Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HZZO

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Maglica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2009. (16:46:18)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:32 pon, 1. 8. 2011    Naslov: HZZO Citirajte i odgovorite

Dakle, prije 2 tjedna sam diplomirala i sad se moram prijaviti na HZZO, međutim danas sam nazvala da pitam što mi sve treba za prijavu i kažu da mi treba odjava s faksa.
Budući da referada sad ne radi, a na HZZO se treba prijaviti u roku od 30 dana od diplomiranja, kako sad do te potvrde?
Dakle, prije 2 tjedna sam diplomirala i sad se moram prijaviti na HZZO, međutim danas sam nazvala da pitam što mi sve treba za prijavu i kažu da mi treba odjava s faksa.
Budući da referada sad ne radi, a na HZZO se treba prijaviti u roku od 30 dana od diplomiranja, kako sad do te potvrde?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tratincica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2007. (09:47:20)
Postovi: (7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:48 pon, 1. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja još nisam rješavala zdravstveno, ali prijavila sam se na zavod za zapošljavanje. Tamo su mi rekli da imam 90 dana vremena da sredim zdravstveno, ali nisu spominjali nikakve potrebne dokumente. Tako da ako to i trebamo donijeti, nije nam još neka frka. 8) Ovo je u slučaju da još nemaš posao, u suprotnom ne znam kakva je procedura :(
Ja još nisam rješavala zdravstveno, ali prijavila sam se na zavod za zapošljavanje. Tamo su mi rekli da imam 90 dana vremena da sredim zdravstveno, ali nisu spominjali nikakve potrebne dokumente. Tako da ako to i trebamo donijeti, nije nam još neka frka. Cool Ovo je u slučaju da još nemaš posao, u suprotnom ne znam kakva je procedura Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:48 pon, 1. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Maglica: Ocito, zakasnila si za "normalnu" potvrdu, jer nece nitko tete iz Referade povuci s godisnjeg zbog potvrde. Jedna ideja: ako ti u indexu nekako pise da si zavrsila, probaj s tim.

Nije ti nitko kod diplomiravanja dao potvrdu da si diplomirala? U moje doba je to bilo uobicajeno.

@Tratincica: Moze se na HZZO prijaviti bez Zavoda za zaposljavanje; neki tvrde i da je bolje tako (osobno, nisam proucavao i nemam stav o tome). Spominjalo se vec na Forumu, prije koju godinu, pa koga zanima moze potraziti.
@Maglica: Ocito, zakasnila si za "normalnu" potvrdu, jer nece nitko tete iz Referade povuci s godisnjeg zbog potvrde. Jedna ideja: ako ti u indexu nekako pise da si zavrsila, probaj s tim.

Nije ti nitko kod diplomiravanja dao potvrdu da si diplomirala? U moje doba je to bilo uobicajeno.

@Tratincica: Moze se na HZZO prijaviti bez Zavoda za zaposljavanje; neki tvrde i da je bolje tako (osobno, nisam proucavao i nemam stav o tome). Spominjalo se vec na Forumu, prije koju godinu, pa koga zanima moze potraziti.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 18:09 pon, 1. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Maglici je, očito, bila prijavljena na HZZO preko fakulteta (dogodi se ako se navrši 26 ili 27 godina, a još studira). I dobila zdravstvenu preko fakulteta. Right? Inače nema smisla da te HZZO traži Odjavu. Ako je to tako, onda zbilja ne možeš ništa napraviti nego čekati da fax opet počne raditi i zatražiš Odjavu sa zdravstvenog.
Maglici je, očito, bila prijavljena na HZZO preko fakulteta (dogodi se ako se navrši 26 ili 27 godina, a još studira). I dobila zdravstvenu preko fakulteta. Right? Inače nema smisla da te HZZO traži Odjavu. Ako je to tako, onda zbilja ne možeš ništa napraviti nego čekati da fax opet počne raditi i zatražiš Odjavu sa zdravstvenog.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 19:16 pon, 1. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas besplatan broj HZZOa, pitaj sto napraviti. A ako je ovo slucaj, da si prijavljena preko fakulteta, onda pricekaj jos 2-3 tjedna, dobijes odjavu, zamolis da naprave s 1.9. ili tako nesto, a onda na miru napravis promjenu. Nije strasno :)
Imas besplatan broj HZZOa, pitaj sto napraviti. A ako je ovo slucaj, da si prijavljena preko fakulteta, onda pricekaj jos 2-3 tjedna, dobijes odjavu, zamolis da naprave s 1.9. ili tako nesto, a onda na miru napravis promjenu. Nije strasno Smile



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Maglica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2009. (16:46:18)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 7:09 uto, 2. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zvala sam HZZO, to mi je bilo prvo, i tamo su mi rekli da mi treba odjava s faksa, i da se treba prijaviti u roku od 30 dana od završetka faksa.

A ništa, budem probala otići s potvrdom o diplomiranju, možda prođe.

@Tratinčica Meni su rekli da za riješiti zdravstveno imamo samo mjesec dana i na burzi i kad sam zvala HZZO, daj si ti to provjeri još jednom da ti ne istekne.
Zvala sam HZZO, to mi je bilo prvo, i tamo su mi rekli da mi treba odjava s faksa, i da se treba prijaviti u roku od 30 dana od završetka faksa.

A ništa, budem probala otići s potvrdom o diplomiranju, možda prođe.

@Tratinčica Meni su rekli da za riješiti zdravstveno imamo samo mjesec dana i na burzi i kad sam zvala HZZO, daj si ti to provjeri još jednom da ti ne istekne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 9:03 uto, 2. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam bila u petak i mislila sam ostaviti ovu zdravstvenu do 9 mj, ali su mi rekli da je rok 30 dana od diplomiranja
ja sam bila u petak i mislila sam ostaviti ovu zdravstvenu do 9 mj, ali su mi rekli da je rok 30 dana od diplomiranja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:37 uto, 2. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ako si bila prijavljena preko faksa, morat ćeš pričekati da faks proradi da ti potvrde tu odjavu. Ja sam bila prijavljena preko mame i morala sam se isto vraćati nazad da mi mama potvrdi odjavu. Ako im lijepo objasniš, vjerujem da će razumjeti da ti faks ne radi pa niš ne možeš.
Da, ako si bila prijavljena preko faksa, morat ćeš pričekati da faks proradi da ti potvrde tu odjavu. Ja sam bila prijavljena preko mame i morala sam se isto vraćati nazad da mi mama potvrdi odjavu. Ako im lijepo objasniš, vjerujem da će razumjeti da ti faks ne radi pa niš ne možeš.



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blatko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2007. (11:25:44)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 18 - 4

PostPostano: 9:30 pet, 5. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar zdravstveno preko faksa ne vrijedi do kraja upisane akademske godine?
Zar zdravstveno preko faksa ne vrijedi do kraja upisane akademske godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:20 ned, 7. 8. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dok je student - da. Ali ako je persona završila fax i prijavila se na burzu, onda zdravstveno osiguranje mora ići preko burze.
Dok je student - da. Ali ako je persona završila fax i prijavila se na burzu, onda zdravstveno osiguranje mora ići preko burze.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan