Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni preko kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vedran
Gost





PostPostano: 20:29 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Usmeni preko kolokvija Citirajte i odgovorite

Ja sam kolokviro :D !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?
Ja sam kolokviro Very Happy !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?


[Vrh]
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:05 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Re: Usmeni preko kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Vedran"]Ja sam kolokviro :D !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?[/quote]

hm... ja mislim da je ovako :
ako padnes na prvom usmenom onda mozes na ovaj drugi rok (17.2) bez polaganja pismenog, dakle uz ocjenu s kolokvija....
ali mislim da ti se pise kao dva pada ako dvaput padnes...
eh, da... to da se mozes dvaput sa kolokvijem osloboditi pismenog vrijedi samo u 2.mj...
ako sam nesto krivo rekao molio bih drage nam asistente da me isprave da ne zivim u zabludi ...
Vedran (napisa):
Ja sam kolokviro Very Happy !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?


hm... ja mislim da je ovako :
ako padnes na prvom usmenom onda mozes na ovaj drugi rok (17.2) bez polaganja pismenog, dakle uz ocjenu s kolokvija....
ali mislim da ti se pise kao dva pada ako dvaput padnes...
eh, da... to da se mozes dvaput sa kolokvijem osloboditi pismenog vrijedi samo u 2.mj...
ako sam nesto krivo rekao molio bih drage nam asistente da me isprave da ne zivim u zabludi ...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:53 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Re: Usmeni preko kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Vedran"]Ja sam kolokviro :D !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?[/quote]

Evo, pipl, vas omiljeni Admin je pitao i sada imamo [b]sluzbeni odgovor od doc. Nogo[/b]:

[i] S polozenim kolokvijem student dva puta moze izaci na usmeni i to oba puta u zimskom roku. Nakon zavrsetka zimskih rokova kolokvij prestaje vrijediti.
Svaki pad na usmenom je pravi pad. Dakle, dva izlaska na ispit i dva pada na usmenom upisuju se kao dva pada.[/i]

Sretno na ispitima! :)
Vedran (napisa):
Ja sam kolokviro Very Happy !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?


Evo, pipl, vas omiljeni Admin je pitao i sada imamo sluzbeni odgovor od doc. Nogo:

S polozenim kolokvijem student dva puta moze izaci na usmeni i to oba puta u zimskom roku. Nakon zavrsetka zimskih rokova kolokvij prestaje vrijediti.
Svaki pad na usmenom je pravi pad. Dakle, dva izlaska na ispit i dva pada na usmenom upisuju se kao dva pada.


Sretno na ispitima! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:44 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Re: Usmeni preko kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Vedran"]Ja sam kolokviro :D !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?[/quote]

Evo, pipl, vas omiljeni Admin je pitao i sada imamo [b]sluzbeni odgovor od doc. Nogo[/b]:

[i] S polozenim kolokvijem student dva puta moze izaci na usmeni i to oba puta u zimskom roku. Nakon zavrsetka zimskih rokova kolokvij prestaje vrijediti.
Svaki pad na usmenom je pravi pad. Dakle, dva izlaska na ispit i dva pada na usmenom upisuju se kao dva pada.[/i]

Sretno na ispitima! :)[/quote]

hehehe..... znaci da sam ja bio u pravu ... ah sto volim kad sam u pravu (a to je gotovo uvijek :lol: )...
:PP
vsego (napisa):
Vedran (napisa):
Ja sam kolokviro Very Happy !E,sad,ja bi na usmeni na rok u ponedjeljak i sad npr. da ja padnem u ponedjeljak jel ja moram na pismeni ili imam jos jedan pokusaj ,u drugom roku (17.2.).Cuo sam da se iz nekih kolegija moze dva puta na usmeni ako sam proso preko kolokvija i ako oba puta padnem to se pise kao jedan pad!?Jel je to slucaj i s racunarstvom?


Evo, pipl, vas omiljeni Admin je pitao i sada imamo sluzbeni odgovor od doc. Nogo:

S polozenim kolokvijem student dva puta moze izaci na usmeni i to oba puta u zimskom roku. Nakon zavrsetka zimskih rokova kolokvij prestaje vrijediti.
Svaki pad na usmenom je pravi pad. Dakle, dva izlaska na ispit i dva pada na usmenom upisuju se kao dva pada.


Sretno na ispitima! Smile


hehehe..... znaci da sam ja bio u pravu ... ah sto volim kad sam u pravu (a to je gotovo uvijek Laughing )...
Weeee-heeee!!!



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan