Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 18:43 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Popravni Citirajte i odgovorite

Kad su popravni ispiti uopce? Vidim da su drugi kolokviji do 21.01. Znaci li to da odmah 24.01. pocinju popravni ispiti ili su od 31.01.

Da se slucajno ne zna (bar otprilike) kad bi trebao biti popravni iz ovog kolegija?
Kad su popravni ispiti uopce? Vidim da su drugi kolokviji do 21.01. Znaci li to da odmah 24.01. pocinju popravni ispiti ili su od 31.01.

Da se slucajno ne zna (bar otprilike) kad bi trebao biti popravni iz ovog kolegija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 22:22 čet, 23. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, i mene zanima popravni
a, zanima me i kad ce praktični zadaci opet
da, i mene zanima popravni
a, zanima me i kad ce praktični zadaci opet


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:37 ned, 2. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]da, i mene zanima popravni
a, zanima me i kad ce praktični zadaci opet[/quote]

Jel se zna? kad je oboje sad kada postoji Službeni Raspored :D
Tygy (napisa):
da, i mene zanima popravni
a, zanima me i kad ce praktični zadaci opet


Jel se zna? kad je oboje sad kada postoji Službeni Raspored Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 20:03 ned, 2. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne zna se... il bar ja ne znam...
a rado bih saznala da znam planirat...
još mogu predpostavit da će popravni 2tjedna poslje 2 kolokvija al kad će praktični?
ne zna se... il bar ja ne znam...
a rado bih saznala da znam planirat...
još mogu predpostavit da će popravni 2tjedna poslje 2 kolokvija al kad će praktični?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 18:11 pet, 7. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

JEl se otkrilo konačno kad je popravni i kad je drugi rok za praktične?
Čudno mi je što samo mene to brine :)
i kako to da nema te informacije?
JEl se otkrilo konačno kad je popravni i kad je drugi rok za praktične?
Čudno mi je što samo mene to brine Smile
i kako to da nema te informacije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 20:52 pet, 7. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]JEl se otkrilo konačno kad je popravni i kad je drugi rok za praktične?
Čudno mi je što samo mene to brine :)
i kako to da nema te informacije?[/quote]

prakticni ce najvjerojatnije biti 21. ili 22.1.

za popravni ne znam
Tygy (napisa):
JEl se otkrilo konačno kad je popravni i kad je drugi rok za praktične?
Čudno mi je što samo mene to brine Smile
i kako to da nema te informacije?


prakticni ce najvjerojatnije biti 21. ili 22.1.

za popravni ne znam



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:26 pet, 7. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li ikako moguce da taj prakticni bude onaj tjedan poslije kolokvija, tj. nekad od 24. do 29.? mada u pon. 24. u 9h racunarci imaju kolokvij, pa jedino poslije toga nekad.

posebice, recimo, neki od nas u petak, 21.01. imamo druge obveze, npr. kolokvije/prezentacije i slicno...a ujedno bi imali onda vikend da ponovimo zadatke za prakticni.

idealan datum: cetvrtak, 27.01. sto nam je i bio termin vjezbi, ali bilo kad tog tjedna bi bilo PUNO bolje nego 21./22.

nadam se da cete uvaziti nase zelje i uzeti u obzir nase ostale obveze. hvala unaprijed!
je li ikako moguce da taj prakticni bude onaj tjedan poslije kolokvija, tj. nekad od 24. do 29.? mada u pon. 24. u 9h racunarci imaju kolokvij, pa jedino poslije toga nekad.

posebice, recimo, neki od nas u petak, 21.01. imamo druge obveze, npr. kolokvije/prezentacije i slicno...a ujedno bi imali onda vikend da ponovimo zadatke za prakticni.

idealan datum: cetvrtak, 27.01. sto nam je i bio termin vjezbi, ali bilo kad tog tjedna bi bilo PUNO bolje nego 21./22.

nadam se da cete uvaziti nase zelje i uzeti u obzir nase ostale obveze. hvala unaprijed!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 10:58 sub, 8. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

slažem se da je idealan datum 27.1
ili ali i bilo koji od 25.1 nadalje...

ima nas dosta koji ne možemo na drugi kolokvij, pa nam je ostao samo popravni... a još ne znat kad je ispit.... :roll:
slažem se da je idealan datum 27.1
ili ali i bilo koji od 25.1 nadalje...

ima nas dosta koji ne možemo na drugi kolokvij, pa nam je ostao samo popravni... a još ne znat kad je ispit.... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 14:19 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]slažem se da je idealan datum 27.1
ili ali i bilo koji od 25.1 nadalje...

ima nas dosta koji ne možemo na drugi kolokvij, pa nam je ostao samo popravni... a još ne znat kad je ispit.... :roll:[/quote]

Potpisujem! :)
Tygy (napisa):
slažem se da je idealan datum 27.1
ili ali i bilo koji od 25.1 nadalje...

ima nas dosta koji ne možemo na drugi kolokvij, pa nam je ostao samo popravni... a još ne znat kad je ispit.... Rolling Eyes


Potpisujem! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 15:16 uto, 11. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@ gauss
Jel mogu naše želje o promjeni termina za praktični utjecat na termin za praktični?
@ gauss
Jel mogu naše želje o promjeni termina za praktični utjecat na termin za praktični?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 9:51 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]@ gauss
Jel mogu naše želje o promjeni termina za praktični utjecat na termin za praktični?[/quote]

mogu
Tygy (napisa):
@ gauss
Jel mogu naše želje o promjeni termina za praktični utjecat na termin za praktični?


mogu



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:10 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

sudeci po sluzbenoj stranici termin popravnog je 31.1.
sudeci po sluzbenoj stranici termin popravnog je 31.1.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zvjezdica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (12:40:02)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 3

PostPostano: 10:37 uto, 18. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne znam,ali ovaj kolokvij je bio grozan! Pitanja s prvog kolokvija? Ok,shvaćam ja da treba znati sve,ali ovako ne bi ko budala štrebala sve osim toga...i ti uvjeti...svi će završiti na popravnom. Ovaj predmet je nepotrebno kompliciran.

Btw. na FER-u, prije ovog predmeta imaju 4 predmeta prethodnika!Znači kad dođu do ovog predmeta, već znaju pola toga. Mi počinjemo od nule i mislim da se ne mogu očekivati isti rezultati.
A da ni ne govorim da ovaj predmet nekima povlači do 4 nasljednika!
Mislim da je ovaj predmet potrebno restrukturirati!
Ja ne znam,ali ovaj kolokvij je bio grozan! Pitanja s prvog kolokvija? Ok,shvaćam ja da treba znati sve,ali ovako ne bi ko budala štrebala sve osim toga...i ti uvjeti...svi će završiti na popravnom. Ovaj predmet je nepotrebno kompliciran.

Btw. na FER-u, prije ovog predmeta imaju 4 predmeta prethodnika!Znači kad dođu do ovog predmeta, već znaju pola toga. Mi počinjemo od nule i mislim da se ne mogu očekivati isti rezultati.
A da ni ne govorim da ovaj predmet nekima povlači do 4 nasljednika!
Mislim da je ovaj predmet potrebno restrukturirati!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klaymen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2010. (22:59:47)
Postovi: (3C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:39 uto, 18. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo moje misljenje, nemoj uzeti ovo kao napad ili nesto :)

samo da te ispravim bilo je vise puta receno da ce se u teoriji ponoviti pitanja od prosli put, a i znalo se da moze doci turing ili sabirnica, po mom sjecaju profesor i asistent su stalno govorili da za drugi kolokvij ne ucimo samo to gradivo, vec da i ponovimo ono za prvi...stalno su napominjali da ovo NIJE kolegij na se kojem kad se pise prvi kolokvij moze zaboraviti to gradivo

po meni nije bilo neznam kako extra komplicirano, sto se tice zadataka, teorija mi je uvijek komplicirana (razlog:prelijena sam da to naucim kako spada ;) )

jedini veliki minus kolokviju je sto je bio PREKASNO (neki od nas su imali i predavanja ujutro) pa vecina nas nije mogla koncentraciju drzati (JA) pa sam pogrijesila na stvarima na kojima inace nebi, al sta je tu je...

jedino sto se slazem je to da je stvarno kompliciran kolegij i mene jedino zivciraju ovi zadaci kao sa predavanja jer dosta njih nemamo primjer kako ih rijesiti...u ovim slucajevima ni google ne pomaze :( :/
evo moje misljenje, nemoj uzeti ovo kao napad ili nesto Smile

samo da te ispravim bilo je vise puta receno da ce se u teoriji ponoviti pitanja od prosli put, a i znalo se da moze doci turing ili sabirnica, po mom sjecaju profesor i asistent su stalno govorili da za drugi kolokvij ne ucimo samo to gradivo, vec da i ponovimo ono za prvi...stalno su napominjali da ovo NIJE kolegij na se kojem kad se pise prvi kolokvij moze zaboraviti to gradivo

po meni nije bilo neznam kako extra komplicirano, sto se tice zadataka, teorija mi je uvijek komplicirana (razlog:prelijena sam da to naucim kako spada Wink )

jedini veliki minus kolokviju je sto je bio PREKASNO (neki od nas su imali i predavanja ujutro) pa vecina nas nije mogla koncentraciju drzati (JA) pa sam pogrijesila na stvarima na kojima inace nebi, al sta je tu je...

jedino sto se slazem je to da je stvarno kompliciran kolegij i mene jedino zivciraju ovi zadaci kao sa predavanja jer dosta njih nemamo primjer kako ih rijesiti...u ovim slucajevima ni google ne pomaze Sad Ehm?



_________________
PFI - hana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Zvjezdica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (12:40:02)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 3

PostPostano: 13:28 uto, 18. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, sve to stoji. I istina je da zadaci sa predavanja nisu dosta jasni, a na netu nema boljeg objašnjenja.

Isto tako bi se asistent i profesor morali zapitati, jer im je na 2.kolokvij prošlo samo 50% studenata, a koliko će tek ljudi biti na popravnom? Prolaznost katastrofa...zašto?

Gradivo fera se ne može samo tako uvesti nama matematičarima ili fizičarima koji nemamo nekog predznanja...opet fer ima 4 prethodnika ovom predmetu!
Ok, sve to stoji. I istina je da zadaci sa predavanja nisu dosta jasni, a na netu nema boljeg objašnjenja.

Isto tako bi se asistent i profesor morali zapitati, jer im je na 2.kolokvij prošlo samo 50% studenata, a koliko će tek ljudi biti na popravnom? Prolaznost katastrofa...zašto?

Gradivo fera se ne može samo tako uvesti nama matematičarima ili fizičarima koji nemamo nekog predznanja...opet fer ima 4 prethodnika ovom predmetu!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klaymen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2010. (22:59:47)
Postovi: (3C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:50 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvjezdica"]
Gradivo fera se ne može samo tako uvesti nama matematičarima ili fizičarima koji nemamo nekog predznanja...opet fer ima 4 prethodnika ovom predmetu![/quote]

hmm ni ova ti ne stoji bas, ja sam pravi primjer da netreba nekog prevelikog predznanja da bi se proslo (i to sa visom ocjenom) :D

moje jedino predznanje je bilo programiranje u c-u ono sto smo radili na faxu, i to mislim da je kod nas na fizici programiranje malo losije nego kod vas na matematici...stoga bi vi kao trebali biti u prednosti :wink:
o arhitekturi racunala sam onako opcenito znala, vise opca kultura nego neko pravo znanje :P

moje osobno misljenje je to da ovaj kolegij NIJE tezak, ali zahtjeva puno puno kontinuiranog rada, kao sto je bilo receno na uvodnim predavanjima i vjezbama

cak ni toliko puno rada nije potrebno kasnije kada se uhoda (ovo govorim za assembler koji je svima najveci problem), sta rec za teoriju neg sjedi i nauci, turing, sabirnice, stanje na stogovima, protocnost, formati instrukcija, logicki sklopovi itd su sve sablonski zadaci u kojima treba malo logiku upotrijebit

jedino ponavljam, meni osobno, je falilo rijesenih primjera ovih gore navedenih zadataka (bez turinga i sabirnice), puno bi mi pomoglo da sam negdje imala vidjeti rijesen primjer, nego ovako proucavat sama i neznat jel dobro rijesavam ili ne :D

a sad sta ti drugo rec nego sretno na popravnom :)
Zvjezdica (napisa):

Gradivo fera se ne može samo tako uvesti nama matematičarima ili fizičarima koji nemamo nekog predznanja...opet fer ima 4 prethodnika ovom predmetu!


hmm ni ova ti ne stoji bas, ja sam pravi primjer da netreba nekog prevelikog predznanja da bi se proslo (i to sa visom ocjenom) Very Happy

moje jedino predznanje je bilo programiranje u c-u ono sto smo radili na faxu, i to mislim da je kod nas na fizici programiranje malo losije nego kod vas na matematici...stoga bi vi kao trebali biti u prednosti Wink
o arhitekturi racunala sam onako opcenito znala, vise opca kultura nego neko pravo znanje Razz

moje osobno misljenje je to da ovaj kolegij NIJE tezak, ali zahtjeva puno puno kontinuiranog rada, kao sto je bilo receno na uvodnim predavanjima i vjezbama

cak ni toliko puno rada nije potrebno kasnije kada se uhoda (ovo govorim za assembler koji je svima najveci problem), sta rec za teoriju neg sjedi i nauci, turing, sabirnice, stanje na stogovima, protocnost, formati instrukcija, logicki sklopovi itd su sve sablonski zadaci u kojima treba malo logiku upotrijebit

jedino ponavljam, meni osobno, je falilo rijesenih primjera ovih gore navedenih zadataka (bez turinga i sabirnice), puno bi mi pomoglo da sam negdje imala vidjeti rijesen primjer, nego ovako proucavat sama i neznat jel dobro rijesavam ili ne Very Happy

a sad sta ti drugo rec nego sretno na popravnom Smile



_________________
PFI - hana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Zvjezdica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (12:40:02)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 3

PostPostano: 10:51 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bi se složila sa tobom. Ok ti si iznimka, statistički gledano, jer tako i rezultati samih kolokvija govore. Što znači da generalno nešto ne valja. Ispada da 70% ljudi ništa ne radi. Što mislim da apsolutno nije istina! Mislim da građa nije predmet koji bi trebao oduzimati toliko vremena. Kontinuirano sam učila,bila na predavanjima,vježbama, a opet rješenja nekih zadataka se ni na ogromnom prostranstvu interneta nije moglo naći....
Ne bi se složila sa tobom. Ok ti si iznimka, statistički gledano, jer tako i rezultati samih kolokvija govore. Što znači da generalno nešto ne valja. Ispada da 70% ljudi ništa ne radi. Što mislim da apsolutno nije istina! Mislim da građa nije predmet koji bi trebao oduzimati toliko vremena. Kontinuirano sam učila,bila na predavanjima,vježbama, a opet rješenja nekih zadataka se ni na ogromnom prostranstvu interneta nije moglo naći....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:11 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvjezdica"]Ne bi se složila sa tobom. Ok ti si iznimka, statistički gledano, jer tako i rezultati samih kolokvija govore. Što znači da generalno nešto ne valja. Ispada da 70% ljudi ništa ne radi. Što mislim da apsolutno nije istina! Mislim da građa nije predmet koji bi trebao oduzimati toliko vremena. Kontinuirano sam učila,bila na predavanjima,vježbama, a opet rješenja nekih zadataka se ni na ogromnom prostranstvu interneta nije moglo naći....[/quote]

koliko si puta bila na konzultacijama, a koliko na demonstraturama?
Zvjezdica (napisa):
Ne bi se složila sa tobom. Ok ti si iznimka, statistički gledano, jer tako i rezultati samih kolokvija govore. Što znači da generalno nešto ne valja. Ispada da 70% ljudi ništa ne radi. Što mislim da apsolutno nije istina! Mislim da građa nije predmet koji bi trebao oduzimati toliko vremena. Kontinuirano sam učila,bila na predavanjima,vježbama, a opet rješenja nekih zadataka se ni na ogromnom prostranstvu interneta nije moglo naći....


koliko si puta bila na konzultacijama, a koliko na demonstraturama?



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
klaymen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2010. (22:59:47)
Postovi: (3C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:19 sub, 22. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zato sam napisala ''moje misljenje'', poantu koju sam htjela rec je da se sa dosta rada moze poloziti, a ovaj kolegij stvarno trazi dosta rada (s moje strane, da se razumijemo ne kazem da ostali nisu dovoljno radili, kazem da ja jesam) :)

ovo stoji sto si rekla i sto sam ja negdje prije rekla, za neke zadatke ni google ne pomaze :S to bi obavezno mijenjala u ovom kolegiju, barem po jedan primjer svakog da vidimo kako to izgleda, a ne ovako da se mora nagadat

ulaziti u to dali je grada predmet koji nebi trebao uzimati toliko vremena necu, jer tu ima ljudi kojima je on obavezan i ima ljudi koji su dobrovoljno uzeli to kao izborni i valjda su znali sto upisuju...
zato sam napisala ''moje misljenje'', poantu koju sam htjela rec je da se sa dosta rada moze poloziti, a ovaj kolegij stvarno trazi dosta rada (s moje strane, da se razumijemo ne kazem da ostali nisu dovoljno radili, kazem da ja jesam) Smile

ovo stoji sto si rekla i sto sam ja negdje prije rekla, za neke zadatke ni google ne pomaze :S to bi obavezno mijenjala u ovom kolegiju, barem po jedan primjer svakog da vidimo kako to izgleda, a ne ovako da se mora nagadat

ulaziti u to dali je grada predmet koji nebi trebao uzimati toliko vremena necu, jer tu ima ljudi kojima je on obavezan i ima ljudi koji su dobrovoljno uzeli to kao izborni i valjda su znali sto upisuju...



_________________
PFI - hana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kre5o
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2009. (22:20:52)
Postovi: (32)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 3 - 4

PostPostano: 16:57 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li možda biti organizirane kakve demostrature prije pon? Npr sutra xD
znam da sam se malo kasno sjetio, al šta je tu je
hoće li možda biti organizirane kakve demostrature prije pon? Npr sutra xD
znam da sam se malo kasno sjetio, al šta je tu je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan