price o desnoj orjentaciji organizatora su krenule prije prosvjeda i zvucale su kao patka za potkopavanje prosvjeda, no ispade da je glasnogovornik prosvjeda, Jakša Matovinović, (bio?) vezan uz [url=http://www.hrvatskastrankamladih.hr/]Hrvatsku stranku mladih[/url]. :? Ako sam dobro shvatio, to je njegova politicka proslost (nisam niti znao da su dovoljno stari za imati proslost). :) Anyway, na siteu mozes sam procijeniti kakva je to stranka, a jedan Jakšin text možeš vidjeti [url=http://www.hrvatskastrankamladih.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=139&Itemid=143]ovdje[/url]. :| Ne znam je l' on bio taj koji mi se na Trgu nije svidio... govornici se nisu predstavili. :?

Sto se tice najavljenog marsha na Markov trg... odustalo se od toga. :roll: Umjesto marsha tamo, donijeli su maketu Markove crkve na Trg Bana. :lol: Kuzim ih... 5k ljudi (neki kazu i solidno manje) nije sila kojom se inatis vladajucima i policiji. :sigh:

A sto se stanja demokracije tice, nisam bas tako siguran kao ti. :? Neke stvari su realno losije, neke su bolje... treba to s odredjene vremenske distance procijeniti, dakle kad vise niti jedna od stvari koje usporedjujemo ne bude "sada". ;)

[b]Dodatak:[/b] [url=http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3201682/index.do]Malo o organizatorima[/url]. :)
Price o desnoj orjentaciji organizatora su krenule prije prosvjeda i zvucale su kao patka za potkopavanje prosvjeda, no ispade da je glasnogovornik prosvjeda, Jakša Matovinović, (bio?) vezan uz Hrvatsku stranku mladih. Confused Ako sam dobro shvatio, to je njegova politicka proslost (nisam niti znao da su dovoljno stari za imati proslost). Smile Anyway, na siteu mozes sam procijeniti kakva je to stranka, a jedan Jakšin text možeš vidjeti ovdje. Neutral Ne znam je l' on bio taj koji mi se na Trgu nije svidio... govornici se nisu predstavili. Confused

Sto se tice najavljenog marsha na Markov trg... odustalo se od toga. Rolling Eyes Umjesto marsha tamo, donijeli su maketu Markove crkve na Trg Bana. Laughing Kuzim ih... 5k ljudi (neki kazu i solidno manje) nije sila kojom se inatis vladajucima i policiji. Uzdah...

A sto se stanja demokracije tice, nisam bas tako siguran kao ti. Confused Neke stvari su realno losije, neke su bolje... treba to s odredjene vremenske distance procijeniti, dakle kad vise niti jedna od stvari koje usporedjujemo ne bude "sada". Wink

Dodatak: Malo o organizatorima. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan