Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Oprostaljka

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:40 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Oprostaljka Citirajte i odgovorite

Nista dragi moji forumasi ja polako odlazim u zaborav (citaj s faxa) .. bio danas na prijemnom na tehnickom veleucilistu i upao ko iz (znamo vec kaj) ... vsego naj se ljutit :) tako da se selim na njihov forum ...

bilo mi je nadasve ugodno se druzit s vama protekle dvije godine .... tko zna mozda se susretnemo josh u zhivotu :)

Do onda ostajte mi dobri , zdravi i veseli :)

EDIT: vsego slobodno mozesh ubiti acc :)
Nista dragi moji forumasi ja polako odlazim u zaborav (citaj s faxa) .. bio danas na prijemnom na tehnickom veleucilistu i upao ko iz (znamo vec kaj) ... vsego naj se ljutit Smile tako da se selim na njihov forum ...

bilo mi je nadasve ugodno se druzit s vama protekle dvije godine .... tko zna mozda se susretnemo josh u zhivotu Smile

Do onda ostajte mi dobri , zdravi i veseli Smile

EDIT: vsego slobodno mozesh ubiti acc Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:09 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

eto puno [b]srece[/b] ti zelim na drugom faksu...

ali ne razumijem nesto zasto napustas ovaj forum bez obzira sto se selis na drugi faks????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto puno srece ti zelim na drugom faksu...

ali ne razumijem nesto zasto napustas ovaj forum bez obzira sto se selis na drugi faks????
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 23:25 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ja mislila netko nas zove na tulum za kraj godine...

sretno! :D
izgleda da znas sto radis, pa...cuvaj se tamo na veleucilistu i pokazi im kako se polazu ispiti iz matematike nakon godine dana na matematici!
a ja mislila netko nas zove na tulum za kraj godine...

sretno! Very Happy
izgleda da znas sto radis, pa...cuvaj se tamo na veleucilistu i pokazi im kako se polazu ispiti iz matematike nakon godine dana na matematici!



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:42 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a cuj billy ono treba posvetit vremena forumu kojeg onak nije da imam previse dapace u deficitu sam tako da ono i jedan je previse ...

a defar kaj se tuluma tice ... obrati mi se na pm pa cemo nekaj sredit .. privatnog :twisted: :twisted: :twisted:
a cuj billy ono treba posvetit vremena forumu kojeg onak nije da imam previse dapace u deficitu sam tako da ono i jedan je previse ...

a defar kaj se tuluma tice ... obrati mi se na pm pa cemo nekaj sredit .. privatnog Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 8:36 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

cekaj zasto vremena ne kuzim...
ajde ako se nesto i dogovoris za tulum javi i ja bi prisustovala.....
pozdrav! :lilangel: :kidam:
cekaj zasto vremena ne kuzim...
ajde ako se nesto i dogovoris za tulum javi i ja bi prisustovala.....
pozdrav! #Lil angel Kidam nalijevo



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 10:31 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]a cuj billy ono treba posvetit vremena forumu kojeg onak nije da imam previse dapace u deficitu sam tako da ono i jedan je previse ...

a defar kaj se tuluma tice ... obrati mi se na pm pa cemo nekaj sredit .. privatnog :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

ma vidi sta si mali dopusta sad kad netragom nestaje ...:twisted:
i billy! jesi ti normalna? :shock: mislim, evo, prepustam ti svoje mjesto na toj oprostaljci.
nije da mi nisi draga, samo nisi bas moj tip...za tako nesto. a i zamisli kako bi to bilo kad se sretnemo na faksu. lako malom, on se nikad vise ne mora vratit. :lol:
fly (napisa):
a cuj billy ono treba posvetit vremena forumu kojeg onak nije da imam previse dapace u deficitu sam tako da ono i jedan je previse ...

a defar kaj se tuluma tice ... obrati mi se na pm pa cemo nekaj sredit .. privatnog Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ma vidi sta si mali dopusta sad kad netragom nestaje ...Twisted Evil
i billy! jesi ti normalna? Shocked mislim, evo, prepustam ti svoje mjesto na toj oprostaljci.
nije da mi nisi draga, samo nisi bas moj tip...za tako nesto. a i zamisli kako bi to bilo kad se sretnemo na faksu. lako malom, on se nikad vise ne mora vratit. Laughing



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:59 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajme doris ponajprije to sto sam napisala nisam misla u smislu u kojem ste vi shvatili nego sam misla u smislu kad vec zove na nesto privatno onda pozovimo [b]cijeli faks[/b] od kojeg se zapravo on i oprasta...mislim to mozemo i na taj nacin shvatit kao nesto privatno....
ja sam ponaprije gledala najvise na tu neku privatnu oprostajku jer ponaprije on se oprasta od ovog faksa a ne od mene ili od tebe ili tako reci pojedinca zar ne?

:B-fly: :n00b: :lilangel:
ajme doris ponajprije to sto sam napisala nisam misla u smislu u kojem ste vi shvatili nego sam misla u smislu kad vec zove na nesto privatno onda pozovimo cijeli faks od kojeg se zapravo on i oprasta...mislim to mozemo i na taj nacin shvatit kao nesto privatno....
ja sam ponaprije gledala najvise na tu neku privatnu oprostajku jer ponaprije on se oprasta od ovog faksa a ne od mene ili od tebe ili tako reci pojedinca zar ne?

#butterfly #Newbie #Lil angel



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:38 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hej, nisam mislila nista lose...trebala sam se vjerovatno suzdrzat od tako glupe sale, koliko god je fly to trazio, al vruce mi je i ne da mi se nista...pametno...
hej, nisam mislila nista lose...trebala sam se vjerovatno suzdrzat od tako glupe sale, koliko god je fly to trazio, al vruce mi je i ne da mi se nista...pametno...



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:49 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma znam nisam ja ni pomislila da si ti misla nesto lose samo sam htjela objasnit na sto sam ciljala kad sam ti spomenula..... :lol:

probaj ubit dosadu voznjom bicikla ja je bar u zadnje vrijeme tako ubijam iako me ubijaju i ispiti.....
ma znam nisam ja ni pomislila da si ti misla nesto lose samo sam htjela objasnit na sto sam ciljala kad sam ti spomenula..... Laughing

probaj ubit dosadu voznjom bicikla ja je bar u zadnje vrijeme tako ubijam iako me ubijaju i ispiti.....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:02 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a joj cure cure , pa kaj mi se sada svadjate ovdje .. ono nisam pokrenuo temu nit napisao ikaj tu da bi mi se ljudi pocheli svadjat .. ono zbilja ... a kaj se bajka tiche super je za rekreaciju i kondiciju ali tek u vecernjim satima kad pakao na asfaltu popusti ... ono ja sam svaki dan s bajkom vani (i umrem od vruchina) ....
a joj cure cure , pa kaj mi se sada svadjate ovdje .. ono nisam pokrenuo temu nit napisao ikaj tu da bi mi se ljudi pocheli svadjat .. ono zbilja ... a kaj se bajka tiche super je za rekreaciju i kondiciju ali tek u vecernjim satima kad pakao na asfaltu popusti ... ono ja sam svaki dan s bajkom vani (i umrem od vruchina) ....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:08 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da i ja sam svaki dan s biciklom vani ali ne umirem mene to rashladuje jer to je moj tmepo.....i moja brzina.....
ujedno svaki dan se vozim od samobora do zagreba a vikendom znam i do sljemena........
u zadnje vrijeme sam luda za biciklom..... :lol: :lol: :lol: :lol:


i jos nesto ja i Doris se nismo [b]svadale[/b] nego smo samo vodile raspravu jer je nasto nesporazum..... :wink:
da i ja sam svaki dan s biciklom vani ali ne umirem mene to rashladuje jer to je moj tmepo.....i moja brzina.....
ujedno svaki dan se vozim od samobora do zagreba a vikendom znam i do sljemena........
u zadnje vrijeme sam luda za biciklom..... Laughing Laughing Laughing Laughing


i jos nesto ja i Doris se nismo svadale nego smo samo vodile raspravu jer je nasto nesporazum..... Wink



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:51 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, sorry kaj sam se krivo izradio da se se svadjale .. Mea culpa

Pa ono neznam kak te moze rashladjivat tempo .. kaj il vozish ko luda pa te vjetar hladi il si spora pa se ne znojish .. mislim po ovim vrucinama je gotovo nemoguce se neoznojit ako si na biciklu recimo :) Ja sam sto se tice bajka lud vec par godina i gotovo sve sa bajkom obavljam .... :p
ok, sorry kaj sam se krivo izradio da se se svadjale .. Mea culpa

Pa ono neznam kak te moze rashladjivat tempo .. kaj il vozish ko luda pa te vjetar hladi il si spora pa se ne znojish .. mislim po ovim vrucinama je gotovo nemoguce se neoznojit ako si na biciklu recimo Smile Ja sam sto se tice bajka lud vec par godina i gotovo sve sa bajkom obavljam .... :p
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:47 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ponaprije ne znojim se jer ne pijem previse tekucine, tekucinu ubijem pomocu voca i povrca a vozim osrednje brzine i super mi je ........
nikada se znojim......
:lol: :lol: :lol:
ponaprije ne znojim se jer ne pijem previse tekucine, tekucinu ubijem pomocu voca i povrca a vozim osrednje brzine i super mi je ........
nikada se znojim......
Laughing Laughing Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:02 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

eh blago tebi ... ja ono pijem [b]OGROMNE[/b] kolicine tekucine ... pored toga sto jedem isto podosta mnogo vocha i tako se znojim :) a kako se vozim ... pa kad vidish biciklista kojem svi spominju roditelje e to sam ti vjerojatno ja :ppp

btw. koji bajk imas ?
eh blago tebi ... ja ono pijem OGROMNE kolicine tekucine ... pored toga sto jedem isto podosta mnogo vocha i tako se znojim Smile a kako se vozim ... pa kad vidish biciklista kojem svi spominju roditelje e to sam ti vjerojatno ja :ppp

btw. koji bajk imas ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 8:08 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad mi bas i nije neki dobar ali ovaj drugi tjedan vec mislim kupit wheelera 3900 dode mi oko 2700kn i ima jako dobru opremu.
A koji ti bicikl imas? :lol:
sad mi bas i nije neki dobar ali ovaj drugi tjedan vec mislim kupit wheelera 3900 dode mi oko 2700kn i ima jako dobru opremu.
A koji ti bicikl imas? Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 10:04 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ti vozikam Scotta , Voltage YZ2 (2003) ... Bajk je super samo ono moram malo love skupit da opremu promijenim na njemu (neki deore XT barem bi stavio i prednji disk) + 2.35 gume :o)
Ja ti vozikam Scotta , Voltage YZ2 (2003) ... Bajk je super samo ono moram malo love skupit da opremu promijenim na njemu (neki deore XT barem bi stavio i prednji disk) + 2.35 gume Big nose
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:32 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije to losa ideja ...ja imam dosta povoljnog instruktora za bicikle bas sve sto ugraduje ili porpavlja ne naplati to skupo pa ako zelis mogu ti ga preporucit
naravno ako ti treba?
Kod njega mozes i kupit sve te dijelove po tvornickoj cijeni......
nije to losa ideja ...ja imam dosta povoljnog instruktora za bicikle bas sve sto ugraduje ili porpavlja ne naplati to skupo pa ako zelis mogu ti ga preporucit
naravno ako ti treba?
Kod njega mozes i kupit sve te dijelove po tvornickoj cijeni......



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan