Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Završni

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Znanstveno računanje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:54 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Završni Citirajte i odgovorite

Može li netko odgovoriti kako izgleda završni?Koliko treba za ocjenu dovoljan?Dal treba znati sve one funkcije napamet ili?
Može li netko odgovoriti kako izgleda završni?Koliko treba za ocjenu dovoljan?Dal treba znati sve one funkcije napamet ili?


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:08 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam, završni ispit sastoji se od završnog zadatka, kojeg prezentiraš prof Bosner. Ti zadaci su davno podijeljeni, pa ako nemaš svoj, to nije dobro :D Napravi se program i dokumentacija (nešto kratko informativno o problemu i postupku rješavanja i dobiveni rezultati) i sve skupa se prezentira. Ne trebaju se znat nikakve funkcije osim onih koje se koriste u programu. A ni njih se ne treba znat napamet.

Btw program se može pisati u C-u, C++-u, Matlabu ili čemu god, glavno da radi :D
Koliko ja znam, završni ispit sastoji se od završnog zadatka, kojeg prezentiraš prof Bosner. Ti zadaci su davno podijeljeni, pa ako nemaš svoj, to nije dobro Very Happy Napravi se program i dokumentacija (nešto kratko informativno o problemu i postupku rješavanja i dobiveni rezultati) i sve skupa se prezentira. Ne trebaju se znat nikakve funkcije osim onih koje se koriste u programu. A ni njih se ne treba znat napamet.

Btw program se može pisati u C-u, C++-u, Matlabu ili čemu god, glavno da radi Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 13:19 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ima ja svoj zadatak,samo na stranici prof.Bosner piše da se završni ispit sastoji od završnog projektnog zadatka , obrane tog zatka i USMENOG ispita koji pokriva cijelo gradivo, pa me to zanima!Što profesorica pita od gradiva...
Ma ima ja svoj zadatak,samo na stranici prof.Bosner piše da se završni ispit sastoji od završnog projektnog zadatka , obrane tog zatka i USMENOG ispita koji pokriva cijelo gradivo, pa me to zanima!Što profesorica pita od gradiva...


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:39 pon, 25. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iskreno, mislim da tu neće biti nekog usmenog... ali pitaj prof Bosner mailom. Samo prezentacija zadatka i formiranje ocjene s obzirom na njega i bodove sa vježbi.
Iskreno, mislim da tu neće biti nekog usmenog... ali pitaj prof Bosner mailom. Samo prezentacija zadatka i formiranje ocjene s obzirom na njega i bodove sa vježbi.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:54 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Išo sam danas predat seminar pa da prenesem dojmove.

Uglavnom, nakon što se seminar preda, objasni malo, i testira, slijedi par pitanja s vježbi :D Tako da se može reći da usmeni ipak postoji :D Srećom da sam imo usmeni iz numeričke malo kasnije pa sam se izvuko :D

Pitala me rješavanje problema najmanjih kvadrata pomoću SVD-a i QR-a, ovisno o rangu matrice, i kako određujemo numerički rang.

Sretno svima :D
Išo sam danas predat seminar pa da prenesem dojmove.

Uglavnom, nakon što se seminar preda, objasni malo, i testira, slijedi par pitanja s vježbi Very Happy Tako da se može reći da usmeni ipak postoji Very Happy Srećom da sam imo usmeni iz numeričke malo kasnije pa sam se izvuko Very Happy

Pitala me rješavanje problema najmanjih kvadrata pomoću SVD-a i QR-a, ovisno o rangu matrice, i kako određujemo numerički rang.

Sretno svima Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 21:31 uto, 8. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može dojmovi sa završnog?Što profesorica najviše pita?Vjerojatno je već netko predao svoj zadatak...
Može dojmovi sa završnog?Što profesorica najviše pita?Vjerojatno je već netko predao svoj zadatak...


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Znanstveno računanje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan