Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zdravstveno osiguranje - Studomat ?
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:45 uto, 23. 11. 2010    Naslov: Zdravstveno osiguranje - Studomat ? Citirajte i odgovorite

Što treba učiniti na Studomatu za produženje prava na zdravstveno osiguranje ?
Kaže mi ženska u referadi- pošaljite mi sa Studomata-, što treba potiskati ? 8)
Što treba učiniti na Studomatu za produženje prava na zdravstveno osiguranje ?
Kaže mi ženska u referadi- pošaljite mi sa Studomata-, što treba potiskati ? Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 19:09 uto, 23. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na faksu na studomatu klikneš na ispis potvrda. Mislim da imaš dvije. Za ostvarivanje prava iz zdravstvenog osiguranja i za oslobođenje od plaćanja participacije. Klikneš obje, podigneš potvrde u referadi i predaš u zdravstvenom pa nek si uzmu koja im potvrda treba ;)
Na faksu na studomatu klikneš na ispis potvrda. Mislim da imaš dvije. Za ostvarivanje prava iz zdravstvenog osiguranja i za oslobođenje od plaćanja participacije. Klikneš obje, podigneš potvrde u referadi i predaš u zdravstvenom pa nek si uzmu koja im potvrda treba Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 21:17 uto, 23. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Treba ova prva.
I ako me sjecanje sluzi, ides na ispis potvrde bez prijepisa ocijene.
Treba ova prva.
I ako me sjecanje sluzi, ides na ispis potvrde bez prijepisa ocijene.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:27 čet, 25. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebaju obje, ako ne zelite placati participaciju. a ne vidim zasto bi ju netko htio placati 8)

p.s. nisam sigurna, doduse, treba li ta za participaciju ako ste osigurani preko roditelja... ja sam preko faksa, i meni trebaju obje.
trebaju obje, ako ne zelite placati participaciju. a ne vidim zasto bi ju netko htio placati Cool

p.s. nisam sigurna, doduse, treba li ta za participaciju ako ste osigurani preko roditelja... ja sam preko faksa, i meni trebaju obje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 18:13 čet, 25. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preko roditelja sigurno ne treba.
Preko roditelja sigurno ne treba.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
~sanja~
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 07. 2006. (20:06:20)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 19:46 čet, 25. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebaju ti obje, bez obzira preko koga si osiguran/a. samom cinjenicom da je netko osiguran preko roditelja ne stjece pravo oslobadanja od participacije.
trebaju ti obje, bez obzira preko koga si osiguran/a. samom cinjenicom da je netko osiguran preko roditelja ne stjece pravo oslobadanja od participacije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:37 čet, 25. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko je meni poznato ja sam potvrdu za participaciju samo jednom isprintao i to slucajno.
Osiguran sam prek roditelja, imam dopunsko na teret drzavnog proracuna.

Tj. vise nemam dopunsko jer sam upravo shvatio da mi je isteklo prije par tjedana :D
Anyway, produzim to sl. tjedan pa javim kakve su sve potvrde potrebne.
Kolko je meni poznato ja sam potvrdu za participaciju samo jednom isprintao i to slucajno.
Osiguran sam prek roditelja, imam dopunsko na teret drzavnog proracuna.

Tj. vise nemam dopunsko jer sam upravo shvatio da mi je isteklo prije par tjedana Very Happy
Anyway, produzim to sl. tjedan pa javim kakve su sve potvrde potrebne.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:25 čet, 25. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam tek prije par mjeseci izvadio dopunsko, imao sam samo potvrdu za osnovno osiguranje (i T2 obrazac, no to je nebitno za većinu studenata). Čak nisam niti tražio da mi otvore dopunsko (išao sam prebacivati zdravstveno na fakultet), čovjek na šalteru ga je po automatizmu otvorio.

disklejmer: to što se moj slučaj tako riješio, ne znači da i općenito vrijedi što sam napisao. :)
Ja sam tek prije par mjeseci izvadio dopunsko, imao sam samo potvrdu za osnovno osiguranje (i T2 obrazac, no to je nebitno za većinu studenata). Čak nisam niti tražio da mi otvore dopunsko (išao sam prebacivati zdravstveno na fakultet), čovjek na šalteru ga je po automatizmu otvorio.

disklejmer: to što se moj slučaj tako riješio, ne znači da i općenito vrijedi što sam napisao. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:05 pet, 26. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

I meni je slicno bilo - samo 1 potvrda kojom se prijavis za zdravstveno...a dopunsko su mi oni sami rekli da to popunim i to je to. nikakve dodatne potvrde :)
I meni je slicno bilo - samo 1 potvrda kojom se prijavis za zdravstveno...a dopunsko su mi oni sami rekli da to popunim i to je to. nikakve dodatne potvrde Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:15 sub, 27. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala vam na informacijama !
Hvala vam na informacijama !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 3:06 ned, 28. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ipak savjetujem isprintati sve potvrde koje mogu biti potrebne... Iz vlastitog iskustva, tete i striceki na salterima odlucuju po vlastitom izboru sto je potrebno za sto. Pa je bolje imati vise, nego manje. Dogodilo mi se da mi je zena nabrojila masu stvari, donio sam, a njena kolegica je uzela niti pola toga... :roll:
Ipak savjetujem isprintati sve potvrde koje mogu biti potrebne... Iz vlastitog iskustva, tete i striceki na salterima odlucuju po vlastitom izboru sto je potrebno za sto. Pa je bolje imati vise, nego manje. Dogodilo mi se da mi je zena nabrojila masu stvari, donio sam, a njena kolegica je uzela niti pola toga... Rolling Eyes



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:46 ned, 28. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos ako nabasate na Micu Ubicu, nema vam spasa... :chuckle:
(link ne smijem dati jer se kosi s pravilima Foruma)
Jos ako nabasate na Micu Ubicu, nema vam spasa... Chuckle
(link ne smijem dati jer se kosi s pravilima Foruma)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 15:10 pon, 29. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje - evo odsad imam to zdravstveno preko faxa... i kako sad kad trebam doktoru/zubaru? Ima li mjesto gdje moram ici ili kako to funkcionira? Recimo hocu na pregled zubaru - mogu birati nekog za koga cujem da je dobar? Ili ima mjesto gdje moram ici? Je li ovdje imaju oni koji su privatnici (i pretpostavljam da kod njih mi zdravstveno ne vrijedi vec moras platiti), i odvojeno ovi drzavni (gdje)? Tek sam tu od ove akademske godine, pa nemam pojma kako te stvari idu...
Imam pitanje - evo odsad imam to zdravstveno preko faxa... i kako sad kad trebam doktoru/zubaru? Ima li mjesto gdje moram ici ili kako to funkcionira? Recimo hocu na pregled zubaru - mogu birati nekog za koga cujem da je dobar? Ili ima mjesto gdje moram ici? Je li ovdje imaju oni koji su privatnici (i pretpostavljam da kod njih mi zdravstveno ne vrijedi vec moras platiti), i odvojeno ovi drzavni (gdje)? Tek sam tu od ove akademske godine, pa nemam pojma kako te stvari idu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 12:02 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što se tiče i zubara i liječnika opće prakse dokle god ne podneseš zahtjev za promjenom - službeno ti ostaju oni liječnici kod kojih si do sada dio upisan (u dosadašnjem mjestu stanovanja ili gdjegod već).

Ukoliko želiš promijeniti liječnika opće prakse ili zubara trebaš otići najprije liječniku kod kojega želiš biti, pokupiti obrazac i taj obrazac odnijeti u Jukićevu gdje te službeno prebace onda kod tog novog liječnika. Prebacit se možeš kod svih liječnika koji imaju ugovor s HZZO-om.
Što se tiče i zubara i liječnika opće prakse dokle god ne podneseš zahtjev za promjenom - službeno ti ostaju oni liječnici kod kojih si do sada dio upisan (u dosadašnjem mjestu stanovanja ili gdjegod već).

Ukoliko želiš promijeniti liječnika opće prakse ili zubara trebaš otići najprije liječniku kod kojega želiš biti, pokupiti obrazac i taj obrazac odnijeti u Jukićevu gdje te službeno prebace onda kod tog novog liječnika. Prebacit se možeš kod svih liječnika koji imaju ugovor s HZZO-om.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:22 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivica13"]
Ukoliko želiš promijeniti liječnika opće prakse ili zubara trebaš otići najprije liječniku kod kojega želiš biti, pokupiti obrazac i taj obrazac odnijeti u Jukićevu gdje te službeno prebace onda kod tog novog liječnika. Prebacit se možeš kod svih liječnika koji imaju ugovor s HZZO-om.[/quote]


Mozda nije potrebna toliko komplicirana procedura. Mislim da ako ste kod doktora/zubara prijavljeni dulje od godinu dana, i zelite ici novom, onda samo odete novom, i to je to (bar je meni tako bilo, s tim da su me pitali jesam li dulje od godinu dana prijavljena kod starog).
ivica13 (napisa):

Ukoliko želiš promijeniti liječnika opće prakse ili zubara trebaš otići najprije liječniku kod kojega želiš biti, pokupiti obrazac i taj obrazac odnijeti u Jukićevu gdje te službeno prebace onda kod tog novog liječnika. Prebacit se možeš kod svih liječnika koji imaju ugovor s HZZO-om.



Mozda nije potrebna toliko komplicirana procedura. Mislim da ako ste kod doktora/zubara prijavljeni dulje od godinu dana, i zelite ici novom, onda samo odete novom, i to je to (bar je meni tako bilo, s tim da su me pitali jesam li dulje od godinu dana prijavljena kod starog).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 18:03 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

E super nadam se da ce i meni biti tako jednostavno. :) Jos samo da sad probam naci neki popis lijecnika koji imaju ugovor s HZZO-om...
E super nadam se da ce i meni biti tako jednostavno. Smile Jos samo da sad probam naci neki popis lijecnika koji imaju ugovor s HZZO-om...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 23:38 uto, 7. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Ja sam tek prije par mjeseci izvadio dopunsko, imao sam samo potvrdu za osnovno osiguranje (i T2 obrazac, no to je nebitno za većinu studenata). Čak nisam niti tražio da mi otvore dopunsko (išao sam prebacivati zdravstveno na fakultet), čovjek na šalteru ga je po automatizmu otvorio.

disklejmer: to što se moj slučaj tako riješio, ne znači da i općenito vrijedi što sam napisao. :)[/quote]

Imam pitanje, da li i vama kaj ste osigurani prek faksa osiguranje vrijedi do 28.2.2011? Kaj to sad ide po semestrima?
E da i jeste dobili drugu zdravstvenu? Jer broj police nije više isti...Ja nisam, pa pitam, da znam koga zvati u vezi toga
goranm (napisa):
Ja sam tek prije par mjeseci izvadio dopunsko, imao sam samo potvrdu za osnovno osiguranje (i T2 obrazac, no to je nebitno za većinu studenata). Čak nisam niti tražio da mi otvore dopunsko (išao sam prebacivati zdravstveno na fakultet), čovjek na šalteru ga je po automatizmu otvorio.

disklejmer: to što se moj slučaj tako riješio, ne znači da i općenito vrijedi što sam napisao. Smile


Imam pitanje, da li i vama kaj ste osigurani prek faksa osiguranje vrijedi do 28.2.2011? Kaj to sad ide po semestrima?
E da i jeste dobili drugu zdravstvenu? Jer broj police nije više isti...Ja nisam, pa pitam, da znam koga zvati u vezi toga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 4:37 sri, 8. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Charmed"]Imam pitanje, da li i vama kaj ste osigurani prek faksa osiguranje vrijedi do 28.2.2011? Kaj to sad ide po semestrima?
E da i jeste dobili drugu zdravstvenu? Jer broj police nije više isti...Ja nisam, pa pitam, da znam koga zvati u vezi toga[/quote]
Meni vrijedi do 30.9.2011. no ja studiram po starom programu i nemam semestralni upis.

Zdravstvenu novu nisam dobio (T2 obrazac se koristi umjesto zdravstvene), ali za dopunsko jesam. Dopunsko mi je došlo na kućnu adresu, a za zdravstvenu su mi rekli da će doći na faks.
Charmed (napisa):
Imam pitanje, da li i vama kaj ste osigurani prek faksa osiguranje vrijedi do 28.2.2011? Kaj to sad ide po semestrima?
E da i jeste dobili drugu zdravstvenu? Jer broj police nije više isti...Ja nisam, pa pitam, da znam koga zvati u vezi toga

Meni vrijedi do 30.9.2011. no ja studiram po starom programu i nemam semestralni upis.

Zdravstvenu novu nisam dobio (T2 obrazac se koristi umjesto zdravstvene), ali za dopunsko jesam. Dopunsko mi je došlo na kućnu adresu, a za zdravstvenu su mi rekli da će doći na faks.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 9:05 sri, 8. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovoru!
Hvala na odgovoru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:31 čet, 9. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]
Meni vrijedi do 30.9.2011. no ja studiram po starom programu i nemam semestralni upis.[/quote]

i ja sam po starom, al mi vrijedi samo do 2. mjeseca!?
i jos me teta u referadi upozorila na to.
sad mi nis nije jasno...
goranm (napisa):

Meni vrijedi do 30.9.2011. no ja studiram po starom programu i nemam semestralni upis.


i ja sam po starom, al mi vrijedi samo do 2. mjeseca!?
i jos me teta u referadi upozorila na to.
sad mi nis nije jasno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan