Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Web based RPG

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:22 pon, 26. 4. 2004    Naslov: Web based RPG Citirajte i odgovorite

Ovak mali post da bacim da vidim dal ima mozda ljudi koji su zainteresirani za neki web based RPG (u kojem sudjeluje vec 160 000 ljudi). Ugl. ljudi su vecinom podjeljeni u klanove koji se medjusobno bore .. Sakupljate vojsku .. stvarate obranu , napad .. trenirate vojnike ... regrutirate vojnike napadate slabije da vishe ojacate )

Nemorate bit stalno on line ... sat dva dnevno je i vishe nego dovljno (cak i nemora bit u komadu) da rasporedite svoje snage , izvidite stanje na terenu ) Ugl. moram priznat da je zarazno totalno tako da koga zanima nek mi se javi na PM ili josh bolje na mail (jer ga ipak vishe citam) pa cu vas detaljnije uputit u igru i dati vam linkove )

Nadam se da nebudete pozhalili ak cete pocet igrat )
Ovak mali post da bacim da vidim dal ima mozda ljudi koji su zainteresirani za neki web based RPG (u kojem sudjeluje vec 160 000 ljudi). Ugl. ljudi su vecinom podjeljeni u klanove koji se medjusobno bore .. Sakupljate vojsku .. stvarate obranu , napad .. trenirate vojnike ... regrutirate vojnike napadate slabije da vishe ojacate :)

Nemorate bit stalno on line ... sat dva dnevno je i vishe nego dovljno (cak i nemora bit u komadu) da rasporedite svoje snage , izvidite stanje na terenu :) Ugl. moram priznat da je zarazno totalno tako da koga zanima nek mi se javi na PM ili josh bolje na mail (jer ga ipak vishe citam) pa cu vas detaljnije uputit u igru i dati vam linkove :)

Nadam se da nebudete pozhalili ak cete pocet igrat :)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:56 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Re: Web based RPG Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]pa cu vas detaljnije uputit u igru i dati vam linkove :)[/quote]

mislis, dat ces ljudima linkove tipa da se zna da su dosli preko tebe i onda ces ti na njima pokupiti neki score?
sram te bilo! :PP

ako bas zelis igru dijeliti sa ljudima, onda napisi pravi link, a i svoj link, i nek ljudi biraju na sto ce kliknuti

btw, Utopia? :g:

i da, navodno da je JAKO zarazno i ovisnicki... pa, ako zbilja imate dovoljno vremena..... :roll:

mene nisu uspjeli navuc :g:
fly (napisa):
pa cu vas detaljnije uputit u igru i dati vam linkove Smile


mislis, dat ces ljudima linkove tipa da se zna da su dosli preko tebe i onda ces ti na njima pokupiti neki score?
sram te bilo! Weeee-heeee!!!

ako bas zelis igru dijeliti sa ljudima, onda napisi pravi link, a i svoj link, i nek ljudi biraju na sto ce kliknuti

btw, Utopia? Mr. Green

i da, navodno da je JAKO zarazno i ovisnicki... pa, ako zbilja imate dovoljno vremena..... Rolling Eyes

mene nisu uspjeli navuc Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 15:15 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Re: Web based RPG Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]btw, Utopia? :g:

i da, navodno da je JAKO zarazno i ovisnicki... pa, ako zbilja imate dovoljno vremena..... :roll:

mene nisu uspjeli navuc :g:[/quote]

Ni mene. ;-) (Znaš tko... [ :ovca: ] : )
Nesi (napisa):
btw, Utopia? Mr. Green

i da, navodno da je JAKO zarazno i ovisnicki... pa, ako zbilja imate dovoljno vremena..... Rolling Eyes

mene nisu uspjeli navuc Mr. Green


Ni mene. Wink (Znaš tko... [ Ja volim ovce ] : )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 16:29 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi nije Utopia :) A sto se tice linkova , nema frke ako netko zeli poceti solo ali trenutno nema sanse da takva osoba prezivi :) Inace mislim ne stancaju nekaj previse meni a ja im nudim svoju zastitu odnosno ljudi koji su iznad mene (a fala bogu frend mi je gotovo pri vrhu rankinga) tako da nije frka sto se zastite tice :)
Nesi nije Utopia Smile A sto se tice linkova , nema frke ako netko zeli poceti solo ali trenutno nema sanse da takva osoba prezivi Smile Inace mislim ne stancaju nekaj previse meni a ja im nudim svoju zastitu odnosno ljudi koji su iznad mene (a fala bogu frend mi je gotovo pri vrhu rankinga) tako da nije frka sto se zastite tice Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:47 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Nesi nije Utopia :) A sto se tice linkova , nema frke ako netko zeli poceti solo ali trenutno nema sanse da takva osoba prezivi :) Inace mislim ne stancaju nekaj previse meni a ja im nudim svoju zastitu odnosno ljudi koji su iznad mene (a fala bogu frend mi je gotovo pri vrhu rankinga) tako da nije frka sto se zastite tice :)[/quote]

Ali, mogao si dati [b]NEKI[/b] link, cisto da ljudi vide o cemu se radi. :roll:

Ako vec zelis reket... errr.... pruzati zastitu :twisted: onda naglasis da preporucas da se ne prijavljuju sami, nego neka ti se jave ili neka kliknu na taj-i-taj link (koji onda i prilozis). 8)
fly (napisa):
Nesi nije Utopia Smile A sto se tice linkova , nema frke ako netko zeli poceti solo ali trenutno nema sanse da takva osoba prezivi Smile Inace mislim ne stancaju nekaj previse meni a ja im nudim svoju zastitu odnosno ljudi koji su iznad mene (a fala bogu frend mi je gotovo pri vrhu rankinga) tako da nije frka sto se zastite tice Smile


Ali, mogao si dati NEKI link, cisto da ljudi vide o cemu se radi. Rolling Eyes

Ako vec zelis reket... errr.... pruzati zastitu Twisted Evil onda naglasis da preporucas da se ne prijavljuju sami, nego neka ti se jave ili neka kliknu na taj-i-taj link (koji onda i prilozis). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 17:14 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle za sve vas zainteresirane koji bi prihvatili moju zastitu link je: [url=http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=8966765r]Kings of Chaos[/url] .. Nakon regrutacije dajem daljnje linkove koji su za brzo sakupljanje vojske (ipak je to malo povjerljiva informacija) :)))
A svima vama koji se zelite okusati sami u moru -> [url=http://www.kingsofchaos.com]Kings of Chaos homepage[/url].

Join us and we will rule the Chaos :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dakle za sve vas zainteresirane koji bi prihvatili moju zastitu link je: Kings of Chaos .. Nakon regrutacije dajem daljnje linkove koji su za brzo sakupljanje vojske (ipak je to malo povjerljiva informacija) Smile))
A svima vama koji se zelite okusati sami u moru → Kings of Chaos homepage.

Join us and we will rule the Chaos Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:04 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zasto ovo nije u megakorisnom games of the world forumu?
a zasto ovo nije u megakorisnom games of the world forumu?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:36 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, fly ovo je bio prilično prljavi trik...
za sve koji nisu išli gledat taj site i registrirat' se evo kaj piše na sajtu
[quote="site"]Give this link to your friends to recruit them as officers in your army. DO NOT post this link in chat rooms, newsgroups, message boards, or forums unless it is explicitly allowed by the owner/operator of the chat room, newsgroup, message board, forum, etc.. DO NOT e-mail this link to people whom you do not know, or to e-mail lists or "reflectors". You may post this link on a personal website, or in your AIM profile.[/quote]


[quote="fly"]Dakle za sve vas zainteresirane koji bi prihvatili moju zastitu link je: Kings of Chaos .. Nakon regrutacije dajem daljnje linkove koji su za brzo sakupljanje vojske (ipak je to malo povjerljiva informacija) )) [/quote]

zaštitu!?? :evil: trebaju ti officeri. jadno. stvarno jadno....
ok, fly ovo je bio prilično prljavi trik...
za sve koji nisu išli gledat taj site i registrirat' se evo kaj piše na sajtu
site (napisa):
Give this link to your friends to recruit them as officers in your army. DO NOT post this link in chat rooms, newsgroups, message boards, or forums unless it is explicitly allowed by the owner/operator of the chat room, newsgroup, message board, forum, etc.. DO NOT e-mail this link to people whom you do not know, or to e-mail lists or "reflectors". You may post this link on a personal website, or in your AIM profile.



fly (napisa):
Dakle za sve vas zainteresirane koji bi prihvatili moju zastitu link je: Kings of Chaos .. Nakon regrutacije dajem daljnje linkove koji su za brzo sakupljanje vojske (ipak je to malo povjerljiva informacija) ))


zaštitu!?? Evil or Very Mad trebaju ti officeri. jadno. stvarno jadno....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 21:07 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...
mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:32 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...[/quote]

ok, isprika, ali trebao si prvo pitat admina za dopuštenje :wink:
fly (napisa):
mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...


ok, isprika, ali trebao si prvo pitat admina za dopuštenje Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:47 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ugl. kaj zbilja nema zainteresiranih ? :)
Ugl. kaj zbilja nema zainteresiranih ? Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:57 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mlijeko"][quote="fly"]mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...[/quote]
ok, isprika, ali trebao si prvo pitat admina za dopuštenje :wink:[/quote]

Admin nije znao za pravilo zabrane reklamiranja. :roll:

Ocito se tu vise nema sto raspravljati... :? Kljucic... 8)

P.S. Nisam mislio da cu to ikad reci, ali... Hvala, mlijeko! ;)

P.P.S. Lorde, spomenuti megakorisni forumi su hidden. :? A, da se mene pita, bili bi i burried. :roll:
mlijeko (napisa):
fly (napisa):
mlijeko s RAZLOGOM na pocetku nisam davao linkove ... bili su namjenjeni drito za PMove ljudima koju su zainteresirani ... Mislim da je to valjda jasno tak da ...

ok, isprika, ali trebao si prvo pitat admina za dopuštenje Wink


Admin nije znao za pravilo zabrane reklamiranja. Rolling Eyes

Ocito se tu vise nema sto raspravljati... Confused Kljucic... Cool

P.S. Nisam mislio da cu to ikad reci, ali... Hvala, mlijeko! Wink

P.P.S. Lorde, spomenuti megakorisni forumi su hidden. Confused A, da se mene pita, bili bi i burried. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:47 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
P.P.S. Lorde, spomenuti megakorisni forumi su hidden. :? A, da se mene pita, bili bi i burried. :roll:[/quote]
pa nemaju onda bas nekog velikog smisla ti megakorisni forumi jer ionako malo ljudi pogleda obavjesti gdje pise kako se uclaniti.
A mislim da je vise nego ocito da i ja mislim da bi se trebali zakopati.
vsego (napisa):

P.P.S. Lorde, spomenuti megakorisni forumi su hidden. Confused A, da se mene pita, bili bi i burried. Rolling Eyes

pa nemaju onda bas nekog velikog smisla ti megakorisni forumi jer ionako malo ljudi pogleda obavjesti gdje pise kako se uclaniti.
A mislim da je vise nego ocito da i ja mislim da bi se trebali zakopati.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan