Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Domski internet
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:39 ned, 29. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Novi"]Kako onda objasniti da mi ni pod ubuntu-om nije radilo? Ili napada i Linux sustave?[/quote]
Nije tvoj komp zarazen. Rekao sam da ti to napravi [b]neciji[/b] DNSchanger.

DNSchanger radi tako da zarazi racunalo (koje naravno na sebi ima ono smece od OS-a) i onda glumi DHCP server. Kada tvoj komp posalje DHCP request, on se javi i dodijeli ti sve ispravne podatke [b]osim IP adrese DNS servera[/b]. I onda imas problem. :cool:
Novi (napisa):
Kako onda objasniti da mi ni pod ubuntu-om nije radilo? Ili napada i Linux sustave?

Nije tvoj komp zarazen. Rekao sam da ti to napravi neciji DNSchanger.

DNSchanger radi tako da zarazi racunalo (koje naravno na sebi ima ono smece od OS-a) i onda glumi DHCP server. Kada tvoj komp posalje DHCP request, on se javi i dodijeli ti sve ispravne podatke osim IP adrese DNS servera. I onda imas problem. Cool



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 17:25 ned, 29. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na objasnjenjima, a ako nije problem jos bih malo gnjavio. Zasto kazes da [tt]193.198.16.211[/tt] nije DNS Save? Dok je prije sve radilo dhcp je isto to dodjeljivao. A i [url]http://whois.domaintools.com/[/url] kaze [tt]sdgate2.sava.sczg.hr[/tt] I ono pitanje koje jos nije odgovoreno:
[quote="Ja"]Zasto Iskonov radi, a ovaj gore CARNet-ov koji ste mi bili dali nece. I uopce zasto bi neki radio, a neki ne? (Ne u smislu da radi server kao server, vec da meni sa Save dopusta da ga koristin.) Sad se opet vracam na ono, gdje se može nać "lista" "radećih" DNS servera. I jel postoji neki razlog zbog cega bi npr. neki DNS server u Americi odbio poslusnost ako ja imam njegov IP. (Osim filtracije IP-ja koji se na njega spajaju)[/quote]
Hvala na objasnjenjima, a ako nije problem jos bih malo gnjavio. Zasto kazes da 193.198.16.211 nije DNS Save? Dok je prije sve radilo dhcp je isto to dodjeljivao. A i http://whois.domaintools.com/ kaze sdgate2.sava.sczg.hr I ono pitanje koje jos nije odgovoreno:
Ja (napisa):
Zasto Iskonov radi, a ovaj gore CARNet-ov koji ste mi bili dali nece. I uopce zasto bi neki radio, a neki ne? (Ne u smislu da radi server kao server, vec da meni sa Save dopusta da ga koristin.) Sad se opet vracam na ono, gdje se može nać "lista" "radećih" DNS servera. I jel postoji neki razlog zbog cega bi npr. neki DNS server u Americi odbio poslusnost ako ja imam njegov IP. (Osim filtracije IP-ja koji se na njega spajaju)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:08 pon, 30. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://en.wikipedia.org/wiki/OpenDNS
http://en.wikipedia.org/wiki/OpenDNS



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ancica_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2007. (11:59:50)
Postovi: (30)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 11:09 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje..

Posto sam ja u domu, dobili smo onaj securew2 i preko toga imam net.. stvarno se ne razumijem u te stvari, ali znam da securew2 ne mogu instalirati na linuxu... Zanima me ima li nacina da ipak osposobim internet na Ubuntu, i ako da moze li mi netko objasniti sto da radim?? Puno hvala unaprijed.. !!!
Imam pitanje..

Posto sam ja u domu, dobili smo onaj securew2 i preko toga imam net.. stvarno se ne razumijem u te stvari, ali znam da securew2 ne mogu instalirati na linuxu... Zanima me ima li nacina da ipak osposobim internet na Ubuntu, i ako da moze li mi netko objasniti sto da radim?? Puno hvala unaprijed.. !!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
m00nblade
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2005. (13:26:10)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 20 - 0

PostPostano: 11:22 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas ovdje upute: [url]http://studom.srce.hr/fileadmin/StuDOM/template/docs/StuDOM_2008_Linux.pdf[/url].

Trebas napisati sljedece u datoteku /etc/wpa_supplicant.conf:
[code:1]
ctrl_interface=/var/run/wpa_supplicant
ctrl_interface_group=0
eapol_version=1
ap_scan=0
network={
key_mgmt=IEEE8021X
eap=TTLS
anonymous_identity="uid@realm.hr"
phase2="auth=PAP"
identity="uid@realm.hr"
password="<lozinka>"
}
[/code:1]

I ovo u datoteku /etc/network/interfaces:
[code:1]
iface eth0 inet dhcp
wpa-driver wired
wpa-key-mgmt IEEE8021X
wpa-eap TTLS
wpa-phase2 auth=PAP
wpa-anonymous-identity uid@realm.hr
wpa-identity uid@realm.hr
wpa-password neka_lozinka
[/code:1]

I nakon toga ponovno podignes mrezno sucelje s:
[code:1]sudo ifup eth0[/code:1]
Imas ovdje upute: http://studom.srce.hr/fileadmin/StuDOM/template/docs/StuDOM_2008_Linux.pdf.

Trebas napisati sljedece u datoteku /etc/wpa_supplicant.conf:
Kod:

ctrl_interface=/var/run/wpa_supplicant
ctrl_interface_group=0
eapol_version=1
ap_scan=0
network={
key_mgmt=IEEE8021X
eap=TTLS
anonymous_identity="uid@realm.hr"
phase2="auth=PAP"
identity="uid@realm.hr"
password="<lozinka>"
}


I ovo u datoteku /etc/network/interfaces:
Kod:

iface eth0 inet dhcp
wpa-driver wired
wpa-key-mgmt IEEE8021X
wpa-eap TTLS
wpa-phase2 auth=PAP
wpa-anonymous-identity uid@realm.hr
wpa-identity uid@realm.hr
wpa-password neka_lozinka


I nakon toga ponovno podignes mrezno sucelje s:
Kod:
sudo ifup eth0



_________________
Real programmers don't comment their code. If it was hard to write, it should be hard to read.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:23 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja nisam nista pisao u suplicant.conf i sve mi radi.
promjenio sam samo interfaces.
ja nisam nista pisao u suplicant.conf i sve mi radi.
promjenio sam samo interfaces.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
m00nblade
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2005. (13:26:10)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 20 - 0

PostPostano: 11:31 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bio siguran treba li jer ne koristim Ubuntu pa sam to naveo za svaki slucaj. Meni recimo na Arch Linuxu treba samo wpa_supplicant.conf
Nisam bio siguran treba li jer ne koristim Ubuntu pa sam to naveo za svaki slucaj. Meni recimo na Arch Linuxu treba samo wpa_supplicant.conf



_________________
Real programmers don't comment their code. If it was hard to write, it should be hard to read.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:50 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ancica_m"]Imam pitanje..

Posto sam ja u domu, dobili smo onaj securew2 i preko toga imam net.. stvarno se ne razumijem u te stvari, ali znam da securew2 ne mogu instalirati na linuxu... Zanima me ima li nacina da ipak osposobim internet na Ubuntu, i ako da moze li mi netko objasniti sto da radim?? Puno hvala unaprijed.. !!![/quote]

mozes se spojiti preko network managera u ubuntuu, nema potreba da mijenjas wpa_supplicant.conf

odes u network manager, kliknes edit na odgovarajucu vezu, ides pod "802.1x Security", stavis kvacicu, izaberes Tunneled TLS i stavis svoj username i pass na odgovarajuce mjesto.
ancica_m (napisa):
Imam pitanje..

Posto sam ja u domu, dobili smo onaj securew2 i preko toga imam net.. stvarno se ne razumijem u te stvari, ali znam da securew2 ne mogu instalirati na linuxu... Zanima me ima li nacina da ipak osposobim internet na Ubuntu, i ako da moze li mi netko objasniti sto da radim?? Puno hvala unaprijed.. !!!


mozes se spojiti preko network managera u ubuntuu, nema potreba da mijenjas wpa_supplicant.conf

odes u network manager, kliknes edit na odgovarajucu vezu, ides pod "802.1x Security", stavis kvacicu, izaberes Tunneled TLS i stavis svoj username i pass na odgovarajuce mjesto.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ancica_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2007. (11:59:50)
Postovi: (30)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 13:03 pon, 9. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala puno, pokusat cu tako, ovaj gornji nacin je prekompliciran za moje ne bas veliko znanje o radu na linuxima :) Tek se ucim :)

[size=9][color=#999999]Added after 27 minutes:[/color][/size]

Hvala vam puno, uspjela sam i nekako mi se cini da je internet brzi :) Ali to je mozda samo psiholoski ucinak jer mi se Windowsi ne svidjaju vise.. :)

Sad moram na kolokvij :)

Hvaaaaaala!!!
hvala puno, pokusat cu tako, ovaj gornji nacin je prekompliciran za moje ne bas veliko znanje o radu na linuxima Smile Tek se ucim Smile

Added after 27 minutes:

Hvala vam puno, uspjela sam i nekako mi se cini da je internet brzi Smile Ali to je mozda samo psiholoski ucinak jer mi se Windowsi ne svidjaju vise.. Smile

Sad moram na kolokvij Smile

Hvaaaaaala!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 23:43 pet, 21. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidim da ovaj topic nije baš nešto aktivan ali nadam se da će netko naići.
znači,imam problem,odnosno moja frendica ima problem.ona živi u domu na cvjetnom i ima laptop i želi se spojiti na domski internet.valjda je mislila da ću ja to znati riješiti pa me pozvala da joj to sredim.našao sam upute na http://studom.srce.hr/upute-za-pristup-domskoj-mrezi/ i postupio kako tamo piše (windows 7)
skinio sam securew2,promijenio one neke stavke i tako to međutim na kraju kad sve promijenim i kad se treba pojaviti obavijest da se može spojiti na eduroam i kad bih ona trebala samo one lozinke ukucati svoje tu se ništa ne dogodi.jednostavno mi piše unable to connect to your prefered networks (ne nužno tim riječima).
to je bilo kad sam probao wireless se spojiti.također sam se probao spojiti i preko žice i kad sve potrebno izmjenim mi ne javlja da je mrežni kabel spojen (znam spojiti kabele,ne brinite :D )
cimerica joj ima laptop sa XP-om pa sam probao i tamo prateći te upute ali ni tamo nisam uspio.isto bi bilo da piše da se ne može spojiti na te preferirane mreže.
pa me zanima jeli ima tko kakvu ideju u čemu je problem?jeli ima kakva dobra duša da bi znala i volila podijeliti rješenje problema sa mnom?hvala unaprijed!

još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala!
vidim da ovaj topic nije baš nešto aktivan ali nadam se da će netko naići.
znači,imam problem,odnosno moja frendica ima problem.ona živi u domu na cvjetnom i ima laptop i želi se spojiti na domski internet.valjda je mislila da ću ja to znati riješiti pa me pozvala da joj to sredim.našao sam upute na http://studom.srce.hr/upute-za-pristup-domskoj-mrezi/ i postupio kako tamo piše (windows 7)
skinio sam securew2,promijenio one neke stavke i tako to međutim na kraju kad sve promijenim i kad se treba pojaviti obavijest da se može spojiti na eduroam i kad bih ona trebala samo one lozinke ukucati svoje tu se ništa ne dogodi.jednostavno mi piše unable to connect to your prefered networks (ne nužno tim riječima).
to je bilo kad sam probao wireless se spojiti.također sam se probao spojiti i preko žice i kad sve potrebno izmjenim mi ne javlja da je mrežni kabel spojen (znam spojiti kabele,ne brinite Very Happy )
cimerica joj ima laptop sa XP-om pa sam probao i tamo prateći te upute ali ni tamo nisam uspio.isto bi bilo da piše da se ne može spojiti na te preferirane mreže.
pa me zanima jeli ima tko kakvu ideju u čemu je problem?jeli ima kakva dobra duša da bi znala i volila podijeliti rješenje problema sa mnom?hvala unaprijed!

još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 8:57 sub, 22. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Popara"]još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala![/quote]

pa ko bi htio da mu ferovac rjesava probleme :?: :!:
[size=9](nisam nikad imao takvih problema, prateci upute je stvar radila...)[/size]
Popara (napisa):
još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala!


pa ko bi htio da mu ferovac rjesava probleme Question Exclamation
(nisam nikad imao takvih problema, prateci upute je stvar radila...)



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 9:44 sub, 22. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Popara"]vidim da ovaj topic nije baš nešto aktivan ali nadam se da će netko naići.
znači,imam problem,odnosno moja frendica ima problem.ona živi u domu na cvjetnom i ima laptop i želi se spojiti na domski internet.valjda je mislila da ću ja to znati riješiti pa me pozvala da joj to sredim.našao sam upute na http://studom.srce.hr/upute-za-pristup-domskoj-mrezi/ i postupio kako tamo piše (windows 7)
skinio sam securew2,promijenio one neke stavke i tako to međutim na kraju kad sve promijenim i kad se treba pojaviti obavijest da se može spojiti na eduroam i kad bih ona trebala samo one lozinke ukucati svoje tu se ništa ne dogodi.jednostavno mi piše unable to connect to your prefered networks (ne nužno tim riječima).
to je bilo kad sam probao wireless se spojiti.također sam se probao spojiti i preko žice i kad sve potrebno izmjenim mi ne javlja da je mrežni kabel spojen (znam spojiti kabele,ne brinite :D )
cimerica joj ima laptop sa XP-om pa sam probao i tamo prateći te upute ali ni tamo nisam uspio.isto bi bilo da piše da se ne može spojiti na te preferirane mreže.
pa me zanima jeli ima tko kakvu ideju u čemu je problem?jeli ima kakva dobra duša da bi znala i volila podijeliti rješenje problema sa mnom?hvala unaprijed!

još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala![/quote]

Ovako na prvu ruku mi pada na pamet jedino da se na Win7 iz nekog čudnog razloga odbija spojiti dok ne odeš na Network Connections i disableaš adapter pa ga opet uključiš. Valjda sam sto puta imao problema sa spajanjem i često je to upalilo. Dalje, u onim uputama je prvih 6 stranica najvjerojatnije već namješteno kako treba (ako nije, to provjeriš, al nema razloga zašto ne bi bilo) - jedna mala promjena za stranicu 7 je da tamo možeš odmah, kad odabereš StuDOM, kliknuti na Configure i u zadnjem tabu odmah unijeti korisničke podatke. Nakon toga probaj isključiti uključiti adapter (desni klik - Disable, malo pričekaš, desni klik - enable). Van toga - tja, može biti svašta.
Popara (napisa):
vidim da ovaj topic nije baš nešto aktivan ali nadam se da će netko naići.
znači,imam problem,odnosno moja frendica ima problem.ona živi u domu na cvjetnom i ima laptop i želi se spojiti na domski internet.valjda je mislila da ću ja to znati riješiti pa me pozvala da joj to sredim.našao sam upute na http://studom.srce.hr/upute-za-pristup-domskoj-mrezi/ i postupio kako tamo piše (windows 7)
skinio sam securew2,promijenio one neke stavke i tako to međutim na kraju kad sve promijenim i kad se treba pojaviti obavijest da se može spojiti na eduroam i kad bih ona trebala samo one lozinke ukucati svoje tu se ništa ne dogodi.jednostavno mi piše unable to connect to your prefered networks (ne nužno tim riječima).
to je bilo kad sam probao wireless se spojiti.također sam se probao spojiti i preko žice i kad sve potrebno izmjenim mi ne javlja da je mrežni kabel spojen (znam spojiti kabele,ne brinite Very Happy )
cimerica joj ima laptop sa XP-om pa sam probao i tamo prateći te upute ali ni tamo nisam uspio.isto bi bilo da piše da se ne može spojiti na te preferirane mreže.
pa me zanima jeli ima tko kakvu ideju u čemu je problem?jeli ima kakva dobra duša da bi znala i volila podijeliti rješenje problema sa mnom?hvala unaprijed!

još sam joj i rekao da nekog ferovca nabavi da joj to riješi ali me nije slušala!


Ovako na prvu ruku mi pada na pamet jedino da se na Win7 iz nekog čudnog razloga odbija spojiti dok ne odeš na Network Connections i disableaš adapter pa ga opet uključiš. Valjda sam sto puta imao problema sa spajanjem i često je to upalilo. Dalje, u onim uputama je prvih 6 stranica najvjerojatnije već namješteno kako treba (ako nije, to provjeriš, al nema razloga zašto ne bi bilo) - jedna mala promjena za stranicu 7 je da tamo možeš odmah, kad odabereš StuDOM, kliknuti na Configure i u zadnjem tabu odmah unijeti korisničke podatke. Nakon toga probaj isključiti uključiti adapter (desni klik - Disable, malo pričekaš, desni klik - enable). Van toga - tja, može biti svašta.



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 13:44 sub, 22. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da sam čak i probao to ali probat ću opet.Hvala.

Što se tiče ferovaca,ma,oni takve stvari vole rješavati.
Mislim da sam čak i probao to ali probat ću opet.Hvala.

Što se tiče ferovaca,ma,oni takve stvari vole rješavati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:30 pon, 24. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Popara"]Što se tiče ferovaca,ma,oni takve stvari vole rješavati.[/quote]

Volim i ja plivat, al svejedno mi nitko nebi dao da radim kao spasilac :)

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

Imao sam sedmicu jedno par sati jednom davno, i moram priznat da nije baš glatko funkcioniralo. Ali, to je bilo davno, davno, odmah sam ju mako i vratio se dobrom, starom, pouzdanom XP-u (koliko to Microsoft može biti :))
Popara (napisa):
Što se tiče ferovaca,ma,oni takve stvari vole rješavati.


Volim i ja plivat, al svejedno mi nitko nebi dao da radim kao spasilac Smile

Added after 3 minutes:

Imao sam sedmicu jedno par sati jednom davno, i moram priznat da nije baš glatko funkcioniralo. Ali, to je bilo davno, davno, odmah sam ju mako i vratio se dobrom, starom, pouzdanom XP-u (koliko to Microsoft može biti Smile)



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 21:43 pon, 24. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Offtopic, ali Windows 7 je puno, puno bolji od Windowsa XP iz mnogo razloga. I ne kužim što to točno FER-ovci rade loše, i tebi bi Milojko ljudi dali da radiš kao spasilac da ideš na KIF i učiš posebno o plivanju.
Offtopic, ali Windows 7 je puno, puno bolji od Windowsa XP iz mnogo razloga. I ne kužim što to točno FER-ovci rade loše, i tebi bi Milojko ljudi dali da radiš kao spasilac da ideš na KIF i učiš posebno o plivanju.



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan