Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dipomski-rang liste?
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:16 sri, 2. 9. 2009    Naslov: dipomski-rang liste? Citirajte i odgovorite

Jesu li već objavljene?Zna li itko išta o tome?Hoće li biti na netu?
Jesu li već objavljene?Zna li itko išta o tome?Hoće li biti na netu?



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:46 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Re: dipomski-rang liste? Citirajte i odgovorite

[quote="Jaja"]Jesu li već objavljene?Zna li itko išta o tome?Hoće li biti na netu?[/quote]

Evo ih [url]http://www.math.hr/Default.aspx?sec=416[/url] :)
Jaja (napisa):
Jesu li već objavljene?Zna li itko išta o tome?Hoće li biti na netu?


Evo ih http://www.math.hr/Default.aspx?sec=416 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 12:52 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Wow statistika 81 :)
najbolji smjer!
Wow statistika 81 Smile
najbolji smjer!



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:41 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Wow statistika 81 :)
najbolji smjer![/quote]

Dijeli prvo mjesto ;)
nana (napisa):
Wow statistika 81 Smile
najbolji smjer!


Dijeli prvo mjesto Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Žuti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (11:15:51)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 16:08 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni nije jasno zakaj su stavili drugi rok za upis na diplomski studij ako je sve popunjeno
Meni nije jasno zakaj su stavili drugi rok za upis na diplomski studij ako je sve popunjeno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 16:21 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

puno ljudi je prijavilo 2 ili više smjerova. Bit će mjesta ponegdje (teorijska, primjenjena ziher) :D
puno ljudi je prijavilo 2 ili više smjerova. Bit će mjesta ponegdje (teorijska, primjenjena ziher) Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:31 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"][quote="nana"]Wow statistika 81 :)
najbolji smjer![/quote]

Dijeli prvo mjesto ;)[/quote]

Ima isti br prijavljenih ali veci prosjek bodova 8)
Luuka (napisa):
nana (napisa):
Wow statistika 81 Smile
najbolji smjer!


Dijeli prvo mjesto Wink


Ima isti br prijavljenih ali veci prosjek bodova Cool



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:39 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sto je s placanjem? Na stranici nista ne pise da se placa diplomski. Da ne bi dosla u ponedjeljak i tek tad saznala da moram platit. Neka netko javi tko ide sutra na upis
A sto je s placanjem? Na stranici nista ne pise da se placa diplomski. Da ne bi dosla u ponedjeljak i tek tad saznala da moram platit. Neka netko javi tko ide sutra na upis


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:50 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje: "čeka" li me moje mjesto na drugom upisnom roku, tj. ako sad imam mogućnost upisa, mogu li bez straha upisati odabrani smjer krajem mjeseca (bez da mi netko ukrade mjesto)? ja mislim da mogu. :?
pitanje: "čeka" li me moje mjesto na drugom upisnom roku, tj. ako sad imam mogućnost upisa, mogu li bez straha upisati odabrani smjer krajem mjeseca (bez da mi netko ukrade mjesto)? ja mislim da mogu. Confused



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:47 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"][quote="Luuka"][quote="nana"]Wow statistika 81 :)
najbolji smjer![/quote]

Dijeli prvo mjesto ;)[/quote]

Ima isti br prijavljenih ali veci prosjek bodova 8)[/quote]

pih, statističarka :D
nana (napisa):
Luuka (napisa):
nana (napisa):
Wow statistika 81 Smile
najbolji smjer!


Dijeli prvo mjesto Wink


Ima isti br prijavljenih ali veci prosjek bodova Cool


pih, statističarka Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 19:20 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]pitanje: "čeka" li me moje mjesto na drugom upisnom roku, tj. ako sad imam mogućnost upisa, mogu li bez straha upisati odabrani smjer krajem mjeseca (bez da mi netko ukrade mjesto)? ja mislim da mogu. :?[/quote]
Ja mislim da ne možeš...

Ako se netko mogao upisati prije "pomicanja crte" a taj isti to nije učinio, po meni, nakon "pomicanja" on gubi pravo upisa... tako je čini mi se bilo na razredbenom za preddiplomski što je barem načelno ista stvar :wink:
ma (napisa):
pitanje: "čeka" li me moje mjesto na drugom upisnom roku, tj. ako sad imam mogućnost upisa, mogu li bez straha upisati odabrani smjer krajem mjeseca (bez da mi netko ukrade mjesto)? ja mislim da mogu. Confused

Ja mislim da ne možeš...

Ako se netko mogao upisati prije "pomicanja crte" a taj isti to nije učinio, po meni, nakon "pomicanja" on gubi pravo upisa... tako je čini mi se bilo na razredbenom za preddiplomski što je barem načelno ista stvar Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 19:25 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zvao sam danas referadu i rekli su mi da mjesto čuvaju 3 dana.
Ali obavezno još provjerite!
Zvao sam danas referadu i rekli su mi da mjesto čuvaju 3 dana.
Ali obavezno još provjerite!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:50 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, ali što onda nakon ta 3 dana? recimo da se petero ljudi nije upisalo na neki smjer, a svi ostali koji su mogli jesu. nakon 3 dana crta se pomakne za 5 mjesta. ali tada više upisi ne traju. sljedeći upisi su 28.9. ili kad već. i što sad - onda će tog datuma bit 'tko prvi, njegova djevojka' ili što? recimo da netko tko je imao pravo upisa, nije to pravo iskoristio u prvom krugu jer je bio u australiji (nije bitno).
ok, ali što onda nakon ta 3 dana? recimo da se petero ljudi nije upisalo na neki smjer, a svi ostali koji su mogli jesu. nakon 3 dana crta se pomakne za 5 mjesta. ali tada više upisi ne traju. sljedeći upisi su 28.9. ili kad već. i što sad - onda će tog datuma bit 'tko prvi, njegova djevojka' ili što? recimo da netko tko je imao pravo upisa, nije to pravo iskoristio u prvom krugu jer je bio u australiji (nije bitno).



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 20:11 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]ok, ali što onda nakon ta 3 dana? recimo da se petero ljudi nije upisalo na neki smjer, a svi ostali koji su mogli jesu. nakon 3 dana crta se pomakne za 5 mjesta. ali tada više upisi ne traju. sljedeći upisi su 28.9. ili kad već. i što sad - onda će tog datuma bit 'tko prvi, njegova djevojka' ili što? recimo da netko tko je imao pravo upisa, nije to pravo iskoristio u prvom krugu jer je bio u australiji (nije bitno).[/quote]
Ok :? ... [b]ako bude[/b] mjesta za kako ti kažeš "neki smjer" ta mjesta se ponude na druge upisnom roku gdje se ponovno ljudi upisuju prema listi (novoj), nisu djevojke u pitanju...

Dakle u tom slučaju bi "ta" osoba ukoliko je imala relativno visok broj bodova mogla računati da će dobiti mjesto tj. da će se moći upisati međutim ne može računati na ono mjesto koje sada ima... dakle mjesto mu se, ako ja dobro razumijem stvari, neće čuvati za drugi rok npr. može se dogoditi da je sada ta osoba prva na listi pa se odluči ne upisati jer ide npr. u australiju :neki smajli sa klokanom:...

Ako se na tom smjeru onda ne popune sva mjesta i ako se ta osoba odluči ponovno prijaviti za mjesto na tom smjeru može se dogoditi da ona onda upadne uz plaćanje dijela ili čak maksimalne participacije bez obzira što je na prvom razredbenom bila prva na listi, jer se prije nje, na prvom upisu, upisao određen broj studenata i studentica, te su oni time "popunili" besplatna ili "jeftinija" mjesta... pa se dotična osoba upisuje na kraju...

Možda griješim... treba provjeriti... :roll:

Uglavnom mislim da će se na tom smjeru na kojem si ti kvota vrlo vjerojatno u cijelosti popuniti u prvom krugu upisa... :wink:
ma (napisa):
ok, ali što onda nakon ta 3 dana? recimo da se petero ljudi nije upisalo na neki smjer, a svi ostali koji su mogli jesu. nakon 3 dana crta se pomakne za 5 mjesta. ali tada više upisi ne traju. sljedeći upisi su 28.9. ili kad već. i što sad - onda će tog datuma bit 'tko prvi, njegova djevojka' ili što? recimo da netko tko je imao pravo upisa, nije to pravo iskoristio u prvom krugu jer je bio u australiji (nije bitno).

Ok Confused ... ako bude mjesta za kako ti kažeš "neki smjer" ta mjesta se ponude na druge upisnom roku gdje se ponovno ljudi upisuju prema listi (novoj), nisu djevojke u pitanju...

Dakle u tom slučaju bi "ta" osoba ukoliko je imala relativno visok broj bodova mogla računati da će dobiti mjesto tj. da će se moći upisati međutim ne može računati na ono mjesto koje sada ima... dakle mjesto mu se, ako ja dobro razumijem stvari, neće čuvati za drugi rok npr. može se dogoditi da je sada ta osoba prva na listi pa se odluči ne upisati jer ide npr. u australiju :neki smajli sa klokanom:...

Ako se na tom smjeru onda ne popune sva mjesta i ako se ta osoba odluči ponovno prijaviti za mjesto na tom smjeru može se dogoditi da ona onda upadne uz plaćanje dijela ili čak maksimalne participacije bez obzira što je na prvom razredbenom bila prva na listi, jer se prije nje, na prvom upisu, upisao određen broj studenata i studentica, te su oni time "popunili" besplatna ili "jeftinija" mjesta... pa se dotična osoba upisuje na kraju...

Možda griješim... treba provjeriti... Rolling Eyes

Uglavnom mislim da će se na tom smjeru na kojem si ti kvota vrlo vjerojatno u cijelosti popuniti u prvom krugu upisa... Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:57 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Blizz je sve tocno napisao i lijepo obrazlozio, cini se meni...
Blizz je sve tocno napisao i lijepo obrazlozio, cini se meni...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 23:07 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako cuvaju mjesto 3 dana ako će vec sutra (tj. danas) bit nove liste s pomaknutom crtom?
kako cuvaju mjesto 3 dana ako će vec sutra (tj. danas) bit nove liste s pomaknutom crtom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:55 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa valjda ce se neki upisati na jedan smjer, i onda ih se mice sa ostalih smjerova na koji su se prijavili.... :)
Pa valjda ce se neki upisati na jedan smjer, i onda ih se mice sa ostalih smjerova na koji su se prijavili.... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:18 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

poslala sam mail referadi s pitanjem čuvaju li mjesto do ponedjeljka i plaća li se sad taj diplomski ili ne na kraju i odgovor je da čuvaju do zadnjeg dana upisa (ponedjeljka) i da se ZASAD nista ne plaća...
hm...nadam se da to ne znači da postoji mogućnost da se naknadno ipak odluči da se plaća...
poslala sam mail referadi s pitanjem čuvaju li mjesto do ponedjeljka i plaća li se sad taj diplomski ili ne na kraju i odgovor je da čuvaju do zadnjeg dana upisa (ponedjeljka) i da se ZASAD nista ne plaća...
hm...nadam se da to ne znači da postoji mogućnost da se naknadno ipak odluči da se plaća...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greda5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 04. 2009. (19:38:11)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 21:16 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

to će biti velika neodgovornost ako nam ulete da se mora platit. na stranici od faksa nema ni riječi o tome.
to će biti velika neodgovornost ako nam ulete da se mora platit. na stranici od faksa nema ni riječi o tome.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:09 pet, 4. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje u vezi bodova: izracunala sam da imam 9 bodova vise nego sto mi pise. Odmah sam to uocila ali nisam reagirala jer sam mislila da nema sanse da upadem. Sada vidim da se crta dosta pomaknula i da bi mogla upisat kad bi imala toliko bodova koliko sam izracunala da imam. Kome da posaljem mail ili koga da nazovem da to jos jednom provjeri..nisam u Zagrebu..
pitanje u vezi bodova: izracunala sam da imam 9 bodova vise nego sto mi pise. Odmah sam to uocila ali nisam reagirala jer sam mislila da nema sanse da upadem. Sada vidim da se crta dosta pomaknula i da bi mogla upisat kad bi imala toliko bodova koliko sam izracunala da imam. Kome da posaljem mail ili koga da nazovem da to jos jednom provjeri..nisam u Zagrebu..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan