Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

o prvom predavanju
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marko_s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 06. 2011. (12:08:12)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:29 uto, 13. 9. 2011    Naslov: o prvom predavanju Citirajte i odgovorite

ja nisam primjetio obavijest da nece biti vjezbi ovaj tjedan nego predavanje u pon (kod prof Ilišević),sve dok nisam danas bio na predavanju..pa bih molio ako mi moze netko reci koje sam bitne informacije propustio,te posto su predavanja obavezna,da li ima određen broj sati koje smijemo propustiti?
-primjetio sam da nisam jedini biser koji je propustio prvo predavanje zbog ne citanja obavijesti :/
ja nisam primjetio obavijest da nece biti vjezbi ovaj tjedan nego predavanje u pon (kod prof Ilišević),sve dok nisam danas bio na predavanju..pa bih molio ako mi moze netko reci koje sam bitne informacije propustio,te posto su predavanja obavezna,da li ima određen broj sati koje smijemo propustiti?
-primjetio sam da nisam jedini biser koji je propustio prvo predavanje zbog ne citanja obavijesti Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blondie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2009. (15:11:18)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 12:49 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisi propustio puno toga. http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2876 tu su ti bitne informacije kak se polaže koji kolegij (pravila igre :) ), na 3 stranici imaš o Eg. A za izostanke nije rečeno koliko se puta može izostati.
Nisi propustio puno toga. http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2876 tu su ti bitne informacije kak se polaže koji kolegij (pravila igre Smile ), na 3 stranici imaš o Eg. A za izostanke nije rečeno koliko se puta može izostati.



_________________
Dijeliti restoran ili lokal na pušačku i nepušačku sekciju je kao da podijelite bazen na dvije polovice
- u jednoj smijes pišati, u drugoj ne.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 6:59 čet, 15. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je link na stari izvedbeni plan...
Nekih sitnih izmjena je bilo, a ovogodišnja pravila možete naći [url=http://web.math.hr/nastava/eg/kolegij.php#ocj]na web stranici kolegija[/url].
To je link na stari izvedbeni plan...
Nekih sitnih izmjena je bilo, a ovogodišnja pravila možete naći na web stranici kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan