Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

manual za rastavljanje laptopa

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 23:35 sri, 24. 2. 2010    Naslov: manual za rastavljanje laptopa Citirajte i odgovorite

Moj dragi laptop vapi vec jedno vrijeme za tim da ga otvorim i ocistim ali prvi pokusaj nije prosao dobro. nakon milijun izvadenih sarafa i svega toga doslo je do situacije kad me jedan jedini saraf dijelio do zivotne srece ( mene i laptopa ) i nisam ga mogao nac. par ljudi mi je reklo na faksu da postoje ti manuali ali ja nisam nista nasao :(
pa zato molim vas visa bica ( ostale kolege studente :P ) MO-a da mi pomognu i da moj dragi ljubimac dozivi prociscenje
radi se o HP Compaq 6820s

On vam se od srca zahvaljuje :P
Moj dragi laptop vapi vec jedno vrijeme za tim da ga otvorim i ocistim ali prvi pokusaj nije prosao dobro. nakon milijun izvadenih sarafa i svega toga doslo je do situacije kad me jedan jedini saraf dijelio do zivotne srece ( mene i laptopa ) i nisam ga mogao nac. par ljudi mi je reklo na faksu da postoje ti manuali ali ja nisam nista nasao Sad
pa zato molim vas visa bica ( ostale kolege studente Razz ) MO-a da mi pomognu i da moj dragi ljubimac dozivi prociscenje
radi se o HP Compaq 6820s

On vam se od srca zahvaljuje Razz



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:46 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je l' ovo: [url=http://www.generalmanual.com/Notebooks/HP-Compaq-6820s-Notebook-PC.htm]HP Compaq 6820s Notebook PC[/url] > [url=http://www.generalmanual.com/down.php?link=aHR0cDovL2JpenN1cHBvcnQuYXVzdGluLmhwLmNvbS9iYy9kb2NzL3N1cHBvcnQvU3VwcG9ydE1hbnVhbC9jMDEzMjYzODUvYzAxMzI2Mzg1LnBkZg%3D%3D]HP Compaq 6820s Notebook PC - Maintenance and Service Guide[/url]?
Je l' ovo: HP Compaq 6820s Notebook PC > HP Compaq 6820s Notebook PC - Maintenance and Service Guide?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 23:49 sri, 24. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx
nasao sam jedan slican ali je bio samo na 10 strana :S
ovaj je cijeli koliko vidim pa cu se sutra poigrati s njim i šarafcigerom :)
tnx
nasao sam jedan slican ali je bio samo na 10 strana :S
ovaj je cijeli koliko vidim pa cu se sutra poigrati s njim i šarafcigerom Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 16:20 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

za čišćenje ventilatora se obično ne mora odvrnuti ni jedan šeraf, naime ti djelovi su dostupni micanjem tipkovnice i jednog plastičnog panela s gornje strane što drže samo plastične "kukice".

inače i youtube obiluje video opisima otvaranja laptopa.
za čišćenje ventilatora se obično ne mora odvrnuti ni jedan šeraf, naime ti djelovi su dostupni micanjem tipkovnice i jednog plastičnog panela s gornje strane što drže samo plastične "kukice".

inače i youtube obiluje video opisima otvaranja laptopa.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:19 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni gornji dio drzi jedan šaraf koji nisam uspio nać :(
ali cu pogledat za svaki slucaj ;)
tnx
meni gornji dio drzi jedan šaraf koji nisam uspio nać Sad
ali cu pogledat za svaki slucaj Wink
tnx



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 20:25 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam vlasnik istog laptopa kao i ti i prije par mjeseci sam krenuo u akciju čišćenja ventilatora ... ispalo na kraju da je trebalo odšarafiti gotovo sve na laptopu da se do njega dođe

Jedino kad sam došao do ventilatora, ispalo da potrebe za čišćenjem nije bilo, tj. nakon 2 godine rada nije bilo nikakvih nakupina prašine unutar njega.
Ja sam vlasnik istog laptopa kao i ti i prije par mjeseci sam krenuo u akciju čišćenja ventilatora ... ispalo na kraju da je trebalo odšarafiti gotovo sve na laptopu da se do njega dođe

Jedino kad sam došao do ventilatora, ispalo da potrebe za čišćenjem nije bilo, tj. nakon 2 godine rada nije bilo nikakvih nakupina prašine unutar njega.



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 22:13 čet, 25. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali ja neznam kaj da mu vise napravim. rikno mi je stari ventilator prije manje od godinu dana i stavili su novi i na pocetku je bilo super a sad se zagrijava ko lud. nemogu neki veci proces otvorit a da ne pece ko lud.
Stvarno mi nije jasno zasto se grije :S
a kad sam vidio temperaturu ( ispod 70 uopce nejde ) sam tek ostao paf.
pogotovo kad mi se ugrijao na 100 °C
sad, da li mi senzor krivo pokazuje ili ne nije toliko bitno koliko on steka
ali ja neznam kaj da mu vise napravim. rikno mi je stari ventilator prije manje od godinu dana i stavili su novi i na pocetku je bilo super a sad se zagrijava ko lud. nemogu neki veci proces otvorit a da ne pece ko lud.
Stvarno mi nije jasno zasto se grije :S
a kad sam vidio temperaturu ( ispod 70 uopce nejde ) sam tek ostao paf.
pogotovo kad mi se ugrijao na 100 °C
sad, da li mi senzor krivo pokazuje ili ne nije toliko bitno koliko on steka



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 0:50 pet, 26. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]meni gornji dio drzi jedan šaraf koji nisam uspio nać :([/quote]

srećković, baš laptop gdje se dizajner pravio blesav :roll:
ante003 (napisa):
meni gornji dio drzi jedan šaraf koji nisam uspio nać Sad


srećković, baš laptop gdje se dizajner pravio blesav Rolling Eyes



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 12:00 pet, 26. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nedavno sam rastavljao jedan laptop, i kao da su se dizajneri igrali skrivaca. Masa sarafa, a 70% skrivenih, i to tako da treba skidati cijeli niz plastika i zastita koje uopce ne izgledaju kao da su za skidanje... Veselje. Znam samo da bih zatukao dizajnera. :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

Nisam rekao, radi se Gericomu, a poanta je bila, riknuo ventilator i treba smisliti nesto novo, a problem je sto je gericom propao, njihovih ventilatora vise nema, a tanji su od onih na trzistu, odnosno, tanki u na ne uobicajenoj voltazi... Zabava...
Nedavno sam rastavljao jedan laptop, i kao da su se dizajneri igrali skrivaca. Masa sarafa, a 70% skrivenih, i to tako da treba skidati cijeli niz plastika i zastita koje uopce ne izgledaju kao da su za skidanje... Veselje. Znam samo da bih zatukao dizajnera. Smile

Added after 1 minutes:

Nisam rekao, radi se Gericomu, a poanta je bila, riknuo ventilator i treba smisliti nesto novo, a problem je sto je gericom propao, njihovih ventilatora vise nema, a tanji su od onih na trzistu, odnosno, tanki u na ne uobicajenoj voltazi... Zabava...



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 12:03 pet, 26. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Zabava...[/quote]
znam da je zabava :D
meni je ostao jedan koji je drzao ko lud i znao sam otprilike gdje se nalazi ali nisam nikako mogao doc do njega.
Ja imam HP i oni nisu stavili obicne sarafe nego je onaj utor u obliku zvjezdice i proslo je jedno lijepo vrijeme dok sam si nabavil takav sarafciger i kad sam ga nabavil i rastavil ga mozes si mislit kak sam bil ljut zbog tog jednog sarafa :D
ali ajde, bar sam malo tipkovnicu ocistil ( koja je uzasno izgledala :D )
bnikola (napisa):
Zabava...

znam da je zabava Very Happy
meni je ostao jedan koji je drzao ko lud i znao sam otprilike gdje se nalazi ali nisam nikako mogao doc do njega.
Ja imam HP i oni nisu stavili obicne sarafe nego je onaj utor u obliku zvjezdice i proslo je jedno lijepo vrijeme dok sam si nabavil takav sarafciger i kad sam ga nabavil i rastavil ga mozes si mislit kak sam bil ljut zbog tog jednog sarafa Very Happy
ali ajde, bar sam malo tipkovnicu ocistil ( koja je uzasno izgledala Very Happy )



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 22:52 sub, 27. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rastavio laptop na milijun dijelova, pocistio ga i sad prede ko mackica :D
hvala svima na pomoci ;)
Rastavio laptop na milijun dijelova, pocistio ga i sad prede ko mackica Very Happy
hvala svima na pomoci Wink



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lux
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2011. (23:07:23)
Postovi: (1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:13 ned, 9. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iskreno, ne bih preporučio da sam otvaraš laptp, nije daje teško ali dosta je delikatnije od stolnog računala i lako je nešto "iskopčati"


Ali ako već moraš samo polako i ne forsiraj ništa, za čišćenje od prašine je najbolje koristiti komprimirani zrak (imaš za kupiti u dućanima tipa brico store)
Iskreno, ne bih preporučio da sam otvaraš laptp, nije daje teško ali dosta je delikatnije od stolnog računala i lako je nešto "iskopčati"


Ali ako već moraš samo polako i ne forsiraj ništa, za čišćenje od prašine je najbolje koristiti komprimirani zrak (imaš za kupiti u dućanima tipa brico store)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 0:14 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lux"]Iskreno, ne bih preporučio da sam otvaraš laptp, nije daje teško ali dosta je delikatnije od stolnog računala i lako je nešto "iskopčati"


Ali ako već moraš samo polako i ne forsiraj ništa, za čišćenje od prašine je najbolje koristiti komprimirani zrak (imaš za kupiti u dućanima tipa brico store)[/quote]
kasnis skoro godinu dana ali ok :P
otvorio sam ga vec i to vise puta i za sad radi sve ko i prije :)
nabavio sam si zvjezdasti kljuc za sarafe, nisam skoro nista potrgao, nista nije ostalo viska (sto je znalo ostat vecinom kad popravljam nesto) i laptop dalje radi.
cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio.
kad vec spominjes ciscenje, morao bi ga opet otvorit i ocistit :)
Lux (napisa):
Iskreno, ne bih preporučio da sam otvaraš laptp, nije daje teško ali dosta je delikatnije od stolnog računala i lako je nešto "iskopčati"


Ali ako već moraš samo polako i ne forsiraj ništa, za čišćenje od prašine je najbolje koristiti komprimirani zrak (imaš za kupiti u dućanima tipa brico store)

kasnis skoro godinu dana ali ok Razz
otvorio sam ga vec i to vise puta i za sad radi sve ko i prije Smile
nabavio sam si zvjezdasti kljuc za sarafe, nisam skoro nista potrgao, nista nije ostalo viska (sto je znalo ostat vecinom kad popravljam nesto) i laptop dalje radi.
cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio.
kad vec spominjes ciscenje, morao bi ga opet otvorit i ocistit Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 20:03 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

to kad jednom tak nešt napraviš, više nemoš prestat, el tak? :)
to kad jednom tak nešt napraviš, više nemoš prestat, el tak? Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:14 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio. [/quote]
Kompresor bolje čisti od prstiju. :wink: (pod uobičajnom pretpostavkom da je kvalitetan i ne raspadne se nakon 2 min korištanja itd.)
ante003 (napisa):
cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio.

Kompresor bolje čisti od prstiju. Wink (pod uobičajnom pretpostavkom da je kvalitetan i ne raspadne se nakon 2 min korištanja itd.)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 20:52 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nedavno sam imao iskustva isto s jednim laptopom i ciscenjem. Ono sto kompresor nemoze napraviti je ocistiti kosu ili dlake iz kompa. A toga, posebno ako netko ima kucnog ljubimca, ima. Dobar je za prasinu i nekakve sitne mrvice/smece, ali tesko da ce ovo izbaciti.
Nedavno sam imao iskustva isto s jednim laptopom i ciscenjem. Ono sto kompresor nemoze napraviti je ocistiti kosu ili dlake iz kompa. A toga, posebno ako netko ima kucnog ljubimca, ima. Dobar je za prasinu i nekakve sitne mrvice/smece, ali tesko da ce ovo izbaciti.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 21:20 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]to kad jednom tak nešt napraviš, više nemoš prestat, el tak? :)[/quote]
jep :)
Ja vise vjerujem svojim prstima i ocima kad vidim da sam sve ocistio nego bilo kojem drugom sredstvu kad gledam izvana.
[quote="goranm"][quote="ante003"]cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio. [/quote]
Kompresor bolje čisti od prstiju. :wink: (pod uobičajnom pretpostavkom da je kvalitetan i ne raspadne se nakon 2 min korištanja itd.)[/quote]
kao sto je bnikola napisao, ipak ne cisti sve :P a ja sam nutra nasao od dlaka, prasine, mrvica,...
definitivno najcudnija stvar koju sam nasao u laptopu od jedne cure je bio komad papira od kojih 10-tak cm :S
Milojko (napisa):
to kad jednom tak nešt napraviš, više nemoš prestat, el tak? Smile

jep Smile
Ja vise vjerujem svojim prstima i ocima kad vidim da sam sve ocistio nego bilo kojem drugom sredstvu kad gledam izvana.
goranm (napisa):
ante003 (napisa):
cisto sumnjam da bi to sa komprimiranim zrakom ocistio. to se toliko nakupilo da sam jedva i sa prstima ocistio.

Kompresor bolje čisti od prstiju. Wink (pod uobičajnom pretpostavkom da je kvalitetan i ne raspadne se nakon 2 min korištanja itd.)

kao sto je bnikola napisao, ipak ne cisti sve Razz a ja sam nutra nasao od dlaka, prasine, mrvica,...
definitivno najcudnija stvar koju sam nasao u laptopu od jedne cure je bio komad papira od kojih 10-tak cm :S



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:40 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmda, ne znam kakve kompresore koristite, moj je prilično jake snage i nema šanse da stvari koje nisu dobro učvršćene ostanu na mjestu. Kosa, dlake, prašina, sve leti van.

Čak uspjeva čistiti slijepljene nakupine prljavštine i prašine što posebno dobro dođe kada se tako nešta nađe na lakiranoj površini koja se mora čistiti vrlo slabim otopinama.
Hmda, ne znam kakve kompresore koristite, moj je prilično jake snage i nema šanse da stvari koje nisu dobro učvršćene ostanu na mjestu. Kosa, dlake, prašina, sve leti van.

Čak uspjeva čistiti slijepljene nakupine prljavštine i prašine što posebno dobro dođe kada se tako nešta nađe na lakiranoj površini koja se mora čistiti vrlo slabim otopinama.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:13 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo kod komprimiranog zraka u boci...
Ako bocu okrenete za [latex]\varphi \in [\frac{\pi}{2}, \pi][/latex] pocet ce izlaziti potisni plin koji ce se zamrznuti. Ako pospricate tiskanu plocicu, time ju cistite.

Ovo je neprocjenjiv savjet za one koji imaju sony ericsson sa neispravnim joystickom. :okgreen:

P.S. nemojte si iz znatizelje pospricati po ruci jer ce vam koza ohrapavit pa otpast :btgreen:
Kad smo kod komprimiranog zraka u boci...
Ako bocu okrenete za pocet ce izlaziti potisni plin koji ce se zamrznuti. Ako pospricate tiskanu plocicu, time ju cistite.

Ovo je neprocjenjiv savjet za one koji imaju sony ericsson sa neispravnim joystickom. Mr.Green says Ok!

P.S. nemojte si iz znatizelje pospricati po ruci jer ce vam koza ohrapavit pa otpast Broken Tooth Green



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 23:06 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]Kad smo kod komprimiranog zraka u boci...
Ako bocu okrenete za [latex]\varphi \in [\frac{\pi}{2}, \pi][/latex] pocet ce izlaziti potisni plin koji ce se zamrznuti. Ako pospricate tiskanu plocicu, time ju cistite.

Ovo je neprocjenjiv savjet za one koji imaju sony ericsson sa neispravnim joystickom. :okgreen:

P.S. nemojte si iz znatizelje pospricati po ruci jer ce vam koza ohrapavit pa otpast :btgreen:[/quote]

evo goranm :P pa ti savjetuj koristenje komprimiranog zraka :P
Zezam se naravno.
A gle, ako je nekog strah otvorit laptop i sam to pocistit, ok. nek si kupi taj zrak pa s tim ili nek plati u nekom servisu. Mene je prvi put bilo uzasno strah i doslovno sam si nacrtao gdje koji saraf ide da slucajno nesto ne zeznem. Bio je rizik ali sad ide sve po spagi.
A i zasto da placam zrak ako mogu besplatno ocistit ?
Swerz (napisa):
Kad smo kod komprimiranog zraka u boci...
Ako bocu okrenete za pocet ce izlaziti potisni plin koji ce se zamrznuti. Ako pospricate tiskanu plocicu, time ju cistite.

Ovo je neprocjenjiv savjet za one koji imaju sony ericsson sa neispravnim joystickom. Mr.Green says Ok!

P.S. nemojte si iz znatizelje pospricati po ruci jer ce vam koza ohrapavit pa otpast Broken Tooth Green


evo goranm Razz pa ti savjetuj koristenje komprimiranog zraka Razz
Zezam se naravno.
A gle, ako je nekog strah otvorit laptop i sam to pocistit, ok. nek si kupi taj zrak pa s tim ili nek plati u nekom servisu. Mene je prvi put bilo uzasno strah i doslovno sam si nacrtao gdje koji saraf ide da slucajno nesto ne zeznem. Bio je rizik ali sad ide sve po spagi.
A i zasto da placam zrak ako mogu besplatno ocistit ?



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan