Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bolji smo! :)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:47 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Bolji smo! :) Citirajte i odgovorite

Prosle godine je prosjek bodova prvog kolokvija iz mjere bio 8,nesto/30.

Ove godine je prosjek bodova prvog kolokvija 10,916667. Od 30 bodova ukupno.

Medijan je 11 (pola ima manje od 11, pola ima vise od 11 bodova.)

:sreca:

Moje pitanje za astistente (vjekovac i igecek): prosle godine su se zadaci bodovali na pola boda. Hoce li tako biti i ove? Na primjer, nakon zalbi, ako je pola necega tocno?

Zahvaljujem :D
Prosle godine je prosjek bodova prvog kolokvija iz mjere bio 8,nesto/30.

Ove godine je prosjek bodova prvog kolokvija 10,916667. Od 30 bodova ukupno.

Medijan je 11 (pola ima manje od 11, pola ima vise od 11 bodova.)

Trcim u krug od srece!

Moje pitanje za astistente (vjekovac i igecek): prosle godine su se zadaci bodovali na pola boda. Hoce li tako biti i ove? Na primjer, nakon zalbi, ako je pola necega tocno?

Zahvaljujem Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 7:36 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

u kojoj predavaoni će bit uvid?
u kojoj predavaoni će bit uvid?


[Vrh]
Korisnik22
Gost





PostPostano: 11:45 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Naslov Citirajte i odgovorite

Imam pitanje za naše drage asistente. S obzirom na rezultate -koliko god neki mislili da su bajni, nisu.

Da li bi nam dali savjet za ubuduće, na što da više obratimo pozornost i da li bi nam preporučili neku zbirku ili knjigu sa zadacima za vježbu (po mogućnosti koje imaju neke upute za rješavanje). Stari kolokviji baš i nisu bili od neke pomoći.

Jer nekih stvari se na ovom kolokviju ne bi sjetio pa ni da sam imao 10h vremena...

Hvala!
Imam pitanje za naše drage asistente. S obzirom na rezultate -koliko god neki mislili da su bajni, nisu.

Da li bi nam dali savjet za ubuduće, na što da više obratimo pozornost i da li bi nam preporučili neku zbirku ili knjigu sa zadacima za vježbu (po mogućnosti koje imaju neke upute za rješavanje). Stari kolokviji baš i nisu bili od neke pomoći.

Jer nekih stvari se na ovom kolokviju ne bi sjetio pa ni da sam imao 10h vremena...

Hvala!


[Vrh]
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 12:16 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja osobno ne bih rekao da je iti jedan zadatak bio tezi od dosadasnjih, dapace, neki su bili laksi. Samo sto ih je bilo 15, a ne 5. Kad sam vidio prvi put 5., mislio sam da treba zaokruziti tocne tvrdnje xD
Naravno, odmah iduci trenutak sam bio razocaran...
Iskreno neznam kako kolokvij koji je mucna borba s vremenom ikome sluzi kao mjerilo znanja, ali naravno, ne smatram se kvalificiranim da bih o tome raspravljao.
Moja preporuka asistentima je da pokusaju rjesiti vlastite zadatke u sat vremena. Ako oni ne stignu, kako bi prosjecan student trebao to moci u 2 sata?
Ja osobno ne bih rekao da je iti jedan zadatak bio tezi od dosadasnjih, dapace, neki su bili laksi. Samo sto ih je bilo 15, a ne 5. Kad sam vidio prvi put 5., mislio sam da treba zaokruziti tocne tvrdnje xD
Naravno, odmah iduci trenutak sam bio razocaran...
Iskreno neznam kako kolokvij koji je mucna borba s vremenom ikome sluzi kao mjerilo znanja, ali naravno, ne smatram se kvalificiranim da bih o tome raspravljao.
Moja preporuka asistentima je da pokusaju rjesiti vlastite zadatke u sat vremena. Ako oni ne stignu, kako bi prosjecan student trebao to moci u 2 sata?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 13:21 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Flame"]Ja osobno ne bih rekao da je iti jedan zadatak bio tezi od dosadasnjih, dapace, neki su bili laksi. Samo sto ih je bilo 15, a ne 5. Kad sam vidio prvi put 5., mislio sam da treba zaokruziti tocne tvrdnje xD
Naravno, odmah iduci trenutak sam bio razocaran...
Iskreno neznam kako kolokvij koji je mucna borba s vremenom ikome sluzi kao mjerilo znanja, ali naravno, ne smatram se kvalificiranim da bih o tome raspravljao.
Moja preporuka asistentima je da pokusaju rjesiti vlastite zadatke u sat vremena. Ako oni ne stignu, kako bi prosjecan student trebao to moci u 2 sata?[/quote]

Slažem se da je bio lakši,pohvale asistentima :)

Ako se sve razumije,mogao se kolokvij riješiti na vrijeme,ja sam svoj predala 20 min prije isteka vremena,uz sve zadatke riješene i provjerene(točno ili netočno,nebitno :D). Bilo je puno pisanja,ali nije bilo nikakvog računanja,pa brisanja cijelog zadatka ako shvatiš da si u prvom redu krivo zbrojio 2 broja itd. Meni je kolokvij bio sasvim u redu :?
Flame (napisa):
Ja osobno ne bih rekao da je iti jedan zadatak bio tezi od dosadasnjih, dapace, neki su bili laksi. Samo sto ih je bilo 15, a ne 5. Kad sam vidio prvi put 5., mislio sam da treba zaokruziti tocne tvrdnje xD
Naravno, odmah iduci trenutak sam bio razocaran...
Iskreno neznam kako kolokvij koji je mucna borba s vremenom ikome sluzi kao mjerilo znanja, ali naravno, ne smatram se kvalificiranim da bih o tome raspravljao.
Moja preporuka asistentima je da pokusaju rjesiti vlastite zadatke u sat vremena. Ako oni ne stignu, kako bi prosjecan student trebao to moci u 2 sata?


Slažem se da je bio lakši,pohvale asistentima Smile

Ako se sve razumije,mogao se kolokvij riješiti na vrijeme,ja sam svoj predala 20 min prije isteka vremena,uz sve zadatke riješene i provjerene(točno ili netočno,nebitno Very Happy). Bilo je puno pisanja,ali nije bilo nikakvog računanja,pa brisanja cijelog zadatka ako shvatiš da si u prvom redu krivo zbrojio 2 broja itd. Meni je kolokvij bio sasvim u redu Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 13:41 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka tebi cast, samo ne bih rekao da ako se sve razumije da nuzno stignes rjesiti. Evo, ja recimo razumijem cijelu teoriju, pa sam stigao dopola. I priznato mi je sve sto sam napisao. Meni i nije neka shema nabacat hrpu tvrdnji samo da stignes i nadati se najboljem. Nikad mi nije bilo zao kad nesto neznam, ali jeste itekako kad vidis da znas, ali nestignes.
Svaka tebi cast, samo ne bih rekao da ako se sve razumije da nuzno stignes rjesiti. Evo, ja recimo razumijem cijelu teoriju, pa sam stigao dopola. I priznato mi je sve sto sam napisao. Meni i nije neka shema nabacat hrpu tvrdnji samo da stignes i nadati se najboljem. Nikad mi nije bilo zao kad nesto neznam, ali jeste itekako kad vidis da znas, ali nestignes.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Korisnik22
Gost





PostPostano: 14:29 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potpisujem
Potpisujem


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:34 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolokvij je bio "lakši"?! da, za razliku od prošle godine je prosjek dignut za cca.2 boda! to nije dovoljno za proglasit kolokvij USPJEŠNIM jer i dalje stoji činjenica da je 50% ljudi imalo samo tih 11/30 bodova ili još manje..
zato mislim da su rezultati nezadovoljavajući ( i za asistente i za studente -ili mi nismo dovoljno učili ili nas asistenti nisu pripremili za te zadatke na kolokvijima koje su sami zadali )
kolokvij je bio "lakši"?! da, za razliku od prošle godine je prosjek dignut za cca.2 boda! to nije dovoljno za proglasit kolokvij USPJEŠNIM jer i dalje stoji činjenica da je 50% ljudi imalo samo tih 11/30 bodova ili još manje..
zato mislim da su rezultati nezadovoljavajući ( i za asistente i za studente -ili mi nismo dovoljno učili ili nas asistenti nisu pripremili za te zadatke na kolokvijima koje su sami zadali )


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan