Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Završni zadaci (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Paralelni algoritmi 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 18:13 sub, 14. 1. 2012    Naslov: Najave predaje zadaća Citirajte i odgovorite

Za ponedjeljak, 30. 1. 2012. u 12:00 (FSB) zasad nemam prijava.
Moguće je predati zadaću i u utorak 31. 1. 2012. na FSB-u, vrijeme po dogovoru.

Zadaće, naravno možete predati i u petak. 3. 2. 2012. na PMF-MO prije ili poslije kolokvija.

Kao što je već rečeno, smijete se javljati (barem u parovima, a može i u trojkama, četvorkama i multitorkama...) i za druga vremena predaje zadaća, uz uvjet da nemam prethodno dogovorenih obveza.
Za ponedjeljak, 30. 1. 2012. u 12:00 (FSB) zasad nemam prijava.
Moguće je predati zadaću i u utorak 31. 1. 2012. na FSB-u, vrijeme po dogovoru.

Zadaće, naravno možete predati i u petak. 3. 2. 2012. na PMF-MO prije ili poslije kolokvija.

Kao što je već rečeno, smijete se javljati (barem u parovima, a može i u trojkama, četvorkama i multitorkama...) i za druga vremena predaje zadaća, uz uvjet da nemam prethodno dogovorenih obveza.



_________________
Sanja Singer


Zadnja promjena: ssinger; 18:32 ned, 29. 1. 2012; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
markotron
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2008. (12:07:29)
Postovi: (95)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 28 - 28
Lokacija: Umag

PostPostano: 21:37 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam svoj zadatak riješio pa ukoliko ima netko tko je gotov nek se javi da predamo zajedno.

Hvala.
Ja sam svoj zadatak riješio pa ukoliko ima netko tko je gotov nek se javi da predamo zajedno.

Hvala.



_________________
reductio ad absurdum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 1:12 čet, 26. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

@markotron i ostali koji su završili ili imaju štogod za pitati:

Slobodni termini ovaj tjedan su danas (četvrtak) u 12:30 na FSBu ili sutra (petak) u 13:00 na PMF-MOu. Javite e-mailom ako stižete.
@markotron i ostali koji su završili ili imaju štogod za pitati:

Slobodni termini ovaj tjedan su danas (četvrtak) u 12:30 na FSBu ili sutra (petak) u 13:00 na PMF-MOu. Javite e-mailom ako stižete.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2008. (11:22:20)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 40 - 1

PostPostano: 12:33 ned, 29. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam rjesio zadatak, pa ako ima jos koji kolega da odemo zajedno. Bilo bi mi najdraze kad bi ja to uspio u ponedjeljak (sutra) ugurat, ali posto jos nije objavljen konacni termin masovnih konzultacija iz UIa i OAA ima zadnji rok za predaju zadace u ponedjeljak mislim da nebu islo.

Uglavnom.. Ima li koga tko bi isao predat u Ponedjeljak ili Utorak?
Ja sam rjesio zadatak, pa ako ima jos koji kolega da odemo zajedno. Bilo bi mi najdraze kad bi ja to uspio u ponedjeljak (sutra) ugurat, ali posto jos nije objavljen konacni termin masovnih konzultacija iz UIa i OAA ima zadnji rok za predaju zadace u ponedjeljak mislim da nebu islo.

Uglavnom.. Ima li koga tko bi isao predat u Ponedjeljak ili Utorak?



_________________
Smisao zivota, Svemira i svega je rekurzivno prebrojiv.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 18:30 ned, 29. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mas"]Ja sam rjesio zadatak, pa ako ima jos koji kolega da odemo zajedno. Bilo bi mi najdraze kad bi ja to uspio u ponedjeljak (sutra) ugurat, ali posto jos nije objavljen konacni termin masovnih konzultacija iz UIa i OAA ima zadnji rok za predaju zadace u ponedjeljak mislim da nebu islo.

Uglavnom.. Ima li koga tko bi isao predat u Ponedjeljak ili Utorak?[/quote]

Ja sam mislila (očito pogrešno) da sam pismena. Ispada da nisam. Pravilo o [i]n[/i]-torkama vrijedi za [b]druga vremena predaje zadaća[/b]. Kad napišem da možete doći, onda se i pojedinci (osim ako nemaju strah da ih bakica/vuk/nastavnik proguta kao Crvenkapicu) mogu javiti i doći pojedinačno. Ključ je u [b]javiti se[/b]. Na primjer, ovaj utorak, 31. siječnja sigurno imam usmene ispite na FSB-u i osim jedog ispita pred povjerenstvom u 12:00 mogu obveze prilagoditi kad Vama paše, jedino se morate javiti dovoljno na vrijeme, jer sutra (ponedjeljak) oko 11:00 moram objaviti raspored za usmene na FSB-u.
Mas (napisa):
Ja sam rjesio zadatak, pa ako ima jos koji kolega da odemo zajedno. Bilo bi mi najdraze kad bi ja to uspio u ponedjeljak (sutra) ugurat, ali posto jos nije objavljen konacni termin masovnih konzultacija iz UIa i OAA ima zadnji rok za predaju zadace u ponedjeljak mislim da nebu islo.

Uglavnom.. Ima li koga tko bi isao predat u Ponedjeljak ili Utorak?


Ja sam mislila (očito pogrešno) da sam pismena. Ispada da nisam. Pravilo o n-torkama vrijedi za druga vremena predaje zadaća. Kad napišem da možete doći, onda se i pojedinci (osim ako nemaju strah da ih bakica/vuk/nastavnik proguta kao Crvenkapicu) mogu javiti i doći pojedinačno. Ključ je u javiti se. Na primjer, ovaj utorak, 31. siječnja sigurno imam usmene ispite na FSB-u i osim jedog ispita pred povjerenstvom u 12:00 mogu obveze prilagoditi kad Vama paše, jedino se morate javiti dovoljno na vrijeme, jer sutra (ponedjeljak) oko 11:00 moram objaviti raspored za usmene na FSB-u.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 13:19 pon, 6. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termini predaje zadaće: srijeda 08. 02. 2012. na FSB iza 15 sati, četvrtak, 09. 02. 2012. od 13:00 na FSB-u, nadalje.

Molim najave e-mailom, pa ću redom micati termin za po pola sata za svakog prijavljenog.

I dalje vrijede prijave u multitorkama za bilo koje vrijeme kad nemam obveza.
Termini predaje zadaće: srijeda 08. 02. 2012. na FSB iza 15 sati, četvrtak, 09. 02. 2012. od 13:00 na FSB-u, nadalje.

Molim najave e-mailom, pa ću redom micati termin za po pola sata za svakog prijavljenog.

I dalje vrijede prijave u multitorkama za bilo koje vrijeme kad nemam obveza.



_________________
Sanja Singer


Zadnja promjena: ssinger; 15:07 pon, 6. 2. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:06 pon, 6. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

do kad je ono zadnji rok za predaju?
do kad je ono zadnji rok za predaju?


[Vrh]
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 15:50 pon, 6. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

16.02. je krajnji rok.
16.02. je krajnji rok.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 19:53 sri, 8. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predaje zadaća moguće su i u petak, 10. 2. 2012. od 12:45 na FSB-u (uz najavu e-mailom), ponedjeljak, 13. 2. 2012. od 12:30 na FSB-u (imam sastanak u 10:00, s nadom da će u 12:00 biti završen - inače ćete malo čekati).

Molim studente koji su za usmeni ispit da se, također, prijave.

Od Vas 33, imam [b]SAMO[/b] 9 zaključenih ocjena (jedna neupisana, pa molim da se javi!) i 3 najavljene predaje zadataka. Dakle, preostaje Vas 21 ili možda pokoji manje (ako je netko odustao od polaganja - molim javiti se), što neće biti jednostavno obaviti u četvrtak. Najkasnije u utorak popodne na ovom mjestu će biti stavljeni [b]termini ispita za četvrtak[/b] da se možete prijaviti.

[b]UPUTA:[/b] Ako još [b]niste[/b] počeli pisati zadatak, a predali ste prvu zadaću, razmislite o [b]USMENOM[/b] ispitu!!! Možda Vam se to više isplati.
Predaje zadaća moguće su i u petak, 10. 2. 2012. od 12:45 na FSB-u (uz najavu e-mailom), ponedjeljak, 13. 2. 2012. od 12:30 na FSB-u (imam sastanak u 10:00, s nadom da će u 12:00 biti završen - inače ćete malo čekati).

Molim studente koji su za usmeni ispit da se, također, prijave.

Od Vas 33, imam SAMO 9 zaključenih ocjena (jedna neupisana, pa molim da se javi!) i 3 najavljene predaje zadataka. Dakle, preostaje Vas 21 ili možda pokoji manje (ako je netko odustao od polaganja - molim javiti se), što neće biti jednostavno obaviti u četvrtak. Najkasnije u utorak popodne na ovom mjestu će biti stavljeni termini ispita za četvrtak da se možete prijaviti.

UPUTA: Ako još niste počeli pisati zadatak, a predali ste prvu zadaću, razmislite o USMENOM ispitu!!! Možda Vam se to više isplati.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 22:27 sri, 8. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesorice, doći ću sutra na FSB upisati ocjenu u doba predaje završnih zadataka ukoliko je to ok...

Ivo Ivanišević
Profesorice, doći ću sutra na FSB upisati ocjenu u doba predaje završnih zadataka ukoliko je to ok...

Ivo Ivanišević


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 11:13 čet, 9. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a koliko bodova nosi usmeni ispit? ne sjećam se što je rečeno na predavanjima...
a koliko bodova nosi usmeni ispit? ne sjećam se što je rečeno na predavanjima...


[Vrh]
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 17:13 čet, 9. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]a koliko bodova nosi usmeni ispit? ne sjećam se što je rečeno na predavanjima...[/quote]

Pravila obično stoje da webu, da ih ljudi ne moraju pamtiti. Pogledate ovdje ako ste računarac:
[url]http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3593&sec=448[/url]
ili ovdje ako ste primijenjenac, iako su pravila ista:
[url]http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3590&sec=448[/url]
Anonymous (napisa):
a koliko bodova nosi usmeni ispit? ne sjećam se što je rečeno na predavanjima...


Pravila obično stoje da webu, da ih ljudi ne moraju pamtiti. Pogledate ovdje ako ste računarac:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3593&sec=448
ili ovdje ako ste primijenjenac, iako su pravila ista:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3590&sec=448



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:25 pet, 10. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukoliko program nije zavrsen do kraja, da li se moze takav predati i dobiti kakve bodove?
Ukoliko program nije zavrsen do kraja, da li se moze takav predati i dobiti kakve bodove?


[Vrh]
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 2:48 pet, 10. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ukoliko program nije zavrsen do kraja, da li se moze takav predati i dobiti kakve bodove?[/quote]

Ovisi o tome što program čini... Najbolje je da pitate profesoricu, s opisom što ste implementirali a što ne, ili da jednostavno dođete s programom na predaju pa ćete biti ocijenjeni.
Anonymous (napisa):
Ukoliko program nije zavrsen do kraja, da li se moze takav predati i dobiti kakve bodove?


Ovisi o tome što program čini... Najbolje je da pitate profesoricu, s opisom što ste implementirali a što ne, ili da jednostavno dođete s programom na predaju pa ćete biti ocijenjeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 1:04 ned, 12. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li zainteresirani za usmeni/predaju zadataka u utorak? Ako da, predložite termin kad Vam odgovara, tako da prema tome "posložim" ostale FSB-ovske usmene.

Ima li interesenata za srijedu? Opet, ako da, kad?

Lijepo molim prijedloge e-mailom najkasnije danas (nedjelja) popodne.
Ima li zainteresirani za usmeni/predaju zadataka u utorak? Ako da, predložite termin kad Vam odgovara, tako da prema tome "posložim" ostale FSB-ovske usmene.

Ima li interesenata za srijedu? Opet, ako da, kad?

Lijepo molim prijedloge e-mailom najkasnije danas (nedjelja) popodne.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 22:22 ned, 12. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U utorak možete stići na FSB predati projekte, odgovarati u 16:15 sati, uz prethodnu najavu e-mailom. Može i u 11:30, pa u 11:00... (sve uz najavu).

Za srijedu imam jednu prijavu (vrijeme nebitno). Ima li još koga za srijedu, pa da dolaim na FSB ili PMF-MO samo jednom? Najava može e-mailom i sutra. Svi prijedlozi, osim onih od 8:00-9:59 su u redu.
U utorak možete stići na FSB predati projekte, odgovarati u 16:15 sati, uz prethodnu najavu e-mailom. Može i u 11:30, pa u 11:00... (sve uz najavu).

Za srijedu imam jednu prijavu (vrijeme nebitno). Ima li još koga za srijedu, pa da dolaim na FSB ili PMF-MO samo jednom? Najava može e-mailom i sutra. Svi prijedlozi, osim onih od 8:00-9:59 su u redu.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 16:58 pon, 13. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za [b]srijedu[/b] mogu usmeni/predaje zadataka (FSB) ili od 15:30 nadalje s pola sata razmaka, ili od 13:00 (start) nadolje, s pola sata razmaka.
Za srijedu mogu usmeni/predaje zadataka (FSB) ili od 15:30 nadalje s pola sata razmaka, ili od 13:00 (start) nadolje, s pola sata razmaka.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ssinger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (23:46:32)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: 45.35 st. sjeverno, 16 st. istočno

PostPostano: 2:43 sri, 15. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termini ispita iz Uvoda u paralelno računanje:

[b]srijeda, 15. 02. 2012. FSB:[/b]

13:30 Peradin
14:00 Grbić
14:30 Ševo
15:00 Krajina

[b]četvrtak, 16. 02. 2012. PMF-MO:[/b]

12:00 Buzov
12:30 Budimir

[b]Nerazvrstani studenti:[/b]

Barbančić
Bošnjak
Čulig
Dusper
Gregov
Nikšić
Rupčić

možete redom puniti termine, tako de nema "rupa"
-- u srijedu (FSB) 15:30, nadalje s pola sata razmaka,
-- u četvrtak (PMF-MO) 16:00, nadalje s pola sata razmaka,
-- u četvrtak (PMF-MO) 11:30, 11:00, 10:30, 10:00.

[b]Za sve termine obvezno je javljanje nastavniku e-mailom najkasnije u srijedu, 15. 02. 2012. do 15:00. Ako odustajete od kolegija, također lijepo molim da se javite.[/b]
Termini ispita iz Uvoda u paralelno računanje:

srijeda, 15. 02. 2012. FSB:

13:30 Peradin
14:00 Grbić
14:30 Ševo
15:00 Krajina

četvrtak, 16. 02. 2012. PMF-MO:

12:00 Buzov
12:30 Budimir

Nerazvrstani studenti:

Barbančić
Bošnjak
Čulig
Dusper
Gregov
Nikšić
Rupčić

možete redom puniti termine, tako de nema "rupa"
– u srijedu (FSB) 15:30, nadalje s pola sata razmaka,
– u četvrtak (PMF-MO) 16:00, nadalje s pola sata razmaka,
– u četvrtak (PMF-MO) 11:30, 11:00, 10:30, 10:00.

Za sve termine obvezno je javljanje nastavniku e-mailom najkasnije u srijedu, 15. 02. 2012. do 15:00. Ako odustajete od kolegija, također lijepo molim da se javite.



_________________
Sanja Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Paralelni algoritmi 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan