Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Perse/Primc/Muic: o tome kako ce se provoditi zavrsni ispit (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 10:38 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni/upisi ocjena za prof. Perse: petak 29.1. u 9 sati u predavaonici 109.

[size=9][color=#999999]Added after 16 minutes:[/color][/size]

Usmeni/upisi ocjena za prof. Primca: cetvrtak 28.1. u 11 sati u predavaonici 108.
Usmeni/upisi ocjena za prof. Perse: petak 29.1. u 9 sati u predavaonici 109.

Added after 16 minutes:

Usmeni/upisi ocjena za prof. Primca: cetvrtak 28.1. u 11 sati u predavaonici 108.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:24 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

što se događa ako ja izađem na završni i skupim 0 bodova?
što se događa ako ja izađem na završni i skupim 0 bodova?


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 12:49 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="AnaP"][quote="LB"]Što ako sutra izađem na završni i ne prođem? Da li onda mogu na popravni 4.2. ili ponavljam samo završni ili nešto treće? :?[/quote]

Ne postoji popravak zavrsnog ispita (gledam pravila i tamo ne pise da je nesto takvo moguce). Zadnju rijec u tome imaju profesori pa bi bilo bolje da ste njih pokusali kontaktirati (prije bi vam odgovorili mailom nego na forumu). Lani je zavrsnim ispitom ovaj kolegij zavrsio i osobe koje su pale na zavrsnom pale su kolegij.


Ana Prlic[/quote]

Bilo je nekih pitanja oko ovoga pa da rascistimo nejasnoce: Nakon zavrsnog ispita padaju samo oni koji u sumi imaju manje od 50 bodova (odnosno manje od 45 za profesore). Na to sam mislila u prijasnjem postu. U pravilima [b]ne pise[/b] da na samom zavrsnom ispitu morate postici neki postotak bodova da biste prosli. Bitan je samo ukupan broj bodova 1 kol + 2 kol + zavrsni (u pravilima to jasno pise).

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="Anonymous"]što se događa ako ja izađem na završni i skupim 0 bodova?[/quote]



Ako je 1 kol + 2 kol + 0 barem 50 (ili barem 45 za profesore), onda svejedno prolazite. Tako pise u pravilima. Bitna je samo ukupna suma bodova.

Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.
AnaP (napisa):
LB (napisa):
Što ako sutra izađem na završni i ne prođem? Da li onda mogu na popravni 4.2. ili ponavljam samo završni ili nešto treće? Confused


Ne postoji popravak zavrsnog ispita (gledam pravila i tamo ne pise da je nesto takvo moguce). Zadnju rijec u tome imaju profesori pa bi bilo bolje da ste njih pokusali kontaktirati (prije bi vam odgovorili mailom nego na forumu). Lani je zavrsnim ispitom ovaj kolegij zavrsio i osobe koje su pale na zavrsnom pale su kolegij.


Ana Prlic


Bilo je nekih pitanja oko ovoga pa da rascistimo nejasnoce: Nakon zavrsnog ispita padaju samo oni koji u sumi imaju manje od 50 bodova (odnosno manje od 45 za profesore). Na to sam mislila u prijasnjem postu. U pravilima ne pise da na samom zavrsnom ispitu morate postici neki postotak bodova da biste prosli. Bitan je samo ukupan broj bodova 1 kol + 2 kol + zavrsni (u pravilima to jasno pise).

Added after 6 minutes:

Anonymous (napisa):
što se događa ako ja izađem na završni i skupim 0 bodova?




Ako je 1 kol + 2 kol + 0 barem 50 (ili barem 45 za profesore), onda svejedno prolazite. Tako pise u pravilima. Bitna je samo ukupna suma bodova.

Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 19:46 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim vas da dodjete sutra na usmeni/upis ocjena ili u 11:00 ili najkasnije u tocno 12:00. Oni koji su mislili doci u 13:00, dati cu drugi termin za upis ocjena vjerojatno prekosutra.
Molim vas da dodjete sutra na usmeni/upis ocjena ili u 11:00 ili najkasnije u tocno 12:00. Oni koji su mislili doci u 13:00, dati cu drugi termin za upis ocjena vjerojatno prekosutra.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:41 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="AnaP"]
Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.[/quote]


...a, kako je to fer?
znači, šansu za popravak imaju samo oni koji su pali kolokvije?
...super.
AnaP (napisa):

Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.



...a, kako je to fer?
znači, šansu za popravak imaju samo oni koji su pali kolokvije?
...super.


[Vrh]
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:44 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni oni koji su prošli na kolokvijima nisu morali izaći na završni (nego su mogli na popravni)... Popravni se odnosi na (jedan) kolokvij, ne na završni.
Ni oni koji su prošli na kolokvijima nisu morali izaći na završni (nego su mogli na popravni)... Popravni se odnosi na (jedan) kolokvij, ne na završni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 23:50 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="AnaP"]
Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.[/quote]


...a, kako je to fer?
znači, šansu za popravak imaju samo oni koji su pali kolokvije?
...super.[/quote]

Šansu za popravak jednog od kolokvija (prvog ili drugog) su imali [b]svi[/b]. No, u tom slucaju danas niste trebali izici na zavrsni jer je danasnji zavrsni bio namijenjen samo za one koji su zadovoljni kako su napisali oba kolokvija. Ne vidim u cemu je problem. Ako ste danas izisli na zavrsni zadovoljni s brojem bodova koje ste ostvarili na oba kolokvija (sto se podrazumijeva jer biste u protivnom izisli na popravak kolokvija kojim niste zadovoljni) i niste zajedno sa zavrsnim ostvarili onoliki broj bodova koji ste zamislili, onda je stvar u tome da ste zeznuli zavrsni koji se [b]ne moze[/b] ponavljati.

U pravilima pise:

- Svaki student ima pravo na popravak jednog (od dva) kolokvija.
- Pravo pristupa popravnom kolokviju ne ovisi o postignutom uspjehu na kolokvijima.

Dakle, nije istina da su šansu za popravak imali samo oni koji su pali kolokvije, nego su je imali apsolutno [b] svi[/b].

Uostalom, u vecini ostalih kolegija na popravni idu samo oni koji su pali kolokvije, a ne oni koji zele popravljati ocjenu. Isto kao sto u srednjoj skoli na popravni idu oni koji su pali, a ne oni koji bi sa 4 htjeli dici na 5. U ovom kolegiju imate ta prava i opet komentari tipa "nije fer".

Jedini razlog zbog kojeg su profesori odvojili zavrsne ispite za one koji idu na popravni i one koji ne idu je to da ne pisete svi odjednom (zbog prevelikog broja studenata).
Anonymous (napisa):
AnaP (napisa):

Jedino sto ne smijete zaboraviti je to da ako danas izidjete na zavrsni da onda nemate pravo ici na popravni ako nakon rezultata skuzite da ukupan broj bodova koji imate nije dovoljan za prolaz ili ocjenu koju ste zamislili.



...a, kako je to fer?
znači, šansu za popravak imaju samo oni koji su pali kolokvije?
...super.


Šansu za popravak jednog od kolokvija (prvog ili drugog) su imali svi. No, u tom slucaju danas niste trebali izici na zavrsni jer je danasnji zavrsni bio namijenjen samo za one koji su zadovoljni kako su napisali oba kolokvija. Ne vidim u cemu je problem. Ako ste danas izisli na zavrsni zadovoljni s brojem bodova koje ste ostvarili na oba kolokvija (sto se podrazumijeva jer biste u protivnom izisli na popravak kolokvija kojim niste zadovoljni) i niste zajedno sa zavrsnim ostvarili onoliki broj bodova koji ste zamislili, onda je stvar u tome da ste zeznuli zavrsni koji se ne moze ponavljati.

U pravilima pise:

- Svaki student ima pravo na popravak jednog (od dva) kolokvija.
- Pravo pristupa popravnom kolokviju ne ovisi o postignutom uspjehu na kolokvijima.

Dakle, nije istina da su šansu za popravak imali samo oni koji su pali kolokvije, nego su je imali apsolutno svi.

Uostalom, u vecini ostalih kolegija na popravni idu samo oni koji su pali kolokvije, a ne oni koji zele popravljati ocjenu. Isto kao sto u srednjoj skoli na popravni idu oni koji su pali, a ne oni koji bi sa 4 htjeli dici na 5. U ovom kolegiju imate ta prava i opet komentari tipa "nije fer".

Jedini razlog zbog kojeg su profesori odvojili zavrsne ispite za one koji idu na popravni i one koji ne idu je to da ne pisete svi odjednom (zbog prevelikog broja studenata).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 12:07 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ej ljudi, zna li netko jesu li došli rezultati završnog ispita? na netu nema ničeg, to vidim, a na faksu, na oglasnoj? jel bio netko?
tenks!
ej ljudi, zna li netko jesu li došli rezultati završnog ispita? na netu nema ničeg, to vidim, a na faksu, na oglasnoj? jel bio netko?
tenks!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 13:16 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

na oglasnoj ti je za prof. primc cini mi se. prof muic kod kojeg sam i ja bio ti pred tobom ocijeni. nadasve ugodan usmeni malo za promjenu, totalno osvjezenje.
na oglasnoj ti je za prof. primc cini mi se. prof muic kod kojeg sam i ja bio ti pred tobom ocijeni. nadasve ugodan usmeni malo za promjenu, totalno osvjezenje.



_________________
...to kaj ona ima kilu viska, ja ne marim...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 13:35 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

e, ja sam baš ona treća grupa :)
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno!
e, ja sam baš ona treća grupa Smile
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matovillka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (20:47:50)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 9

PostPostano: 15:37 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marta"]e, ja sam baš ona treća grupa :)
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno![/quote]



i ima li kakvih rezultata kod prof Perše-a
marta (napisa):
e, ja sam baš ona treća grupa Smile
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno!




i ima li kakvih rezultata kod prof Perše-a


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 17:42 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matovillka"][quote="marta"]e, ja sam baš ona treća grupa :)
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno![/quote]



i ima li kakvih rezultata kod prof Perše-a[/quote]

pitali smo profesora, kaže da će rezultati tek sutra u 9h..
matovillka (napisa):
marta (napisa):
e, ja sam baš ona treća grupa Smile
možda prof. Perše još nije ispravio, ne znam.. idem na faks, to mi je najsigurnije! tenks svejedno!




i ima li kakvih rezultata kod prof Perše-a


pitali smo profesora, kaže da će rezultati tek sutra u 9h..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 0:14 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li se termin ovog završnog koji slijedi?

Naime, prof. mi je rekao da će biti 10., 11. ili 12.2.

11.2. trebam izaći na pismeni i usmeni nečeg van faksa (na što isto nisam mogla izaći ranije radi poklapanja sa Statistikom :D) pa u slučaju da VP budu 11.2. bi zamolila ove da mi pomaknu polaganje ovisno o tome kad će biti VP.
Zna li se termin ovog završnog koji slijedi?

Naime, prof. mi je rekao da će biti 10., 11. ili 12.2.

11.2. trebam izaći na pismeni i usmeni nečeg van faksa (na što isto nisam mogla izaći ranije radi poklapanja sa Statistikom Very Happy) pa u slučaju da VP budu 11.2. bi zamolila ove da mi pomaknu polaganje ovisno o tome kad će biti VP.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
štrumfeta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2011. (19:36:55)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 16:48 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedno pitanje..ako nakon završnog imamo 50 il više bodova i profesor nam postavi neko dodatno pitanje na koje neznamo odgovorit..jel zbog toga možemo past usmeni,tj. predmet?
hvala..
jedno pitanje..ako nakon završnog imamo 50 il više bodova i profesor nam postavi neko dodatno pitanje na koje neznamo odgovorit..jel zbog toga možemo past usmeni,tj. predmet?
hvala..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 17:04 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="štrumfeta"]jedno pitanje..ako nakon završnog imamo 50 il više bodova i profesor nam postavi neko dodatno pitanje na koje neznamo odgovorit..jel zbog toga možemo past usmeni,tj. predmet?
hvala..[/quote]
Završni je pismeni, a ne usmeni. A već sam pitao profesora i rekao je da ako imaš prolaz prije završnog, na završnom možeš doslovce dobit 0 od 20 i dalje imaš prolaz.
Dakle ne možeš past više nikako, nakon što skupiš 50 bodova.
:D
štrumfeta (napisa):
jedno pitanje..ako nakon završnog imamo 50 il više bodova i profesor nam postavi neko dodatno pitanje na koje neznamo odgovorit..jel zbog toga možemo past usmeni,tj. predmet?
hvala..

Završni je pismeni, a ne usmeni. A već sam pitao profesora i rekao je da ako imaš prolaz prije završnog, na završnom možeš doslovce dobit 0 od 20 i dalje imaš prolaz.
Dakle ne možeš past više nikako, nakon što skupiš 50 bodova.
Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
štrumfeta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2011. (19:36:55)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:14 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala
a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 22:06 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="štrumfeta"]a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala[/quote]

nemoj mu dat da te pita :D
štrumfeta (napisa):
a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala


nemoj mu dat da te pita Very Happy



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 23:21 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="štrumfeta"]a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala[/quote]
Ne dodje do tog da te profesor nest pita.
Zavrsni je pismeni. Dakle, ako skupis 45 na zavrsnom ti je dovoljno 5 bodova i imas 50 sto je prolaz. Tako mi je rekao profesor Muic.
štrumfeta (napisa):
a ako ne skupim 50 bodova već npr. 45 i na završnom skupim npr. 10 bodova i još me profesor nešto malo pita a ja neznam jel me može rušit?
oprosti ak previše pilam..
fala

Ne dodje do tog da te profesor nest pita.
Zavrsni je pismeni. Dakle, ako skupis 45 na zavrsnom ti je dovoljno 5 bodova i imas 50 sto je prolaz. Tako mi je rekao profesor Muic.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan