Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati drugog testa - vjezbe [A-H]
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Uvod u matematiku
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 11:03 sub, 15. 12. 2012    Naslov: rezultati drugog testa - vjezbe [A-H] Citirajte i odgovorite

Rezultati prvog i drugog testa s vjezbi grupe [A-H] je u attachment-u (vjerojatno je potreban log in da bi se vidio attachment).

Konacan broj bodova s vjezbi racuna se onako kako su vam vasi asistenti rekli na vjezbama.
Rezultati prvog i drugog testa s vjezbi grupe [A-H] je u attachment-u (vjerojatno je potreban log in da bi se vidio attachment).

Konacan broj bodova s vjezbi racuna se onako kako su vam vasi asistenti rekli na vjezbama.





UUM_2012_2013 - 92893_UuM.pdf
 Description:

Download
 Filename:  UUM_2012_2013 - 92893_UuM.pdf
 Filesize:  46.04 KB
 Downloaded:  318 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matia
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 22. 07. 2012. (00:20:44)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:40 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji li termin uvida u test ?
postoji li termin uvida u test ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 13:22 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ponedjeljak u 14h u prostoriji 205 na drugom katu (na kraju hodnika).

Eventualno ako nekoga zanima samo gdje je pogrijesio u testu, moze mi se javiti na mail do kraja vikenda.

Mozda da jos spomenem najcesce greske koje su se radile na blicu:

1.zad:
1) neprovjeravanje da je broj koji dobijete u bazi doista djeljiv s trazenim brojem
2) kriva pretpostavka indukcije (trebate pretpostaviti da tvrdnja vrijedi za neki prirodan broj, a ne za sve ili uopce nista ne napisati)
3) na kraju koraka indukcije se trebate pozvati na princip matematicke indukcije (za ovaj propust na blicu nisam oduzimao bodove)

2.zad:
1) racunanje najvece zajednicke mjere "napamet" sam bodovao s 0 bodova
2) nalazenje prikaza najvece zajednicke mjere dvaju brojeva kao linearne kombinacije istih dvaju brojeva "napamet" sam bodovao s 0 bodova

3.zad:
1) u zadatku se eksplicitno trazilo da koristite Hornerova algoritam - svi koji nisu koristili Hornerov algoritam su dobili 0 bodova
2) trazilo se da podijelite dva polinoma - to podrazumijeva da trebate napisati sto je ostatak, a sto kvocijent dijeljenja - ako ste samo ostavili Hornerovu tablicu niste dobili sve bodove.

Marin Misur
Da, ponedjeljak u 14h u prostoriji 205 na drugom katu (na kraju hodnika).

Eventualno ako nekoga zanima samo gdje je pogrijesio u testu, moze mi se javiti na mail do kraja vikenda.

Mozda da jos spomenem najcesce greske koje su se radile na blicu:

1.zad:
1) neprovjeravanje da je broj koji dobijete u bazi doista djeljiv s trazenim brojem
2) kriva pretpostavka indukcije (trebate pretpostaviti da tvrdnja vrijedi za neki prirodan broj, a ne za sve ili uopce nista ne napisati)
3) na kraju koraka indukcije se trebate pozvati na princip matematicke indukcije (za ovaj propust na blicu nisam oduzimao bodove)

2.zad:
1) racunanje najvece zajednicke mjere "napamet" sam bodovao s 0 bodova
2) nalazenje prikaza najvece zajednicke mjere dvaju brojeva kao linearne kombinacije istih dvaju brojeva "napamet" sam bodovao s 0 bodova

3.zad:
1) u zadatku se eksplicitno trazilo da koristite Hornerova algoritam - svi koji nisu koristili Hornerov algoritam su dobili 0 bodova
2) trazilo se da podijelite dva polinoma - to podrazumijeva da trebate napisati sto je ostatak, a sto kvocijent dijeljenja - ako ste samo ostavili Hornerovu tablicu niste dobili sve bodove.

Marin Misur


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Uvod u matematiku Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan