Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upisi 2009. (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 17:38 pet, 28. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annna"]
btw, otkud ovaj datum 18.9.?[/quote]
ko bi ga znao.. to je petak pa eto valjda za kraj tjedna da bude :-s
annna (napisa):

btw, otkud ovaj datum 18.9.?

ko bi ga znao.. to je petak pa eto valjda za kraj tjedna da bude Eh?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 7:18 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bio sam jučer na faksu i još uvijek se ne zna da li se diplomski studij plaća ili ne ;)

I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
[size=1]Možda je glupo pitanje, ali bode u oči[/size]
Bio sam jučer na faksu i još uvijek se ne zna da li se diplomski studij plaća ili ne Wink

I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
Možda je glupo pitanje, ali bode u oči


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 8:17 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bitno je da je model i poziv na broj odgovarajući.
Bitno je da je model i poziv na broj odgovarajući.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 9:17 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pero"]I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
[size=1]Možda je glupo pitanje, ali bode u oči[/size][/quote]

sta ti pise pod model i poziv na broj? thanks
pero (napisa):
I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
Možda je glupo pitanje, ali bode u oči


sta ti pise pod model i poziv na broj? thanks


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 10:53 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Model je prazno, poziv na broj je 12 kod troškova razredbenog postupka, a 13 kod upisnine.
Model je prazno, poziv na broj je 12 kod troškova razredbenog postupka, a 13 kod upisnine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 11:06 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pero"]Bio sam jučer na faksu i još uvijek se ne zna da li se diplomski studij plaća ili ne ;)

I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
[size=1]Možda je glupo pitanje, ali bode u oči[/size][/quote]

a gle- rukom nadopišeš "... diplomskog studija". tako ću ja, da ne bi bilo zabune. vjerojatno je to već sadržano i u tom pozivu na broj odobrenja, modelu i šta ti ja znam, ali nije naodmet. nek se zna.
pero (napisa):
Bio sam jučer na faksu i još uvijek se ne zna da li se diplomski studij plaća ili ne Wink

I pokupio sam uplatnice za razredbeni, na njima je oznaka "Troškovi razredbenog postupka", a na stranici piše da mora biti "za razredbeni postupak diplomskog studija", kolko je to bitno?
Možda je glupo pitanje, ali bode u oči


a gle- rukom nadopišeš "... diplomskog studija". tako ću ja, da ne bi bilo zabune. vjerojatno je to već sadržano i u tom pozivu na broj odobrenja, modelu i šta ti ja znam, ali nije naodmet. nek se zna.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 11:26 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pero"]Model je prazno, poziv na broj je 12 kod troškova razredbenog postupka, a 13 kod upisnine.[/quote]

thanks :D
pero (napisa):
Model je prazno, poziv na broj je 12 kod troškova razredbenog postupka, a 13 kod upisnine.


thanks Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:12 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

no, no

uobicajena forma poziva na broj kod nas na faxu je
[b]neki fixni broj - broj indexa[/b]

ili neki fixni broj - jmbag

ovisi za sto, mislim da za ove stvari je broj indexa skroz ok

poziv na broj treba sadrzavati podatke o uplatitelju - tako se naime razlikuje uplatitelje (pogledajte samo npr racun od pricuve ili necega takvog - pozivi na broj se razlikuju svaki mjesec, imaju fixni i varijabilni dio - fixni je broj potrosaca, varijabilni sluzi tome da se zna koji je racun uplacen)

ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?
uplatnica se moze i krivotvoriti, no izvjestaj o uplatama (koje vidi samo onaj tko je zaduzen za racun na kojeg uplate stizu) - pise maticna banka i tome se vjeruje :)

dakle - provjeriti u referadi
ako ste samo uzeli uplatnicu bez da ste culi uputu - trust me, tete u referadi uvijek kazu i uputu ako ih pitate :D
no, no

uobicajena forma poziva na broj kod nas na faxu je
neki fixni broj - broj indexa

ili neki fixni broj - jmbag

ovisi za sto, mislim da za ove stvari je broj indexa skroz ok

poziv na broj treba sadrzavati podatke o uplatitelju - tako se naime razlikuje uplatitelje (pogledajte samo npr racun od pricuve ili necega takvog - pozivi na broj se razlikuju svaki mjesec, imaju fixni i varijabilni dio - fixni je broj potrosaca, varijabilni sluzi tome da se zna koji je racun uplacen)

ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?
uplatnica se moze i krivotvoriti, no izvjestaj o uplatama (koje vidi samo onaj tko je zaduzen za racun na kojeg uplate stizu) - pise maticna banka i tome se vjeruje Smile

dakle - provjeriti u referadi
ako ste samo uzeli uplatnicu bez da ste culi uputu - trust me, tete u referadi uvijek kazu i uputu ako ih pitate Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:39 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?[/quote]

paaa... po imenu uplatitelja? :roll:

[quote="Nesi"]ako ste samo uzeli uplatnicu bez da ste culi uputu - trust me, tete u referadi uvijek kazu i uputu ako ih pitate :D[/quote]

ja sam pitao koja je uplatnica za mene, gospođ(ic)a mi ju je dala bez ikakve napomene.

a uostalom, ne sjećam se da sam ikad u protekle tri godine išta nadopisivao na uplatnice (osim imena)... netko drugi?

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

pitanje: zna li itko sa sigurnošću kada se biraju izborni? rekao bih pri upisu, jer na prijavnici nema ništa o tome, jel? ne sjećam se....... :cry:
Nesi (napisa):
ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?


paaa... po imenu uplatitelja? Rolling Eyes

Nesi (napisa):
ako ste samo uzeli uplatnicu bez da ste culi uputu - trust me, tete u referadi uvijek kazu i uputu ako ih pitate Very Happy


ja sam pitao koja je uplatnica za mene, gospođ(ic)a mi ju je dala bez ikakve napomene.

a uostalom, ne sjećam se da sam ikad u protekle tri godine išta nadopisivao na uplatnice (osim imena)... netko drugi?

Added after 2 minutes:

pitanje: zna li itko sa sigurnošću kada se biraju izborni? rekao bih pri upisu, jer na prijavnici nema ništa o tome, jel? ne sjećam se....... Crying or Very sad



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:24 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="Nesi"]ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?[/quote]

paaa... po imenu uplatitelja? :roll:[/quote]

nije uvijek vidljivo - ovisno o tome kako se uplata vrsi i ovisno o tome koja je maticna banka - ne daju svi na uvid sve podatke, cak niti broj racuna sa kojeg je uplaceno ne mozes vidjeti

nekad je uistinu opis placanja i poziv na broj jedina stvar koju mozes vidjeti kao onaj koji prima novce - u izvjestaju zaprimljenih uplata
ma (napisa):
Nesi (napisa):
ako svi uplatite samo sa brojem npr 12 - kako ce znati tko je uplatio a tko nije?


paaa... po imenu uplatitelja? Rolling Eyes


nije uvijek vidljivo - ovisno o tome kako se uplata vrsi i ovisno o tome koja je maticna banka - ne daju svi na uvid sve podatke, cak niti broj racuna sa kojeg je uplaceno ne mozes vidjeti

nekad je uistinu opis placanja i poziv na broj jedina stvar koju mozes vidjeti kao onaj koji prima novce - u izvjestaju zaprimljenih uplata



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:31 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ime uplatitelja je nepouzdan podatak jer nema garancije da je covjek platio bas sa svog racuna. :ccc: Kod placanja su bitne brojke; sve drugo su krpezi i dobra volja teta u referadi/racunovodstvu/... :)
Ime uplatitelja je nepouzdan podatak jer nema garancije da je covjek platio bas sa svog racuna. Ccc.... Sram te bilo... Kod placanja su bitne brojke; sve drugo su krpezi i dobra volja teta u referadi/racunovodstvu/... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:15 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ime uplatitelja je nepouzdan podatak jer nema garancije da je covjek platio bas sa svog racuna. :ccc: Kod placanja su bitne brojke; sve drugo su krpezi i dobra volja teta u referadi/racunovodstvu/... :)[/quote]

jednom sam uplatio s računa a inače tu upisninu uvijek dam "na ruke" :) u banci.
ako se može varati s imenom onda se može i s pozivom na broj odobrenja. to što ja napišem na uplatnicu nema veze s tim s kojeg računa uzimam lovu. ako tako gledamo.
vsego (napisa):
Ime uplatitelja je nepouzdan podatak jer nema garancije da je covjek platio bas sa svog racuna. Ccc.... Sram te bilo... Kod placanja su bitne brojke; sve drugo su krpezi i dobra volja teta u referadi/racunovodstvu/... Smile


jednom sam uplatio s računa a inače tu upisninu uvijek dam "na ruke" Smile u banci.
ako se može varati s imenom onda se može i s pozivom na broj odobrenja. to što ja napišem na uplatnicu nema veze s tim s kojeg računa uzimam lovu. ako tako gledamo.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:19 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne pricam o varanju, nego o slucajnim greskama. :roll:
Ne pricam o varanju, nego o slucajnim greskama. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:32 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zaključak je onda:

Za troškove razredbenog postupka ide
12 - broj indexa

na uplatnicu kod poziv na broj odobrenja?
zaključak je onda:

Za troškove razredbenog postupka ide
12 - broj indexa

na uplatnicu kod poziv na broj odobrenja?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 19:33 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zašto se [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3092&sec=416]tu[/url] ne spominje model i poziv na broj?[size=7]...lino mi je penjat se na brdo dvaput u utorak samo radi uplatnice...[/size]
A zašto se tu ne spominje model i poziv na broj?...lino mi je penjat se na brdo dvaput u utorak samo radi uplatnice...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:42 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teja"]A zašto se [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3092&sec=416]tu[/url] ne spominje model i poziv na broj?[size=7]...lino mi je penjat se na brdo dvaput u utorak samo radi uplatnice...[/size][/quote]

slažem se. neću ništa nadopisat. ako u referadi vele da ne valja- napišeš tamo 8) [size=2]nakon što si uplatila[/size] :-$

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

koji je matični broj studenta?
znam. onaj za koji sam mislio da je broj indexa. sori
teja (napisa):
A zašto se tu ne spominje model i poziv na broj?...lino mi je penjat se na brdo dvaput u utorak samo radi uplatnice...


slažem se. neću ništa nadopisat. ako u referadi vele da ne valja- napišeš tamo Cool nakon što si uplatila Shhh

Added after 2 minutes:

koji je matični broj studenta?
znam. onaj za koji sam mislio da je broj indexa. sori



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:06 pon, 31. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas sam plaćala za upis više godine u banci i na uplatnici piše poziv na broj 14 koji nije prolazio... Onda je službenik prepravio na 12 i prošlo je.. :? :?
Danas sam plaćala za upis više godine u banci i na uplatnici piše poziv na broj 14 koji nije prolazio... Onda je službenik prepravio na 12 i prošlo je.. Confused Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:55 pon, 31. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

onda on nije mijenjao poziv na broj, vec model, sto nije ista stvar (jer poziv na broj se ne dira vishe, to je trebalo prije par godina nastimavati)

ako modela nema, to se zove slobodni model, a moze se pisati 00 ili 99 ako se bas mora nesto upisati

cini se da niti salterski sluzbenici ne znaju svoj posao

po pozivu na broj se razvrstavaju uplate unutar faxa
za razredbeni postupak
za upis
za skolarine
za molbe
etc...

tako je npr 21 za skolarinu za stare studente, a 12 razredbeni....

kad dodjes u referadu - spomeni im kako je uplaceno, da znaju gdje trebaju traziti tvoj iznos.... da ne bude kasnije 'javiti se u referadu' i slicnih zavrzlama
onda on nije mijenjao poziv na broj, vec model, sto nije ista stvar (jer poziv na broj se ne dira vishe, to je trebalo prije par godina nastimavati)

ako modela nema, to se zove slobodni model, a moze se pisati 00 ili 99 ako se bas mora nesto upisati

cini se da niti salterski sluzbenici ne znaju svoj posao

po pozivu na broj se razvrstavaju uplate unutar faxa
za razredbeni postupak
za upis
za skolarine
za molbe
etc...

tako je npr 21 za skolarinu za stare studente, a 12 razredbeni....

kad dodjes u referadu - spomeni im kako je uplaceno, da znaju gdje trebaju traziti tvoj iznos.... da ne bude kasnije 'javiti se u referadu' i slicnih zavrzlama



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 6:43 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, a koja je onda spika s upisima za apsolvente? Jel to isto sad ili?
I ak planiramo diplomirat do onog roka (kraj 11.), šta onda? Jel upisujemo isto neš za ta dva mjeseca il nam tete u referadi samo sa smiješkom stisnu žig za produljenje studentskih prava?
Hvala unaprijed!
Ljudi, a koja je onda spika s upisima za apsolvente? Jel to isto sad ili?
I ak planiramo diplomirat do onog roka (kraj 11.), šta onda? Jel upisujemo isto neš za ta dva mjeseca il nam tete u referadi samo sa smiješkom stisnu žig za produljenje studentskih prava?
Hvala unaprijed!



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 11:28 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prošle godine sam troškove za upis na višu godinu uplatio preko e-zabe i nije bilo nikakvih problema

model [b]14[/b]
poziv na broj [b]0000000000-broj indexa[/b]
Prošle godine sam troškove za upis na višu godinu uplatio preko e-zabe i nije bilo nikakvih problema

model 14
poziv na broj 0000000000-broj indexa


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan