Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis diplomskog sa jednim nepolozenim kolegijem

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 11:35 čet, 30. 6. 2011    Naslov: upis diplomskog sa jednim nepolozenim kolegijem Citirajte i odgovorite

Jucer sam nesto nacuo da ce biti na sjednici razmatrano o tome, pa me zanima koliko je ovo pouzdano i ako jest kada ce biti sjednica?
Jucer sam nesto nacuo da ce biti na sjednici razmatrano o tome, pa me zanima koliko je ovo pouzdano i ako jest kada ce biti sjednica?



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 11:58 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji šansa da se upiše diplomski, ako ti je ostao jedan kolegiji sa preddiplomskog??? gdje si to čuo???
postoji šansa da se upiše diplomski, ako ti je ostao jedan kolegiji sa preddiplomskog??? gdje si to čuo???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 12:14 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da si krivo načuo. Na sjednici Vijeća nije bilo riječi o tako nečemu. Koliko ja znam - uvjet za upis Diplomskoga je položeni svi kolegiji s preddiplomskog. Ako ti je ostao jedan kolegij - onda se upisuje nešto što se zove kvaziparcijala.
Mislim da si krivo načuo. Na sjednici Vijeća nije bilo riječi o tako nečemu. Koliko ja znam - uvjet za upis Diplomskoga je položeni svi kolegiji s preddiplomskog. Ako ti je ostao jedan kolegij - onda se upisuje nešto što se zove kvaziparcijala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 12:19 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitam zato jer je jako puno ljudi ostalo sa jednim nepolozenim ispitom i kao nesto se razmatralo da se uvede normalan upis diplomskog za takve ljude, a oni koji imajju 145+ bodova da ce moci upisati kvaziparcijalu. Tako se nesto suska i od dosta ljudi sam cuo da ce biti kao na nekoj sjednici (mislim ovaj tjedan) odluceno.
Pitam zato jer je jako puno ljudi ostalo sa jednim nepolozenim ispitom i kao nesto se razmatralo da se uvede normalan upis diplomskog za takve ljude, a oni koji imajju 145+ bodova da ce moci upisati kvaziparcijalu. Tako se nesto suska i od dosta ljudi sam cuo da ce biti kao na nekoj sjednici (mislim ovaj tjedan) odluceno.



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 12:42 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da ima puno ljudi kojima je ostao samo jedan kolegij, al nekako ne vjerujem da će im biti omogućen redovan upis na diplomski, da bar nisam u pravu, razveselili bi tom odlukom mnoge :)
znam da ima puno ljudi kojima je ostao samo jedan kolegij, al nekako ne vjerujem da će im biti omogućen redovan upis na diplomski, da bar nisam u pravu, razveselili bi tom odlukom mnoge Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:23 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Krivo ste culi. To nije niti u primisli, niti moze biti. Diplomski studij se ne moze upisati dok nije zavrsen preddiplomski (tj. skupljeno barem 180 ECTS).

Da bude skroz jasno, mi i da zelimo to promijeniti - ne mozemo:
[quote="[url=http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/306330.html]Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Članak 77[/url]"](4) Diplomski studij može upisati osoba koja je završila odgovarajući preddiplomski studij. Sveučilište propisuje koji je preddiplomski studij odgovarajući za upis pojedinoga diplomskog studija kao i uvjete upisa za pristupnike koji imaju završen neki drugi preddiplomski studij ili diplomski sveučilišni studij.[/quote]
Krivo ste culi. To nije niti u primisli, niti moze biti. Diplomski studij se ne moze upisati dok nije zavrsen preddiplomski (tj. skupljeno barem 180 ECTS).

Da bude skroz jasno, mi i da zelimo to promijeniti - ne mozemo:
Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Članak 77 (napisa):
(4) Diplomski studij može upisati osoba koja je završila odgovarajući preddiplomski studij. Sveučilište propisuje koji je preddiplomski studij odgovarajući za upis pojedinoga diplomskog studija kao i uvjete upisa za pristupnike koji imaju završen neki drugi preddiplomski studij ili diplomski sveučilišni studij.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 18:39 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I tako i zadnja nada biva ubijena :(
I tako i zadnja nada biva ubijena Sad



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan