Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u novu akademsku godinu
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:35 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lutalica"]da ne otvaram novu temu.
zanima me dal ima netko iskustva sa kvaziparcijalom. Inace, druge godine, trebala bih upisati treću godinu, no imam mogucnost i upisa kvaziparcijale. Pa, zanima me dal ce mi onda na potvrdama pisati da sam upisala trecu godinu ili ce mi pisati da sam upisala kvaziparcijalu. Bitno mi je za stipendiju, pa bih bila zahvalna ako netko zna ista o tome.
Hvala![/quote]

mislim da ti nece pisati da si upisala kvaziparcijalu.
mislim da u sc-u, gradovima, zupanijama koje daju stipendije ne znaju kaj je kvaziparcijala :D
to samo mi imamo kolko znam.

sad ovisi kakvu potvrdu traze. ovisi o njima. mozda ce gledati ects bodove, a mozda dal si "pocistila" sve predmete u toj i toj godini.
lutalica (napisa):
da ne otvaram novu temu.
zanima me dal ima netko iskustva sa kvaziparcijalom. Inace, druge godine, trebala bih upisati treću godinu, no imam mogucnost i upisa kvaziparcijale. Pa, zanima me dal ce mi onda na potvrdama pisati da sam upisala trecu godinu ili ce mi pisati da sam upisala kvaziparcijalu. Bitno mi je za stipendiju, pa bih bila zahvalna ako netko zna ista o tome.
Hvala!


mislim da ti nece pisati da si upisala kvaziparcijalu.
mislim da u sc-u, gradovima, zupanijama koje daju stipendije ne znaju kaj je kvaziparcijala Very Happy
to samo mi imamo kolko znam.

sad ovisi kakvu potvrdu traze. ovisi o njima. mozda ce gledati ects bodove, a mozda dal si "pocistila" sve predmete u toj i toj godini.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:13 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kvaziparcijala [b]ne postoji[/b] -- to je samo nas kolokvijalizam za "upisati neke kolegije s nekog diplomskog studija prije nego student zavrsi preddiplomski studij, sa svrhom da taj isti student ne protrati godinu ako mu je do kraja preddiplomskog ostalo malo ispita za poloziti".

Potvrdu na kojoj si godini izdaje MO, a -- posto mi zapravo nemamo pojam studijske godine -- to se racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\rm ECTS}{60} \right\rfloor + 1[/tex], pri cemu je [tex]\rm ECTS[/tex] broj [b]polozenih[/b] (ne [strike]upisanih[/strike]) ECTS bodova (opet, ako se nije nesto izmijenilo od kad sam visio po vijecima).

Ne znam ulazi li u tu sumu ECTSova i ono sto je polozeno "kvaziparcijalno", no to tebe -- ako sam dobro shvatio -- trenutno ne zanima.

@thepineapple: Solidno sam uvjeren da upisujes kao i kolege koji su sve polozili, ali ipak provjeri s Referadom (i onda javi ovdje, zbog ostalih koje bi to isto moglo zanimati).
Kvaziparcijala ne postoji – to je samo nas kolokvijalizam za "upisati neke kolegije s nekog diplomskog studija prije nego student zavrsi preddiplomski studij, sa svrhom da taj isti student ne protrati godinu ako mu je do kraja preddiplomskog ostalo malo ispita za poloziti".

Potvrdu na kojoj si godini izdaje MO, a – posto mi zapravo nemamo pojam studijske godine – to se racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\rm ECTS}{60} \right\rfloor + 1[/tex], pri cemu je [tex]\rm ECTS[/tex] broj polozenih (ne upisanih) ECTS bodova (opet, ako se nije nesto izmijenilo od kad sam visio po vijecima).

Ne znam ulazi li u tu sumu ECTSova i ono sto je polozeno "kvaziparcijalno", no to tebe – ako sam dobro shvatio – trenutno ne zanima.

@thepineapple: Solidno sam uvjeren da upisujes kao i kolege koji su sve polozili, ali ipak provjeri s Referadom (i onda javi ovdje, zbog ostalih koje bi to isto moglo zanimati).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
smajl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 01. 2010. (12:59:23)
Postovi: (EB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:04 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne trazim sad po forumu di se o tome pisalo, da li je istina ako upisujem manje od 18 ectsa i sad u zimskom, a tako ce biti i u ljetnom semestru, da cu morati platiti punu skolarinu? :S
Jer ostalo mi je 2 predmeta u zimskom i 2 predmeta u ljetnom semestru koje moram jos poloziti da bi zavrsila preddiplomski, a ta dva predmeta zajedno u zbroju ne daju 18 ectsa :(
Da ne trazim sad po forumu di se o tome pisalo, da li je istina ako upisujem manje od 18 ectsa i sad u zimskom, a tako ce biti i u ljetnom semestru, da cu morati platiti punu skolarinu? :S
Jer ostalo mi je 2 predmeta u zimskom i 2 predmeta u ljetnom semestru koje moram jos poloziti da bi zavrsila preddiplomski, a ta dva predmeta zajedno u zbroju ne daju 18 ectsa Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 19:05 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="smajl"]Da ne trazim sad po forumu di se o tome pisalo, da li je istina ako upisujem manje od 18 ectsa i sad u zimskom, a tako ce biti i u ljetnom semestru, da cu morati platiti punu skolarinu? :S
Jer ostalo mi je 2 predmeta u zimskom i 2 predmeta u ljetnom semestru koje moram jos poloziti da bi zavrsila preddiplomski, a ta dva predmeta zajedno u zbroju ne daju 18 ectsa :([/quote]

punu školarinu bi plaćala da nemaš sveukupno 18 bodova položenih u cijeloj godini, neovisno o tome koliko položiš u svakom semestru.

A ako ti je preostalo manje od 18 ects-a za položiti za završetak prediplomskog studija, i ako tih recimo 15 upišeš i položiš, tada si završila prediplomski i upisuješ diplomski koji se još uvijek ne placa!

dakle, punu svotu plačaš ukoliko u cijeloj godini skupiš manje od 18 bodova i ostaješ na istoj razini studija.

tolko ja znam o tome. :-)
smajl (napisa):
Da ne trazim sad po forumu di se o tome pisalo, da li je istina ako upisujem manje od 18 ectsa i sad u zimskom, a tako ce biti i u ljetnom semestru, da cu morati platiti punu skolarinu? :S
Jer ostalo mi je 2 predmeta u zimskom i 2 predmeta u ljetnom semestru koje moram jos poloziti da bi zavrsila preddiplomski, a ta dva predmeta zajedno u zbroju ne daju 18 ectsa Sad


punu školarinu bi plaćala da nemaš sveukupno 18 bodova položenih u cijeloj godini, neovisno o tome koliko položiš u svakom semestru.

A ako ti je preostalo manje od 18 ects-a za položiti za završetak prediplomskog studija, i ako tih recimo 15 upišeš i položiš, tada si završila prediplomski i upisuješ diplomski koji se još uvijek ne placa!

dakle, punu svotu plačaš ukoliko u cijeloj godini skupiš manje od 18 bodova i ostaješ na istoj razini studija.

tolko ja znam o tome. Smile



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 7:14 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu li obaviti upis preko Studomata ako mi još nisu upisane sve ocjene? Još naime nije upisana ocjena iz [b]Metoda matematičke fizike[/b], no taj predmet mi (trenutno) nije prethodnik ničemu pa me zanima može li profesor to onda naknadno upisati i ako ja "zaključim" upis. Morala bih to naime danas obaviti jer u petak putujem i nema me dva tjedna, a sutra ne stignem do faksa jer radim. :?
Mogu li obaviti upis preko Studomata ako mi još nisu upisane sve ocjene? Još naime nije upisana ocjena iz Metoda matematičke fizike, no taj predmet mi (trenutno) nije prethodnik ničemu pa me zanima može li profesor to onda naknadno upisati i ako ja "zaključim" upis. Morala bih to naime danas obaviti jer u petak putujem i nema me dva tjedna, a sutra ne stignem do faksa jer radim. Confused



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Namdev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (19:23:40)
Postovi: (29)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 8:51 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto preko STUDOMATA mogu upisati samo točno 30 ECTS bodova? Zar ne bi trebalo biti od 25 do 35?
Zašto preko STUDOMATA mogu upisati samo točno 30 ECTS bodova? Zar ne bi trebalo biti od 25 do 35?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
funkcija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2011. (16:35:43)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 9:03 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Upis na diplomski Citirajte i odgovorite

Na webu ( upis na diplomski ) piše da do 11.7.treba predati index u urudzbeni. Dolje kad otvorim linkove piše da trebamo predat potvrdu o uplati i onaj obrazac o upisu tj. Koji diplomski želimo. Ja sam index predala pa me zanima do kad treba predat potvrdu o plaćanju i taj obrazac (http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4048&sec )
Na webu ( upis na diplomski ) piše da do 11.7.treba predati index u urudzbeni. Dolje kad otvorim linkove piše da trebamo predat potvrdu o uplati i onaj obrazac o upisu tj. Koji diplomski želimo. Ja sam index predala pa me zanima do kad treba predat potvrdu o plaćanju i taj obrazac (http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4048&sec )



_________________
Ako je danas 0 stupnjeva a sutra će biti dvostruko hladnije nego danas, koliko će stupnjeva biti sutra?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
°bubble°
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2011. (12:03:20)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:13 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li netko koliko trebam platit za prebacivanje na nastavnicki smjer? zaboravila sam :(
zna li netko koliko trebam platit za prebacivanje na nastavnicki smjer? zaboravila sam Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
manbearpig
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2009. (19:53:28)
Postovi: (40)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 10 - 16
Lokacija: socijalno nelagodne situacije TAMO SAM

PostPostano: 15:22 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="°bubble°"]zna li netko koliko trebam platit za prebacivanje na nastavnicki smjer? zaboravila sam :([/quote]
[url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=295]ovdje[/url] pod Odluka o visini naknade za usluge iz djelatnosti Prirodoslovno-matematičkog fakulteta s cjenikom usluga piše da je molba 500kn i onda se još plaća puna participacija od 5,500 al to tek tamo u 9.mjesecu, sad u 7. je 500
°bubble° (napisa):
zna li netko koliko trebam platit za prebacivanje na nastavnicki smjer? zaboravila sam Sad

ovdje pod Odluka o visini naknade za usluge iz djelatnosti Prirodoslovno-matematičkog fakulteta s cjenikom usluga piše da je molba 500kn i onda se još plaća puna participacija od 5,500 al to tek tamo u 9.mjesecu, sad u 7. je 500



_________________
from the top of the ocean yeah
to the bottom of the sky goddamn
well i get claustrophobic
i can you know that i can
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 1:22 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Potvrdu na kojoj si godini izdaje MO, a -- posto mi zapravo nemamo pojam studijske godine -- to se racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\rm ECTS}{60} \right\rfloor + 1[/tex], pri cemu je [tex]\rm ECTS[/tex] broj [b]polozenih[/b] (ne [strike]upisanih[/strike]) ECTS bodova (opet, ako se nije nesto izmijenilo od kad sam visio po vijecima).
[/quote]

Imam jedno pitanje u vezi toga racunanja godine. Ove godine sam sluzbeno upisao drugu godinu (jer sam imao polozenih 112 ECTS-a), a uz upisivanje viska ECTS-a ove godine sam zavrsio preddiplomski (dakle imam >= 180 ECTS-a). Kako sam faks upisao 2009./2010. smatram da sam redovit student (ili kako se vec to naziva).

Hoce li meni teta u referadi na potvrdi za dom ipak napisati da zaostajem jednu godinu?
vsego (napisa):

Potvrdu na kojoj si godini izdaje MO, a – posto mi zapravo nemamo pojam studijske godine – to se racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\rm ECTS}{60} \right\rfloor + 1[/tex], pri cemu je [tex]\rm ECTS[/tex] broj polozenih (ne upisanih) ECTS bodova (opet, ako se nije nesto izmijenilo od kad sam visio po vijecima).


Imam jedno pitanje u vezi toga racunanja godine. Ove godine sam sluzbeno upisao drugu godinu (jer sam imao polozenih 112 ECTS-a), a uz upisivanje viska ECTS-a ove godine sam zavrsio preddiplomski (dakle imam >= 180 ECTS-a). Kako sam faks upisao 2009./2010. smatram da sam redovit student (ili kako se vec to naziva).

Hoce li meni teta u referadi na potvrdi za dom ipak napisati da zaostajem jednu godinu?



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:46 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto bi ti pisala da zaostajes jednu godinu? Ako si zavrsio preddiplomski, dakle upisujes diplomski, cetvrtu godinu nakon sto si upisao prvu.

Meni je vise puta receno (mislim da to krcko bolje zna od mene) da mi nemamo godine, nego racunamo (po ovoj gore formuli) koja si godina ako netko bas zeli taj podatak. Dakle, ti si u godinu dana napravio skok s druge na cetvrtu. IMO, pohvalno i ne bi se smjelo racunati kao zaostatak.

Naravno, ja mogu biti i u krivu i za konacni info moras se obratiti Referadi (ako ti se ne svidi njihov odgovor, mozes popricati s pomocnikom procelnika za nastavu).
Zasto bi ti pisala da zaostajes jednu godinu? Ako si zavrsio preddiplomski, dakle upisujes diplomski, cetvrtu godinu nakon sto si upisao prvu.

Meni je vise puta receno (mislim da to krcko bolje zna od mene) da mi nemamo godine, nego racunamo (po ovoj gore formuli) koja si godina ako netko bas zeli taj podatak. Dakle, ti si u godinu dana napravio skok s druge na cetvrtu. IMO, pohvalno i ne bi se smjelo racunati kao zaostatak.

Naravno, ja mogu biti i u krivu i za konacni info moras se obratiti Referadi (ako ti se ne svidi njihov odgovor, mozes popricati s pomocnikom procelnika za nastavu).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 6:56 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] (ako ti se ne svidi njihov odgovor, mozes popricati s pomocnikom procelnika za nastavu).[/quote]

Hvala na savjetu. Nisam bio upoznat i sa tom opcijom, a "ne zaostajanje" bi mi podiglo broj bodova za dom za [latex]\approx 50 \%[/latex].
vsego (napisa):
(ako ti se ne svidi njihov odgovor, mozes popricati s pomocnikom procelnika za nastavu).


Hvala na savjetu. Nisam bio upoznat i sa tom opcijom, a "ne zaostajanje" bi mi podiglo broj bodova za dom za .



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 11:36 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na studomatu ne mogu pristupiti upisu godine, jer nemam navodno evidentirane neke osobne podatke (da li studiram paralelno jos neki studij, da li primamam stipendiju, obrazovanje majke(oca), zanimanje majke (oca)) za koje sam bila sigurna da su bili jos na pocetku mog studiranja evidentirani.
Sta da radim u tom slucaju? Na studomatu nema te opcije da dopunim, ili sam ja bletno pa je ne vidim. :oops:
Na studomatu ne mogu pristupiti upisu godine, jer nemam navodno evidentirane neke osobne podatke (da li studiram paralelno jos neki studij, da li primamam stipendiju, obrazovanje majke(oca), zanimanje majke (oca)) za koje sam bila sigurna da su bili jos na pocetku mog studiranja evidentirani.
Sta da radim u tom slucaju? Na studomatu nema te opcije da dopunim, ili sam ja bletno pa je ne vidim. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 11:47 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na studomatu kad odem na [i]Upis godine[/i] dodje mi sljedeca obavijest:
[quote]Upis godine nije moguće obaviti dok ne popunite potrebne osobne podatke.
Podatak kojeg obvezno morate navesti je(su):
- studirate li paralelno na još nekom visokom učilištu
- primate li stipendiju
Obzirom na navedenog uzdržavatelja podatak kojeg obvezno morate navesti je(su):
- postignuto obrazovanje majke
- zanimanje majke
- postignuto obrazovanje oca
- zanimanje oca
[/quote]

Ako se dobro sjecam, prosle godine su se osobni podaci mogli mijenjati na samom studomatu, dok mi sad samo pise [i]Podatak nije evidentiran[/i] te nema nikakvih mogucnosti podesavanja istog.

Kome se treba obratiti i kako to srediti? Hvala unaprijed.
Na studomatu kad odem na Upis godine dodje mi sljedeca obavijest:
Citat:
Upis godine nije moguće obaviti dok ne popunite potrebne osobne podatke.
Podatak kojeg obvezno morate navesti je(su):
- studirate li paralelno na još nekom visokom učilištu
- primate li stipendiju
Obzirom na navedenog uzdržavatelja podatak kojeg obvezno morate navesti je(su):
- postignuto obrazovanje majke
- zanimanje majke
- postignuto obrazovanje oca
- zanimanje oca


Ako se dobro sjecam, prosle godine su se osobni podaci mogli mijenjati na samom studomatu, dok mi sad samo pise Podatak nije evidentiran te nema nikakvih mogucnosti podesavanja istog.

Kome se treba obratiti i kako to srediti? Hvala unaprijed.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
student_92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2011. (16:31:46)
Postovi: (B9)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 12:16 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije mi jasno zašto kao izborni kolegij na studomatu ne mogu upisati bioinformatiku (druga godina).
Nije mi jasno zašto kao izborni kolegij na studomatu ne mogu upisati bioinformatiku (druga godina).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 12:26 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="student_92"]Nije mi jasno zašto kao izborni kolegij na studomatu ne mogu upisati bioinformatiku (druga godina).[/quote]

Jer je to kolegij iz ljetnog semesttra. :)

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

Evo sad se je aktiviralo da mozemo sami unijeti osobne podatke. :)))
student_92 (napisa):
Nije mi jasno zašto kao izborni kolegij na studomatu ne mogu upisati bioinformatiku (druga godina).


Jer je to kolegij iz ljetnog semesttra. Smile

Added after 7 minutes:

Evo sad se je aktiviralo da mozemo sami unijeti osobne podatke. Smile))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
interista
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2010. (17:59:22)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 15:01 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni bas i nije, valjda oce.

I ako je neka ocjena krivo unesena, da li se treba obratit odgovarajucem profesoru?
Meni bas i nije, valjda oce.

I ako je neka ocjena krivo unesena, da li se treba obratit odgovarajucem profesoru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 17:10 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="interista"]
I ako je neka ocjena krivo unesena, da li se treba obratit odgovarajucem profesoru?[/quote]

jedne godine sam se ja trebala, da.
samo da nije neki prof koji ne koristi mail i mobitel, a sila ti je :P
interista (napisa):

I ako je neka ocjena krivo unesena, da li se treba obratit odgovarajucem profesoru?


jedne godine sam se ja trebala, da.
samo da nije neki prof koji ne koristi mail i mobitel, a sila ti je Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 17:52 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje...

Kao prvo sada službeno upisujem 2.godinu.
U zimskom semestru ove akademske godine sam slušala vektorske prostore. Nisam htjela prihvatit ocjenu te sam odlučila ponovno ga upisati 2013/2014 tj. kada budem(nadam se) službeno 3.godina.
No problem je što je studomat automatski odredio da ja vektorske upisujem ove 2012/2013.

Da li se tu može šta promijeniti?
Pitanje...

Kao prvo sada službeno upisujem 2.godinu.
U zimskom semestru ove akademske godine sam slušala vektorske prostore. Nisam htjela prihvatit ocjenu te sam odlučila ponovno ga upisati 2013/2014 tj. kada budem(nadam se) službeno 3.godina.
No problem je što je studomat automatski odredio da ja vektorske upisujem ove 2012/2013.

Da li se tu može šta promijeniti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:25 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze, napises molbu.
Moze, napises molbu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 3 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan