Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

problemi s code blocksom
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
gflegar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (15:03:41)
Postovi: (10D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
68 = 72 - 4

PostPostano: 14:19 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To se moze rijesiti bez matrica.

Opcenito, svi zadaci za koje ne pise da su potrebni nizovi su rijesivi sa grananjima i petljama, to sto se spominju neki termini tipa "funkcija" i "matrica" ne znaci da se to treba koristiti kako bi se rijesio zadatak.
To se moze rijesiti bez matrica.

Opcenito, svi zadaci za koje ne pise da su potrebni nizovi su rijesivi sa grananjima i petljama, to sto se spominju neki termini tipa "funkcija" i "matrica" ne znaci da se to treba koristiti kako bi se rijesio zadatak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (15:56:35)
Postovi: (52)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 17:49 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala sego, to u findu mi je bio problem :) imam jos jedno pitanje...sad kad ono nadje to nesto, a toga ima jos, sta stisnem za 'dalje'? jer ja kad stisnem enter ili dolje nece mi XD znaci, oznaci mi tipa prvi red i sad treba i treci...sta se stisne za to 'dalje' da dodjem i do tog 3. retka? XD hvalaa :)
hvala sego, to u findu mi je bio problem Smile imam jos jedno pitanje...sad kad ono nadje to nesto, a toga ima jos, sta stisnem za 'dalje'? jer ja kad stisnem enter ili dolje nece mi XD znaci, oznaci mi tipa prvi red i sad treba i treci...sta se stisne za to 'dalje' da dodjem i do tog 3. retka? XD hvalaa Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:55 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@jema: [tt]F3[/tt] je uobicajeni shortcut za to, u vecini programa, pa tako - cini mi se - i u CodeBlocksu.
@jema: F3 je uobicajeni shortcut za to, u vecini programa, pa tako - cini mi se - i u CodeBlocksu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan