Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature (objasnjenje gradiva)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 22:12 ned, 17. 10. 2010    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Neki su se javili za pomoć oko zadaće, pa će demonstrature biti sutra (ponedjeljak 18.10.) u 1530h.
Rješavat će se 1. domaća zadaća, pa svi kojima treba pomoć, neka dođu.
Nalazimo se ispred oglasne ploče (kod predavaonice 003). Možda ću malo kasniti jer imam vježbe, pa ne znam kad ću biti točno gotova, ali dolaziiiim.. )

Vidimo se! )
Renata


Inače, demonstrature su UTORKOM
12-14h Nikolina Ivačić, nivacic@student.math.hr
16-18h Renata Vlahović, vlahovic@student.math.hr

(Ako je moguće pošaljite mail prije kako mi nebi dolazile tamo,a nema nikoga... I nalazimo se pred oglasnom pločom (ispred predavaonice 003))
Ako vam ni jedan od tih termina ne odgovara, javite se na mail.. pa ćemo se dogovoriti za neko drugo vrijeme.
Slobodno dođite, neće vam nitko ništa.. )
Neki su se javili za pomoć oko zadaće, pa će demonstrature biti sutra (ponedjeljak 18.10.) u 15:30h.
Rješavat će se 1. domaća zadaća, pa svi kojima treba pomoć, neka dođu.
Nalazimo se ispred oglasne ploče (kod predavaonice 003). Možda ću malo kasniti jer imam vježbe, pa ne znam kad ću biti točno gotova, ali dolaziiiim.. Smile

Vidimo se! Smile
Renata


Inače, demonstrature su UTORKOM:
12-14h Nikolina Ivačić, nivacic@student.math.hr
16-18h Renata Vlahović, vlahovic@student.math.hr

(Ako je moguće pošaljite mail prije kako mi nebi dolazile tamo,a nema nikoga... I nalazimo se pred oglasnom pločom (ispred predavaonice 003))
Ako vam ni jedan od tih termina ne odgovara, javite se na mail.. pa ćemo se dogovoriti za neko drugo vrijeme.
Slobodno dođite, neće vam nitko ništa.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fantom_slobode
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2010. (19:10:37)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 22:40 ned, 17. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

sutra,jelte?

Mogla bih doći malo rekreativno...:) da vidim ostale zadatke kak se rješavaju :)
sutra,jelte?

Mogla bih doći malo rekreativno...Smile da vidim ostale zadatke kak se rješavaju Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dark mathematician
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2009. (22:05:18)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 23:24 ned, 17. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

napokon da se i neki demos javio, jer ljudi su poceli stavljat trivijalne zadatke...
napokon da se i neki demos javio, jer ljudi su poceli stavljat trivijalne zadatke...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 23:33 ned, 17. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

)
Slažem se da se javljaju trivijalni zadaci i ljudi uopće ne pokušavaju riješiti, već odmah stavljaju na forum...
No, za demonstrature se zna već, i to mogu vidjeti na službenoj stranici kolegija, no njih nažalost nema na demonstraturama...
Smile
Slažem se da se javljaju trivijalni zadaci i ljudi uopće ne pokušavaju riješiti, već odmah stavljaju na forum...
No, za demonstrature se zna već, i to mogu vidjeti na službenoj stranici kolegija, no njih nažalost nema na demonstraturama...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nina5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2009. (16:30:22)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:04 pon, 18. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da se i ja uključim u raspravu.Slažem se u potpunosti s kolegicom, bolje da dolazite na demonstrature nego da tu rješavamo sve zadatke. I molimo vas da nam se dan prije najavite mail-om i kažete što vas muči, da bi demonstrature bile što efikasnije. Ako sutra ne možete, napominjem da su kod mene demonstrature u utorak u 12 (kod oglasne ploče se nalazimo) :D
Nikolina
Evo da se i ja uključim u raspravu.Slažem se u potpunosti s kolegicom, bolje da dolazite na demonstrature nego da tu rješavamo sve zadatke. I molimo vas da nam se dan prije najavite mail-om i kažete što vas muči, da bi demonstrature bile što efikasnije. Ako sutra ne možete, napominjem da su kod mene demonstrature u utorak u 12 (kod oglasne ploče se nalazimo) Very Happy
Nikolina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dark mathematician
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2009. (22:05:18)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 20:12 pon, 18. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

krivi post (moze delete)
krivi post (moze delete)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 15:41 ned, 28. 11. 2010    Naslov: 3. zadaća Citirajte i odgovorite

Hej... )
Koliko vidim došla vam je i 3.zadaća iz analitičke, pa vjerujem da ima više zainteresiranih za demonstrature.
Kako ste dosta vas u utorak zauzeti u terminu 16-18h, možete li možda sutra (PONDEJELJAK) od 16-18h?
Ako ima tko zainteresirani i treba pomoć oko zadaće neka se javi, može i na moj mail.

Renata )
Pozz!
Hej... Smile
Koliko vidim došla vam je i 3.zadaća iz analitičke, pa vjerujem da ima više zainteresiranih za demonstrature.
Kako ste dosta vas u utorak zauzeti u terminu 16-18h, možete li možda sutra (PONDEJELJAK) od 16-18h?
Ako ima tko zainteresirani i treba pomoć oko zadaće neka se javi, može i na moj mail.

Renata Smile
Pozz!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nina5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2009. (16:30:22)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:45 pon, 29. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra u 12 su takoder demonstrature, za one koji su danas bili sprjeceni. Rjesavat cemo 3. zadacu. Nalazimo se ispred oglasne ploce u 12 (mozda cu kasniti 5-10 min).
Nikolina :D
Sutra u 12 su takoder demonstrature, za one koji su danas bili sprjeceni. Rjesavat cemo 3. zadacu. Nalazimo se ispred oglasne ploce u 12 (mozda cu kasniti 5-10 min).
Nikolina Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 8:18 pon, 13. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispričavam se, no demonstratura ovaj tjedan neće biti u terminu u utorak od 16-18h. Spriječena sam zbog obaveza.
Nadoknadit ćemo to sljedeći tjedan ako će nekome trebati.
Hvala..
Renata
Ispričavam se, no demonstratura ovaj tjedan neće biti u terminu u utorak od 16-18h. Spriječena sam zbog obaveza.
Nadoknadit ćemo to sljedeći tjedan ako će nekome trebati.
Hvala..
Renata


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Principessa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (15:18:58)
Postovi: (26)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 14:35 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima demonstratura ovaj tjedan? :D
jel ima demonstratura ovaj tjedan? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan