Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Win 7 na MSDNAA

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
robi
Gost





PostPostano: 11:05 pet, 14. 8. 2009    Naslov: Win 7 na MSDNAA Citirajte i odgovorite

Kako bi Windowsi 7 trebali biti dostupni na MSDNAA danas, kad možemo očekivati da stvarno budu dostupni na na našem faksu jer AFAIK lokalni admin mora dodati novi softver na listu?

Ili da refolmurilam pitanje, jel ima kog zaduženog za MSDNAA trenutno na faksu ili su svi na godišnjem?
Kako bi Windowsi 7 trebali biti dostupni na MSDNAA danas, kad možemo očekivati da stvarno budu dostupni na na našem faksu jer AFAIK lokalni admin mora dodati novi softver na listu?

Ili da refolmurilam pitanje, jel ima kog zaduženog za MSDNAA trenutno na faksu ili su svi na godišnjem?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:55 pet, 14. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na godisnjem, cini mi se do kraja ovog tjedna. 8)
Na godisnjem, cini mi se do kraja ovog tjedna. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:08 sub, 15. 8. 2009    Naslov: Re: Win 7 na MSDNAA Citirajte i odgovorite

[quote="robi"]Kako bi Windowsi 7 trebali biti dostupni na MSDNAA danas, kad možemo očekivati da stvarno budu dostupni na na našem faksu jer AFAIK lokalni admin mora dodati novi softver na listu?[/quote]

I bilo bi najbolje poslat mail u rc sa zeljama o dodavanju softvera na listu, inace bi mogao cekati puno dulje...
robi (napisa):
Kako bi Windowsi 7 trebali biti dostupni na MSDNAA danas, kad možemo očekivati da stvarno budu dostupni na na našem faksu jer AFAIK lokalni admin mora dodati novi softver na listu?


I bilo bi najbolje poslat mail u rc sa zeljama o dodavanju softvera na listu, inace bi mogao cekati puno dulje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:59 sri, 22. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se smije instalirati win7 skinut sa msdnaa, na dva kompa? (pc i laptop)
Da li se smije instalirati win7 skinut sa msdnaa, na dva kompa? (pc i laptop)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 22:32 sri, 22. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako to još funkcionira onako kako je funkcioniralo prije godinu-dvije, onda bih rekao da. Naprosto "kupiš" (za $0) dvije licence.
Ako to još funkcionira onako kako je funkcioniralo prije godinu-dvije, onda bih rekao da. Naprosto "kupiš" (za $0) dvije licence.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:12 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sada traže da se navede razlog za ponovo downloadanje. Napisao sam im pa ćemo viditi što kažu (ako išta).
Sada traže da se navede razlog za ponovo downloadanje. Napisao sam im pa ćemo viditi što kažu (ako išta).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 0:22 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

budu ti odg. To je i meni jednom doslo ali se ne sjecam nakon koliko sam dobio odg.
budu ti odg. To je i meni jednom doslo ali se ne sjecam nakon koliko sam dobio odg.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 9:59 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rafaelm"]Da li se smije instalirati win7 skinut sa msdnaa, na dva kompa? (pc i laptop)[/quote]

Imaš to na MSDNAA pod F.A.Q.:

Ako si ulogiran, ideš na dnu stranice na "Supoort" pa tamo je negdje link na "frequently asked questions" (meni je link http://msdn62.e-academy.com/elms/StorefrontSupport/MsdnaaFaq.aspx?campus=msdnaa_hf2441&np1=17#3)
[quote="MSDNAA F.A.Q."]Q: Can I install my software on two computers at once?
A: Yes, as long as you are the owner of both computers and both are being used for instructional purposes. NOTE: If you require another key for a product you must contact the PA (program administrator) at your school. Your PA's contact email information can be found in the support page. Click on the Support button above. Also, friends, family and colleagues not currently enrolled in a course that is part of an MSDNAA department are not allowed to access or use the software available from this website. (For examples of appropriate usage see: http://msdn.microsoft.com/en-ca/academic/bb250609.aspx)[/quote]
rafaelm (napisa):
Da li se smije instalirati win7 skinut sa msdnaa, na dva kompa? (pc i laptop)


Imaš to na MSDNAA pod F.A.Q.:

Ako si ulogiran, ideš na dnu stranice na "Supoort" pa tamo je negdje link na "frequently asked questions" (meni je link http://msdn62.e-academy.com/elms/StorefrontSupport/MsdnaaFaq.aspx?campus=msdnaa_hf2441&np1=17#3)
MSDNAA F.A.Q. (napisa):
Q: Can I install my software on two computers at once?
A: Yes, as long as you are the owner of both computers and both are being used for instructional purposes. NOTE: If you require another key for a product you must contact the PA (program administrator) at your school. Your PA's contact email information can be found in the support page. Click on the Support button above. Also, friends, family and colleagues not currently enrolled in a course that is part of an MSDNAA department are not allowed to access or use the software available from this website. (For examples of appropriate usage see: http://msdn.microsoft.com/en-ca/academic/bb250609.aspx)



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:19 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rafaelm"]Sada traže da se navede razlog za ponovo downloadanje. Napisao sam im pa ćemo viditi što kažu (ako išta).[/quote]

[quote="ante003"]
budu ti odg. To je i meni jednom doslo ali se ne sjecam nakon koliko sam dobio odg.[/quote]

Meni nisu odgovorili kad sam im slala mail prije dosta mjeseci :neznam:
rafaelm (napisa):
Sada traže da se navede razlog za ponovo downloadanje. Napisao sam im pa ćemo viditi što kažu (ako išta).


ante003 (napisa):

budu ti odg. To je i meni jednom doslo ali se ne sjecam nakon koliko sam dobio odg.


Meni nisu odgovorili kad sam im slala mail prije dosta mjeseci Ja to stvarno ne znam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 17:13 sub, 3. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se treba svake godine ić produživati račun novim obrascem ili nam je automatski otvoren dok god studiramo?
Jel se treba svake godine ić produživati račun novim obrascem ili nam je automatski otvoren dok god studiramo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:50 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje vezano uz preuzimanje windowsa preko msdnaa.
Pitanje je zapravo tehničko, nije mi jasno kako da si instaliram windowse koje bih uzela preko msdnaa, a ako na kompu nemam ni jedan operaciski sustav.
Kako bih kupila laptop bez op. sustava, a i laik sam po tom pitanju, molila bih pomoć što radit. instalirat neke druge windowse prije? ili?
Imam pitanje vezano uz preuzimanje windowsa preko msdnaa.
Pitanje je zapravo tehničko, nije mi jasno kako da si instaliram windowse koje bih uzela preko msdnaa, a ako na kompu nemam ni jedan operaciski sustav.
Kako bih kupila laptop bez op. sustava, a i laik sam po tom pitanju, molila bih pomoć što radit. instalirat neke druge windowse prije? ili?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:19 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

skini ih na faksu pa iso image stavi na usb pa sprzi kod nekoga. (ili napravi bootabilni usb disk sa windowsima gore ali ne znam kako se to radi sa win jer nisam nikad to ni radio).
skini ih na faksu pa iso image stavi na usb pa sprzi kod nekoga. (ili napravi bootabilni usb disk sa windowsima gore ali ne znam kako se to radi sa win jer nisam nikad to ni radio).



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 15:47 čet, 12. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nedavno sam gledal da bi skinuo Win7 no nisam uspio iz dva razloga. Jedan je zato jer mi je istekao račun (to valjda trebam ić samo produžit, makar prije nisam trebao produživati, no pretpostavljam da je to zbog toga što sam ga otvorio na preddiplomskom?).
Drugi problem je bio što mi je pisalo da Win7 nije dostupan u Hrvatskoj? Nisam primjetio da se bilo gdje spominjao (bar na ovoj temi) taj problem, pa ako netko zna o čemu se radi? Probao sam isto tako skinuti i XP, te za njega nema nikakvih restrikcija vezanih uz državu studija/prebivališta?
Nedavno sam gledal da bi skinuo Win7 no nisam uspio iz dva razloga. Jedan je zato jer mi je istekao račun (to valjda trebam ić samo produžit, makar prije nisam trebao produživati, no pretpostavljam da je to zbog toga što sam ga otvorio na preddiplomskom?).
Drugi problem je bio što mi je pisalo da Win7 nije dostupan u Hrvatskoj? Nisam primjetio da se bilo gdje spominjao (bar na ovoj temi) taj problem, pa ako netko zna o čemu se radi? Probao sam isto tako skinuti i XP, te za njega nema nikakvih restrikcija vezanih uz državu studija/prebivališta?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:32 čet, 12. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cobs"]Nedavno sam gledal da bi skinuo Win7 no nisam uspio iz dva razloga. Jedan je zato jer mi je istekao račun (to valjda trebam ić samo produžit, makar prije nisam trebao produživati, no pretpostavljam da je to zbog toga što sam ga otvorio na preddiplomskom?).
Drugi problem je bio što mi je pisalo da Win7 nije dostupan u Hrvatskoj? Nisam primjetio da se bilo gdje spominjao (bar na ovoj temi) taj problem, pa ako netko zna o čemu se radi? Probao sam isto tako skinuti i XP, te za njega nema nikakvih restrikcija vezanih uz državu studija/prebivališta?[/quote]

bilo je neko rpebacivanje racuna pa ti mozda nije prebaceno, odi u rc to pogledati

ja sam skinuo bez ikakvih problema, prvo onaj installer (uz koji sam dobio key) i onda nakon tog installera ISO OS-a
Cobs (napisa):
Nedavno sam gledal da bi skinuo Win7 no nisam uspio iz dva razloga. Jedan je zato jer mi je istekao račun (to valjda trebam ić samo produžit, makar prije nisam trebao produživati, no pretpostavljam da je to zbog toga što sam ga otvorio na preddiplomskom?).
Drugi problem je bio što mi je pisalo da Win7 nije dostupan u Hrvatskoj? Nisam primjetio da se bilo gdje spominjao (bar na ovoj temi) taj problem, pa ako netko zna o čemu se radi? Probao sam isto tako skinuti i XP, te za njega nema nikakvih restrikcija vezanih uz državu studija/prebivališta?


bilo je neko rpebacivanje racuna pa ti mozda nije prebaceno, odi u rc to pogledati

ja sam skinuo bez ikakvih problema, prvo onaj installer (uz koji sam dobio key) i onda nakon tog installera ISO OS-a



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan