Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 13:44 sub, 4. 6. 2011    Naslov: Popravni Citirajte i odgovorite

Da li postoji ikakva šansa da se popravni premjesti sa 13.og na neki kasniji datum, ovo je stvarno prebrzo, a sigurna sam da bi i ostalima pasalo.

Btw. da li asistenti mogu reći koliko zadataka možemo očekivati u popravnome?

Hvaal!
Da li postoji ikakva šansa da se popravni premjesti sa 13.og na neki kasniji datum, ovo je stvarno prebrzo, a sigurna sam da bi i ostalima pasalo.

Btw. da li asistenti mogu reći koliko zadataka možemo očekivati u popravnome?

Hvaal!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 13:53 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, stvarno - vec ionako dosta nas imamo nesto 13. i 14. i 16. a za ovo bi nam bas valjalo jos malo vremena. A vidim i da ovi drugi imaju popravne svaki dan po rasporedu od 15.06.na dalje, osim 27.06.

Mislim da bi mozda svima odgovaralo sto kasnije - mozda recimo tamo na kraju - 27./28.06. Koliko vidim prema rasporedu, nitko od polaznika kolegija nema nista 27.06.

Taman bi se do tada mogli pripremiti dobro.

Nadam se da ce se to uzeti u obzir jer inace nema sanse stici to pripremiti kad u medjuvremenu imamo dosta drugih obaveza (cak bismo znaci trebali imati jedan kolokvij 13.06. u 12h i onda odmah objektno u 15h).
Da, stvarno - vec ionako dosta nas imamo nesto 13. i 14. i 16. a za ovo bi nam bas valjalo jos malo vremena. A vidim i da ovi drugi imaju popravne svaki dan po rasporedu od 15.06.na dalje, osim 27.06.

Mislim da bi mozda svima odgovaralo sto kasnije - mozda recimo tamo na kraju - 27./28.06. Koliko vidim prema rasporedu, nitko od polaznika kolegija nema nista 27.06.

Taman bi se do tada mogli pripremiti dobro.

Nadam se da ce se to uzeti u obzir jer inace nema sanse stici to pripremiti kad u medjuvremenu imamo dosta drugih obaveza (cak bismo znaci trebali imati jedan kolokvij 13.06. u 12h i onda odmah objektno u 15h).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 14:04 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam za 27. ako je moguće - ovaj predmet nije lagan i zahtjeva dosta pripreme (čitaj sjedenja na kompu i lupanja glavom kako što funkcionira), pa bi više vremena, značilo i bolju pripremu, što znači i veću šansu za prolaz...
Ja sam za 27. ako je moguće - ovaj predmet nije lagan i zahtjeva dosta pripreme (čitaj sjedenja na kompu i lupanja glavom kako što funkcionira), pa bi više vremena, značilo i bolju pripremu, što znači i veću šansu za prolaz...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 16:45 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da vas obavijestim da smo znamo da želite promijenu termina, potpuno vas razumijemo, a svaka daljnja rasprava na forumu će vam biti kontraproduktivna. A ako počne rasprava kao prethodni put, samo ću se isključiti s praćenja teme.
Samo da vas obavijestim da smo znamo da želite promijenu termina, potpuno vas razumijemo, a svaka daljnja rasprava na forumu će vam biti kontraproduktivna. A ako počne rasprava kao prethodni put, samo ću se isključiti s praćenja teme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 18:28 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači dalje molbu prosljeđujemo profesorici na razmatranje?
Znači dalje molbu prosljeđujemo profesorici na razmatranje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 19:14 ned, 5. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Charmed"]Znači dalje molbu prosljeđujemo profesorici na razmatranje?[/quote]
Profesorica i mi smo ju dobili na razmatranje i razmatramo o njoj. A to što budete ovdje pisali, to vam je samo gubitak vašeg vremena i vaših živaca. Bolje bi bilo da se koncentrirate na učenje. Jer da ste prošli put pola vremena koliko ste raspravljali na forumu učili, popravni vam ne bi ni trebao.

A ja svoje živce na to trošiti neću, da svaki put kad se spojim vidim da je netko moje ili profesoricine riječi totalno izokrenuo, napisao onako kako njemu odgovara, te se na to poziva kao da je ključna činjenica i najvažniji argument zašto bi trebalo bit po njegovom. jednostavno više neću pratit ovaj topic.

Pravovremeno ćete biti obaviješteni o tome što smo dogovorili. A obavijest će vam biti stavljena na stranici kolegija.
Charmed (napisa):
Znači dalje molbu prosljeđujemo profesorici na razmatranje?

Profesorica i mi smo ju dobili na razmatranje i razmatramo o njoj. A to što budete ovdje pisali, to vam je samo gubitak vašeg vremena i vaših živaca. Bolje bi bilo da se koncentrirate na učenje. Jer da ste prošli put pola vremena koliko ste raspravljali na forumu učili, popravni vam ne bi ni trebao.

A ja svoje živce na to trošiti neću, da svaki put kad se spojim vidim da je netko moje ili profesoricine riječi totalno izokrenuo, napisao onako kako njemu odgovara, te se na to poziva kao da je ključna činjenica i najvažniji argument zašto bi trebalo bit po njegovom. jednostavno više neću pratit ovaj topic.

Pravovremeno ćete biti obaviješteni o tome što smo dogovorili. A obavijest će vam biti stavljena na stranici kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 13:32 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li postoji šansa da stavite primjerke ovogodišnjih kolokvija na net, da možemo vježbati? Hvala!
Da li postoji šansa da stavite primjerke ovogodišnjih kolokvija na net, da možemo vježbati? Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 15:52 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Charmed"]Da li postoji šansa da stavite primjerke ovogodišnjih kolokvija na net, da možemo vježbati? Hvala![/quote]
Ja ih ne namjeravam stavljati. Kao što to nije običaj ni na drugim računarskim kolegijima, gdje se kolokviji pišu na računalima, i gdje se smije koristiti skoro sve.
Charmed (napisa):
Da li postoji šansa da stavite primjerke ovogodišnjih kolokvija na net, da možemo vježbati? Hvala!

Ja ih ne namjeravam stavljati. Kao što to nije običaj ni na drugim računarskim kolegijima, gdje se kolokviji pišu na računalima, i gdje se smije koristiti skoro sve.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan