Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

promjena termina vjezbi
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:27 sub, 17. 10. 2009    Naslov: promjena termina vjezbi Citirajte i odgovorite

molim vas da ovdje napisite ukoliko vam ne odgovara termin vjezbi cetvrtkom 17-19 sati
molim vas da ovdje napisite ukoliko vam ne odgovara termin vjezbi cetvrtkom 17-19 sati



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?


Zadnja promjena: GauSs_; 20:46 sub, 24. 10. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 10:33 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle narednu srijedu imamo vježbe u predviđeno vrijeme(8:30), nadoknadu u četvrtak, a od tjedna iza sljedećeg vježbe će, ne bude li onih kojima ne odgovara, biti četvrtkom od 17 do 19 ?
Dakle narednu srijedu imamo vježbe u predviđeno vrijeme(8:30), nadoknadu u četvrtak, a od tjedna iza sljedećeg vježbe će, ne bude li onih kojima ne odgovara, biti četvrtkom od 17 do 19 ?



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 13:11 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se misli za stalno od 17-19 nitko više neće biti u stanju aktivno pratiti nastavu...ovo ujutro srijedom je puno bolje
Ako se misli za stalno od 17-19 nitko više neće biti u stanju aktivno pratiti nastavu...ovo ujutro srijedom je puno bolje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2009. (18:54:41)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:11 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!
Ja također smatram da bi vježbe trebale ostati srijedom. Mi smo svoje rasporede već dosta mijenjali da bi nam svaki termin odgovarao, a sada su kolege sa fizike samo tako došli, buf, i odmah se ide sa promjenom termina. Što je najzanimljivije oni kako meni izgleda ni ne dolaze baš na nastavu. U srijedu je bio samo jedan kolega, koji očito može dolaziti u to vrijeme, u četvrtak ih je bilo valjda 3-4, a danas samo 4. I sad da zbog njih, svi mijenjamo raspored, zar to nije malo smiješno?
Pozdrav svima!
Ja također smatram da bi vježbe trebale ostati srijedom. Mi smo svoje rasporede već dosta mijenjali da bi nam svaki termin odgovarao, a sada su kolege sa fizike samo tako došli, buf, i odmah se ide sa promjenom termina. Što je najzanimljivije oni kako meni izgleda ni ne dolaze baš na nastavu. U srijedu je bio samo jedan kolega, koji očito može dolaziti u to vrijeme, u četvrtak ih je bilo valjda 3-4, a danas samo 4. I sad da zbog njih, svi mijenjamo raspored, zar to nije malo smiješno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 15:17 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nazalost, to tako funkcionira. vjezbe ce se zbog fizicara morati mijenjati.

e sad, imamo mogucnost da se dogovorimo za termin ili prepustimo satnicaru s fizike i satnicaru s matematike da izmisle neki termin.
nazalost, to tako funkcionira. vjezbe ce se zbog fizicara morati mijenjati.

e sad, imamo mogucnost da se dogovorimo za termin ili prepustimo satnicaru s fizike i satnicaru s matematike da izmisle neki termin.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
teaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2009. (18:54:41)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:33 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa baš i nije tako, ja sam čak i poništavala neke kolegije s više godine jer mi termin nije odgovarao, no pošto nisam obavila sve svoje obaveze ništa me se nije ni pitalo. A mi također zbog par ljudi mijenjamo termin, bez da su se oni malo potrudili i promijenili termine svojih drugih kolegija koji su u isto vrijeme. A što da kažemo mi, matematičari da nama jedini termin koji odgovara je srijeda ujutro? Ma zapravo zašto se uopće trudim pisati, ionako će biti onako kako grupica ljudi odluči.
Uostalom, gdje su sad kolege fizičari kad se treba nešto dogovoriti?
Pa baš i nije tako, ja sam čak i poništavala neke kolegije s više godine jer mi termin nije odgovarao, no pošto nisam obavila sve svoje obaveze ništa me se nije ni pitalo. A mi također zbog par ljudi mijenjamo termin, bez da su se oni malo potrudili i promijenili termine svojih drugih kolegija koji su u isto vrijeme. A što da kažemo mi, matematičari da nama jedini termin koji odgovara je srijeda ujutro? Ma zapravo zašto se uopće trudim pisati, ionako će biti onako kako grupica ljudi odluči.
Uostalom, gdje su sad kolege fizičari kad se treba nešto dogovoriti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 16:37 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A i njima će se dati ostajati od 8 ujutro do 7 navečer u komadu...yeah right! (škicnuh im u raspored)
A i njima će se dati ostajati od 8 ujutro do 7 navečer u komadu...yeah right! (škicnuh im u raspored)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tidus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2009. (12:47:59)
Postovi: (A5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 15 - 16

PostPostano: 16:53 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam shvatio mi bi trebali mjenjati termin vježbi zbog par ljudi sa fizike koji su u parcijali pa imaju predmeta sa više od samo jedne godine?! Mislim da njihova parcijala nebi trebala utjecati na naš raspored (to nisu svi sa fizike jer su neki i bili na vježbama). I usput ja nemogu u četvrtak u 17 zbog osobnih obaveza (sport). I zašto se fizičari ne jave na forum?
Koliko sam shvatio mi bi trebali mjenjati termin vježbi zbog par ljudi sa fizike koji su u parcijali pa imaju predmeta sa više od samo jedne godine?! Mislim da njihova parcijala nebi trebala utjecati na naš raspored (to nisu svi sa fizike jer su neki i bili na vježbama). I usput ja nemogu u četvrtak u 17 zbog osobnih obaveza (sport). I zašto se fizičari ne jave na forum?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rose_rot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2009. (17:27:44)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:34 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super, satnicar sa fizike nije se potrudio kontaktirat naseg satnicara i da usklade raspored. Sad mi s matematike gdje nas je vecina moramo svoj raspored prilagodavat fizicarima kojih je maksimalno 5ili6.
Bas super :evil:
Super, satnicar sa fizike nije se potrudio kontaktirat naseg satnicara i da usklade raspored. Sad mi s matematike gdje nas je vecina moramo svoj raspored prilagodavat fizicarima kojih je maksimalno 5ili6.
Bas super Evil or Very Mad



_________________
CARPE DIEM!!!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 17:58 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Gauss: Mislim da se o buducem terminu najbolje dogovoriti na nadoknadi u cetvrtak, kada svi koji misle dolazit na vjezbe mogu doci (pa cak i kolege sa fizike). Takodjer, mislim da nas ne bi trebalo zanimati misljenje nekolicine ljudi koji ni nemaju namjeru dolaziti na vjezbe.
@Gauss: Mislim da se o buducem terminu najbolje dogovoriti na nadoknadi u cetvrtak, kada svi koji misle dolazit na vjezbe mogu doci (pa cak i kolege sa fizike). Takodjer, mislim da nas ne bi trebalo zanimati misljenje nekolicine ljudi koji ni nemaju namjeru dolaziti na vjezbe.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:14 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

dragi kolega metematičaru fizićara nije bilo na vježbama jer mi nismo d prošlog tijedna imali raspored i u tom terminu imamo obavezno predavanje iz mehanike.... i da spremni smo se žrtvovati i biti na faksu od 8 sati ujutro do 18.30 navečer radi vježbi..... i nas nema teko malo kako se čini...
dragi kolega metematičaru fizićara nije bilo na vježbama jer mi nismo d prošlog tijedna imali raspored i u tom terminu imamo obavezno predavanje iz mehanike.... i da spremni smo se žrtvovati i biti na faksu od 8 sati ujutro do 18.30 navečer radi vježbi..... i nas nema teko malo kako se čini...


[Vrh]
rose_rot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2009. (17:27:44)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:18 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se isto slazem da se dogovorimo na vjezbama u srijedu ili na nadoknadi u cetvrtak. Jer nama je faks poceo 14.9. ako se ne varam,zasto se fizicari nisu malo informirali i dolazili ta dava tjedna na predavanje i vjezbe. Izgovor na sve je da ih satnicar nije informiro, ni nama nas satnicar ne salje privatne poruke kad nam sta pocinje nego se potrudimo sami doc do informacija preko forum. A gdje su sad fizicari na forumu ne vidim niti jedan post da su poslali. Zasto se oni nebi dogovorili sa svojim profesorom sa fizike da pomaknu predavanje na neki drugi dan jer je njih jako malo.
Ja se isto slazem da se dogovorimo na vjezbama u srijedu ili na nadoknadi u cetvrtak. Jer nama je faks poceo 14.9. ako se ne varam,zasto se fizicari nisu malo informirali i dolazili ta dava tjedna na predavanje i vjezbe. Izgovor na sve je da ih satnicar nije informiro, ni nama nas satnicar ne salje privatne poruke kad nam sta pocinje nego se potrudimo sami doc do informacija preko forum. A gdje su sad fizicari na forumu ne vidim niti jedan post da su poslali. Zasto se oni nebi dogovorili sa svojim profesorom sa fizike da pomaknu predavanje na neki drugi dan jer je njih jako malo.



_________________
CARPE DIEM!!!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:18 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bi predlažem da odmah od ovog tjedna krenemo s vježbama u četvrtak jer ako ostane više vremana za rasprave doći će do kaosa i nepotrebnih svađa.... mislim da se svi malo trebamo prilagoditi i žrtvovati....
ja bi predlažem da odmah od ovog tjedna krenemo s vježbama u četvrtak jer ako ostane više vremana za rasprave doći će do kaosa i nepotrebnih svađa.... mislim da se svi malo trebamo prilagoditi i žrtvovati....


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:22 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rose_rot"]Ja se isto slazem da se dogovorimo na vjezbama u srijedu ili na nadoknadi u cetvrtak. Jer nama je faks poceo 14.9. ako se ne varam,zasto se fizicari nisu malo informirali i dolazili ta dava tjedna na predavanje i vjezbe. Izgovor na sve je da ih satnicar nije informiro, ni nama nas satnicar ne salje privatne poruke kad nam sta pocinje nego se potrudimo sami doc do informacija preko forum. A gdje su sad fizicari na forumu ne vidim niti jedan post da su poslali. Zasto se oni nebi dogovorili sa svojim profesorom sa fizike da pomaknu predavanje na neki drugi dan jer je njih jako malo.[/quote]

nismo dolazili jer do prošlog tjedna nismo imali raspored... i fizićari nisu na forumu jer ne znaju da se na matematici riješavaju problemi putm foruma....
rose_rot (napisa):
Ja se isto slazem da se dogovorimo na vjezbama u srijedu ili na nadoknadi u cetvrtak. Jer nama je faks poceo 14.9. ako se ne varam,zasto se fizicari nisu malo informirali i dolazili ta dava tjedna na predavanje i vjezbe. Izgovor na sve je da ih satnicar nije informiro, ni nama nas satnicar ne salje privatne poruke kad nam sta pocinje nego se potrudimo sami doc do informacija preko forum. A gdje su sad fizicari na forumu ne vidim niti jedan post da su poslali. Zasto se oni nebi dogovorili sa svojim profesorom sa fizike da pomaknu predavanje na neki drugi dan jer je njih jako malo.


nismo dolazili jer do prošlog tjedna nismo imali raspored... i fizićari nisu na forumu jer ne znaju da se na matematici riješavaju problemi putm foruma....


[Vrh]
teaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2009. (18:54:41)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:38 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što je s ovim tjednom? Isto vas nije bilo. Ili ste to svi?

Btw. piše se fizičari, a ne fizićari :wink:
A što je s ovim tjednom? Isto vas nije bilo. Ili ste to svi?

Btw. piše se fizičari, a ne fizićari Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 20:07 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ja bi predlažem da odmah od ovog tjedna krenemo s vježbama u četvrtak jer ako ostane više vremana za rasprave doći će do kaosa i nepotrebnih svađa.... mislim da se svi malo trebamo prilagoditi i žrtvovati....[/quote]
Kolega fizičaru, taj dan racunarcima nikako ne pase iz razloga sto taj dan imamo nastavu od 8 sati, pa mislim da je 11 sati na faksu ipak malo previse.
A sto je sa ponedjeljkom, iza 14, navodno i vama pase taj termin?
Anonymous (napisa):
ja bi predlažem da odmah od ovog tjedna krenemo s vježbama u četvrtak jer ako ostane više vremana za rasprave doći će do kaosa i nepotrebnih svađa.... mislim da se svi malo trebamo prilagoditi i žrtvovati....

Kolega fizičaru, taj dan racunarcima nikako ne pase iz razloga sto taj dan imamo nastavu od 8 sati, pa mislim da je 11 sati na faksu ipak malo previse.
A sto je sa ponedjeljkom, iza 14, navodno i vama pase taj termin?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 20:14 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se i dalje zalažem da vježbe ne budu od 5 do 7 bilo koji dan jer znam da je meni koncentracija na 0 nakon cijelog dana na faksu, a mislim da ni drugi nisu daleko...
Ja se i dalje zalažem da vježbe ne budu od 5 do 7 bilo koji dan jer znam da je meni koncentracija na 0 nakon cijelog dana na faksu, a mislim da ni drugi nisu daleko...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 20:18 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ponedjeljkom od 15 do 18 sati imamo odlučivanje i teoriju igara :(
Ponedjeljkom od 15 do 18 sati imamo odlučivanje i teoriju igara Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:13 sub, 17. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze cetvrtak 17-19
sto volim nas faks :2losha:
moze cetvrtak 17-19
sto volim nas faks Dva losha ubise...


[Vrh]
tidus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2009. (12:47:59)
Postovi: (A5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 15 - 16

PostPostano: 8:56 ned, 18. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
nismo dolazili jer do prošlog tjedna nismo imali raspored... i fizićari nisu na forumu jer ne znaju da se na matematici riješavaju problemi putm foruma....[/quote]

Raspored građe računala je bio na netu od 14.9. (čak i par dana prije) pa vam to baš ne drži vodu. Ako niste imali raspored svojih predmeta mogli ste bar pogledati raspored predmeta koji će se održavati na matematičkom odjelu.
Anonymous (napisa):

nismo dolazili jer do prošlog tjedna nismo imali raspored... i fizićari nisu na forumu jer ne znaju da se na matematici riješavaju problemi putm foruma....


Raspored građe računala je bio na netu od 14.9. (čak i par dana prije) pa vam to baš ne drži vodu. Ako niste imali raspored svojih predmeta mogli ste bar pogledati raspored predmeta koji će se održavati na matematičkom odjelu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan