Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

asistentice/zadnji izdanci ljepote
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:03 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Tu sam verziju i ja cuo, ali mislim da je ta verzija bez veze, kaj ak imas curu i s njom ti je super ili jos bolje prohodas s nekom curom koja 3 puta bolje izgleda od bilo koje asistentice?! :ljubimruke:[/quote]

Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? :shock: Ako ikad prekinete, please preporuci me... :oops: :D ;)

[quote="filipnet"]Ja sam zato sebi izradio svoju verziju, vise nisi brucos kad jednom padnes i kad jednom prodes ispit! :victory:[/quote]

Cemu? Sto je tako lose u tome da si brucos? Zvuci tako mladoliko... :g:

Hmmm... Da li je Veky po toj definiciji i dalje brucos? :-k If not, sto je (i kako) uspio pasti? :)
filipnet (napisa):
Tu sam verziju i ja cuo, ali mislim da je ta verzija bez veze, kaj ak imas curu i s njom ti je super ili jos bolje prohodas s nekom curom koja 3 puta bolje izgleda od bilo koje asistentice?! Manira pravog kavalira


Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? Shocked Ako ikad prekinete, please preporuci me... Embarassed Very Happy Wink

filipnet (napisa):
Ja sam zato sebi izradio svoju verziju, vise nisi brucos kad jednom padnes i kad jednom prodes ispit! Pooobjeeedaaaa!!!


Cemu? Sto je tako lose u tome da si brucos? Zvuci tako mladoliko... Mr. Green

Hmmm... Da li je Veky po toj definiciji i dalje brucos? Think If not, sto je (i kako) uspio pasti? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 18:40 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cuj, ja sam za sebe govorio, Veky je poseban slucaj! :onfire:

[quote="vsego"]Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? Ako ikad prekinete, please preporuci me...
[/quote]
Ne, nego sa klonom od Claudie Schiffer, zelis broj tvrtke gdje mozes naruciti svoju verziju klona? Dostava u roku od 30 dana! :chilli:
Cuj, ja sam za sebe govorio, Veky je poseban slucaj! #Onfire

vsego (napisa):
Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? Ako ikad prekinete, please preporuci me...

Ne, nego sa klonom od Claudie Schiffer, zelis broj tvrtke gdje mozes naruciti svoju verziju klona? Dostava u roku od 30 dana! Dancing chilli


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:47 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"][quote="vsego"]Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? Ako ikad prekinete, please preporuci me...[/quote]
Ne, nego sa klonom od Claudie Schiffer, zelis broj tvrtke gdje mozes naruciti svoju verziju klona? Dostava u roku od 30 dana! :chilli:[/quote]

Njaaaahhh... :? Preferiram originale, a i 30 dana mi je previse za cekati. :P Jos ako uzmes u obzir kvalitetu usluga nase Poste... :roll:

Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas [b]potrganim[/b] :shock:) kutijama... :evil:
filipnet (napisa):
vsego (napisa):
Ti hodas sa Claudiom Schiffer?!? Ako ikad prekinete, please preporuci me...

Ne, nego sa klonom od Claudie Schiffer, zelis broj tvrtke gdje mozes naruciti svoju verziju klona? Dostava u roku od 30 dana! Dancing chilli


Njaaaahhh... Confused Preferiram originale, a i 30 dana mi je previse za cekati. Razz Jos ako uzmes u obzir kvalitetu usluga nase Poste... Rolling Eyes

Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas potrganim Shocked) kutijama... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:18 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas [b]potrganim[/b] :shock:) kutijama... :evil:[/quote]

da kupujes hrvatsko (tm) i hrvatske DVD-ove, onda te postari nebi zezali... :ccc: :noway:
nije da imas neki izbor heh, ali i gibonni je dobar :twisted:
vsego (napisa):

Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas potrganim Shocked) kutijama... Evil or Very Mad


da kupujes hrvatsko (tm) i hrvatske DVD-ove, onda te postari nebi zezali... Ccc.... Sram te bilo... No way!
nije da imas neki izbor heh, ali i gibonni je dobar Twisted Evil



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 22:34 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas potrganim ) kutijama... [/quote]
A da malo stines zube i kad narucis zatrazis da ti ga DHL ili UPS dostavi? Mozda je skuplje, ali barem ce ti doci u jednom komadu! Tak barem moja sestra radi!
vsego (napisa):
Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas potrganim ) kutijama...

A da malo stines zube i kad narucis zatrazis da ti ga DHL ili UPS dostavi? Mozda je skuplje, ali barem ce ti doci u jednom komadu! Tak barem moja sestra radi!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 0:48 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm zacudo ja bih morao pohvaliti HP... u zadnje vrijeme mi je doslo hrpa stvari prek njih... i stvarno nije bilo ostecenja (osim jednog koje je tak i onak vec bilo kad se slalo)

A i buduci da su mi dolazile i krhkije stvari citave...

Cudno...
Hmm zacudo ja bih morao pohvaliti HP... u zadnje vrijeme mi je doslo hrpa stvari prek njih... i stvarno nije bilo ostecenja (osim jednog koje je tak i onak vec bilo kad se slalo)

A i buduci da su mi dolazile i krhkije stvari citave...

Cudno...



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:26 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas [b]potrganim[/b] :shock:) kutijama... :evil:[/quote]
da kupujes hrvatsko (tm) i hrvatske DVD-ove, onda te postari nebi zezali... :ccc: :noway:[/quote]

Pa, kupit cu i [i]Vlak u snijegu[/i] i [i]Carobnu sumu[/i] i [i]Carobnjakov sesir[/i] :D ali ne za 184kn [b]bez ikakvih dodataka[/b]! :x

[quote="Lord Sirius"]...i gibonni je dobar :twisted:[/quote]

=D> Rod moj rodjeni! :D :oops: ;)

[quote="filipnet"]A da malo stines zube i kad narucis zatrazis da ti ga DHL ili UPS dostavi?[/quote]

Koji crni humor... :roll: ;) Pa jeftinije mi je kupiti novu kutiju za DVD. 8)

[quote="filipnet"]Mozda je skuplje, ali barem ce ti doci u jednom komadu![/quote]

Jednom sam htio kolegici u Njemacku poslati Veljanovu [i]Teoriju grafova[/i], pa sam nazvao i pitao DHL koliko bi to kostalo. Ispalo je da bi me vise dosla postarina nego sto vrijedi knjiga! :shocked!:

Asmodai, mozda su se HPovci popravili? :-k Zadnji DVD je i meni dosao citav, ali prije... Recimo [i]Queen - Live at Wembley[/i] je dosao su prakticki sazvakanoj kutiji... :shock: :evil:
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Koliko mi je vec DVDova doslo u potrganim (ne zgnijecenim, nego bas potrganim Shocked) kutijama... Evil or Very Mad

da kupujes hrvatsko (tm) i hrvatske DVD-ove, onda te postari nebi zezali... Ccc.... Sram te bilo... No way!


Pa, kupit cu i Vlak u snijegu i Carobnu sumu i Carobnjakov sesir Very Happy ali ne za 184kn bez ikakvih dodataka! Mad

Lord Sirius (napisa):
...i gibonni je dobar Twisted Evil


Applause Rod moj rodjeni! Very Happy Embarassed Wink

filipnet (napisa):
A da malo stines zube i kad narucis zatrazis da ti ga DHL ili UPS dostavi?


Koji crni humor... Rolling Eyes Wink Pa jeftinije mi je kupiti novu kutiju za DVD. Cool

filipnet (napisa):
Mozda je skuplje, ali barem ce ti doci u jednom komadu!


Jednom sam htio kolegici u Njemacku poslati Veljanovu Teoriju grafova, pa sam nazvao i pitao DHL koliko bi to kostalo. Ispalo je da bi me vise dosla postarina nego sto vrijedi knjiga! #Shocked

Asmodai, mozda su se HPovci popravili? Think Zadnji DVD je i meni dosao citav, ali prije... Recimo Queen - Live at Wembley je dosao su prakticki sazvakanoj kutiji... Shocked Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 9:13 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Hmmm... Da li je Veky po toj definiciji i dalje brucos? :-k [/quote]

Nisam. :-)

(Ali ne priznajem tu definiciju... oćem bit brucoš! : ))

[quote]If not, sto je (i kako) uspio pasti? :)[/quote]

Što, prepuštam tebi da pogodiš. ;-)
A kako... na jedini način na koji na mathu možeš past ispit. Nisam ga shvatio dovoljno ozbiljno. [:-)]
vsego (napisa):
Hmmm... Da li je Veky po toj definiciji i dalje brucos? Think


Nisam. Smile

(Ali ne priznajem tu definiciju... oćem bit brucoš! : ))

Citat:
If not, sto je (i kako) uspio pasti? Smile


Što, prepuštam tebi da pogodiš. Wink
A kako... na jedini način na koji na mathu možeš past ispit. Nisam ga shvatio dovoljno ozbiljno. [Smile]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:55 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li uopće na našem faksu zgodnih asistentica (ne velim da su ružne)?
Ako ima, može primjer?
Ima li uopće na našem faksu zgodnih asistentica (ne velim da su ružne)?
Ako ima, može primjer?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Ima li uopće na našem faksu zgodnih asistentica (ne velim da su ružne)?
Ako ima, može primjer?[/quote]

Rekao bih da je to stvar osobne procjene... :roll:

Ja smatram (a smatrao sam i kao student) da ima, ali ime(na) cu zadrzati za sebe... :)
Crni (napisa):
Ima li uopće na našem faksu zgodnih asistentica (ne velim da su ružne)?
Ako ima, može primjer?


Rekao bih da je to stvar osobne procjene... Rolling Eyes

Ja smatram (a smatrao sam i kao student) da ima, ali ime(na) cu zadrzati za sebe... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:04 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Asistentice... Hm, postoje dvije dobre asistentice... Ali, onak, "dobre"... Vjerojatno su u vezi... Ne bi zbilja ništa htio probati da ne napravim glupost od svoje "karijere na faksu". A ionako sam već dugo u vezi sa jednom prekrasnom curom (Claudia Schiffer je za nju obična glista...), tako da nemam namjere skočit do neke od asistentica... Zasad! :lol: [/color]
Asistentice... Hm, postoje dvije dobre asistentice... Ali, onak, "dobre"... Vjerojatno su u vezi... Ne bi zbilja ništa htio probati da ne napravim glupost od svoje "karijere na faksu". A ionako sam već dugo u vezi sa jednom prekrasnom curom (Claudia Schiffer je za nju obična glista...), tako da nemam namjere skočit do neke od asistentica... Zasad! Laughing



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:59 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"][color=darkblue]Hm, postoje dvije dobre asistentice... Ali, onak, "dobre"... Vjerojatno su u vezi...:lol: [/color][/quote]

khm...pretpostavljam da si htio rec "vjerovatno je svaka od njih dvije u vezi"
ili "vjerovatno su zauzete" ili "su u vezama"... :mrgreen:

no, dobro, mislim da ovaj topic nikamo ne konvergira i da je uopce glupo raspravljati o zgodnim asistenticama na nasem faksu "teoretski", a jos gluplje ovako javno pricat o specijalnim slucajevima.
al eto, nesto dobro ipak ispade - par ljudi je javno obznanilo svojim odabranicama da ih jako vole i da su njima one lijepsa stoput od klaudije shlifer... :B-fly:
Kamti (napisa):
Hm, postoje dvije dobre asistentice... Ali, onak, "dobre"... Vjerojatno su u vezi...Laughing


khm...pretpostavljam da si htio rec "vjerovatno je svaka od njih dvije u vezi"
ili "vjerovatno su zauzete" ili "su u vezama"... Mr. Green

no, dobro, mislim da ovaj topic nikamo ne konvergira i da je uopce glupo raspravljati o zgodnim asistenticama na nasem faksu "teoretski", a jos gluplje ovako javno pricat o specijalnim slucajevima.
al eto, nesto dobro ipak ispade - par ljudi je javno obznanilo svojim odabranicama da ih jako vole i da su njima one lijepsa stoput od klaudije shlifer... #butterfly



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 23:41 pet, 5. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na stranu nekonstruktivnost ovog threada...

Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?
Na stranu nekonstruktivnost ovog threada...

Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:04 sub, 6. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Asmodai"]Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?[/quote]

To bi i mene zanimalo, pogotovo sto je doticni svojedobno jako prigovarao (pre)velikoj aktivnosti "[i]Cumeza[/i]"... :roll: Dakle, [b]Crni[/b], moze objasnjenje? :-k
Asmodai (napisa):
Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?


To bi i mene zanimalo, pogotovo sto je doticni svojedobno jako prigovarao (pre)velikoj aktivnosti "Cumeza"... Rolling Eyes Dakle, Crni, moze objasnjenje? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:18 sub, 6. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]To bi i mene zanimalo, pogotovo sto je doticni svojedobno jako prigovarao (pre)velikoj aktivnosti "Cumeza"... Dakle, Crni, moze objasnjenje? [/quote]

Ja nisam prigovaral' na preveliku aktivnost [i]ćumeza[/i], nego na preveliku aktivnost [i]faksovskih općenitosti[/i]. Naime, moj topic sa prigovorom na spomenuto si premjestil' na [i]ćumez[/i]. Na [i]ćumez[/i] nisam imal' nikakvih prigovora nikad.

[quote="Asmodai"]Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?[/quote]

Zato kaj je šef rekel' da se ne rade novi topici na iste teme.

[quote="vsego"]Rekao bih da je to stvar osobne procjene... [/quote]

Nisam mislil' na te kaj su stvar osobne procjene (npr. ja volim visoke crvenokose, a neki ih ne vole), nego na one univerzalne komade.
vsego (napisa):
To bi i mene zanimalo, pogotovo sto je doticni svojedobno jako prigovarao (pre)velikoj aktivnosti "Cumeza"... Dakle, Crni, moze objasnjenje?


Ja nisam prigovaral' na preveliku aktivnost ćumeza, nego na preveliku aktivnost faksovskih općenitosti. Naime, moj topic sa prigovorom na spomenuto si premjestil' na ćumez. Na ćumez nisam imal' nikakvih prigovora nikad.

Asmodai (napisa):
Mene zapravo znaima zasto netko kontinuirano izvlaci stare postove, odpred nekih cca 6-7 mjeseci?


Zato kaj je šef rekel' da se ne rade novi topici na iste teme.

vsego (napisa):
Rekao bih da je to stvar osobne procjene...


Nisam mislil' na te kaj su stvar osobne procjene (npr. ja volim visoke crvenokose, a neki ih ne vole), nego na one univerzalne komade.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:45 sub, 6. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle:

1. Spavao sa asistentom :shock:

2. Prosao ispit(e) :banana:

3. Pao ispit(e) :oops:

Ja onda vise nisam brucos, jelda?
Ili bas mora biti asistent[b]ica[/b]?
Ili kaj? (P.S. Nemojte sad odgovorit [i]Kaj.[/i].)
Dakle:

1. Spavao sa asistentom Shocked

2. Prosao ispit(e) Dancing banana

3. Pao ispit(e) Embarassed

Ja onda vise nisam brucos, jelda?
Ili bas mora biti asistentica?
Ili kaj? (P.S. Nemojte sad odgovorit Kaj..)



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:46 sub, 6. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]1. Spavao sa asistentom :shock: [/quote]

i, jel ti bilo lijepo? :PP
steelworker (napisa):
1. Spavao sa asistentom Shocked


i, jel ti bilo lijepo? Weeee-heeee!!!



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:19 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="steelworker"]1. Spavao sa asistentom :shock: [/quote]

i, jel ti bilo lijepo? :PP[/quote]

:roll: Zapravo je to bila malo tuzna noc :cry: , ali on nije imao nikakve veze s time...

A on je bio supac... :lol:
Nesi (napisa):
steelworker (napisa):
1. Spavao sa asistentom Shocked


i, jel ti bilo lijepo? Weeee-heeee!!!


Rolling Eyes Zapravo je to bila malo tuzna noc Crying or Very sad , ali on nije imao nikakve veze s time...

A on je bio supac... Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:23 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Nesi"][quote="steelworker"]1. Spavao sa asistentom :shock: [/quote]

i, jel ti bilo lijepo? :PP[/quote]

:roll: Zapravo je to bila malo tuzna noc :cry: , ali on nije imao nikakve veze s time...

A on je bio supac... :lol:[/quote]

:banana:
to je bas super :g:
steelworker (napisa):
Nesi (napisa):
steelworker (napisa):
1. Spavao sa asistentom Shocked


i, jel ti bilo lijepo? Weeee-heeee!!!


Rolling Eyes Zapravo je to bila malo tuzna noc Crying or Very sad , ali on nije imao nikakve veze s time...

A on je bio supac... Laughing


Dancing banana
to je bas super Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 19:22 čet, 18. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da se i ja mal ukljucim u raspravu :)

Hmda po mom ukusu gore ima samo par zgodnijih bica njeznijeg spola (mislim sveukupno). S jednom bio u vezi >:) a druga , mmmm :) mislim da je cura prva il druga godina sada ... (neznam , nisam bash na faxu gore) tako da imam malo suzenu percepciju sveukupnih stvari :) Ali i da se gore pojavi netko k'o Halle Berry nebi me diralo posto ovo moje malo stvorenje nebi mjenjao nizasto :)
Evo da se i ja mal ukljucim u raspravu Smile

Hmda po mom ukusu gore ima samo par zgodnijih bica njeznijeg spola (mislim sveukupno). S jednom bio u vezi >Smile a druga , mmmm Smile mislim da je cura prva il druga godina sada ... (neznam , nisam bash na faxu gore) tako da imam malo suzenu percepciju sveukupnih stvari Smile Ali i da se gore pojavi netko k'o Halle Berry nebi me diralo posto ovo moje malo stvorenje nebi mjenjao nizasto Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan