Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

sustav za objavu obavijesti
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 13:24 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako ne postoji takva osoba onda bi trebala postojat..

ajoj da, zaboravio sam u kojoj državi živim...
ako ne postoji takva osoba onda bi trebala postojat..

ajoj da, zaboravio sam u kojoj državi živim...



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:25 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]ako ne postoji takva osoba onda bi trebala postojat.[/quote]

Puno toga bi trebalo, ali to se javi Ministarstvu koje daje place i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.
bozidarsevo (napisa):
ako ne postoji takva osoba onda bi trebala postojat.


Puno toga bi trebalo, ali to se javi Ministarstvu koje daje place i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 13:32 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.[/quote]

pa zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda..jel vam netko plaća uređivanje foruma?
vsego (napisa):
i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.


pa zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda..jel vam netko plaća uređivanje foruma?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:06 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"][quote="vsego"] i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.[/quote]
pa zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda..jel vam netko plaća uređivanje foruma?[/quote]

:lol: Naravno da mi nitko to ne placa. Od svega sto vidis da radim na [tt]math.hr[/tt] domeni, jedino mi je aplikacija za zadace jednokratno placena (daleko manje nego takav posao vrijedi, ali u trenu dok sam to radio, nisam niti ocekivao pare).

Gle, kad napises "zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda", to zvuci kao da smo mi lijene mrcine koje nista ne rade i u najmanju ruku nije u redu.

Lijepo sam gore pitao koji problemi su te naveli da ovako nesto trazis? Ja puknem rezultate u PDF, kao i mnogi moji kolege (ok, neki u HTML, nije bitno). Ako su problem oni koji to ne rade, onda trazi da oni pocnu objavljivati. Ali ako trazis da se cijeli fax nekako prerošta, onda zelim cuti zasto, prije nego uopce pokusam misliti o tome tko bi to trebao raditi.
bozidarsevo (napisa):
vsego (napisa):
i bez kojeg ne mozemo zaposliti takvu osobu.

pa zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda..jel vam netko plaća uređivanje foruma?


Laughing Naravno da mi nitko to ne placa. Od svega sto vidis da radim na math.hr domeni, jedino mi je aplikacija za zadace jednokratno placena (daleko manje nego takav posao vrijedi, ali u trenu dok sam to radio, nisam niti ocekivao pare).

Gle, kad napises "zar ne postoji nitko od već zaposlenih koji bi si dao truda", to zvuci kao da smo mi lijene mrcine koje nista ne rade i u najmanju ruku nije u redu.

Lijepo sam gore pitao koji problemi su te naveli da ovako nesto trazis? Ja puknem rezultate u PDF, kao i mnogi moji kolege (ok, neki u HTML, nije bitno). Ako su problem oni koji to ne rade, onda trazi da oni pocnu objavljivati. Ali ako trazis da se cijeli fax nekako prerošta, onda zelim cuti zasto, prije nego uopce pokusam misliti o tome tko bi to trebao raditi.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 14:19 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego, za tebe sigurno ne mislim da si lijencina koja nista ne radi..mislim da bi vsego trebao biti primjer drugima...

ja samo želim da se napravi neki sistem gdje bi bile sve informacije koje zanimaju pojedinog studenta..kolegiji koje sluša,rezultate koje ima iz tih kolegija,obavijesti i slično..

meni (a mislim da i mnogima) se ne da gledat obavjesti i rezultate na tri ili više mjesta..oglasna,pa forum,pa stranica kolegija itd...

siguran sam da bi neki studenti rado pomogli u izradi tog sustava!

[size=9][color=#999999]Added after 47 seconds:[/color][/size]

ali vsego, moraš priznat da ima fakat lijencina koji jedva prstom maknu
vsego, za tebe sigurno ne mislim da si lijencina koja nista ne radi..mislim da bi vsego trebao biti primjer drugima...

ja samo želim da se napravi neki sistem gdje bi bile sve informacije koje zanimaju pojedinog studenta..kolegiji koje sluša,rezultate koje ima iz tih kolegija,obavijesti i slično..

meni (a mislim da i mnogima) se ne da gledat obavjesti i rezultate na tri ili više mjesta..oglasna,pa forum,pa stranica kolegija itd...

siguran sam da bi neki studenti rado pomogli u izradi tog sustava!

Added after 47 seconds:

ali vsego, moraš priznat da ima fakat lijencina koji jedva prstom maknu



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 14:34 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT2:
Ovo me tako podsjeća na ovaj [url=http://www.thedoghousediaries.com/?p=1893]strip[/url]. :)
Off-topic
Ovo me tako podsjeća na ovaj strip. Smile



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 14:51 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ß"]:OT2:
Ovo me tako podsjeća na ovaj [url=http://www.thedoghousediaries.com/?p=1893]strip[/url]. :)[/quote]

:rofl:

Istina...

@Ševo: Mislim da možeš produktivnije iskoristiti svoje vrijeme... Npr. (ako već ne učiti) boriti se da nam smanje grijanje u tramvajima i autobusima. :D
ß (napisa):
Off-topic
Ovo me tako podsjeća na ovaj strip. Smile


Rolling On the Floor Laughing

Istina...

@Ševo: Mislim da možeš produktivnije iskoristiti svoje vrijeme... Npr. (ako već ne učiti) boriti se da nam smanje grijanje u tramvajima i autobusima. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:52 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]ja samo želim da se napravi neki sistem gdje bi bile sve informacije koje zanimaju pojedinog studenta..kolegiji koje sluša,rezultate koje ima iz tih kolegija,obavijesti i slično..[/quote]

Sustav se zove ISVU. To sto ne radi kako spada, nije do ovog odsjeka, pa cak niti fakulteta.

[quote="bozidarsevo"]meni (a mislim da i mnogima) se ne da gledat obavjesti i rezultate na tri ili više mjesta..oglasna,pa forum,pa stranica kolegija itd...[/quote]

A gle, ako se tebi ne da pogledati na par mjesta kako si napisao kolokvij, onda je to vec tvoj problem. Tako mozes reci i da ti se ne da uciti (sto je vjerojatno istina za vise studenata nego kad pricamo o gledanju rezultata), no neces ocekivati da fax nesto radi po tom pitanju.

[quote="bozidarsevo"]ali vsego, moraš priznat da ima fakat lijencina koji jedva prstom maknu[/quote]

Ne moram. :P Ako netko ne radi svoj posao, prijavi ga. Ako samo ne radi vise od svog posla, onda ne vidim problem. Dapace, problem smo mi bedasti koji radimo te extra stvari, umjesto da se bavimo onime o cemu nam buducnost ovisi.

@ß: Izvrsna paralela! :D
bozidarsevo (napisa):
ja samo želim da se napravi neki sistem gdje bi bile sve informacije koje zanimaju pojedinog studenta..kolegiji koje sluša,rezultate koje ima iz tih kolegija,obavijesti i slično..


Sustav se zove ISVU. To sto ne radi kako spada, nije do ovog odsjeka, pa cak niti fakulteta.

bozidarsevo (napisa):
meni (a mislim da i mnogima) se ne da gledat obavjesti i rezultate na tri ili više mjesta..oglasna,pa forum,pa stranica kolegija itd...


A gle, ako se tebi ne da pogledati na par mjesta kako si napisao kolokvij, onda je to vec tvoj problem. Tako mozes reci i da ti se ne da uciti (sto je vjerojatno istina za vise studenata nego kad pricamo o gledanju rezultata), no neces ocekivati da fax nesto radi po tom pitanju.

bozidarsevo (napisa):
ali vsego, moraš priznat da ima fakat lijencina koji jedva prstom maknu


Ne moram. Razz Ako netko ne radi svoj posao, prijavi ga. Ako samo ne radi vise od svog posla, onda ne vidim problem. Dapace, problem smo mi bedasti koji radimo te extra stvari, umjesto da se bavimo onime o cemu nam buducnost ovisi.

@ß: Izvrsna paralela! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:37 čet, 27. 1. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 15:18 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

@vsego gdje mogu saznati što su profesori i asistenti dužni raditi,tj.što ima spada pod posao? jel ima neki zakon ili slično? pa da onda mogu konkretne poteze radit...
@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. Smile

Added after 1 minutes:

@vsego gdje mogu saznati što su profesori i asistenti dužni raditi,tj.što ima spada pod posao? jel ima neki zakon ili slično? pa da onda mogu konkretne poteze radit...



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:39 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. :)[/quote]

Ne djeluje mi tako:

[quote="bozidarsevo"]@vsego gdje mogu saznati što su profesori i asistenti dužni raditi,tj.što ima spada pod posao? jel ima neki zakon ili slično? pa da onda mogu konkretne poteze radit...[/quote]

Meni ovo djeluje kao da trazis gdje bi nam zvocao.

No, evo: imas zakon o znanosti i visokom skolstvu, statute UniZg i fakulteta, pravilnike i kolektivni ugovor. Sve to se moze naci na webu bez vecih poteskoca.
bozidarsevo (napisa):
@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. Smile


Ne djeluje mi tako:

bozidarsevo (napisa):
@vsego gdje mogu saznati što su profesori i asistenti dužni raditi,tj.što ima spada pod posao? jel ima neki zakon ili slično? pa da onda mogu konkretne poteze radit...


Meni ovo djeluje kao da trazis gdje bi nam zvocao.

No, evo: imas zakon o znanosti i visokom skolstvu, statute UniZg i fakulteta, pravilnike i kolektivni ugovor. Sve to se moze naci na webu bez vecih poteskoca.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 15:47 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

super..kad uhvatim slobodnog vremena malo ću to proučiti pa da znam "što je kome posao" XD
super..kad uhvatim slobodnog vremena malo ću to proučiti pa da znam "što je kome posao" XD



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 17:32 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]super..kad uhvatim slobodnog vremena malo ću to proučiti pa da znam "što je kome posao" XD[/quote]

a ja placam 3 pive ako nadjes dio gdje smo duzni razvijati razno razne sustave obavijesti 8)
bozidarsevo (napisa):
super..kad uhvatim slobodnog vremena malo ću to proučiti pa da znam "što je kome posao" XD


a ja placam 3 pive ako nadjes dio gdje smo duzni razvijati razno razne sustave obavijesti Cool



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 17:43 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

može 3 cedevite? ne pijem alkohol
može 3 cedevite? ne pijem alkohol



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 17:45 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]može 3 cedevite? ne pijem alkohol[/quote]
onda nisi ni [url=http://www.lokoportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=500%3A-sklonost-ka-alkoholu-je-znak-da-ste-inteligentni-&catid=56%3Alife-style&Itemid=94]inteligentan[/url] :PP
bozidarsevo (napisa):
može 3 cedevite? ne pijem alkohol

onda nisi ni inteligentan Weeee-heeee!!!



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 17:45 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]može 3 cedevite? ne pijem alkohol[/quote]

moze, 3 duple :D

a sad lijepo kreni na proucavanje zakona/pravilnika/... pa da te mogu nesto pitati jer mi se nikad nije dalo do kraja sve to procititi ;)
bozidarsevo (napisa):
može 3 cedevite? ne pijem alkohol


moze, 3 duple Very Happy

a sad lijepo kreni na proucavanje zakona/pravilnika/... pa da te mogu nesto pitati jer mi se nikad nije dalo do kraja sve to procititi Wink



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 12:00 pet, 28. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dio obveza nastavnika je propisan Pravilnikom i Kolektivnim ugovorom;
evo jednog teksta:
[url]http://www.poslovni-savjetnik.com/propisi/radni-odnosi-kolektivni-ugovori/kolektivni-ugovor-za-znanost-i-visoko-obrazovanje-urednicki-[/url]

Posebno obratiti pažnju na članke 25 i 26, te brojeve usporediti s našom situacijom, pogotovu za vježbe.

- Nenad
Dio obveza nastavnika je propisan Pravilnikom i Kolektivnim ugovorom;
evo jednog teksta:
http://www.poslovni-savjetnik.com/propisi/radni-odnosi-kolektivni-ugovori/kolektivni-ugovor-za-znanost-i-visoko-obrazovanje-urednicki-

Posebno obratiti pažnju na članke 25 i 26, te brojeve usporediti s našom situacijom, pogotovu za vježbe.

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 12:33 pet, 28. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. :) [/quote]

a.k.a. "zvocanje na degiorgi.math.hr" :D :P
bozidarsevo (napisa):
@Atomised, bez brige budi...ja svoje vrijeme koristim porpilično produktivno.. Smile


a.k.a. "zvocanje na degiorgi.math.hr" Very Happy Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 12:43 pet, 28. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

nadam se da moje postoje niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa! ja samo želim da stvari počnu funkcionirat..
nadam se da moje postoje niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa! ja samo želim da stvari počnu funkcionirat..



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 15:19 pet, 28. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvari funkcioniraju kod nas, bar što se toga tiče. Probaj samo zamisliti da nam forum ne postoji, da kolegiji nemaju uopće stranice na netu i da bi saznao rezultate moraš svaki put hodat do faxa i čičit ispred oglasne i čekat asistenta. Čitam ovo tu i meni se nekako čini da si ti samo lijen, jer pazi problem otić na nekoliko stranica, par klikova mišem i tamo si. Uopće ne vidim potrebu za promjenama kakve ti želiš.
Stvari funkcioniraju kod nas, bar što se toga tiče. Probaj samo zamisliti da nam forum ne postoji, da kolegiji nemaju uopće stranice na netu i da bi saznao rezultate moraš svaki put hodat do faxa i čičit ispred oglasne i čekat asistenta. Čitam ovo tu i meni se nekako čini da si ti samo lijen, jer pazi problem otić na nekoliko stranica, par klikova mišem i tamo si. Uopće ne vidim potrebu za promjenama kakve ti želiš.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:42 pet, 28. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bozidarsevo"]nadam se da moje postoje niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa! ja samo želim da stvari počnu funkcionirat..[/quote]

U jednoj recenici se "nadaš da tvoje postove niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa", a u drugoj aludiras da stvari ne funkcioniraju, iako ignoriras pitanje "sto tocno ne funkcionira?". Zanimljiv pristup, ali nadanje ti nekako nije na mjestu.

@Crvenkapica: Lijepo je kad netko prepozna trud (ne mislim samo oko Foruma, nego i web stranice kolegija i sl. vanredni asistentski i nastavnicki angazman). Hvala. :)

@Nenad: Gle, smanjili su grupe za vjezbe! :D Zasto ja to nisam primijetio dok sam drzao nastavu, nego je moja grupa iz Prog i dalje vise nego duplo od te cifre (naravno, i broj kolokvija koji ispravljam je shodno tome napuhan)? :lol:
bozidarsevo (napisa):
nadam se da moje postoje niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa! ja samo želim da stvari počnu funkcionirat..


U jednoj recenici se "nadaš da tvoje postove niko ne shvaća kao atak na zaposlenike našeg faksa", a u drugoj aludiras da stvari ne funkcioniraju, iako ignoriras pitanje "sto tocno ne funkcionira?". Zanimljiv pristup, ali nadanje ti nekako nije na mjestu.

@Crvenkapica: Lijepo je kad netko prepozna trud (ne mislim samo oko Foruma, nego i web stranice kolegija i sl. vanredni asistentski i nastavnicki angazman). Hvala. Smile

@Nenad: Gle, smanjili su grupe za vjezbe! Very Happy Zasto ja to nisam primijetio dok sam drzao nastavu, nego je moja grupa iz Prog i dalje vise nego duplo od te cifre (naravno, i broj kolokvija koji ispravljam je shodno tome napuhan)? Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan