Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rok za diplomirati za stare studente
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 17:23 uto, 20. 4. 2010    Naslov: rok za diplomirati za stare studente Citirajte i odgovorite

Kako sada stoje stvari stari studenti moraju diplomirati do kraja ove akademske godine! Sto ako ne uspiju poloziti sve ispite do tad, sto ce biti s njima? Hoce se produzivati rok za diplomiranje? Da li ce se ispiti odrzavati po dosadasnjem sistemu?
Kako sada stoje stvari stari studenti moraju diplomirati do kraja ove akademske godine! Sto ako ne uspiju poloziti sve ispite do tad, sto ce biti s njima? Hoce se produzivati rok za diplomiranje? Da li ce se ispiti odrzavati po dosadasnjem sistemu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 9:04 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pretpostavljam da će oni studenti koji ne uspiju sve ispite položiti do 30.9.2010 biti srušeni na bolonju. Možda je i moguće da se produži rok, no nekako sumnjam da će do toga doći. :dunno:
Pretpostavljam da će oni studenti koji ne uspiju sve ispite položiti do 30.9.2010 biti srušeni na bolonju. Možda je i moguće da se produži rok, no nekako sumnjam da će do toga doći. Dunno...



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:55 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li mi netko pokazati bilo koji dokument u kojem pise da se nakon 30.9.2010. vise nece moci diplomirati na starim studijima?
Moze li mi netko pokazati bilo koji dokument u kojem pise da se nakon 30.9.2010. vise nece moci diplomirati na starim studijima?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:24 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Moze li mi netko pokazati bilo koji dokument u kojem pise da se nakon 30.9.2010. vise nece moci diplomirati na starim studijima?[/quote]
Ne leži li ta odluka ultimativno na vama (fakultetu)? Koliko se sjećam, pričalo se da fakultet ima obvezu održavati ispite barem 6 godina od početka studija, a to ističe u 9.2010., zar ne?:dunno:
krcko (napisa):
Moze li mi netko pokazati bilo koji dokument u kojem pise da se nakon 30.9.2010. vise nece moci diplomirati na starim studijima?

Ne leži li ta odluka ultimativno na vama (fakultetu)? Koliko se sjećam, pričalo se da fakultet ima obvezu održavati ispite barem 6 godina od početka studija, a to ističe u 9.2010., zar ne?Dunno...



_________________
The Dude Abides


Zadnja promjena: goranm; 19:39 sri, 21. 4. 2010; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 17:27 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam, radi se o fakultetu i njegovoj odluci. Na biologiji ovisi koja ste generacija i do tada trebate diplomirati. Na FERu sam cuo da je 2012. rok, nisam 100% za ovu informaciju... Vjerujem da ce se cekati zadnji cas, onda pogledati stanje i broj ljudi koji su ostali i donijeti finalnu odluku.
Koliko ja znam, radi se o fakultetu i njegovoj odluci. Na biologiji ovisi koja ste generacija i do tada trebate diplomirati. Na FERu sam cuo da je 2012. rok, nisam 100% za ovu informaciju... Vjerujem da ce se cekati zadnji cas, onda pogledati stanje i broj ljudi koji su ostali i donijeti finalnu odluku.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:40 sri, 21. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Ne leži li ta odluka ultimativno na vama (fakultetu)? Koliko se sjećam, pričalo se da fakultet ima obvezu održavati ispite barem 6 godina od početka studija, a to ističe u 9.2010., zar ne?:dunno:[/quote]

Upravo tako: imamo obavezu odrzavati stare studije na zivotu [b]barem[/b] do tada. Koliko je meni poznato nigdje ne pise da se tada automatski gase. Isto tako, nije mi poznato da je bilo koje tijelo PMF+-MO donijelo odluku o gasenju starih studija.

Meni se cini da bi se takva odluka morala izglasati na FV-u. Smatram da ne bismo smjeli ugasiti stare studije preko noci, nego minimalno godinu dana prije zadnjeg dana kad netko moze diplomirati. U trenutku kad se donese odluka, volio bih da se tocno zna sto ce se dogoditi sa studentima koji ne uspiju do tada diplomirati.
goranm (napisa):
Ne leži li ta odluka ultimativno na vama (fakultetu)? Koliko se sjećam, pričalo se da fakultet ima obvezu održavati ispite barem 6 godina od početka studija, a to ističe u 9.2010., zar ne?Dunno...


Upravo tako: imamo obavezu odrzavati stare studije na zivotu barem do tada. Koliko je meni poznato nigdje ne pise da se tada automatski gase. Isto tako, nije mi poznato da je bilo koje tijelo PMF+-MO donijelo odluku o gasenju starih studija.

Meni se cini da bi se takva odluka morala izglasati na FV-u. Smatram da ne bismo smjeli ugasiti stare studije preko noci, nego minimalno godinu dana prije zadnjeg dana kad netko moze diplomirati. U trenutku kad se donese odluka, volio bih da se tocno zna sto ce se dogoditi sa studentima koji ne uspiju do tada diplomirati.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goldy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2007. (12:46:06)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:35 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, ja sam u totalnoj panici, a mogu potvrditi da je dosta kolega u istoj situaciji.

Većini nas su ostali najteži ispiti (mislim na analize), a praktički imamo još 2 pokušaja.

Svakako mislim da bi se trebalo misliti na to da nam se nakon toliko truda i godina na faksu omogući da ga završimo, a ne da nas se eliminira, a toliko smo toga prošli.

Mnogi od nas već rade i paralelno pokušava završit studij, a tko to nije probao stvarno ne zna o čemu govorim.

Ovo je samo jedna molba, ako mjerodavni vide....
Ljudi, ja sam u totalnoj panici, a mogu potvrditi da je dosta kolega u istoj situaciji.

Većini nas su ostali najteži ispiti (mislim na analize), a praktički imamo još 2 pokušaja.

Svakako mislim da bi se trebalo misliti na to da nam se nakon toliko truda i godina na faksu omogući da ga završimo, a ne da nas se eliminira, a toliko smo toga prošli.

Mnogi od nas već rade i paralelno pokušava završit studij, a tko to nije probao stvarno ne zna o čemu govorim.

Ovo je samo jedna molba, ako mjerodavni vide....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 13:11 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molba je, nažalost, upućena na krivo mjesto. Glavešine ne prate forum :D. Obratite se dekanu/prodekanu za nastavu.
Molba je, nažalost, upućena na krivo mjesto. Glavešine ne prate forum Very Happy. Obratite se dekanu/prodekanu za nastavu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goldy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2007. (12:46:06)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:25 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

big brother sve vidi :wink:
big brother sve vidi Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:40 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goldy"]Ljudi, ja sam u totalnoj panici, a mogu potvrditi da je dosta kolega u istoj situaciji.

Većini nas su ostali najteži ispiti (mislim na analize), a praktički imamo još 2 pokušaja.

Svakako mislim da bi se trebalo misliti na to da nam se nakon toliko truda i godina na faksu omogući da ga završimo, a ne da nas se eliminira, a toliko smo toga prošli.

Mnogi od nas već rade i paralelno pokušava završit studij, a tko to nije probao stvarno ne zna o čemu govorim.

Ovo je samo jedna molba, ako mjerodavni vide....[/quote]
A molba je za šta točno? Imaš neke konkretne prijedloge (npr. dodatni rokovi, polaganje putem seminara, polaganje pred komisijom itd.)?
goldy (napisa):
Ljudi, ja sam u totalnoj panici, a mogu potvrditi da je dosta kolega u istoj situaciji.

Većini nas su ostali najteži ispiti (mislim na analize), a praktički imamo još 2 pokušaja.

Svakako mislim da bi se trebalo misliti na to da nam se nakon toliko truda i godina na faksu omogući da ga završimo, a ne da nas se eliminira, a toliko smo toga prošli.

Mnogi od nas već rade i paralelno pokušava završit studij, a tko to nije probao stvarno ne zna o čemu govorim.

Ovo je samo jedna molba, ako mjerodavni vide....

A molba je za šta točno? Imaš neke konkretne prijedloge (npr. dodatni rokovi, polaganje putem seminara, polaganje pred komisijom itd.)?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goldy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2007. (12:46:06)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:46 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je jedino prihvatljivo rješenje koje bi bilo najoptimalnije s obzirom na raspon ispita kod nas "starih" studenata produljenje roka za diplomiranje.
Mislim da je jedino prihvatljivo rješenje koje bi bilo najoptimalnije s obzirom na raspon ispita kod nas "starih" studenata produljenje roka za diplomiranje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 15:17 čet, 6. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak sam ja dobro shvatio, kraj 9. mjeseca je rok za dati sve ispite, a ne rok za diplomirat.
ak sam ja dobro shvatio, kraj 9. mjeseca je rok za dati sve ispite, a ne rok za diplomirat.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 06. 2005. (18:20:10)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:50 sub, 8. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da bi prvo trebali rijesiti pitanje dekanskog roka, a onda ako je moguce dodatni rokovi. ja sam cula za hrpu fakulteta koji su (doduse jos nesluzbeno) produzili rok za stare studente.
(osim toga mislim da je s financijske strane neisplativo nas rusiti, ovako ne idemo na nikakva predavanja, samo placamo i polazemo :) )
mislim da bi prvo trebali rijesiti pitanje dekanskog roka, a onda ako je moguce dodatni rokovi. ja sam cula za hrpu fakulteta koji su (doduse jos nesluzbeno) produzili rok za stare studente.
(osim toga mislim da je s financijske strane neisplativo nas rusiti, ovako ne idemo na nikakva predavanja, samo placamo i polazemo Smile )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:27 sub, 8. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sto je "pitanje dekanskog roka"? :grebgreb:
A sto je "pitanje dekanskog roka"? Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:45 sub, 8. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="maria"]ja sam cula za hrpu fakulteta koji su (doduse jos nesluzbeno) produzili rok za stare studente. [/quote]
Na geofizici je [url=http://www.geof.hr/dokumenti/o_73.pdf]službeno rok do 9.2012[/url].

Na [url=http://web.efzg.hr/dok/oglasna/Odluka%20-%20upis%20u%20vi%C5%A1u%20god.%20po%20starom%20nastavnom%20planu.pdf]EFZG je do 9.2011.[/url]
maria (napisa):
ja sam cula za hrpu fakulteta koji su (doduse jos nesluzbeno) produzili rok za stare studente.

Na geofizici je službeno rok do 9.2012.

Na EFZG je do 9.2011.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
maria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 06. 2005. (18:20:10)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:25 sub, 8. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

'pitanje dekanskog roka' se odnosi na to da podsjetimo prodekana na njega.

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14824
'pitanje dekanskog roka' se odnosi na to da podsjetimo prodekana na njega.

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14824


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:18 pon, 10. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]
Na geofizici je [url=http://www.geof.hr/dokumenti/o_73.pdf]službeno rok do 9.2012[/url].

Na [url=http://web.efzg.hr/dok/oglasna/Odluka%20-%20upis%20u%20vi%C5%A1u%20god.%20po%20starom%20nastavnom%20planu.pdf]EFZG je do 9.2011.[/url][/quote]

Koliko je meni poznato, kod nas nije donesena nikakva odluka tog tipa. To bi znacilo da se ispitni rokovi za "stari program" odrzavaju do daljnjeg (dok se ne donese odluka).
goranm (napisa):

Na geofizici je službeno rok do 9.2012.

Na EFZG je do 9.2011.


Koliko je meni poznato, kod nas nije donesena nikakva odluka tog tipa. To bi znacilo da se ispitni rokovi za "stari program" odrzavaju do daljnjeg (dok se ne donese odluka).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (15:39:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:23 pon, 10. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="goranm"]
Na geofizici je [url=http://www.geof.hr/dokumenti/o_73.pdf]službeno rok do 9.2012[/url].

Na [url=http://web.efzg.hr/dok/oglasna/Odluka%20-%20upis%20u%20vi%C5%A1u%20god.%20po%20starom%20nastavnom%20planu.pdf]EFZG je do 9.2011.[/url][/quote]

Koliko je meni poznato, kod nas nije donesena nikakva odluka tog tipa. To bi znacilo da se ispitni rokovi za "stari program" odrzavaju do daljnjeg (dok se ne donese odluka).[/quote]


Ima li nekih naznaka kada bi pitanje "starih studenata" trebalo doći na red na FV-u, odnosno kada će se donijeti odluka o našoj sudbini? :cry:
krcko (napisa):
goranm (napisa):

Na geofizici je službeno rok do 9.2012.

Na EFZG je do 9.2011.


Koliko je meni poznato, kod nas nije donesena nikakva odluka tog tipa. To bi znacilo da se ispitni rokovi za "stari program" odrzavaju do daljnjeg (dok se ne donese odluka).



Ima li nekih naznaka kada bi pitanje "starih studenata" trebalo doći na red na FV-u, odnosno kada će se donijeti odluka o našoj sudbini? Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 22:23 pon, 10. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... :roll:

Enihau, ja sam bolonjac i ne kužim se, niti se ne namjeravam praviti da kužim stari sustav tako da bi mi bilo jako zgodno (ako ću već potezati to pitanje) kada bi mi malo više objasnili ili formalizirali što to vas točno muči?, s kojim datumima bi bili zadovoljni?, mislite li uopće da je dobro da se ikakva formalna odluka o ovome donosi i ako da kojeg tipa (remember, ako se odluka donese onda nema više simo-tamo, prekratak rok itd.)?... :D
Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... Rolling Eyes

Enihau, ja sam bolonjac i ne kužim se, niti se ne namjeravam praviti da kužim stari sustav tako da bi mi bilo jako zgodno (ako ću već potezati to pitanje) kada bi mi malo više objasnili ili formalizirali što to vas točno muči?, s kojim datumima bi bili zadovoljni?, mislite li uopće da je dobro da se ikakva formalna odluka o ovome donosi i ako da kojeg tipa (remember, ako se odluka donese onda nema više simo-tamo, prekratak rok itd.)?... Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:59 pon, 10. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blizzard"]Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... :roll:[/quote]

Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? ;)
Blizzard (napisa):
Za srijedu 12.5.2010 god. je najavljena sjednica VVSa, mislim da bi to bilo najzgodnije tamo pitati. Ja sam dobio poziv i zasada se namjeravam pojaviti na toj sjednici iako ne znam imam li na to više pravo ili ne, obzirom da su sada teoretski izabrani novi stud. predstavnici i da je meni mandat već odavno gotov... Rolling Eyes


Pa, predstavnik si u vijecu fakulteta kojeg SZ i novoizabrani predstavnici ionako ne priznaju. U cemu je problem? Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan