Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

završno predavanje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 15:25 čet, 20. 5. 2010    Naslov: završno predavanje Citirajte i odgovorite

Što je to?
Na stranici Matematike piše da se održava u petak, 28.5. u 17h.
Nisam čula prije za takvo što. Ali možda se i varam, možda je toga prije bilo pa sam ja propustila.

I potpitanje, što biješe sa linkom na forum na vecspomenutoj stranici?
Što je to?
Na stranici Matematike piše da se održava u petak, 28.5. u 17h.
Nisam čula prije za takvo što. Ali možda se i varam, možda je toga prije bilo pa sam ja propustila.

I potpitanje, što biješe sa linkom na forum na vecspomenutoj stranici?



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:17 čet, 20. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Otvoreni dan" i "Uvodno predavanje" vec imamo, pa je za ovo trebalo izmisliti novi naziv. Ako nisam nesto pobrkao, rijec je o predavanju gdje ce se nagradjenim studentima uruciti nagrade, a bit ce i predstavljanje diplomskih studija.

Sto se linka na Forum tice, maknuti su svi "studentski" linkovi. Ne znam zasto.
"Otvoreni dan" i "Uvodno predavanje" vec imamo, pa je za ovo trebalo izmisliti novi naziv. Ako nisam nesto pobrkao, rijec je o predavanju gdje ce se nagradjenim studentima uruciti nagrade, a bit ce i predstavljanje diplomskih studija.

Sto se linka na Forum tice, maknuti su svi "studentski" linkovi. Ne znam zasto.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 17:04 čet, 20. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na završnom predavanju će se održati nešto užasno važno za sve studente trećih godina (ili općenitije za sve one koji ove godine namjeravaju upisati neki diplomski studij koji se izvodi na PMF-MOu) a to je,

[b][color=darkred][size=18]predstavljanje diplomskih studija[/size][/color][/b]

Dakle, svi vi koji namjeravate upisati diplomski studij a ne znate ili samo mislite da znate koji ćete odabrati dođite na to predavanje i direktno čujte sve informacije iz prve ruke, naime "prezenteri" su ujedno i voditelji diplomskih studija.

Pitajte apsolutno sve što vas zanima, sve što vam padne ili ne padne na pamet npr. koji kolegiji su se pokazali kao studentima problematični na tom i tom diplomskom studiju?, koliko je otprilike bodova bilo potrebno na razredbenom za upis tog i tog diplomskog bez plaćanja prošle godine?, kolika je mogućnost zapošljavanja izvan Hrvatske ako završim to i to (u praksi)??, ako upišem diplomski studij FiPMe hoću li lako naći temu iz tog područja za diplomski ispit obzirom da je takvih ove godine bilo relativno malo a nemam baš dobar prosjek?... itd. itd.

Sam sadržaj diplomskih studija može se naći na netu zato pitajte stvarne stvari koje vas zanimaju. Čak i ako ste u potpunosti sigurni u to što želite upisati, dođite jer vam ne može škoditi a možda saznate nešto novo.

Nemojte se upisati na neki diplomski i onda shvatiti da ste pogriješili jer niste bili dovoljno informirani... :D
Na završnom predavanju će se održati nešto užasno važno za sve studente trećih godina (ili općenitije za sve one koji ove godine namjeravaju upisati neki diplomski studij koji se izvodi na PMF-MOu) a to je,

predstavljanje diplomskih studija

Dakle, svi vi koji namjeravate upisati diplomski studij a ne znate ili samo mislite da znate koji ćete odabrati dođite na to predavanje i direktno čujte sve informacije iz prve ruke, naime "prezenteri" su ujedno i voditelji diplomskih studija.

Pitajte apsolutno sve što vas zanima, sve što vam padne ili ne padne na pamet npr. koji kolegiji su se pokazali kao studentima problematični na tom i tom diplomskom studiju?, koliko je otprilike bodova bilo potrebno na razredbenom za upis tog i tog diplomskog bez plaćanja prošle godine?, kolika je mogućnost zapošljavanja izvan Hrvatske ako završim to i to (u praksi)??, ako upišem diplomski studij FiPMe hoću li lako naći temu iz tog područja za diplomski ispit obzirom da je takvih ove godine bilo relativno malo a nemam baš dobar prosjek?... itd. itd.

Sam sadržaj diplomskih studija može se naći na netu zato pitajte stvarne stvari koje vas zanimaju. Čak i ako ste u potpunosti sigurni u to što želite upisati, dođite jer vam ne može škoditi a možda saznate nešto novo.

Nemojte se upisati na neki diplomski i onda shvatiti da ste pogriješili jer niste bili dovoljno informirani... Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:31 čet, 20. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blizzard"]...naime "prezenteri" su ujedno i voditelji diplomskih studija.[/quote]

...ili njihovi delegati, jer ce neki biti van drzave ili drugacije sprijeceni.

Ostatak je dobro napisan. =D> Slusajte Blizzarda, mudar je on covjek. ;)
Blizzard (napisa):
...naime "prezenteri" su ujedno i voditelji diplomskih studija.


...ili njihovi delegati, jer ce neki biti van drzave ili drugacije sprijeceni.

Ostatak je dobro napisan. Applause Slusajte Blizzarda, mudar je on covjek. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 17:22 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?
Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 18:52 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

piše ti na onoj lijepoj ploči do vrata od referade. :wink: :)
piše ti na onoj lijepoj ploči do vrata od referade. Wink Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:11 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?[/quote]

[url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2332&sec=308]klikić[/url] :)
ToMeK (napisa):
Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?


klikić Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 19:35 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko slučajno neki okvirni raspored tog "završnog predavanja"? Imam nešto do 17.45 al mogu ranije pobjeć pa da znam kad to trebam napravit da stignem na predstavljanje smjerova jel..
Jel zna netko slučajno neki okvirni raspored tog "završnog predavanja"? Imam nešto do 17.45 al mogu ranije pobjeć pa da znam kad to trebam napravit da stignem na predstavljanje smjerova jel..



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 20:04 pon, 24. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"][quote="ToMeK"]Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?[/quote]

[url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2332&sec=308]klikić[/url] :)[/quote] znadoh da je to negdje na stranici.. :)
tihana (napisa):
ToMeK (napisa):
Oprostite ako je ovo spam...

Može li mi tko reći gdje piše i tko su voditelji diplomskih studija?


klikić Smile
znadoh da je to negdje na stranici.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 17:14 sri, 26. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.
Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:45 čet, 27. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zadnje predavanje, apsolventi, mama mija tko bi rekao :shuffle:

Nadam se da ce biti super extra parti da proslavimo prvu generaciju bolonjaca :dodji: :mosh: :zivili:
:disco:

necete nas baciti u vodu, jelda? :blinking:
zadnje predavanje, apsolventi, mama mija tko bi rekao Shuffle

Nadam se da ce biti super extra parti da proslavimo prvu generaciju bolonjaca Dodji da te zagrlim! Moshpit Zivili!
Disco

necete nas baciti u vodu, jelda? Blink-blink



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:08 pet, 28. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]necete nas baciti u vodu, jelda? :blinking:[/quote]

Ne, bacit cemo vas na trziste rada... :shark:
nana (napisa):
necete nas baciti u vodu, jelda? Blink-blink


Ne, bacit cemo vas na trziste rada... Dobar peso...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 17:04 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.[/quote]

Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.

Vrijedi sve ono od prosle godine sto pise na stranici faksa, samo su kvotu za financijsku smanjili za 10, a za primijenjenu povecali za 10.
Nisam mogla biti do kraja tako da ne znam da li je jos sto bitno receno i kakvih je dobrih pitanja bilo.
Masiela (napisa):
Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.


Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.

Vrijedi sve ono od prosle godine sto pise na stranici faksa, samo su kvotu za financijsku smanjili za 10, a za primijenjenu povecali za 10.
Nisam mogla biti do kraja tako da ne znam da li je jos sto bitno receno i kakvih je dobrih pitanja bilo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 17:31 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.
Iz domova studenti trebaju iseliti do 15.7. Nitko o tome nije razmisljao, ocito. Da ne govorim, da ce oni koji nisu iz Zagreba vec biti svojim kucama jer rokovi sluzbeno zavrsavaju 2.7.(a dotad ce vjerojatno i sve ocjene biti u studomatu) pa se trebaju vratiti negdje. A valjda ce biti rodbine i prijatelja koji nisu na moru... Moglo je to biti i malo ranije, al ajd, da se ne zalim ovdje. Je li to sluzbeno ili se mozemo jos nadati da ce biti bolje?
Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.
Iz domova studenti trebaju iseliti do 15.7. Nitko o tome nije razmisljao, ocito. Da ne govorim, da ce oni koji nisu iz Zagreba vec biti svojim kucama jer rokovi sluzbeno zavrsavaju 2.7.(a dotad ce vjerojatno i sve ocjene biti u studomatu) pa se trebaju vratiti negdje. A valjda ce biti rodbine i prijatelja koji nisu na moru... Moglo je to biti i malo ranije, al ajd, da se ne zalim ovdje. Je li to sluzbeno ili se mozemo jos nadati da ce biti bolje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 17:46 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na informacijama :)
[quote="frances"]Iz domova studenti trebaju iseliti do 15.7. Nitko o tome nije razmisljao, ocito. Da ne govorim, da ce oni koji nisu iz Zagreba vec biti svojim kucama jer rokovi sluzbeno zavrsavaju 2.7.(a dotad ce vjerojatno i sve ocjene biti u studomatu) pa se trebaju vratiti negdje.[/quote]
Potpisujem :roll:
Nemam pojma do kad su popravni; možda je zbog toga tako pomaknuto.
Al` i prije predaje papira i upisa na faks sam noć provela u busu pa cio dan poletno kafenisala po Zg-u tako da se da preživjet. Al` ispadne skupo :/

A super da se kvota za financijsku smanjila da se ne prezasiti tržište, a povećala za PRIMIJENJENU jer nam je tržište baš puno radnih mjesta za to zvanje.
Hvala na informacijama Smile
frances (napisa):
Iz domova studenti trebaju iseliti do 15.7. Nitko o tome nije razmisljao, ocito. Da ne govorim, da ce oni koji nisu iz Zagreba vec biti svojim kucama jer rokovi sluzbeno zavrsavaju 2.7.(a dotad ce vjerojatno i sve ocjene biti u studomatu) pa se trebaju vratiti negdje.

Potpisujem Rolling Eyes
Nemam pojma do kad su popravni; možda je zbog toga tako pomaknuto.
Al` i prije predaje papira i upisa na faks sam noć provela u busu pa cio dan poletno kafenisala po Zg-u tako da se da preživjet. Al` ispadne skupo Ehm?

A super da se kvota za financijsku smanjila da se ne prezasiti tržište, a povećala za PRIMIJENJENU jer nam je tržište baš puno radnih mjesta za to zvanje.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:54 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bubble"][quote="Masiela"]Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.[/quote]

Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.

Vrijedi sve ono od prosle godine sto pise na stranici faksa, samo su kvotu za financijsku smanjili za 10, a za primijenjenu povecali za 10.
Nisam mogla biti do kraja tako da ne znam da li je jos sto bitno receno i kakvih je dobrih pitanja bilo.[/quote]

šta je sa školarinom?
bubble (napisa):
Masiela (napisa):
Ne mogu baš preksutra baš popodne baš slušat to predavanje, a zanima me kad će bit upisi na diplomske i kad će zapravo izać natječaj u kojem će se npr. vidjet i koje papire mi npr. obitelj treba dostavit u slučaju da je upis npr. u srpnju što se nešto priča da će bit.

Pa bi bilo super da netko napiše ako se digne veo tajne s tih informacija.

Ja ću vam npr. bit baš jako onako baš zahvalna.


Prijava: 15. i 16.7.
Rang lista: 19.7.
Upisi: 20. - 22.7.

Vrijedi sve ono od prosle godine sto pise na stranici faksa, samo su kvotu za financijsku smanjili za 10, a za primijenjenu povecali za 10.
Nisam mogla biti do kraja tako da ne znam da li je jos sto bitno receno i kakvih je dobrih pitanja bilo.


šta je sa školarinom?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 19:22 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]A super da se kvota za financijsku smanjila da se ne prezasiti tržište, a povećala za PRIMIJENJENU jer nam je tržište baš puno radnih mjesta za to zvanje.[/quote]
Kako se meni čini, tržište nam trenutno ne treba nikakve visokoobrazovane ljude. Dvije kolegice koje su završile financijsku matematiku su otišle raditi u školu, jedna već pola godine traži posao u struci...

Ali ovdje je pretpostavljam problem u nedostatku nastavničkog kadra. Profesori koji trenutno drže nastavu na studijima statistike i financijske matematike su jednostavno preopterećeni. A primijenjena je sljedeći najpopularniji studij, koliko sam uspio primijetiti prošle godine.
Masiela (napisa):
A super da se kvota za financijsku smanjila da se ne prezasiti tržište, a povećala za PRIMIJENJENU jer nam je tržište baš puno radnih mjesta za to zvanje.

Kako se meni čini, tržište nam trenutno ne treba nikakve visokoobrazovane ljude. Dvije kolegice koje su završile financijsku matematiku su otišle raditi u školu, jedna već pola godine traži posao u struci...

Ali ovdje je pretpostavljam problem u nedostatku nastavničkog kadra. Profesori koji trenutno drže nastavu na studijima statistike i financijske matematike su jednostavno preopterećeni. A primijenjena je sljedeći najpopularniji studij, koliko sam uspio primijetiti prošle godine.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 20:01 sub, 29. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma kužim tugu i jad trenutnog stanja. I jasno mi je da je malo iracionalno očekivat da će se 70-80 financijaša i statističara svake godine zaposlit u struci, al` me nemoj dodatno deprimirat molim te, molim.

Al` hej, ovi s primijenjene bar mogu predavat i fiziku jako stručno.

:( :( :(

Zapravo nemam ideju rješenja trenutne situacije. Osim što mi je ekstra tužno do bola da se povećava kvota za smjer koji je totalno neiskorišten u Hrvatskoj.
Ma kužim tugu i jad trenutnog stanja. I jasno mi je da je malo iracionalno očekivat da će se 70-80 financijaša i statističara svake godine zaposlit u struci, al` me nemoj dodatno deprimirat molim te, molim.

Al` hej, ovi s primijenjene bar mogu predavat i fiziku jako stručno.

Sad Sad Sad

Zapravo nemam ideju rješenja trenutne situacije. Osim što mi je ekstra tužno do bola da se povećava kvota za smjer koji je totalno neiskorišten u Hrvatskoj.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 22:03 ned, 30. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znate li moze li netko drugi umjesto nas obaviti prijave i upise?
Znate li moze li netko drugi umjesto nas obaviti prijave i upise?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:04 pon, 31. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ekatarina"]Znate li moze li netko drugi umjesto nas obaviti prijave i upise?[/quote]

Prije dvije godine je tako nešto bilo moguće, no taj netko naravno mora imati sve papire.
ekatarina (napisa):
Znate li moze li netko drugi umjesto nas obaviti prijave i upise?


Prije dvije godine je tako nešto bilo moguće, no taj netko naravno mora imati sve papire.



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan