Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Peticija o pisanju završnog ispita
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:00 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Peticija o pisanju završnog ispita Citirajte i odgovorite

[url=http://www.ipetitions.com/petition/zavrsni_ispit_iz_vjerojatnosti/]Peticija o pisanju završnog ispita[/url]


[b]Molim sve kolege studente (a i asistente i profesore) koji smatraju da je objava termina završnoga ispita tijekom drugog kolokvija u ranijem terminu nego što je to očekivano i rasporedom predodređeno (odnosno, "treći kolokvij" nikada nije bio definiran pojam) neregularnim, nepravednim, nemoralnim, neakademskim.... da se potpišu
Također, molim vas da ostavite svoje ime i prezime te da budu javno vidljiva, te da upišete svoju adresu sa student-a. Na kraju krajeva, ako sakupimo 80-90 posto ljudi koji slušaju ovaj kolegij spreman sam sa time otići i pred profesora

Hvala svim potpisnicima i svima koji nas podržavaju [/b][/b]
Peticija o pisanju završnog ispita


Molim sve kolege studente (a i asistente i profesore) koji smatraju da je objava termina završnoga ispita tijekom drugog kolokvija u ranijem terminu nego što je to očekivano i rasporedom predodređeno (odnosno, "treći kolokvij" nikada nije bio definiran pojam) neregularnim, nepravednim, nemoralnim, neakademskim.... da se potpišu
Također, molim vas da ostavite svoje ime i prezime te da budu javno vidljiva, te da upišete svoju adresu sa student-a. Na kraju krajeva, ako sakupimo 80-90 posto ljudi koji slušaju ovaj kolegij spreman sam sa time otići i pred profesora

Hvala svim potpisnicima i svima koji nas podržavaju
[/b]



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 17:05 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Re: Peticija o pisanju završnog ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]neregularnim, nepravednim, nemoralnim, neakademskim.... [/quote]

a dobro, nemojmo sad pretjerivat...

al da ja se isto nadam da ce se termin prebacit, ako ne na 3.2. zbog toga sto ce tad bit popravni, onda na 1.2. iako mi je jasno da je bas tesko da ce se onda ispiti ispravit do 3.2. i tako da

tako da mi se cini da nis od svega ovog :cry: :cry: :cry:

do godine ce valjda bit bolje :lol:
Milojko (napisa):
neregularnim, nepravednim, nemoralnim, neakademskim....


a dobro, nemojmo sad pretjerivat...

al da ja se isto nadam da ce se termin prebacit, ako ne na 3.2. zbog toga sto ce tad bit popravni, onda na 1.2. iako mi je jasno da je bas tesko da ce se onda ispiti ispravit do 3.2. i tako da

tako da mi se cini da nis od svega ovog Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

do godine ce valjda bit bolje Laughing



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 17:08 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potpuno je kolega Milojko u pravu, ovo nije humano i nema veze sa bilo kakvom pristojnošću. Ima studenata koji 26 imaju usmeni i završni ispit iz difrafa, ima studenata kojima će svaki bod sa završnog biti potreban da polože kolegij... šta da vam kažem...

bilo bi sve u redu, da nas je netko izvjestio sa FIXNIM rasporedom prije 3-4 tjedana... ovo nije u redu
ovo stvarno nije uredu, niti pristojno da tek danas saznamo kada imamo završni i to još u terminu koji ne odgovara većini studenata.

Zašto bi bio problem barem 1.2 pisati završni iz vjerojatnosti??? zašto?? ali i zašto ne bi ostao 3.2 završni a onda može odmah idući tjedan popravni.
mislim znam da je svima stiska sa vremenom, ali onda se trebalo sve skupa ranije objavit i organizirat se bolje, mislim ajde da imamo po 5-6 rokova kroz godinu, ali imamo JEDAN JEDINI ROK, i sve mora biti položeno u granicama... Da mogu izlazit u travnju i svibnju na završni ne bi bilo problema, ali ovako...
usput da je datum objavljen prije Božića bilo bi prihvatljivo i za mene i za kolege, a ne ovakve šokove doživljavat...

unlike veliki za ovu sramotnu odluku...
Potpuno je kolega Milojko u pravu, ovo nije humano i nema veze sa bilo kakvom pristojnošću. Ima studenata koji 26 imaju usmeni i završni ispit iz difrafa, ima studenata kojima će svaki bod sa završnog biti potreban da polože kolegij... šta da vam kažem...

bilo bi sve u redu, da nas je netko izvjestio sa FIXNIM rasporedom prije 3-4 tjedana... ovo nije u redu
ovo stvarno nije uredu, niti pristojno da tek danas saznamo kada imamo završni i to još u terminu koji ne odgovara većini studenata.

Zašto bi bio problem barem 1.2 pisati završni iz vjerojatnosti??? zašto?? ali i zašto ne bi ostao 3.2 završni a onda može odmah idući tjedan popravni.
mislim znam da je svima stiska sa vremenom, ali onda se trebalo sve skupa ranije objavit i organizirat se bolje, mislim ajde da imamo po 5-6 rokova kroz godinu, ali imamo JEDAN JEDINI ROK, i sve mora biti položeno u granicama... Da mogu izlazit u travnju i svibnju na završni ne bi bilo problema, ali ovako...
usput da je datum objavljen prije Božića bilo bi prihvatljivo i za mene i za kolege, a ne ovakve šokove doživljavat...

unlike veliki za ovu sramotnu odluku...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 17:24 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

..
..




Zadnja promjena: ddduuu; 17:38 sri, 20. 1. 2010; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:27 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje određeni razlozi (meni nepoznati) iz kojih se sve ocjene u ovom semsestru moraju upisati do petoga veljače. Postoji pojam nedefiniranoga značenja "treći kolokvij". Ako znači "popravni kolokvij", onda se to obično napiše popravni ispit. Zanima me samo, čija je to, nemojte me krivo shvatiti, ali izrazito nebulozna odluka da sve ocjene moraju biti upisane do 5.2.. Također, volio bih znati kako su se ista ta gospoda koja su odlučili da te ocjene moraju biti upisane do 5.2. uspjela dogovoriti da popravni kolokviji (ako pojam "treći kolokvij" to znači), odnosno završni ispiti (ako pojam "treći kolokvij" to znači) završavaju na datum kojega sve ocjene moraju biti upisane?
Postoje određeni razlozi (meni nepoznati) iz kojih se sve ocjene u ovom semsestru moraju upisati do petoga veljače. Postoji pojam nedefiniranoga značenja "treći kolokvij". Ako znači "popravni kolokvij", onda se to obično napiše popravni ispit. Zanima me samo, čija je to, nemojte me krivo shvatiti, ali izrazito nebulozna odluka da sve ocjene moraju biti upisane do 5.2.. Također, volio bih znati kako su se ista ta gospoda koja su odlučili da te ocjene moraju biti upisane do 5.2. uspjela dogovoriti da popravni kolokviji (ako pojam "treći kolokvij" to znači), odnosno završni ispiti (ako pojam "treći kolokvij" to znači) završavaju na datum kojega sve ocjene moraju biti upisane?



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 17:36 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ta tablica sigurno nije tablica popravih ispita..

Jer mi sad u utorak pisemo difraf zavrsni..a da je ta tablica popravih, onda bi popravni ispit bia u utorak po tome.. a kad bi zavrsni bia, mozda u subotu ovu??

znaci tablica je za zavrsne.. jer nisu mogli napravit dio tablice za zavrsne a dio za popravne.. haha..

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))
Ta tablica sigurno nije tablica popravih ispita..

Jer mi sad u utorak pisemo difraf zavrsni..a da je ta tablica popravih, onda bi popravni ispit bia u utorak po tome.. a kad bi zavrsni bia, mozda u subotu ovu??

znaci tablica je za zavrsne.. jer nisu mogli napravit dio tablice za zavrsne a dio za popravne.. haha..

Added after 6 minutes:

ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 17:37 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]ocjene moraju biti upisane do 5.2. [/quote]

ma mislim da to nije istina, pa zavrsni iz spa je 5.2. a ponovljeni zavrsni iz spa 11.2. ... ako se ne varam

[size=9][color=#999999]Added after 40 seconds:[/color][/size]

[quote="ddduuu"] ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))[/quote]
:D :D :D :D :D :D :D
Milojko (napisa):
ocjene moraju biti upisane do 5.2.


ma mislim da to nije istina, pa zavrsni iz spa je 5.2. a ponovljeni zavrsni iz spa 11.2. ... ako se ne varam

Added after 40 seconds:

ddduuu (napisa):
ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 17:40 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postovani studenti,

prodekan za nastavu nam je rekao da termin "treceg kolokvija" mozemo upotrijebiti za popravni kolokvij, sto bi znacilo da ako neki kolegij ima pismeni zavrsni ispit da se mora jos organizirati posebni termin. Rok za predaju zakljucnih ocjena iz kolegija zimskog semestra je 5. 2., odakle je jasno da mi taj plan ne mozemo ostvariti ako bi zavrsni ispit imali 3. 2.

Mislim da je tu nastao nesporazum i da ste svi pogresno shvatili znacenje 3. kolokvija (na www.math.hr/nastava/uuv) pise da ovaj kolegij ima 2 kolokvija i zavrsni ispit. Sve sto nije bilo jasno ste trebali prije pitati.

Da ne bi bilo nikakve zabune (iako je 9 dana vise nego u redu za objavu termina kolokvija), odlucili smo prebaciti zavrsni ispit za 3. 2. 2010. Termin popravnog kolokvija ce biti naknadno objavljen.

Sretno na kolokvijima i pozdrav,

Ante Mimica
Postovani studenti,

prodekan za nastavu nam je rekao da termin "treceg kolokvija" mozemo upotrijebiti za popravni kolokvij, sto bi znacilo da ako neki kolegij ima pismeni zavrsni ispit da se mora jos organizirati posebni termin. Rok za predaju zakljucnih ocjena iz kolegija zimskog semestra je 5. 2., odakle je jasno da mi taj plan ne mozemo ostvariti ako bi zavrsni ispit imali 3. 2.

Mislim da je tu nastao nesporazum i da ste svi pogresno shvatili znacenje 3. kolokvija (na www.math.hr/nastava/uuv) pise da ovaj kolegij ima 2 kolokvija i zavrsni ispit. Sve sto nije bilo jasno ste trebali prije pitati.

Da ne bi bilo nikakve zabune (iako je 9 dana vise nego u redu za objavu termina kolokvija), odlucili smo prebaciti zavrsni ispit za 3. 2. 2010. Termin popravnog kolokvija ce biti naknadno objavljen.

Sretno na kolokvijima i pozdrav,

Ante Mimica


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 17:41 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači,završni je 29.01.?!!
a popravni? 03.02? ako se ništa ne promjeni..ma užas.. :(
znači,završni je 29.01.?!!
a popravni? 03.02? ako se ništa ne promjeni..ma užas.. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 17:41 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ddduuu"]Ta tablica sigurno nije tablica popravih ispita..

Jer mi sad u utorak pisemo difraf zavrsni..a da je ta tablica popravih, onda bi popravni ispit bia u utorak po tome.. a kad bi zavrsni bia, mozda u subotu ovu??

znaci tablica je za zavrsne.. jer nisu mogli napravit dio tablice za zavrsne a dio za popravne.. haha..

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))[/quote]

odlično, ali bilo bi lijepo da se to potvrdi službeno još jednom, a ne da u petak netko kaže da je ipak 29.01. :D :)

a mislim da sve ocjene moraju biti unesene do 19.02., tako piše na stranici fakulteta, pa ne vidim razlog zašto asistentima i profesorima ne bi bilo dozvoljeno da na primjer xy studentu "zaključe" ocjenu 13.01. oni upišu u kompjuter, u index, student preda index u referadu, i upiše se u studomat... mislim ako student zakasni sa predajom index-a i upisom u studomat, tko mu je kriv :D
ddduuu (napisa):
Ta tablica sigurno nije tablica popravih ispita..

Jer mi sad u utorak pisemo difraf zavrsni..a da je ta tablica popravih, onda bi popravni ispit bia u utorak po tome.. a kad bi zavrsni bia, mozda u subotu ovu??

znaci tablica je za zavrsne.. jer nisu mogli napravit dio tablice za zavrsne a dio za popravne.. haha..

Added after 6 minutes:

ipak je 3.02. zavrsni.. sada je asistent Mimica javia:))


odlično, ali bilo bi lijepo da se to potvrdi službeno još jednom, a ne da u petak netko kaže da je ipak 29.01. Very Happy Smile

a mislim da sve ocjene moraju biti unesene do 19.02., tako piše na stranici fakulteta, pa ne vidim razlog zašto asistentima i profesorima ne bi bilo dozvoljeno da na primjer xy studentu "zaključe" ocjenu 13.01. oni upišu u kompjuter, u index, student preda index u referadu, i upiše se u studomat... mislim ako student zakasni sa predajom index-a i upisom u studomat, tko mu je kriv Very Happy




Zadnja promjena: ToMeK; 17:46 sri, 20. 1. 2010; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 17:43 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

poslala san sta mi je asistent napisa, procitajte..
poslala san sta mi je asistent napisa, procitajte..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 18:40 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".anchy."]znači,završni je 29.01.?!!
a popravni? 03.02? ako se ništa ne promjeni..ma užas.. :([/quote]
NE!! Završni je 3.2.2010. kao što je i asistent Mimica rekao. To je službeno sada

Ovime zatvaram peticiju.

Sve ocjene moraju biti upisane do 5.2.2010. Sljedeće pitanje je, što je sa završnim ispitom iz SPA? Kad saznam malo više, javim vam sve o tome na SPA-ovom podforumu
.anchy. (napisa):
znači,završni je 29.01.?!!
a popravni? 03.02? ako se ništa ne promjeni..ma užas.. Sad

NE!! Završni je 3.2.2010. kao što je i asistent Mimica rekao. To je službeno sada

Ovime zatvaram peticiju.

Sve ocjene moraju biti upisane do 5.2.2010. Sljedeće pitanje je, što je sa završnim ispitom iz SPA? Kad saznam malo više, javim vam sve o tome na SPA-ovom podforumu



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tinky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2008. (11:59:08)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 19:18 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

tesko da sve ocjene moraju bit upisane do 05.02. jer usmeni iz euklidskih prostora traju do 10.02....
tesko da sve ocjene moraju bit upisane do 05.02. jer usmeni iz euklidskih prostora traju do 10.02....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amimica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (15:40:42)
Postovi: (CA)16
Sarma = la pohva - posuda
211 = 217 - 6

PostPostano: 22:27 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=18][b]Završni ispit iz kolegija Vjerojatnost će se održati [color=red]3. 2. 2010. u 12:00 sati[/color].[/b][/size]
Završni ispit iz kolegija Vjerojatnost će se održati 3. 2. 2010. u 12:00 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maxic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2009. (20:11:13)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 23:02 sri, 20. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala profesoru i asistentima na razumijevanju.

Puno će nam pomoći ti ekstra dani.
Hvala profesoru i asistentima na razumijevanju.

Puno će nam pomoći ti ekstra dani.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mrs. Bean
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (22:03:56)
Postovi: (31)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 12:19 sub, 23. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zna se bar otprilike kad bi mogli biti rezultati?
a zna se bar otprilike kad bi mogli biti rezultati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amimica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (15:40:42)
Postovi: (CA)16
Sarma = la pohva - posuda
211 = 217 - 6

PostPostano: 18:38 sub, 23. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U utorak. Tocan termin uvida ce biti naknadno objavljen.
U utorak. Tocan termin uvida ce biti naknadno objavljen.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 13:26 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li možda tko koliko dugo se piše završni ispit?? Dva sata ili tri sata???
Zna li možda tko koliko dugo se piše završni ispit?? Dva sata ili tri sata???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 13:46 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]Zna li možda tko koliko dugo se piše završni ispit?? Dva sata ili tri sata???[/quote]
pitaj me to u srijedu u 12 i 20 :D
ToMeK (napisa):
Zna li možda tko koliko dugo se piše završni ispit?? Dva sata ili tri sata???

pitaj me to u srijedu u 12 i 20 Very Happy



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 15:02 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

dva sata se pise, tako pise na sluzbenoj stranici...
dva sata se pise, tako pise na sluzbenoj stranici...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan