Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati i uvidi u 1. kolokvij (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 20:46 sri, 7. 11. 2012    Naslov: Rezultati i uvidi u 1. kolokvij Citirajte i odgovorite

Za svaki slucaj prosljedjujem obavijest i ovdje:

Rezultati 1. kolokvija bit ce u petak, 9. 11. na web stranici kolegija, dok ce uvidi biti u ponedjeljak, 12. 11. u 14 sati (umjesto u cetvrtak).
Za svaki slucaj prosljedjujem obavijest i ovdje:

Rezultati 1. kolokvija bit ce u petak, 9. 11. na web stranici kolegija, dok ce uvidi biti u ponedjeljak, 12. 11. u 14 sati (umjesto u cetvrtak).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
JM
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2012. (09:34:37)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:51 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li se ikako uvid u kolokvije održati u četvrtak 15.11.? Naime, studenti koji nisu iz Zagreba(mislim da smo u većini) imali su u planu odlazak kući na 6-7 dana, jer nam je svima pauza od tjedan dana između trećeg i četvrtog kolokvija. Bilo bi lijepo da "napunimo" baterije do Božića. :)
Može li se ikako uvid u kolokvije održati u četvrtak 15.11.? Naime, studenti koji nisu iz Zagreba(mislim da smo u većini) imali su u planu odlazak kući na 6-7 dana, jer nam je svima pauza od tjedan dana između trećeg i četvrtog kolokvija. Bilo bi lijepo da "napunimo" baterije do Božića. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 1:04 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je baš nešto hitno, možete se za pojedine zadatke dogovoriti s asistentima kod koga su da dođete u terminu konzultacija i pogledate. Tako su nama npr. prošle godine bili uvidi u sred predavanja pa sam zamolio asistenticu putem maila da dođem na konzultacije i pogledam zadatke.
Ako je baš nešto hitno, možete se za pojedine zadatke dogovoriti s asistentima kod koga su da dođete u terminu konzultacija i pogledate. Tako su nama npr. prošle godine bili uvidi u sred predavanja pa sam zamolio asistenticu putem maila da dođem na konzultacije i pogledam zadatke.



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]


Zadnja promjena: Zenon; 2:03 čet, 8. 11. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 1:21 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega je pitao može li uvid biti u četvrtak [b]15.11[/b] a rezultati prvog kolokvija će biti u petak [b]9.11.[/b] :)
Kolega je pitao može li uvid biti u četvrtak 15.11 a rezultati prvog kolokvija će biti u petak 9.11. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kilerica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2012. (13:05:09)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 1:35 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zenone, mislim da ne znaš o čemu se ovdje radi u vezi tog četvrtka i stvarno mi nije jasno zašto imaš potrebu uvijek nešto iskomentirati.
Zenone, mislim da ne znaš o čemu se ovdje radi u vezi tog četvrtka i stvarno mi nije jasno zašto imaš potrebu uvijek nešto iskomentirati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 2:03 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Popara"]Kolega je pitao može li uvid biti u četvrtak [b]15.11[/b] a rezultati prvog kolokvija će biti u petak [b]9.11.[/b] :)[/quote]
Oh, nisam obratio pozornost, isprike! :oops: U svakom slučaju hvala na naputku.
[quote="Kilerica"]Zenone, mislim da ne znaš o čemu se ovdje radi u vezi tog četvrtka i stvarno mi nije jasno zašto imaš potrebu uvijek nešto iskomentirati.[/quote]
U pravu si, nisam pažljivo čitao post. Ispričao sam se za to.
S druge strane, ne vidim što tebi to smeta. Čak i u ovom komentaru koji je bio "out of place" se nalazi jedna možda novootkrivena korisna činjenica nekim studentima. Da ne govorim da mi je nekakva nepropisana dužnost kao demosu pomagati studentima i putem foruma, zato sam i prihvatio taj poslić.
Opet, zbog studenata poput tebe koji iz nekog razloga ispoljavaju negativnu energiju prema meni dok im ni na koji način ne radim ništa nažao (niti znam da postoje), nekad mi se gadi doći na ovaj forum i pomagati ljudima, jer većinom svaki moj post ili je pokušaj pomoći nekome ili molba za istim.

Isprike za huge OFF TOPIC.
Popara (napisa):
Kolega je pitao može li uvid biti u četvrtak 15.11 a rezultati prvog kolokvija će biti u petak 9.11. Smile

Oh, nisam obratio pozornost, isprike! Embarassed U svakom slučaju hvala na naputku.
Kilerica (napisa):
Zenone, mislim da ne znaš o čemu se ovdje radi u vezi tog četvrtka i stvarno mi nije jasno zašto imaš potrebu uvijek nešto iskomentirati.

U pravu si, nisam pažljivo čitao post. Ispričao sam se za to.
S druge strane, ne vidim što tebi to smeta. Čak i u ovom komentaru koji je bio "out of place" se nalazi jedna možda novootkrivena korisna činjenica nekim studentima. Da ne govorim da mi je nekakva nepropisana dužnost kao demosu pomagati studentima i putem foruma, zato sam i prihvatio taj poslić.
Opet, zbog studenata poput tebe koji iz nekog razloga ispoljavaju negativnu energiju prema meni dok im ni na koji način ne radim ništa nažao (niti znam da postoje), nekad mi se gadi doći na ovaj forum i pomagati ljudima, jer većinom svaki moj post ili je pokušaj pomoći nekome ili molba za istim.

Isprike za huge OFF TOPIC.



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amarcin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2012. (10:22:12)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:00 čet, 8. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="JM"]Može li se ikako uvid u kolokvije održati u četvrtak 15.11.? Naime, studenti koji nisu iz Zagreba(mislim da smo u većini) imali su u planu odlazak kući na 6-7 dana, jer nam je svima pauza od tjedan dana između trećeg i četvrtog kolokvija. Bilo bi lijepo da "napunimo" baterije do Božića. :)[/quote]

Potpisujem ovu molbu, bilo bi super kad bi uspijeli nesto takvo izorganizirati :)
JM (napisa):
Može li se ikako uvid u kolokvije održati u četvrtak 15.11.? Naime, studenti koji nisu iz Zagreba(mislim da smo u većini) imali su u planu odlazak kući na 6-7 dana, jer nam je svima pauza od tjedan dana između trećeg i četvrtog kolokvija. Bilo bi lijepo da "napunimo" baterije do Božića. Smile


Potpisujem ovu molbu, bilo bi super kad bi uspijeli nesto takvo izorganizirati Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ajukic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2012. (17:52:39)
Postovi: (9)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 13:05 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U koliko sati, i gdje točno (na webu ili forumu) će bit objavljeni rezultati?
U koliko sati, i gdje točno (na webu ili forumu) će bit objavljeni rezultati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
delilah01.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2011. (22:50:23)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 12 - 1

PostPostano: 13:08 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Re: Rezultati i uvidi u 1. kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"] Rezultati 1. kolokvija bit ce u petak, 9. 11. na web stranici kolegija.[/quote]
Ilja (napisa):
Rezultati 1. kolokvija bit ce u petak, 9. 11. na web stranici kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zaruljica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2011. (13:15:25)
Postovi: (41)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 2
Lokacija: Split/Zagreb

PostPostano: 13:29 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo rezultati više :klopa:
Ajmo rezultati više Dosli cevapi!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bomberman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2012. (19:48:14)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:50 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao decko cure koja od cetvrtka nervozno ceka rezultate kolokvija, iskreno Vas molim da ih dostavite danas kao sto ste najavili. Pretty pretty please? :-)
Kao decko cure koja od cetvrtka nervozno ceka rezultate kolokvija, iskreno Vas molim da ih dostavite danas kao sto ste najavili. Pretty pretty please? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ena!
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2012. (19:53:18)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 0 - 3

PostPostano: 20:08 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

mogli ste nam barem reci kad u petak cete to objavit a ne da mi cjeli dan reloadamo stranicu :(
mogli ste nam barem reci kad u petak cete to objavit a ne da mi cjeli dan reloadamo stranicu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 20:26 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma smirite živce ljudi.Ako ste mogli čekati rezultate državne mature mjesec dana možete još par sati ili dan dva čekati i rezultate analize :)
Ma smirite živce ljudi.Ako ste mogli čekati rezultate državne mature mjesec dana možete još par sati ili dan dva čekati i rezultate analize Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 21:51 pet, 9. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buduci da je server trenutno nedostupan, rezultate ostavljam u prilogu.
Buduci da je server trenutno nedostupan, rezultate ostavljam u prilogu.





MA1-1kol-1213.xls
 Description:

Download
 Filename:  MA1-1kol-1213.xls
 Filesize:  71 KB
 Downloaded:  1124 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 16:17 sub, 10. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Popara"]Ma smirite živce ljudi.Ako ste mogli čekati rezultate državne mature mjesec dana možete još par sati ili dan dva čekati i rezultate analize :)[/quote]

Matura je vic od testa. :lol:
Popara (napisa):
Ma smirite živce ljudi.Ako ste mogli čekati rezultate državne mature mjesec dana možete još par sati ili dan dva čekati i rezultate analize Smile


Matura je vic od testa. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 17:53 pon, 7. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novu temu, zamolio bih ukoliko je moguće upload popravnih kolokvija iz 2010/2011 i 2011/2012. Na stranici analize se nalazi popravni 2010/2011 u popisu kolokvija za download, ali datoteke nema na serveru.

Zahvaljujem unaprijed!
Da ne otvaram novu temu, zamolio bih ukoliko je moguće upload popravnih kolokvija iz 2010/2011 i 2011/2012. Na stranici analize se nalazi popravni 2010/2011 u popisu kolokvija za download, ali datoteke nema na serveru.

Zahvaljujem unaprijed!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 18:33 pet, 11. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tko god da je uploadao, hvala!

Za 2011/2012 popravni - link radi i primjetio sam da je popravljen link za 2010/2011, ali datoteke još uvijek nema na serveru (nije bitno pošto materijala ima dovoljno, samo kažem) [url]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/kolokviji/ma1-1011-pop.pdf[/url]
Tko god da je uploadao, hvala!

Za 2011/2012 popravni - link radi i primjetio sam da je popravljen link za 2010/2011, ali datoteke još uvijek nema na serveru (nije bitno pošto materijala ima dovoljno, samo kažem) http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/kolokviji/ma1-1011-pop.pdf


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 13:54 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da sam dosadan, ali pošto sam primjetio :shock:

Mislim da je zabunom uploadan krivi file, naime, ja sam rekao da ne radi:
[code:1]ma1-1011-pop.pdf[/code:1]

Jučer (kao što se vidi iz datuma) je uploadan sljedeći file:
[code:1]ma2-1011-pop.pdf 14-Jan-2013 00:08 30K[/code:1]

Mislim da je došlo do zabune tj. da nije netko namjerno, recimo preko mail-a tražio upload, slučajno baš tog kolokvija jer ja taj kolokvij već imam skinut tj. bio je već odprije na serveru:
[code:1]ma2-1011-pop.pdf
created ‎21. ‎rujna ‎2012., ‏‎17:01:12
modified ‎20. ‎ožujka ‎2012., ‏‎23:48:02
[/code:1]

Ispričavam se što gnjavim, ali "morao" sam. :roll:
Znam da sam dosadan, ali pošto sam primjetio Shocked

Mislim da je zabunom uploadan krivi file, naime, ja sam rekao da ne radi:
Kod:
ma1-1011-pop.pdf


Jučer (kao što se vidi iz datuma) je uploadan sljedeći file:
Kod:
ma2-1011-pop.pdf   14-Jan-2013 00:08    30K


Mislim da je došlo do zabune tj. da nije netko namjerno, recimo preko mail-a tražio upload, slučajno baš tog kolokvija jer ja taj kolokvij već imam skinut tj. bio je već odprije na serveru:
Kod:
ma2-1011-pop.pdf
created ‎21. ‎rujna ‎2012., ‏‎17:01:12
modified ‎20. ‎ožujka ‎2012., ‏‎23:48:02


Ispričavam se što gnjavim, ali "morao" sam. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 21:48 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispričavam se što nisam ranije odgovorio. Naime, ja sam radio spomenute uploade. Naknadno sam ustanovio da nemam file spomenutog kolokvija (te godine nisam niti držao nastavu na PMF-MO). Zasad nisam uspio naći nikoga od asistenata tko bi imao primjerak spomenutog kolokvija. Ukoliko ga ne nađem, ispričavam se još jednom i nadam se da će primjerci ostalih godina biti dostatni da biste stekli okvirnu sliku kako popravni kolokvij izgleda.
Ispričavam se što nisam ranije odgovorio. Naime, ja sam radio spomenute uploade. Naknadno sam ustanovio da nemam file spomenutog kolokvija (te godine nisam niti držao nastavu na PMF-MO). Zasad nisam uspio naći nikoga od asistenata tko bi imao primjerak spomenutog kolokvija. Ukoliko ga ne nađem, ispričavam se još jednom i nadam se da će primjerci ostalih godina biti dostatni da biste stekli okvirnu sliku kako popravni kolokvij izgleda.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 22:24 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Ispričavam se što nisam ranije odgovorio. Naime, ja sam radio spomenute uploade. Naknadno sam ustanovio da nemam file spomenutog kolokvija (te godine nisam niti držao nastavu na PMF-MO). Zasad nisam uspio naći nikoga od asistenata tko bi imao primjerak spomenutog kolokvija. Ukoliko ga ne nađem, ispričavam se još jednom i nadam se da će primjerci ostalih godina biti dostatni da biste stekli okvirnu sliku kako popravni kolokvij izgleda.[/quote]

Još jednom se zahvaljujem na upload-ima, već sam i par postova iznad napisao da materijala ionako ima dovoljno tako da ne shvaćam zašto mi se ispričavate. Ispada kao da nekoga kritiziram :? no samo sam pitao/komentirao jer sam slučajno primjetio upload tog popravnog.
vjekovac (napisa):
Ispričavam se što nisam ranije odgovorio. Naime, ja sam radio spomenute uploade. Naknadno sam ustanovio da nemam file spomenutog kolokvija (te godine nisam niti držao nastavu na PMF-MO). Zasad nisam uspio naći nikoga od asistenata tko bi imao primjerak spomenutog kolokvija. Ukoliko ga ne nađem, ispričavam se još jednom i nadam se da će primjerci ostalih godina biti dostatni da biste stekli okvirnu sliku kako popravni kolokvij izgleda.


Još jednom se zahvaljujem na upload-ima, već sam i par postova iznad napisao da materijala ionako ima dovoljno tako da ne shvaćam zašto mi se ispričavate. Ispada kao da nekoga kritiziram Confused no samo sam pitao/komentirao jer sam slučajno primjetio upload tog popravnog.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan