Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis predmeta 3 put?
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vriskica92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02:33)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:47 uto, 26. 6. 2012    Naslov: upis predmeta 3 put? Citirajte i odgovorite

zanima me kakva je procedura upisa predmeta po 3 put. kada imam pravu na to (imam vise od 35ECTSa u 2 godine) i dali je potrebno predavat kakvu molbu i koliko se to placa. jer dobila sam informacije da mogu ali treba molba. i da mogu i ne trebam nista nego normalo upisati preko studomata. pa sad ima li netko upuceniji s tocnim informacijama da nebi placala molbe a ne trebam.[/strike]
zanima me kakva je procedura upisa predmeta po 3 put. kada imam pravu na to (imam vise od 35ECTSa u 2 godine) i dali je potrebno predavat kakvu molbu i koliko se to placa. jer dobila sam informacije da mogu ali treba molba. i da mogu i ne trebam nista nego normalo upisati preko studomata. pa sad ima li netko upuceniji s tocnim informacijama da nebi placala molbe a ne trebam.[/strike]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:04 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[strike]MO, za sada, nema nikakva ogranicenja na broj upisivanja istog kolegija.[/strike]

[b]Edit:[/b] Ispricavam se, imam zastarjele informacije. :oops:
MO, za sada, nema nikakva ogranicenja na broj upisivanja istog kolegija.

Edit: Ispricavam se, imam zastarjele informacije. Embarassed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 14:10 uto, 26. 6. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 13:13 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Re: upis predmeta 3 put? Citirajte i odgovorite

[quote="vriskica92"]zanima me kakva je procedura upisa predmeta po 3 put. kada imam pravu na to (imam vise od 35ECTSa u 2 godine) i dali je potrebno predavat kakvu molbu i koliko se to placa. jer dobila sam informacije da mogu ali treba molba. i da mogu i ne trebam nista nego normalo upisati preko studomata. pa sad ima li netko upuceniji s tocnim informacijama da nebi placala molbe a ne trebam.[/strike][/quote]


'Obavijest o terminima predaje studentskih zamolbi' na stranicama faxa kaze:
[quote]Studenti koji žele neki kolegij upisati treći puta ili više moraju svakako napisati zamolbu za upis tog kolegija.[/quote]

a recenica iznad:
[quote]Ostale vrste zamolbi studenti „bolonjskih“ studija mogu predati u
Urudžbeni zapisnik od 09. do 13. srpnja 2012.[/quote]

place se [tex]broj\_bodova \times \frac{skolarina}{60}[/tex] gdje je broj_bodova=broj ECTS (ili kako se vec zovu) koje nosi kologija, skolarina=5500 za preddiplomski i 8000 (ili 8500, nisam ni ja siguran) za diplomski studij

kod nas inace nije trebalo pisat molbe za takve stvari, ali izgleda da sada treba
vriskica92 (napisa):
zanima me kakva je procedura upisa predmeta po 3 put. kada imam pravu na to (imam vise od 35ECTSa u 2 godine) i dali je potrebno predavat kakvu molbu i koliko se to placa. jer dobila sam informacije da mogu ali treba molba. i da mogu i ne trebam nista nego normalo upisati preko studomata. pa sad ima li netko upuceniji s tocnim informacijama da nebi placala molbe a ne trebam.[/strike]



'Obavijest o terminima predaje studentskih zamolbi' na stranicama faxa kaze:
Citat:
Studenti koji žele neki kolegij upisati treći puta ili više moraju svakako napisati zamolbu za upis tog kolegija.


a recenica iznad:
Citat:
Ostale vrste zamolbi studenti „bolonjskih“ studija mogu predati u
Urudžbeni zapisnik od 09. do 13. srpnja 2012.


place se [tex]broj\_bodova \times \frac{skolarina}{60}[/tex] gdje je broj_bodova=broj ECTS (ili kako se vec zovu) koje nosi kologija, skolarina=5500 za preddiplomski i 8000 (ili 8500, nisam ni ja siguran) za diplomski studij

kod nas inace nije trebalo pisat molbe za takve stvari, ali izgleda da sada treba



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 15:48 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

upisat ćeš sve normalno preko studomata, a kad odneseš indeks na upis, uz njega ćeš morat priložit molbu za 3.upis (plaća se 100 kn i sve se zajedno nosi u urudžbeni zapisnik). iznos koji ćeš morat platit naknadno računaš po zadanoj formuli
upisat ćeš sve normalno preko studomata, a kad odneseš indeks na upis, uz njega ćeš morat priložit molbu za 3.upis (plaća se 100 kn i sve se zajedno nosi u urudžbeni zapisnik). iznos koji ćeš morat platit naknadno računaš po zadanoj formuli


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bole13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (00:33:50)
Postovi: (5A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:52 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A trebaju li mi 2 molbe ako trebamo 2 kolegija upisati 3. put u istom semestru? U referadi su mi rekli da stavim na jednu, ali da nisu sigurni. Pa može li netko to potvrditi?
A trebaju li mi 2 molbe ako trebamo 2 kolegija upisati 3. put u istom semestru? U referadi su mi rekli da stavim na jednu, ali da nisu sigurni. Pa može li netko to potvrditi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:06 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bole13"]A trebaju li mi 2 molbe ako trebamo 2 kolegija upisati 3. put u istom semestru? U referadi su mi rekli da stavim na jednu, ali da nisu sigurni. Pa može li netko to potvrditi?[/quote]

preko jedne, ako nece valjat zvat ce te (mene su zvali jednom iz referade jer nesto nije valjalo sa molbom)
Bole13 (napisa):
A trebaju li mi 2 molbe ako trebamo 2 kolegija upisati 3. put u istom semestru? U referadi su mi rekli da stavim na jednu, ali da nisu sigurni. Pa može li netko to potvrditi?


preko jedne, ako nece valjat zvat ce te (mene su zvali jednom iz referade jer nesto nije valjalo sa molbom)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 21:56 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

preko jedne je sigurno dobro,ja sam već 2 puta tako...znači,provjereno je
preko jedne je sigurno dobro,ja sam već 2 puta tako...znači,provjereno je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2011. (10:56:57)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: Zapad_Zagreba

PostPostano: 10:07 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima

Evo jednog upita u vezi 3. upisa istog predmeta.

Mislim da ovo vrijedi, pa bih zamolila da mi netko potvrdi ili opovrgne.


Ako sada upisujem predmet po 3.puta ukupno, obavezan predmet, ali prvi puta sam ga slušala na preddiplomskom kao extra predmet a drugi puta kao obavezan predmet na diplomskom EMI, te sada upisujem ponovno 3.puta ukupno ali tek 2. puta na diplomskom.
da li se to gleda kao 2. upis, pošto su to dva potpuno različita studija ili kao 3.?

ja mislim da bi trebao biti kao 2. upis. . .

Nadam se da sam bila jasna :D

Hvala svima !
Pozdrav svima

Evo jednog upita u vezi 3. upisa istog predmeta.

Mislim da ovo vrijedi, pa bih zamolila da mi netko potvrdi ili opovrgne.


Ako sada upisujem predmet po 3.puta ukupno, obavezan predmet, ali prvi puta sam ga slušala na preddiplomskom kao extra predmet a drugi puta kao obavezan predmet na diplomskom EMI, te sada upisujem ponovno 3.puta ukupno ali tek 2. puta na diplomskom.
da li se to gleda kao 2. upis, pošto su to dva potpuno različita studija ili kao 3.?

ja mislim da bi trebao biti kao 2. upis. . .

Nadam se da sam bila jasna Very Happy

Hvala svima !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:51 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da se gleda kao da ga upsiuješ drugi puta, jer ima drugačiju šifru predmet na preddiplomskom i diplomskom, ako ga ove godine nisi platila, znači da se ti gledalo kao da ga ove godine slušaš prvi puta
ja mislim da se gleda kao da ga upsiuješ drugi puta, jer ima drugačiju šifru predmet na preddiplomskom i diplomskom, ako ga ove godine nisi platila, znači da se ti gledalo kao da ga ove godine slušaš prvi puta


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 11:02 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?
a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 11:02 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

vanchi,
ja isto mislim da ti se to gleda ko 2. put.
Evo za usporedbu: ja sam "ekstra" predmet pala na preddiplomskom a onda ga na diplomskom upisala bez plačanja. Dakle, gledalo se kao da ga upisujem prvi puta. Diplomski se gleda kao drugi, različiti studij i druga je šifra kolegija.
Evo još jedan uvjerljiviji primjer: kolega je dva puta upisivao na preddiplomskom isti "ekstra" izborni kolegij koji nije položio. Kada ga je ove godine po 3. puta upisao na diplomskom, nije ga trebao ni plačati ni pisati posebnu molbu jer ga je tehnički upisivao 1. puta (samo na "drugom" studiju).

Nemaš brige oko toga.
vanchi,
ja isto mislim da ti se to gleda ko 2. put.
Evo za usporedbu: ja sam "ekstra" predmet pala na preddiplomskom a onda ga na diplomskom upisala bez plačanja. Dakle, gledalo se kao da ga upisujem prvi puta. Diplomski se gleda kao drugi, različiti studij i druga je šifra kolegija.
Evo još jedan uvjerljiviji primjer: kolega je dva puta upisivao na preddiplomskom isti "ekstra" izborni kolegij koji nije položio. Kada ga je ove godine po 3. puta upisao na diplomskom, nije ga trebao ni plačati ni pisati posebnu molbu jer ga je tehnički upisivao 1. puta (samo na "drugom" studiju).

Nemaš brige oko toga.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:42 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?[/quote]

Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.
lost_soul (napisa):
a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?


Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:25 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo prije par godina odlucivali o tome, nije bilo tako. Dapace, bili smo jako slozni da se takav upis ne naplacuje (dijelom i zato da ljude motiviramo da upisu nesto drugo, umjesto onog sto su pali, dakle vjerojatno im bas ne lezi).

Je l' se to izmijenilo (dakle, znas da je tako) ili samo nagadjas?
Kad smo prije par godina odlucivali o tome, nije bilo tako. Dapace, bili smo jako slozni da se takav upis ne naplacuje (dijelom i zato da ljude motiviramo da upisu nesto drugo, umjesto onog sto su pali, dakle vjerojatno im bas ne lezi).

Je l' se to izmijenilo (dakle, znas da je tako) ili samo nagadjas?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 7:50 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"][quote="lost_soul"]a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?[/quote]

Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.[/quote]

gotovo sam sigurna da prije par godina nije bilo tako! 100% se nije plačalo.
No, ne tvrdim da se to nije promijenilo.
insane_raver (napisa):
lost_soul (napisa):
a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?


Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.


gotovo sam sigurna da prije par godina nije bilo tako! 100% se nije plačalo.
No, ne tvrdim da se to nije promijenilo.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 8:11 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"][quote="insane_raver"][quote="lost_soul"]a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?[/quote]

Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.[/quote]

gotovo sam sigurna da prije par godina nije bilo tako! 100% se nije plačalo.
No, ne tvrdim da se to nije promijenilo.[/quote]

A ja sam platio sve svoje izborne koje sam drugi puta upisivao, nebitno dal je bio različit od onog kojeg nisam položio.

Pa eto :)
Tako je to
marlen (napisa):
insane_raver (napisa):
lost_soul (napisa):
a ako ja umjesto jednog izbornog predmeta koji sam već dva puta slušala i nisam prošla, upisujem drugi izborni predmet onda ga trebam platiti?


Uvijek ti se gleda izborni predmet kao jedan te isti.
Znači IZBORNI PREDMET 1 je baš to, nebitno što upišeš.

Znači da, plačaš.


gotovo sam sigurna da prije par godina nije bilo tako! 100% se nije plačalo.
No, ne tvrdim da se to nije promijenilo.


A ja sam platio sve svoje izborne koje sam drugi puta upisivao, nebitno dal je bio različit od onog kojeg nisam položio.

Pa eto Smile
Tako je to


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 14:51 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Također sam prošli semestar upisao drugi izborni (seminar) te sam ga morao platiti.
Također sam prošli semestar upisao drugi izborni (seminar) te sam ga morao platiti.



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bumba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2012. (08:51:50)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:04 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me upisala sam izborni predmet 2. puta i nisam ga položila sad me zanima kako da poništim upis tog predmeta i upišem drugi ponuđeni, taj predmet je iz ljetnog semestra pa me zanima dal se molba predaje sad kod upisa ili kod upisa u ljetni semestar?
zanima me upisala sam izborni predmet 2. puta i nisam ga položila sad me zanima kako da poništim upis tog predmeta i upišem drugi ponuđeni, taj predmet je iz ljetnog semestra pa me zanima dal se molba predaje sad kod upisa ili kod upisa u ljetni semestar?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 21:26 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod upisa u ljetni...upisuješ semestar po semestar,sad se ne može ništa za ljetni
kod upisa u ljetni...upisuješ semestar po semestar,sad se ne može ništa za ljetni


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
j.petric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 07. 2012. (20:35:57)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:47 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

upisujem algebarske strukture 3 put, algebarske su sada u zimskom semestru ali na studomatu nemam mogucnost izbora tog predmeta, je li to ocekivano(buduci da upisujem treci put)?

je li molba za upis predmeta po treci put univerzalna molba ili postoji posebna????
upisujem algebarske strukture 3 put, algebarske su sada u zimskom semestru ali na studomatu nemam mogucnost izbora tog predmeta, je li to ocekivano(buduci da upisujem treci put)?

je li molba za upis predmeta po treci put univerzalna molba ili postoji posebna????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:59 pet, 6. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ide preko univerzalne zamolbe, nisam sigurna.

[size=9][color=#999999]Added after 52 seconds:[/color][/size]

I da li postoji kakav cjenik zamolbi na stranici ?
Mislim da ide preko univerzalne zamolbe, nisam sigurna.

Added after 52 seconds:

I da li postoji kakav cjenik zamolbi na stranici ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan