Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Red predavanja i kalendar nastave
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:48 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sego, nedosljedan si. Znam tvoje stavove o popravnima i razumijem zasto se zalazes za kasniji pocetak nastave. Bezveze je to pravdati pridrzavanjem Zakona.

U Zakonu ne pise da nastava ne smije poceti prije pocetka akademske godine. Veci dio fakulteta pocinje prije 1.10., ukljucujuci PMF. Sad kad je FER pomaknuo pocetak nastave najedamput je raniji pocetak krsenje Zakona, a sve ove godine nije bio :roll:

Popravni kakvi postoje kod nas nisu "druga sansa" i ne sluze tome da studenti cijelo gradivo nauce za tjedan-dva. Sluze onima kojima malo fali za prolaz da nadoknade. U [url=http://en.wikipedia.org/wiki/ECTS_grading_scale]ECTS sustavu ocjena[/url] popravni su za studente koji dobiju FX, a ne F.
Sego, nedosljedan si. Znam tvoje stavove o popravnima i razumijem zasto se zalazes za kasniji pocetak nastave. Bezveze je to pravdati pridrzavanjem Zakona.

U Zakonu ne pise da nastava ne smije poceti prije pocetka akademske godine. Veci dio fakulteta pocinje prije 1.10., ukljucujuci PMF. Sad kad je FER pomaknuo pocetak nastave najedamput je raniji pocetak krsenje Zakona, a sve ove godine nije bio Rolling Eyes

Popravni kakvi postoje kod nas nisu "druga sansa" i ne sluze tome da studenti cijelo gradivo nauce za tjedan-dva. Sluze onima kojima malo fali za prolaz da nadoknade. U ECTS sustavu ocjena popravni su za studente koji dobiju FX, a ne F.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:43 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Sego, nedosljedan si. Znam tvoje stavove o popravnima i razumijem zasto se zalazes za kasniji pocetak nastave. Bezveze je to pravdati pridrzavanjem Zakona.[/quote]

Tebi je nepojmljivo da osoba moze imati dva potpuno nepovezana razloga za podrzavati nesto?

[quote="krcko"]U Zakonu ne pise da nastava ne smije poceti prije pocetka akademske godine. Veci dio fakulteta pocinje prije 1.10., ukljucujuci PMF. Sad kad je FER pomaknuo pocetak nastave najedamput je raniji pocetak krsenje Zakona, a sve ove godine nije bio :roll:[/quote]

Ja nikad nisam bio za rani pocetak nastave, a Zakon mi je stalno bio jedan od razloga.

[quote="krcko"]Popravni kakvi postoje kod nas nisu "druga sansa" i ne sluze tome da studenti cijelo gradivo nauce za tjedan-dva. Sluze onima kojima malo fali za prolaz da nadoknade. U [url=http://en.wikipedia.org/wiki/ECTS_grading_scale]ECTS sustavu ocjena[/url] popravni su za studente koji dobiju FX, a ne F.[/quote]

Dakle, slazemo se da kod nas studenti zapravo imaju tocno jednu sansu (godisnje) za poloziti kolegij. I'm O.K. with that, samo mi je zao da to netko nije prije tako otvoreno rekao, jer onda ne bismo na Prog tek ove godine ogranicili pristup popravnima.
krcko (napisa):
Sego, nedosljedan si. Znam tvoje stavove o popravnima i razumijem zasto se zalazes za kasniji pocetak nastave. Bezveze je to pravdati pridrzavanjem Zakona.


Tebi je nepojmljivo da osoba moze imati dva potpuno nepovezana razloga za podrzavati nesto?

krcko (napisa):
U Zakonu ne pise da nastava ne smije poceti prije pocetka akademske godine. Veci dio fakulteta pocinje prije 1.10., ukljucujuci PMF. Sad kad je FER pomaknuo pocetak nastave najedamput je raniji pocetak krsenje Zakona, a sve ove godine nije bio Rolling Eyes


Ja nikad nisam bio za rani pocetak nastave, a Zakon mi je stalno bio jedan od razloga.

krcko (napisa):
Popravni kakvi postoje kod nas nisu "druga sansa" i ne sluze tome da studenti cijelo gradivo nauce za tjedan-dva. Sluze onima kojima malo fali za prolaz da nadoknade. U ECTS sustavu ocjena popravni su za studente koji dobiju FX, a ne F.


Dakle, slazemo se da kod nas studenti zapravo imaju tocno jednu sansu (godisnje) za poloziti kolegij. I'm O.K. with that, samo mi je zao da to netko nije prije tako otvoreno rekao, jer onda ne bismo na Prog tek ove godine ogranicili pristup popravnima.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 14:55 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]slazemo se da kod nas studenti zapravo imaju tocno jednu sansu (godisnje) za poloziti kolegij[/quote]
Ja sam naš sustav uvijek tako doživljavao.
vsego (napisa):
slazemo se da kod nas studenti zapravo imaju tocno jednu sansu (godisnje) za poloziti kolegij

Ja sam naš sustav uvijek tako doživljavao.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Annoying
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (09:20:11)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 20:47 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je to sa SC-om i domovima glupost jer znam hrpu studenata drugih fakseva, npr. prava koji dolaze već 1.9. u Zagreb da bi polagali ispite iz prošle akademske godine. Iako nemaju nastave, većina fakseva ima jesenski ispitni rok, kada su studenti isto jako puno u Zagrebu, a u mojem slučaju i gladniji :lol:
Nešto me bode u oči u zimskom semestru. Ne valjda opet prvi kolokviji nakon 8 tjedana nastave pa zatim za drugi samo 5 ? bolje onda 6 plus 7 jer je iz većine kolegija previše gradiva za prvi kolokvij, a drugi dođu prebrzo nakon prvih :P
Mislim da je to sa SC-om i domovima glupost jer znam hrpu studenata drugih fakseva, npr. prava koji dolaze već 1.9. u Zagreb da bi polagali ispite iz prošle akademske godine. Iako nemaju nastave, većina fakseva ima jesenski ispitni rok, kada su studenti isto jako puno u Zagrebu, a u mojem slučaju i gladniji Laughing
Nešto me bode u oči u zimskom semestru. Ne valjda opet prvi kolokviji nakon 8 tjedana nastave pa zatim za drugi samo 5 ? bolje onda 6 plus 7 jer je iz većine kolegija previše gradiva za prvi kolokvij, a drugi dođu prebrzo nakon prvih Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:15 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Annoying"]Nešto me bode u oči u zimskom semestru. Ne valjda opet prvi kolokviji nakon 8 tjedana nastave pa zatim za drugi samo 5 ? bolje onda 6 plus 7 jer je iz većine kolegija previše gradiva za prvi kolokvij, a drugi dođu prebrzo nakon prvih :P[/quote]


to je valjda zbog 1.11. (da usred kolokvija nema praznika)
Annoying (napisa):
Nešto me bode u oči u zimskom semestru. Ne valjda opet prvi kolokviji nakon 8 tjedana nastave pa zatim za drugi samo 5 ? bolje onda 6 plus 7 jer je iz većine kolegija previše gradiva za prvi kolokvij, a drugi dođu prebrzo nakon prvih Razz



to je valjda zbog 1.11. (da usred kolokvija nema praznika)



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:43 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Zakon mi je stalno bio jedan od razloga.[/quote]

Onda si stalno imao krivi razlog. Kao sto si sam rekao, u Zakonu ne pise da nastava mora poceti prvi dan akademske godine. Moze malo poslije, a moze i prije.
vsego (napisa):
Zakon mi je stalno bio jedan od razloga.


Onda si stalno imao krivi razlog. Kao sto si sam rekao, u Zakonu ne pise da nastava mora poceti prvi dan akademske godine. Moze malo poslije, a moze i prije.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 22:31 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne krcko, varaš se. Akademska godina počinje 1. listopada, nastava počinje poslije 1. listopada, a sve što počne prije 1. listopada sigurno nije po zakonu, ili nije akademska, jerbo, akademska godina počinje 1. listopada :)

I da, ovo što mi imamo, zovite vi to kako god hoćete, ni u kom slučaju ne valja. FER je skužio da je bolonja smeće, i sve više i više uvode neku mješavinu bolonjskog i predbolonjskog sustava. Ne kažem da je prije bilo bolje, ali, ovo sada nikako nije optimalno rješenje.


Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?
Ne krcko, varaš se. Akademska godina počinje 1. listopada, nastava počinje poslije 1. listopada, a sve što počne prije 1. listopada sigurno nije po zakonu, ili nije akademska, jerbo, akademska godina počinje 1. listopada Smile

I da, ovo što mi imamo, zovite vi to kako god hoćete, ni u kom slučaju ne valja. FER je skužio da je bolonja smeće, i sve više i više uvode neku mješavinu bolonjskog i predbolonjskog sustava. Ne kažem da je prije bilo bolje, ali, ovo sada nikako nije optimalno rješenje.


Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 23:45 uto, 12. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]
Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?[/quote]

Teorija igara = Šorić
Odlučivanje i teorija igara = Čaklović
Milojko (napisa):

Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?


Teorija igara = Šorić
Odlučivanje i teorija igara = Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:54 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"][quote="Milojko"]
Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?[/quote]

Teorija igara = Šorić
Odlučivanje i teorija igara = Čaklović[/quote]
Hvala ti karaga, duša mi je na mjestu. Netko mi je rekao da će profesorica Šorić zbog porodiljnog ili tako nešto biti odsutna iduću godinu, te da će ju profesor Čaklović mjenjati.
karaga (napisa):
Milojko (napisa):

Da se vratim na temu rasprave, što je kalendar nastave. Čuo sam neke glasine da će predmet Teorija igara nagodinu držati Lavoslav Čaklović. Jeli to istina?


Teorija igara = Šorić
Odlučivanje i teorija igara = Čaklović

Hvala ti karaga, duša mi je na mjestu. Netko mi je rekao da će profesorica Šorić zbog porodiljnog ili tako nešto biti odsutna iduću godinu, te da će ju profesor Čaklović mjenjati.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 6:51 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]Ne krcko, varaš se. Akademska godina počinje 1. listopada, nastava počinje poslije 1. listopada, a sve što počne prije 1. listopada sigurno nije po zakonu, ili nije akademska, jerbo, akademska godina počinje 1. listopada :)[/quote]

Sjajno! Mozemo odmah ukinuti sudove, saborske odbore, ministarstva i sve ostale suvisne institucije za tumacenje i provodjenje zakona. Ako nesto nije jasno, pitajte Milojka.

[quote="Milojko"]I da, ovo što mi imamo, zovite vi to kako god hoćete, ni u kom slučaju ne valja. FER je skužio da je bolonja smeće, i sve više i više uvode neku mješavinu bolonjskog i predbolonjskog sustava. Ne kažem da je prije bilo bolje, ali, ovo sada nikako nije optimalno rješenje.[/quote]

Kao prvo, "bolonja" nema nikakve veze s nacinom na koji se provodi ocjenjivanje. Ovdje govorimo o ispitnim rokovima vs. kontinuiranoj provjeri znanja (u terminima Statuta Sveucilista).

Kao drugo, FER [b]nije[/b] vratio ispitne rokove nego i dalje ima kontinuiranu provjeru. Samo su drugacije definirali ispitne termine.

Trece, jucer sam razgovarao s kolegama s FER-a i nisu bili ovako rezolutni kao Milojko. U prvom semestru imali su daleko najlosiju prolaznost od kada ide kontinuirana provjera. Da bi usporedba bila postena treba pricekati popravni termin u rujnu, no osobno sumnjam da ce se to moci nadoknaditi. Cak i da se nadoknadi, studenti koji nisu odmah polozili Mat 1 nisu mogli upisati Mat 2 pa je steta vec ucinjena.

Ali zasto bi se mucili s analizama? Reci cu kolegama da pitaju Milojka - on zna najbolje :)

Na kraju, nastavna zaduzenja imaju puno manje veze s temom rasprave (akademskim kalendarom) od rasporeda ispitnih termina.
Milojko (napisa):
Ne krcko, varaš se. Akademska godina počinje 1. listopada, nastava počinje poslije 1. listopada, a sve što počne prije 1. listopada sigurno nije po zakonu, ili nije akademska, jerbo, akademska godina počinje 1. listopada Smile


Sjajno! Mozemo odmah ukinuti sudove, saborske odbore, ministarstva i sve ostale suvisne institucije za tumacenje i provodjenje zakona. Ako nesto nije jasno, pitajte Milojka.

Milojko (napisa):
I da, ovo što mi imamo, zovite vi to kako god hoćete, ni u kom slučaju ne valja. FER je skužio da je bolonja smeće, i sve više i više uvode neku mješavinu bolonjskog i predbolonjskog sustava. Ne kažem da je prije bilo bolje, ali, ovo sada nikako nije optimalno rješenje.


Kao prvo, "bolonja" nema nikakve veze s nacinom na koji se provodi ocjenjivanje. Ovdje govorimo o ispitnim rokovima vs. kontinuiranoj provjeri znanja (u terminima Statuta Sveucilista).

Kao drugo, FER nije vratio ispitne rokove nego i dalje ima kontinuiranu provjeru. Samo su drugacije definirali ispitne termine.

Trece, jucer sam razgovarao s kolegama s FER-a i nisu bili ovako rezolutni kao Milojko. U prvom semestru imali su daleko najlosiju prolaznost od kada ide kontinuirana provjera. Da bi usporedba bila postena treba pricekati popravni termin u rujnu, no osobno sumnjam da ce se to moci nadoknaditi. Cak i da se nadoknadi, studenti koji nisu odmah polozili Mat 1 nisu mogli upisati Mat 2 pa je steta vec ucinjena.

Ali zasto bi se mucili s analizama? Reci cu kolegama da pitaju Milojka - on zna najbolje Smile

Na kraju, nastavna zaduzenja imaju puno manje veze s temom rasprave (akademskim kalendarom) od rasporeda ispitnih termina.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 5:06 sub, 30. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".anchy."]
kada bismo trebali (sa)znati kada počinje nastava "za sigurno"?[/quote]
:?:
.anchy. (napisa):

kada bismo trebali (sa)znati kada počinje nastava "za sigurno"?

Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 14:21 sub, 30. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

10.9 najvjerojatnije
10.9 najvjerojatnije



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:37 sub, 30. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]10.9 najvjerojatnije[/quote]

10.9. [b]sigurno[/b]

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=455
kalendar nastave, zadnja stranica
ante003 (napisa):
10.9 najvjerojatnije


10.9. sigurno

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=455
kalendar nastave, zadnja stranica



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 15:52 pet, 7. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Da li prvi tjedan u Listopadu nema nastave??
Upravo gledam kalendar nastave i čini mi se da je prvi tjedan smješten u crne kvadrate, što bi trebalo značit da nema nastave?!
Pozdrav,

Da li prvi tjedan u Listopadu nema nastave??
Upravo gledam kalendar nastave i čini mi se da je prvi tjedan smješten u crne kvadrate, što bi trebalo značit da nema nastave?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 15:59 pet, 7. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pogledaj ponovo... Bitna je boja, a ne to jesu li rubovi podebljani.
Pogledaj ponovo... Bitna je boja, a ne to jesu li rubovi podebljani.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 17:53 čet, 1. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

po kalendaru je sutra radni dan. da li je to kaj mijenjano?
po kalendaru je sutra radni dan. da li je to kaj mijenjano?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 19:15 čet, 1. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nope, sutra su redovito predavanja, osim ako su neki prof. ili asistenti u dogovoru sa svojim grupama odradili to ranije.
Nope, sutra su redovito predavanja, osim ako su neki prof. ili asistenti u dogovoru sa svojim grupama odradili to ranije.



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 19:47 čet, 1. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U referadi su mi rekli da oni ne rade, kao ni ostalo nenastavno osoblje. No profesori će redovno držati predavanja ako nisu rekli drugačije
U referadi su mi rekli da oni ne rade, kao ni ostalo nenastavno osoblje. No profesori će redovno držati predavanja ako nisu rekli drugačije



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 21:55 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Pa da, taj zakon je glavni argument SC-orijenitranog dijela Sveucilista. Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom? [b]Cemu se onda uopce mucimo s akademskim kalendarom, neka nam ga napravi drzava.[/b]

Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.[/quote]
Da li postoji ikakva šansa da se između predavanja i kolokvijskih tjedana ubaci tjedan dana pauze?
Naravno, ne mislim da se to može ove godine, kalendar je tu kakav je, ali pitanje stoji za kalendar koji će se tek raditi, tj. za sljedeće godine?

Zapravo, očekujem da je odgovor da se ne može, jer naravno da nisam izmislio toplu vodu kada sam se sjetio ovog pitanja, ali ako imate minutu vremena da udovoljite mojoj znatiželji i kažete razlog zbog kojeg se to ne može.
:D
krcko (napisa):
Pa da, taj zakon je glavni argument SC-orijenitranog dijela Sveucilista. Ti stvarno mislis da bi se pocetak akademske godine trebao propisivati zakonom? Cemu se onda uopce mucimo s akademskim kalendarom, neka nam ga napravi drzava.

Izmedju ostalog, ovo je blesavo jer nastava ne moze svake godine poceti 1.10. Taj datum moze pasti u nedjelju. Ako se pocetak nastave moze pomicati plus minus tri dana, ne vidim zasto se ne bi mogao pomicati plus minus tri tjedna u odnosu na pocetak akademske godine. SC je servis koji bi se trebao prilagoditi nasim potrebama, a ne obrnuto.

Da li postoji ikakva šansa da se između predavanja i kolokvijskih tjedana ubaci tjedan dana pauze?
Naravno, ne mislim da se to može ove godine, kalendar je tu kakav je, ali pitanje stoji za kalendar koji će se tek raditi, tj. za sljedeće godine?

Zapravo, očekujem da je odgovor da se ne može, jer naravno da nisam izmislio toplu vodu kada sam se sjetio ovog pitanja, ali ako imate minutu vremena da udovoljite mojoj znatiželji i kažete razlog zbog kojeg se to ne može.
Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 22:49 uto, 29. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Da li postoji ikakva šansa da se između predavanja i kolokvijskih tjedana ubaci tjedan dana pauze?
Naravno, ne mislim da se to može ove godine, kalendar je tu kakav je, ali pitanje stoji za kalendar koji će se tek raditi, tj. za sljedeće godine?

Zapravo, očekujem da je odgovor da se ne može, jer naravno da nisam izmislio toplu vodu kada sam se sjetio ovog pitanja, ali ako imate minutu vremena da udovoljite mojoj znatiželji i kažete razlog zbog kojeg se to ne može.
:D[/quote]

ne, ni ove ni sljedece godine (a sumnjam ni za 2 god, a iza ko ce ga znati). iako bi to bila jako lijepa stvar

stvar je u nasoj organizaciji nastave 22 tjedna po semestru (15 nastave i 7 za kolokvije i popravne ako se ne varam), matematika je lagana od ovdje i suma je da imas nista slobodno tokom godine
kkarlo (napisa):
Da li postoji ikakva šansa da se između predavanja i kolokvijskih tjedana ubaci tjedan dana pauze?
Naravno, ne mislim da se to može ove godine, kalendar je tu kakav je, ali pitanje stoji za kalendar koji će se tek raditi, tj. za sljedeće godine?

Zapravo, očekujem da je odgovor da se ne može, jer naravno da nisam izmislio toplu vodu kada sam se sjetio ovog pitanja, ali ako imate minutu vremena da udovoljite mojoj znatiželji i kažete razlog zbog kojeg se to ne može.
Very Happy


ne, ni ove ni sljedece godine (a sumnjam ni za 2 god, a iza ko ce ga znati). iako bi to bila jako lijepa stvar

stvar je u nasoj organizaciji nastave 22 tjedna po semestru (15 nastave i 7 za kolokvije i popravne ako se ne varam), matematika je lagana od ovdje i suma je da imas nista slobodno tokom godine



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 2 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan