Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kvaziparcijala

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:29 čet, 9. 2. 2012    Naslov: kvaziparcijala Citirajte i odgovorite

ne mogu naći popis predmeta u ljetnom semestru za kvazparcijalni upis...
ne mogu naći popis predmeta u ljetnom semestru za kvazparcijalni upis...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 18:38 čet, 9. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na stranici faxa....nastava -> dokumenti i obrasci -> Zamolba za prijevremeni upis kolegija.....
Na stranici faxa....nastava -> dokumenti i obrasci -> Zamolba za prijevremeni upis kolegija.....



_________________
Ako je danas 0 stupnjeva a sutra će biti dvostruko hladnije nego danas, koliko će stupnjeva biti sutra?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana.17889
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2011. (20:26:16)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:00 pet, 10. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamolba koja stoji na tom mjestu je zamolba za zimski semestar. :S
Zamolba koja stoji na tom mjestu je zamolba za zimski semestar. :S


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 23:34 pet, 10. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

I nije bas http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4012
8)
I nije bas http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4012
Cool



_________________
Ako je danas 0 stupnjeva a sutra će biti dvostruko hladnije nego danas, koliko će stupnjeva biti sutra?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 15:36 čet, 24. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam da li ovo pripada u ovu temu, ali eto probat ću.. situacija je takva da sam nastavnički smjer i na 2.godini (prošle godine) u zimskom semestru sam pala izborni predmet. ove godine sam (znači opet 2. godina) upisala taj predmet i sve sa 3.godine, pošto mi se taj predmet ne veže na ništa.. uspjela sam ponovno pasti taj predmet :oops: ali sam za sada sve ostale s treće godine položila.. i sada ako uspješno prođem i ljetni semestar (a trudim se) ostat će mi samo taj izborni s 2.godine i zbog toga neću imati 180 ECST-a, već 175. Zanima me da li netko zna da li onda mogu najesen upisati nešto s diplomskog studija (naravno, planiram upisati i taj izborni ili njegovu zamjenu) ili ću morati slušati samo taj predmet s druge godine i možda ostale izborne module? Istina je da sam pala, ali je taj predmet izborni i stvarno mi se ne veže na ništa s diplomskog, ako nastavim za profesora matematike.. je li netko upućen u takve slučajeve ili da pitam tete u referadi ili nekog trećeg? :?
ne znam da li ovo pripada u ovu temu, ali eto probat ću.. situacija je takva da sam nastavnički smjer i na 2.godini (prošle godine) u zimskom semestru sam pala izborni predmet. ove godine sam (znači opet 2. godina) upisala taj predmet i sve sa 3.godine, pošto mi se taj predmet ne veže na ništa.. uspjela sam ponovno pasti taj predmet Embarassed ali sam za sada sve ostale s treće godine položila.. i sada ako uspješno prođem i ljetni semestar (a trudim se) ostat će mi samo taj izborni s 2.godine i zbog toga neću imati 180 ECST-a, već 175. Zanima me da li netko zna da li onda mogu najesen upisati nešto s diplomskog studija (naravno, planiram upisati i taj izborni ili njegovu zamjenu) ili ću morati slušati samo taj predmet s druge godine i možda ostale izborne module? Istina je da sam pala, ali je taj predmet izborni i stvarno mi se ne veže na ništa s diplomskog, ako nastavim za profesora matematike.. je li netko upućen u takve slučajeve ili da pitam tete u referadi ili nekog trećeg? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 18:39 čet, 24. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm,,ne znam nesto se govorilo da vise nema kvaziparcijale od ove godine ali to provjeri kod prof.Vukovica ili referadi.
ako nisu ukinuli a misliš nastavit na nastavnickom moći ćeš upisat bar neke kolegije a ako su ukinuli potpuno onda se uparkiraj povuci rucnu i uzivaj iduću godinu :)

Ja sam ove godine slušala dva kolegija u zimskom isto izborni, s diplomskog s kvaziparcijale nisam mogla slušat nista jer mi se preklapao cijeli raspored tj 8 od 11 sati tjedno a dolasci su bili obavezni na svemu. I naravno kako nisam mogla upisat ništa s diplomskog u zimskom , sad u ljetnom ne mogu ništa zbog prethodnika pa sam uparkirala i uživam, ono na moru sam kupam se suncam i šaljem pozdrave svima u zagrebu koji sad uče za kolokvije :)))

To ti je to otprilike, raspitaj se sto će bit ove god s tom parcijalom...sretno
hm,,ne znam nesto se govorilo da vise nema kvaziparcijale od ove godine ali to provjeri kod prof.Vukovica ili referadi.
ako nisu ukinuli a misliš nastavit na nastavnickom moći ćeš upisat bar neke kolegije a ako su ukinuli potpuno onda se uparkiraj povuci rucnu i uzivaj iduću godinu Smile

Ja sam ove godine slušala dva kolegija u zimskom isto izborni, s diplomskog s kvaziparcijale nisam mogla slušat nista jer mi se preklapao cijeli raspored tj 8 od 11 sati tjedno a dolasci su bili obavezni na svemu. I naravno kako nisam mogla upisat ništa s diplomskog u zimskom , sad u ljetnom ne mogu ništa zbog prethodnika pa sam uparkirala i uživam, ono na moru sam kupam se suncam i šaljem pozdrave svima u zagrebu koji sad uče za kolokvije Smile))

To ti je to otprilike, raspitaj se sto će bit ove god s tom parcijalom...sretno



_________________
Ako je danas 0 stupnjeva a sutra će biti dvostruko hladnije nego danas, koliko će stupnjeva biti sutra?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maxic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2009. (20:11:13)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 22:26 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam da li će se ukidati kvaziparcijala, nadam se da neće, a ako se ne ukine, u principu ćeš za većinu predmeta (negdje na webu postoji i popis kojih) moći napisati molbe za slušanje istih. Tada je na profesoru koji drži kolegij, da ti odobri, odnosno ne odobri. U pravilu, ako se ne varam, odobravaju ako nije dostignut puni kapacitet grupe. Tako da u većoj mjeri ovisi o smjeru koji planiraš upisati.

Nota bene, svaki upisani predmet s kvaziparcijale plaća se, a cifra je 100tinjak kuna po ECTS-u (ne sjećam se da li kao punu školarinu gledaju 6000 ili 8000kn)
Ne znam da li će se ukidati kvaziparcijala, nadam se da neće, a ako se ne ukine, u principu ćeš za većinu predmeta (negdje na webu postoji i popis kojih) moći napisati molbe za slušanje istih. Tada je na profesoru koji drži kolegij, da ti odobri, odnosno ne odobri. U pravilu, ako se ne varam, odobravaju ako nije dostignut puni kapacitet grupe. Tako da u većoj mjeri ovisi o smjeru koji planiraš upisati.

Nota bene, svaki upisani predmet s kvaziparcijale plaća se, a cifra je 100tinjak kuna po ECTS-u (ne sjećam se da li kao punu školarinu gledaju 6000 ili 8000kn)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2010. (16:06:19)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: dark side of the moon

PostPostano: 1:07 uto, 19. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se zna kakva su pravila ove godine za kvaziparcijalu, kada se predaju molbe, popis kolegija i slično?
Jel se zna kakva su pravila ove godine za kvaziparcijalu, kada se predaju molbe, popis kolegija i slično?



_________________
The death is road to awe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jabuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2009. (15:53:14)
Postovi: (7C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 13:47 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima negdje popis kolegija koji se trebaju polozit na preddiplomskom da bi se upisala kvaziparcijala racunarstva?
jel ima negdje popis kolegija koji se trebaju polozit na preddiplomskom da bi se upisala kvaziparcijala racunarstva?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivstojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (08:52:16)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 13 - 0

PostPostano: 14:05 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Kvaziparcijalno" se upisuju pojedini kolegiji, a ne studij kao takav.

Koliko znam, potrebno je samo imati barem 145 ECTS-a na preddiplomskom studiju i položene odgovarajuće prethodnike kolegija koji se upisuju (ovi prethodnici su navedeni u molbi za kvaziparcijalu [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=407]ovdje[/url]). Ovo su samo nužni uvjeti -- molba ne mora biti odobrena.
"Kvaziparcijalno" se upisuju pojedini kolegiji, a ne studij kao takav.

Koliko znam, potrebno je samo imati barem 145 ECTS-a na preddiplomskom studiju i položene odgovarajuće prethodnike kolegija koji se upisuju (ovi prethodnici su navedeni u molbi za kvaziparcijalu ovdje). Ovo su samo nužni uvjeti – molba ne mora biti odobrena.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jabuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2009. (15:53:14)
Postovi: (7C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:19 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

e to sam mislila
hvala :)
e to sam mislila
hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan