Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature '11./'12.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Dofalol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (21:25:31)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:52 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Demonstrature '11./'12. Citirajte i odgovorite

Ivana Antoliš i ja (Marin Bužančić) održavat ćemo demonstrature tijekom ovog semestra [b]ponedjeljkom[/b] od [b]11[/b] do [b]13[/b] sati.

Čekamo vas pred oglasnom pločom nekih 15 minuta, a ako se netko pojavi idemo u traženje slobodne učionice. Ako namjeravate doći kasnije, javite nam na mail da znamo da dolazite (naši mailovi su iantolis[at]student.math.hr i buzancic[at]student.math.hr). Ako nam se nitko ne javi i ne pojavi, vjerojatno idemo u Tangentu. :D

I tako to, slobodno dođite ako vam nešto nije jasno ili imate kakva pitanja. Vidimo se. :)

P.S. Ivana vam poručuje da vas sve voli i šalje vam pusu. xD
Ivana Antoliš i ja (Marin Bužančić) održavat ćemo demonstrature tijekom ovog semestra ponedjeljkom od 11 do 13 sati.

Čekamo vas pred oglasnom pločom nekih 15 minuta, a ako se netko pojavi idemo u traženje slobodne učionice. Ako namjeravate doći kasnije, javite nam na mail da znamo da dolazite (naši mailovi su iantolis[at]student.math.hr i buzancic[at]student.math.hr). Ako nam se nitko ne javi i ne pojavi, vjerojatno idemo u Tangentu. Very Happy

I tako to, slobodno dođite ako vam nešto nije jasno ili imate kakva pitanja. Vidimo se. Smile

P.S. Ivana vam poručuje da vas sve voli i šalje vam pusu. xD


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 14:38 pon, 19. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature koje drze Marin Onorato i Aleksandar Milivojevic bit ce [b]srijedom 14-16[/b]. U 14 cemo cekati pred oglasnom plocom,pa kad se skupimo,idemo traziti slobodnu ucionicu
Ne trebate se najavljivati mailom (jer smo svejedno na faksu u to vrijeme)

Vidimo se!
Demonstrature koje drze Marin Onorato i Aleksandar Milivojevic bit ce srijedom 14-16. U 14 cemo cekati pred oglasnom plocom,pa kad se skupimo,idemo traziti slobodnu ucionicu
Ne trebate se najavljivati mailom (jer smo svejedno na faksu u to vrijeme)

Vidimo se!




Zadnja promjena: kikzmyster; 17:12 sub, 24. 9. 2011; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ibozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2011. (22:55:36)
Postovi: (7)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 20:56 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature koje drži Ivo Božić (ja):) će se održavati ovog semestra [b]utorkom[/b] od [b]13-[/b][b]15[/b]. Nađemo se ispred oglasne ploče te po već viđenom u ovoj temi idemo tražiti slobodnu učionicu.
Čekat ću vas punih 15 minuta:). Ako planirate doći poslije 13.15 molim vas da se najavite na ivo.bozic@gmail.com.

To bi bilo sve od mene, dodjite i slobodno pitajte što god vam nije jasno. Vidimo se:)

Cao!
Demonstrature koje drži Ivo Božić (ja)Smile će se održavati ovog semestra utorkom od 13-15. Nađemo se ispred oglasne ploče te po već viđenom u ovoj temi idemo tražiti slobodnu učionicu.
Čekat ću vas punih 15 minuta:). Ako planirate doći poslije 13.15 molim vas da se najavite na ivo.bozic@gmail.com.

To bi bilo sve od mene, dodjite i slobodno pitajte što god vam nije jasno. Vidimo se:)

Cao!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 10:51 sub, 24. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature koje drži Ljudevit Palle(ja) održavat će se [b]petkom[/b] od [b]16-18[/b]. Nađemo se ispred oglasne ploče i onda tražimo slobodnu učionicu. Čekat ću vas 15 minuta.
Obvezno se javite unaprijed na e-mail -!

Vidimo se! :)
Demonstrature koje drži Ljudevit Palle(ja) održavat će se petkom od 16-18. Nađemo se ispred oglasne ploče i onda tražimo slobodnu učionicu. Čekat ću vas 15 minuta.
Obvezno se javite unaprijed na e-mail -!

Vidimo se! Smile




Zadnja promjena: ljpalle; 20:00 uto, 11. 3. 2014; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dofalol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (21:25:31)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 13:38 sub, 18. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ivana Antoliš i Marin Bužančić održavat će demonstrature tijekom ljetnog semestra [b]četvrtkom[/b] od [b]13[/b] do [b]15[/b] sati.
Molimo da najavite svoj dolazak na moj mail (buzancic[at]student.math.hr) najkasnije do 11h.

Vidimo se. :)
Ivana Antoliš i Marin Bužančić održavat će demonstrature tijekom ljetnog semestra četvrtkom od 13 do 15 sati.
Molimo da najavite svoj dolazak na moj mail (buzancic[at]student.math.hr) najkasnije do 11h.

Vidimo se. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ibozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2011. (22:55:36)
Postovi: (7)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 23:16 pon, 20. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature koje drži [i]Ivo Božić[/i] (ja:)) održavat će se u ljetnom semestru utorkom od 14-15 i utorkom od 17-18. Molio bih da se najavite mailom i to na ivo.bozic@gmail.com

Vidimo se!

Ivo
Demonstrature koje drži Ivo Božić (ja:)) održavat će se u ljetnom semestru utorkom od 14-15 i utorkom od 17-18. Molio bih da se najavite mailom i to na ivo.bozic@gmail.com

Vidimo se!

Ivo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mono
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2011. (13:04:01)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:03 čet, 23. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz kolegija Linearna algebra 2 koje će držati Aleksandar Milivojević i Marin Onorato održavati će se ponedjeljkom od 13 do 15 sati.Nije potrebna najava mailom, čekati ćemo 15 minuta ispred oglasne ploče.
Pozdrav
Demonstrature iz kolegija Linearna algebra 2 koje će držati Aleksandar Milivojević i Marin Onorato održavati će se ponedjeljkom od 13 do 15 sati.Nije potrebna najava mailom, čekati ćemo 15 minuta ispred oglasne ploče.
Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:38 čet, 23. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz Linearne algebre 2 koje drži Ljudevit Palle održavat će se petkom 16-18 sati. Molio bih vas da se najavite barem dan prije na mail - .

Pozdrav!
Demonstrature iz Linearne algebre 2 koje drži Ljudevit Palle održavat će se petkom 16-18 sati. Molio bih vas da se najavite barem dan prije na mail - .

Pozdrav!




Zadnja promjena: ljpalle; 7:49 uto, 23. 7. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:30 sri, 21. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak će demonstrature biti iznimno od 18h do 20h ( piše se kratki test iz algebarskih u 17h :/ ), sljedeći tjedan normalno 16h do 18h.
U petak će demonstrature biti iznimno od 18h do 20h ( piše se kratki test iz algebarskih u 17h Ehm? ), sljedeći tjedan normalno 16h do 18h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:26 sri, 16. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak ( 18.5. ) će demonstrature ( opet ) biti iznimno od 18h do 20h.
U petak ( 18.5. ) će demonstrature ( opet ) biti iznimno od 18h do 20h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan