Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prosvjed protiv kradje Varsavske, sri 10.02. u 18h,Varsavska
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:14 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jednostavno :!: Montirat ce kotacice ispod pa ce se kuce moci micati lijevo-desno kad zatreba proci hitna ili vatrogasci. I konj je bio pomican dok ga nisu strgali :cry:
Jednostavno Exclamation Montirat ce kotacice ispod pa ce se kuce moci micati lijevo-desno kad zatreba proci hitna ili vatrogasci. I konj je bio pomican dok ga nisu strgali Crying or Very sad



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 13:27 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"][quote="Lara"]Nekako sam ja jedna od onih da najviše što možeš napraviti za ovu državu je učiniti svoj život kvalitetnim, a ne provoditi dane kao dio mase na hladnoci.[/quote]

:rofl:
Meni je ova rečenica puno smješnija. Ima još nekog? :roll:[/quote]

i meni isto, mozda bolje receno, tragikomicna.
ako shvatis neku akciju kao provodjenje vremena na hladnoci a ne borbu za nesto vise, onda razumijem kako zelis iskljucivo svoj zivot uciniti kvalitetnijim. iako me stvarno zanima kako konkretno to i radis :)

inace, ja sam aktivna u zelenoj (ocito) i zavrsila sam fax i radim, vecina ljudi prijavljenih u zivi zid su zaposelni, dok su aktivisti pol pol radnici/studenti. iako po mom misljenju sto netko radi il ne radi u zivotu nije uopce relevantno za cijelu stvar, al eto, da dokazem onima koji misle suprotno.

@krcko: potpisujem tvoj zadnji post!! sve si lijepo srocio :D

@vsego: komentar na sliku ti je odlican, nisam uocila taj zanimljivi detalj prije!! haha

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="krcko"]Jednostavno :!: Montirat ce kotacice ispod pa ce se kuce moci micati lijevo-desno kad zatreba proci hitna ili vatrogasci. I konj je bio pomican dok ga nisu strgali :cry:[/quote]

i ovaj je dobar al sam misla na onaj prije :)
a meni je fakat zao tog konja.. lik koji ga je radio se namucio 3 tjedna i onda jedna noc i ode.. :cry:
finalni (napisa):
Lara (napisa):
Nekako sam ja jedna od onih da najviše što možeš napraviti za ovu državu je učiniti svoj život kvalitetnim, a ne provoditi dane kao dio mase na hladnoci.


Rolling On the Floor Laughing
Meni je ova rečenica puno smješnija. Ima još nekog? Rolling Eyes


i meni isto, mozda bolje receno, tragikomicna.
ako shvatis neku akciju kao provodjenje vremena na hladnoci a ne borbu za nesto vise, onda razumijem kako zelis iskljucivo svoj zivot uciniti kvalitetnijim. iako me stvarno zanima kako konkretno to i radis Smile

inace, ja sam aktivna u zelenoj (ocito) i zavrsila sam fax i radim, vecina ljudi prijavljenih u zivi zid su zaposelni, dok su aktivisti pol pol radnici/studenti. iako po mom misljenju sto netko radi il ne radi u zivotu nije uopce relevantno za cijelu stvar, al eto, da dokazem onima koji misle suprotno.

@krcko: potpisujem tvoj zadnji post!! sve si lijepo srocio Very Happy

@vsego: komentar na sliku ti je odlican, nisam uocila taj zanimljivi detalj prije!! haha

Added after 2 minutes:

krcko (napisa):
Jednostavno Exclamation Montirat ce kotacice ispod pa ce se kuce moci micati lijevo-desno kad zatreba proci hitna ili vatrogasci. I konj je bio pomican dok ga nisu strgali Crying or Very sad


i ovaj je dobar al sam misla na onaj prije Smile
a meni je fakat zao tog konja.. lik koji ga je radio se namucio 3 tjedna i onda jedna noc i ode.. Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 22:10 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Btw, koliko god mi se cilj čini dobar, opet me muči jedna stvar... Zašto se nije prosvjedovalo za spas Jurišićeve? Stare zgrade u strogom centru grada se ruše kako bi se probila cesta od Petrinjske do Bakačeve. Taj je dio već duže razrušen...kako bi se probila cesta i sagradio nekakav mini mall centar... :/
Btw, koliko god mi se cilj čini dobar, opet me muči jedna stvar... Zašto se nije prosvjedovalo za spas Jurišićeve? Stare zgrade u strogom centru grada se ruše kako bi se probila cesta od Petrinjske do Bakačeve. Taj je dio već duže razrušen...kako bi se probila cesta i sagradio nekakav mini mall centar... Ehm?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 9:19 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moram priznati da me je na toj "simulaciji" s rampom najviše zabrinula blizina zebre i uzbrdice.
Kao vozač znam da se uzbrdo moram i zaletjeti, a onda me tamo sačeka pješak na zebri, kojeg ne vidim dok nije kasno.

Na Krckovoj slici mi se najviše sviđaju oni stupići. Stvarno!

- Nenad
Moram priznati da me je na toj "simulaciji" s rampom najviše zabrinula blizina zebre i uzbrdice.
Kao vozač znam da se uzbrdo moram i zaletjeti, a onda me tamo sačeka pješak na zebri, kojeg ne vidim dok nije kasno.

Na Krckovoj slici mi se najviše sviđaju oni stupići. Stvarno!

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:33 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne brini! Neces imati pristup toj garazi... sumnjam da si mozes priustiti kvadrate u "Cvjetnom prolazu" :wink:
Ne brini! Neces imati pristup toj garazi... sumnjam da si mozes priustiti kvadrate u "Cvjetnom prolazu" Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:49 pet, 5. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.poslovni.hr/141581.aspx]Sud je presudio da je privodjenje prosvjednika bilo protivno zakonu[/url]. Iskreno, nisam ocekivao tako brzu reakciju suda, a i malo me iznenadilo da nisu samo servisirali policijski postupak. No, nisam optimist... jednostavno mislim da je stvar premalo bitna, pa se sudvu isplati glumiti pravednost.

Zanimljiv je i ovaj [url=http://www.business.hr/hr/Komentari-i-analize/Politika/Komentar-Horvatincic-je-pobijedio-no-probudio-je-gradanski-inat]optimisticno-pesimisticni komentar[/url]. Ja ne bih bio tako siguran da je Horvatincic "pobijedio". Na zalost, stvari kod nas malo ovise o pravu, a puno vise o politickoj struji. Ako ispadne oportuno vladajucima da se okrenu protiv Horvatincica, oni ce to napraviti. Stogod ja mislio o njemu i njegovom projektu, takvo stanje stvari nije dobro.
Sud je presudio da je privodjenje prosvjednika bilo protivno zakonu. Iskreno, nisam ocekivao tako brzu reakciju suda, a i malo me iznenadilo da nisu samo servisirali policijski postupak. No, nisam optimist... jednostavno mislim da je stvar premalo bitna, pa se sudvu isplati glumiti pravednost.

Zanimljiv je i ovaj optimisticno-pesimisticni komentar. Ja ne bih bio tako siguran da je Horvatincic "pobijedio". Na zalost, stvari kod nas malo ovise o pravu, a puno vise o politickoj struji. Ako ispadne oportuno vladajucima da se okrenu protiv Horvatincica, oni ce to napraviti. Stogod ja mislio o njemu i njegovom projektu, takvo stanje stvari nije dobro.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:08 pet, 5. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koje su konzekvence takve sudske odluke (ako se odrzi nakon zalbe)? Hoce li netko iz policije biti na neki nacin kaznjen?

Btw, odluka hoce li se ici u takve projekte jest politicka odluka. Sud eventualno moze provjeriti je li postovana procedura. Meni se cini da odgovornost za "Cvjetni" lezi na Zg skupstini i rado bih vidio prosvjede usmjerene prema tamo.
Koje su konzekvence takve sudske odluke (ako se odrzi nakon zalbe)? Hoce li netko iz policije biti na neki nacin kaznjen?

Btw, odluka hoce li se ici u takve projekte jest politicka odluka. Sud eventualno moze provjeriti je li postovana procedura. Meni se cini da odgovornost za "Cvjetni" lezi na Zg skupstini i rado bih vidio prosvjede usmjerene prema tamo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 22:29 pet, 5. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni jedna stvar nije jasna u cijeloj prici:

Naime HOTO grupa na mjestu bivse tiskare i kina Zagreb trenutno gradi garazu i ono sto ce dici iznad nje, dok se s druge strane pokusava zapoceti radove na rampi u Varsavskoj.

No tunel kojim bi se trebala spojiti garaza i rampa prolazi ispod Varsavske 6, a Horvatincic nije jos uvijek postao vlasnik Varsavske 6. Unatoc toga sto su zemljisne knjige u losem stanju nije tesko vidjeti [url=http://e-izvadak.pravosudje.hr/mpweb/jsp/zk/etaza.jsp?ulid=30367700085]ovdje[/url] da je dio 3. etaze (tj. podrumskog stana) kupio covjek ciji je pradjed bio vlasnik tiskare koja je srusena (bilo je i o njemu u medijima), s ocito ne bas prijateljskim namjerama. (Ostali stanovi najvjerojatnije su u vlasnistvu HOTO grupe, ali to nije provedeno, kao i vecina stanova koji se ne vode u glavnoj knjizi.)

Za preuredjenje i kopanje tunela treba suglasnost svih suvlasnika, sto ako Horvatincic ne uspije postat vlasnik cijele kuce ili ne dobije suglasnost? Imat cemo rampu koja nikud ne vodi i garazu u koju se ne moze uci?
Meni jedna stvar nije jasna u cijeloj prici:

Naime HOTO grupa na mjestu bivse tiskare i kina Zagreb trenutno gradi garazu i ono sto ce dici iznad nje, dok se s druge strane pokusava zapoceti radove na rampi u Varsavskoj.

No tunel kojim bi se trebala spojiti garaza i rampa prolazi ispod Varsavske 6, a Horvatincic nije jos uvijek postao vlasnik Varsavske 6. Unatoc toga sto su zemljisne knjige u losem stanju nije tesko vidjeti ovdje da je dio 3. etaze (tj. podrumskog stana) kupio covjek ciji je pradjed bio vlasnik tiskare koja je srusena (bilo je i o njemu u medijima), s ocito ne bas prijateljskim namjerama. (Ostali stanovi najvjerojatnije su u vlasnistvu HOTO grupe, ali to nije provedeno, kao i vecina stanova koji se ne vode u glavnoj knjizi.)

Za preuredjenje i kopanje tunela treba suglasnost svih suvlasnika, sto ako Horvatincic ne uspije postat vlasnik cijele kuce ili ne dobije suglasnost? Imat cemo rampu koja nikud ne vodi i garazu u koju se ne moze uci?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:27 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Koje su konzekvence takve sudske odluke (ako se odrzi nakon zalbe)?[/quote]

AFAIK, nikakve osim moralne zadovoljstine uhapsenima, te mogucnosti trazenja nekakve odstete (sto je iluzorno ocekivati, jer nasi sudovi mjere samo materijalnu stetu, osim ako si politicar - pripadnik kaste koja jedina osjeca dusevne boli, narusavanje ugleda i sl).

[quote="krcko"]Hoce li netko iz policije biti na neki nacin kaznjen?[/quote]

Cini mi se da to ovisi o samoj policiji i ministru. Dakle, vjerojatno nece ili, u najboljem slucaju, to bude nekakav ukras (par dana suspenzije, premjestaj s polozaja na njemu slicni i sl).

[quote="krcko"]Btw, odluka hoce li se ici u takve projekte jest politicka odluka. Sud eventualno moze provjeriti je li postovana procedura. Meni se cini da odgovornost za "Cvjetni" lezi na Zg skupstini i rado bih vidio prosvjede usmjerene prema tamo.[/quote]

Tu ide ona logika da to sada vise "nije ista Skupstina", da sta oni jadni mogu,... ukratko, izgovori za javnost.

[quote="Tvrtko"]Za preuredjenje i kopanje tunela treba suglasnost svih suvlasnika, sto ako Horvatincic ne uspije postat vlasnik cijele kuce ili ne dobije suglasnost? Imat cemo rampu koja nikud ne vodi i garazu u koju se ne moze uci?[/quote]

Da, dok ne prorade palice i sl. demokratske metode uvjeravanja kojima se institucije nase pravne drzave obicno ne bave (barem ne efikasno).

Inace, site e-izvadaka je nevjerojatno glupo slozen, pa ti nije sav info sadrzan u linku (ili barem ga aplikacija ne vadi odande). Zato, da bi tvoj link ispravno radio, treba prvo otici na [url=http://e-izvadak.pravosudje.hr/mpweb/jsp/menu/menusud.jsp?sudid=85]Općinski građanski sud u zagrebu[/url], zatim na [url=http://e-izvadak.pravosudje.hr/mpweb/jsp/zk/zemljiste.jsp?gkid=1250085]Grad Zagreb[/url], pa tek onda [url=http://e-izvadak.pravosudje.hr/mpweb/jsp/zk/etaza.jsp?ulid=30367700085]tu gdje nas ti saljes[/url]. Ukratko, moras dati sva tri linka, ili samo prvi i onda objasniti sto dalje klikati i/ili traziti. :nuts2: Najbolji test jesi li dobro slozio je da pobrises sve cookieje od [tt]pravosudje.hr[/tt]-a i onda probas slijediti vlastite upute i linkove.
krcko (napisa):
Koje su konzekvence takve sudske odluke (ako se odrzi nakon zalbe)?


AFAIK, nikakve osim moralne zadovoljstine uhapsenima, te mogucnosti trazenja nekakve odstete (sto je iluzorno ocekivati, jer nasi sudovi mjere samo materijalnu stetu, osim ako si politicar - pripadnik kaste koja jedina osjeca dusevne boli, narusavanje ugleda i sl).

krcko (napisa):
Hoce li netko iz policije biti na neki nacin kaznjen?


Cini mi se da to ovisi o samoj policiji i ministru. Dakle, vjerojatno nece ili, u najboljem slucaju, to bude nekakav ukras (par dana suspenzije, premjestaj s polozaja na njemu slicni i sl).

krcko (napisa):
Btw, odluka hoce li se ici u takve projekte jest politicka odluka. Sud eventualno moze provjeriti je li postovana procedura. Meni se cini da odgovornost za "Cvjetni" lezi na Zg skupstini i rado bih vidio prosvjede usmjerene prema tamo.


Tu ide ona logika da to sada vise "nije ista Skupstina", da sta oni jadni mogu,... ukratko, izgovori za javnost.

Tvrtko (napisa):
Za preuredjenje i kopanje tunela treba suglasnost svih suvlasnika, sto ako Horvatincic ne uspije postat vlasnik cijele kuce ili ne dobije suglasnost? Imat cemo rampu koja nikud ne vodi i garazu u koju se ne moze uci?


Da, dok ne prorade palice i sl. demokratske metode uvjeravanja kojima se institucije nase pravne drzave obicno ne bave (barem ne efikasno).

Inace, site e-izvadaka je nevjerojatno glupo slozen, pa ti nije sav info sadrzan u linku (ili barem ga aplikacija ne vadi odande). Zato, da bi tvoj link ispravno radio, treba prvo otici na Općinski građanski sud u zagrebu, zatim na Grad Zagreb, pa tek onda tu gdje nas ti saljes. Ukratko, moras dati sva tri linka, ili samo prvi i onda objasniti sto dalje klikati i/ili traziti. Nuts Najbolji test jesi li dobro slozio je da pobrises sve cookieje od pravosudje.hr-a i onda probas slijediti vlastite upute i linkove.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 8:41 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da vidim da ne radi.
Uglavnom koga zanima putem [url=http://e-izvadak.pravosudje.hr/mpweb/jsp/menu/menusud.jsp]e-izvatka[/url] moze pogledati:
Varsavska 6 nalazi se u glavnoj knjizi katastarske opcine Grad Zagreb (opcinski sud u ZG-u) zk. ulozak 15684. (Kino Zagreb je u zk.ulosku 19292, nekadasnja tiskara zk.ul. 3414. Ovi podaci se lako dobe putem online katastra.)

Inace vidim da su i mediji shvatili da ima jos [url=http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Tajanstveni-suvlasnici-nova-prepreka-Horvatincicu?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle]suvlasnika[/url]. Mislim Horvatincic je poduzetnik i moze sa svojim novcem radit sto hoce, pa i graditi garazu s rizikom da za nju nema ulaz, ali rampu ce platiti Grad Zagreb, pa mi je malo cudno da se upusta u takve stvari a da nije siguran da ce rampa zaista i biti u funkciji (kad ju vec gradi).
Da vidim da ne radi.
Uglavnom koga zanima putem e-izvatka moze pogledati:
Varsavska 6 nalazi se u glavnoj knjizi katastarske opcine Grad Zagreb (opcinski sud u ZG-u) zk. ulozak 15684. (Kino Zagreb je u zk.ulosku 19292, nekadasnja tiskara zk.ul. 3414. Ovi podaci se lako dobe putem online katastra.)

Inace vidim da su i mediji shvatili da ima jos suvlasnika. Mislim Horvatincic je poduzetnik i moze sa svojim novcem radit sto hoce, pa i graditi garazu s rizikom da za nju nema ulaz, ali rampu ce platiti Grad Zagreb, pa mi je malo cudno da se upusta u takve stvari a da nije siguran da ce rampa zaista i biti u funkciji (kad ju vec gradi).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:49 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Tu ide ona logika da to sada vise "nije ista Skupstina", da sta oni jadni mogu,... ukratko, izgovori za javnost.[/quote]

Tak svejedno koja je skupstina omogucila gradnju. Jedina institucija koja je moze zaustaviti je sadasnja skupstina. Mislim da bi im se trebalo dati do znanja sto gradjani koji su ih izabrali od njih ocekuju.
vsego (napisa):
Tu ide ona logika da to sada vise "nije ista Skupstina", da sta oni jadni mogu,... ukratko, izgovori za javnost.


Tak svejedno koja je skupstina omogucila gradnju. Jedina institucija koja je moze zaustaviti je sadasnja skupstina. Mislim da bi im se trebalo dati do znanja sto gradjani koji su ih izabrali od njih ocekuju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:01 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Negdje sam nabasao na tvrdnju da, u slucaju da Skupstina promijeni svoju odluku, postoji realna mogucnost da Horvatincic tuzi i dobije tuzbu za masnu naknadu stete... a to znaci manje BMW-ova, tenkica, zemljista i slicnih blagodati koje zivot znace nasim gradskim vlastime.

[b]Edit:[/b] Da ne bi krivo shvatio, ja jesam za to da Skupstina popravi sto je zakuhala, samo ti kazem koje razloge (ili, bolje, izgovore) nalazim da se to ne napravi, jer to je ono sto ce nam davati umjesto konkretnih akcija.
Negdje sam nabasao na tvrdnju da, u slucaju da Skupstina promijeni svoju odluku, postoji realna mogucnost da Horvatincic tuzi i dobije tuzbu za masnu naknadu stete... a to znaci manje BMW-ova, tenkica, zemljista i slicnih blagodati koje zivot znace nasim gradskim vlastime.

Edit: Da ne bi krivo shvatio, ja jesam za to da Skupstina popravi sto je zakuhala, samo ti kazem koje razloge (ili, bolje, izgovore) nalazim da se to ne napravi, jer to je ono sto ce nam davati umjesto konkretnih akcija.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:46 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U kojem je ZK ulosku upisana pjesacka zona u Varsavskoj i tko ju je prodao Horvatincicu?
U kojem je ZK ulosku upisana pjesacka zona u Varsavskoj i tko ju je prodao Horvatincicu?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 20:40 sub, 6. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www1.zagreb.hr/slglasnik.nsf/370592a202c82e13c12569a5002acbc8/fb90c7934b9157e3c12575c20041919a?OpenDocument]Ugovor[/url] je javan. (Sluzbeni glasnik ZG-a.)
Ugovor je javan. (Sluzbeni glasnik ZG-a.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:10 pet, 19. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Bandicu-Skupstina-porucila-da-revidira-projekt-Cvjetni-prolaz]Bandiću Skupština poručila da revidira projekt "Cvjetni prolaz"[/url] - živi bili, pa vidjeli. :)
Bandiću Skupština poručila da revidira projekt "Cvjetni prolaz" - živi bili, pa vidjeli. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:00 sub, 20. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U naslovu pise "porucila", a u tekstu "[b]pre[/b]porucila". Koliko se sjecam mnogi su mu preporucivali da se ne kadidira za predsjednika.
U naslovu pise "porucila", a u tekstu "preporucila". Koliko se sjecam mnogi su mu preporucivali da se ne kadidira za predsjednika.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 15:36 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Negdje sam nabasao na tvrdnju da, u slucaju da Skupstina promijeni svoju odluku, postoji realna mogucnost da Horvatincic tuzi i dobije tuzbu za masnu naknadu stete... a to znaci manje BMW-ova, tenkica, zemljista i slicnih blagodati koje zivot znace nasim gradskim vlastime.
[/quote]

on moze tuziti no ako se uspostavi (odnosno ako bude takve politicke volje) da je na ilegalan nacin dobio dozvole, mijenjao projekt a svejedno gradio i sl. to mu nis ne vrijedi i grad mu ne duguje ni lipe. naravno da se to moze dokazati bez problema, u tom i je poanta - pravni razlozi su na nasoj str al jos fali politika.

@krcko: imali smo akciju pred skupstionm, sretan? :D
vsego (napisa):
Negdje sam nabasao na tvrdnju da, u slucaju da Skupstina promijeni svoju odluku, postoji realna mogucnost da Horvatincic tuzi i dobije tuzbu za masnu naknadu stete... a to znaci manje BMW-ova, tenkica, zemljista i slicnih blagodati koje zivot znace nasim gradskim vlastime.


on moze tuziti no ako se uspostavi (odnosno ako bude takve politicke volje) da je na ilegalan nacin dobio dozvole, mijenjao projekt a svejedno gradio i sl. to mu nis ne vrijedi i grad mu ne duguje ni lipe. naravno da se to moze dokazati bez problema, u tom i je poanta - pravni razlozi su na nasoj str al jos fali politika.

@krcko: imali smo akciju pred skupstionm, sretan? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:49 pon, 17. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video--revolucija-u-varsavskoj-pogledajte-kako-su-gradjani-srusili-horvatincicevu-ogradu/491715.aspx

Prosvjed je sutra (utorak) u 18 sati.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/video--revolucija-u-varsavskoj-pogledajte-kako-su-gradjani-srusili-horvatincicevu-ogradu/491715.aspx

Prosvjed je sutra (utorak) u 18 sati.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 18:40 pon, 17. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

odlicno, bas sam ja to mislila poslat!!

ljudi dodjite i podrzite nas!!
odlicno, bas sam ja to mislila poslat!!

ljudi dodjite i podrzite nas!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:35 sri, 19. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

He he ipak je bilo koristi od Blenuma i Plokade. Sad imamo profesionalne skvotere :mrgreen:
He he ipak je bilo koristi od Blenuma i Plokade. Sad imamo profesionalne skvotere Mr. Green



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan