Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni ispit
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:09 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c_two"]treba li za popravak usmenog pisati prije popravni pismeni ako vec prodjem kolokvije ili ne?
i dodatno, ima netko tko je prosao biljeske s predavanja za posudit? :$ :)[/quote]

Nazalost moje su jucer zavrsile u smecu, ne trebaju ti biljeske uci redove i DIR 2.....Mene nista drugo nije pitao. Koliko ja znam popravni pismeni se pisao vec....

Svima koji su pali usmeni rekao je se obratite asistenticama , al ne znam zasto njima kad imas sve uvjete za usmeni....
Dakle trebala bi ponovno izac na usmeni.
Nekako nisu u najboljoj suradnji prof i asistent tako da snadji se kako znas nazalost.
c_two (napisa):
treba li za popravak usmenog pisati prije popravni pismeni ako vec prodjem kolokvije ili ne?
i dodatno, ima netko tko je prosao biljeske s predavanja za posudit? :$ Smile


Nazalost moje su jucer zavrsile u smecu, ne trebaju ti biljeske uci redove i DIR 2.....Mene nista drugo nije pitao. Koliko ja znam popravni pismeni se pisao vec....

Svima koji su pali usmeni rekao je se obratite asistenticama , al ne znam zasto njima kad imas sve uvjete za usmeni....
Dakle trebala bi ponovno izac na usmeni.
Nekako nisu u najboljoj suradnji prof i asistent tako da snadji se kako znas nazalost.


[Vrh]
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 15:20 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

oni koji su pali usmeni mogu izaci na popravni ispit u ponedjeljak, ali i ne moraju! u slucaju da ne zele trebaju se samo javiti asistentici da ih stavi na popis za odgovaranje kada budu odgovarali oni koji su pisali popravni!
oni koji su pali usmeni mogu izaci na popravni ispit u ponedjeljak, ali i ne moraju! u slucaju da ne zele trebaju se samo javiti asistentici da ih stavi na popis za odgovaranje kada budu odgovarali oni koji su pisali popravni!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:32 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.
Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:07 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.[/quote]
Anna Lee (napisa):
Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:10 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anna Lee"]Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.[/quote][/quote]

Istina i ja se jedva izvuko. I jos mi reko kako je on to na predavanju reko jednom da smo trebali slusat. Ja znam da neki slusaju KIDM a da ni nemaju jos polozen DIR 2.....Pa ako se vec muce s dirom zasto tu moraju ispastat s ocjenama
Anonymous (napisa):
Anna Lee (napisa):
Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.


Istina i ja se jedva izvuko. I jos mi reko kako je on to na predavanju reko jednom da smo trebali slusat. Ja znam da neki slusaju KIDM a da ni nemaju jos polozen DIR 2.....Pa ako se vec muce s dirom zasto tu moraju ispastat s ocjenama


[Vrh]
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 16:34 čet, 27. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.[/quote]
o kojim vi to definicijama pricate ? :S
Slusao sam pitanja i nemogu se sjetit da je neke definicije iz dira pitao. Mozda je do mojih godina i senilnosti ili jednostavno nisam cuo :S
Anna Lee (napisa):
Mozda vam je bolje otic sto prije, i mene je lovio na neke definicije iz dira, jedva sam se izvukla.
Tak da bolje naucite prek vikenda i odmah prvi na usmeni, tad vrti 10ak standardnih pitanja.

o kojim vi to definicijama pricate ? :S
Slusao sam pitanja i nemogu se sjetit da je neke definicije iz dira pitao. Mozda je do mojih godina i senilnosti ili jednostavno nisam cuo :S



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_two
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2010. (05:44:07)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:49 pon, 31. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

itko zna kad je popravni usmeni? ili ce se to tek znati kad prodje popravni kolokvij? vidim da je proslih par godina bilo otprilike par dana nakon popravnog pismenog, pa me zanima hoce se ta tradicija nastaviti i ove godine ili ima netko malo bolje informiran, buduci da sam pitala profesora i nije mi znao nista reci :S
itko zna kad je popravni usmeni? ili ce se to tek znati kad prodje popravni kolokvij? vidim da je proslih par godina bilo otprilike par dana nakon popravnog pismenog, pa me zanima hoce se ta tradicija nastaviti i ove godine ili ima netko malo bolje informiran, buduci da sam pitala profesora i nije mi znao nista reci :S


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 14:05 pon, 31. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

usmeni za one koji su ga pali bit ce kada i usmeni za one koji su isli na popravni kolokvij! oni koji su pali usmeni samo se moraju javiti asistentici Karaga da ih stavi na popis za usmeni!
usmeni za one koji su ga pali bit ce kada i usmeni za one koji su isli na popravni kolokvij! oni koji su pali usmeni samo se moraju javiti asistentici Karaga da ih stavi na popis za usmeni!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_two
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2010. (05:44:07)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:42 pon, 31. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ciljala sam vise na datum, al dobro ^^ u medjuvremenu mi je asistentica odgovorila na mail, pa ako tko ne zna, a zanima ga, raspored za usmeni ce biti objavljen najvjerojatnije sutra, eventualno danas navecer.
ciljala sam vise na datum, al dobro ^^ u medjuvremenu mi je asistentica odgovorila na mail, pa ako tko ne zna, a zanima ga, raspored za usmeni ce biti objavljen najvjerojatnije sutra, eventualno danas navecer.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:09 uto, 17. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima možda netko iskustvo da je pao na usmenom, a da je mogao dobiti ocjenu bez popravnog?
jel ima možda netko iskustvo da je pao na usmenom, a da je mogao dobiti ocjenu bez popravnog?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan