Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Praktični kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mila majka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2011. (16:33:35)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:49 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li biti popravak praktičnog kolokvija za slučaj da, ne d'o bog, padnemo?
hoće li biti popravak praktičnog kolokvija za slučaj da, ne d'o bog, padnemo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:58 ned, 9. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, prakticni kolokvij je svetinja koju nije moguce popraviti, jednom kad je obescascena padom. Osim ako nesto o tome pise u Pravilima polaganja kolegija (na sluzbenom webu kolegija koji je polinkan i s ove stranice) i jos je receno na nastavi i pise u slideovima... u tom, ali samo u tom slucaju, popravak ce biti moguc.
Ne, prakticni kolokvij je svetinja koju nije moguce popraviti, jednom kad je obescascena padom. Osim ako nesto o tome pise u Pravilima polaganja kolegija (na sluzbenom webu kolegija koji je polinkan i s ove stranice) i jos je receno na nastavi i pise u slideovima... u tom, ali samo u tom slucaju, popravak ce biti moguc.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 21:20 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sing"]Da bude sasvim jasno - nitko NECE pasti prakticni zato jer tramvaji nisu vozili, tj. zbog nepogoda danas u gradu (probao sam). To se obicno zove "visa sila".

Trenutno, nije moguc pristup izvana do jednog dijela racunala na PMF-MO, tj. ne mogu do maila. Za divno cudo, forum je ziv. Cim se to elementarno sredi i saznamo broj ljudi koji danas nisu mogli doci, organizirat cemo dodatni termin (ili dodatne termine) za prakticni.
Vrlo vjerojatno, u subotu, 15.12., od 14 sati nadalje, tj. iza redovitih grupa.

Pratite obavijesti na webu kolegija.

Pozdrav svima i uzivajte u "bijelim radostima"[/quote]

Moram reći da je ovo jedan od najkorisnijih postova koje sam pročitao na ovom forumu. :!: Poštedio me teške depresije i izbavio me iz zla, amen. XDD
sing (napisa):
Da bude sasvim jasno - nitko NECE pasti prakticni zato jer tramvaji nisu vozili, tj. zbog nepogoda danas u gradu (probao sam). To se obicno zove "visa sila".

Trenutno, nije moguc pristup izvana do jednog dijela racunala na PMF-MO, tj. ne mogu do maila. Za divno cudo, forum je ziv. Cim se to elementarno sredi i saznamo broj ljudi koji danas nisu mogli doci, organizirat cemo dodatni termin (ili dodatne termine) za prakticni.
Vrlo vjerojatno, u subotu, 15.12., od 14 sati nadalje, tj. iza redovitih grupa.

Pratite obavijesti na webu kolegija.

Pozdrav svima i uzivajte u "bijelim radostima"


Moram reći da je ovo jedan od najkorisnijih postova koje sam pročitao na ovom forumu. Exclamation Poštedio me teške depresije i izbavio me iz zla, amen. XDD


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mew_17
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2011. (16:38:05)
Postovi: (29)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
39 = 39 - 0

PostPostano: 15:51 čet, 13. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

još uvijek se ne može dati nikakva informacija, za one koji su u subotu ipak nekako došli na praktični i pali, o tome kada bi mogao biti popravni?
da li mogu očekivati da ću se u subotu morati prijaviti za novi termin?
još uvijek se ne može dati nikakva informacija, za one koji su u subotu ipak nekako došli na praktični i pali, o tome kada bi mogao biti popravni?
da li mogu očekivati da ću se u subotu morati prijaviti za novi termin?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:08 čet, 13. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

U subotu sigurno ne. Dalje od toga ne znam, no [b]ocekujem[/b] (ne garantiram!) da popravak ne bude prije Nove godine. Svejedno, provjeravaj stranicu kolegija i aplikaciju; nema druge. Planove je tesko raditi prije nego se zna koliko je studenata palo (a svaki mora imati racunalo, sto znaci da je taj broj dosta bitan).
U subotu sigurno ne. Dalje od toga ne znam, no ocekujem (ne garantiram!) da popravak ne bude prije Nove godine. Svejedno, provjeravaj stranicu kolegija i aplikaciju; nema druge. Planove je tesko raditi prije nego se zna koliko je studenata palo (a svaki mora imati racunalo, sto znaci da je taj broj dosta bitan).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anabanana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2012. (21:54:05)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:07 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se tice ovog provjeravanja mozemo li se ulogirat u praktikumima, kolika je vjerojatnost da nemozemo?
jeli se to dogadalo?
sto se tice ovog provjeravanja mozemo li se ulogirat u praktikumima, kolika je vjerojatnost da nemozemo?
jeli se to dogadalo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:49 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dogadjalo se i dogadjat ce se, jednako kao sto se dogadjalo da student ne zna pokrenuti Code::Blocks ili tako nesto (jer doma radi u tko zna cemu). Jedan posjet praktikumu i samostalno rjesavanje jednog zadatka (recimo, dan prije prakticnog) ne traje puno, a moze ustedjeti puno tuge.
Dogadjalo se i dogadjat ce se, jednako kao sto se dogadjalo da student ne zna pokrenuti Code::Blocks ili tako nesto (jer doma radi u tko zna cemu). Jedan posjet praktikumu i samostalno rjesavanje jednog zadatka (recimo, dan prije prakticnog) ne traje puno, a moze ustedjeti puno tuge.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anabanana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2012. (21:54:05)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 14:04 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

bila sam jucer i pisalo je na vratima da bi trebao biti neki (ne pamtim ime) demonstrator unutra, ali cekala sam pola sata i nije se nitko pojavio. valjda ce upalit sutra :D
bila sam jucer i pisalo je na vratima da bi trebao biti neki (ne pamtim ime) demonstrator unutra, ali cekala sam pola sata i nije se nitko pojavio. valjda ce upalit sutra Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:19 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anabanana"]bila sam jucer i pisalo je na vratima da bi trebao biti neki (ne pamtim ime) demonstrator unutra, ali cekala sam pola sata i nije se nitko pojavio. valjda ce upalit sutra :D[/quote]

Ako se neki demos ne pojavi, bez ikakve obavijesti, onda treba obavijestiti prof. Mangera da se to desilo. Samo tako mozete postici da demosi obavljaju svoj posao ili, u slucaju sprijecenosti, barem jave da ih nece biti, da ne gubite vrijeme na cekanje.

Keep in mind: ako ti account nekom nevoljom ne bude radio, dezurni ti [b]ne mogu[/b] pomoci. Ne da nece, nego ne mogu. Ovlasti za brljanje po accountima imaju samo sistemci, kojih subotom nema na faxu (kao niti u jos neka vremena kad su bili prakticni). A cak i da su tamo, to ti pojede podosta vremenakoje izgubis od ispitnog dijela. Zato stoji savjet svima da provjere i isprobaju accounte.
anabanana (napisa):
bila sam jucer i pisalo je na vratima da bi trebao biti neki (ne pamtim ime) demonstrator unutra, ali cekala sam pola sata i nije se nitko pojavio. valjda ce upalit sutra Very Happy


Ako se neki demos ne pojavi, bez ikakve obavijesti, onda treba obavijestiti prof. Mangera da se to desilo. Samo tako mozete postici da demosi obavljaju svoj posao ili, u slucaju sprijecenosti, barem jave da ih nece biti, da ne gubite vrijeme na cekanje.

Keep in mind: ako ti account nekom nevoljom ne bude radio, dezurni ti ne mogu pomoci. Ne da nece, nego ne mogu. Ovlasti za brljanje po accountima imaju samo sistemci, kojih subotom nema na faxu (kao niti u jos neka vremena kad su bili prakticni). A cak i da su tamo, to ti pojede podosta vremenakoje izgubis od ispitnog dijela. Zato stoji savjet svima da provjere i isprobaju accounte.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anabanana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2012. (21:54:05)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 15:47 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmm. jeli smijemo koristiti nizove u rjesavanju zadatak u kojima nije naglaseno da nesmijemo?
hmm. jeli smijemo koristiti nizove u rjesavanju zadatak u kojima nije naglaseno da nesmijemo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:17 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anabanana"]hmm. jeli smijemo koristiti nizove u rjesavanju zadatak u kojima nije naglaseno da nesmijemo?[/quote]

S ovog istog topica, prethodna strana:
[quote="[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=176480#176480]mdoko[/url]"][quote="thepineapple"]Smije li se na prakticnom koristiti <math.h>?[/quote]
Na praktičnom smijete koristiti sve što spada u standardni C.[/quote]

Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom. Dakle, ako zadatak kaze "Ucitajte n brojeva i onda nesto s njima", a vi brojeve potrpate u automatski niz (dakle, ne dinamicki alocirani, sto je gradivo Prog 2), uveli ste ogranicenje na broj ucitanih brojeva (fixna duljina niza).

Kolege su rekli da niti za jedan zadatak nizovi nisu potrebni, no - kako je mdoko gore napisao - smijete koristiti sve sto spada u standardni C.
anabanana (napisa):
hmm. jeli smijemo koristiti nizove u rjesavanju zadatak u kojima nije naglaseno da nesmijemo?


S ovog istog topica, prethodna strana:
mdoko (napisa):
thepineapple (napisa):
Smije li se na prakticnom koristiti <math.h>?

Na praktičnom smijete koristiti sve što spada u standardni C.


Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom. Dakle, ako zadatak kaze "Ucitajte n brojeva i onda nesto s njima", a vi brojeve potrpate u automatski niz (dakle, ne dinamicki alocirani, sto je gradivo Prog 2), uveli ste ogranicenje na broj ucitanih brojeva (fixna duljina niza).

Kolege su rekli da niti za jedan zadatak nizovi nisu potrebni, no - kako je mdoko gore napisao - smijete koristiti sve sto spada u standardni C.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 23:02 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom.[/quote]

Mislim da je negdje ovdje spomenuto, a i jedan mi je od asistenata to mailom rekao, da se na prakticnom moze inicijalizirati niz od, npr., 100 clanova u takvim zadacima.
vsego (napisa):
Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom.


Mislim da je negdje ovdje spomenuto, a i jedan mi je od asistenata to mailom rekao, da se na prakticnom moze inicijalizirati niz od, npr., 100 clanova u takvim zadacima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 0:01 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"][quote="vsego"]Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom.[/quote]

Mislim da je negdje ovdje spomenuto, a i jedan mi je od asistenata to mailom rekao, da se na prakticnom moze inicijalizirati niz od, npr., 100 clanova u takvim zadacima.[/quote]
A ono, ako zadatak kaže nešto tipa "učitajte n brojeva", onda je razumno pretpostaviti da nitko od vas neće tražiti da ukucavate nekoliko stotina brojeva. S druge strane ako zadatak definira neki niz i onda od vas traži da unesete npr. početni član tog niza i neki [i]n[/i], te da nađete [i]n[/i]-ti član tog niza, e onda tu već može biti divljih [i]n[/i]-ova.

Usput, interesantno je primijetiti kako smo brzo od "koji su zadaci s nizovima, mi ne znamo nizove", došli do "nizovi su super, mi bi koristili nizove". Svaka čast ekipa, samo tako naprijed. :thumbup:
hendrix (napisa):
vsego (napisa):
Posebno za nizove, podsjecam da ne smijete uvoditi ogranicenja koja nisu propisana zadatkom.


Mislim da je negdje ovdje spomenuto, a i jedan mi je od asistenata to mailom rekao, da se na prakticnom moze inicijalizirati niz od, npr., 100 clanova u takvim zadacima.

A ono, ako zadatak kaže nešto tipa "učitajte n brojeva", onda je razumno pretpostaviti da nitko od vas neće tražiti da ukucavate nekoliko stotina brojeva. S druge strane ako zadatak definira neki niz i onda od vas traži da unesete npr. početni član tog niza i neki n, te da nađete n-ti član tog niza, e onda tu već može biti divljih n-ova.

Usput, interesantno je primijetiti kako smo brzo od "koji su zadaci s nizovima, mi ne znamo nizove", došli do "nizovi su super, mi bi koristili nizove". Svaka čast ekipa, samo tako naprijed. Thumb up!



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ljubičica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2012. (19:46:00)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:21 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvo se ispricavam sto se pitanje o popravnom iz prakticnog opet ponavlja, ali mene zanima hocemo li mi znati kada je popravni vec danas ili tek u ponedjeljak?
Prvo se ispricavam sto se pitanje o popravnom iz prakticnog opet ponavlja, ali mene zanima hocemo li mi znati kada je popravni vec danas ili tek u ponedjeljak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zaruljica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2011. (13:15:25)
Postovi: (41)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 2
Lokacija: Split/Zagreb

PostPostano: 17:23 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja isto mislim da bi bilo u redu najaviti odmah sad ako će popravak bit kroz sljedećih tjedan dana, tim više jer su dosada svi studenti napisali kolokvije(ako se ne varam) :)
ja isto mislim da bi bilo u redu najaviti odmah sad ako će popravak bit kroz sljedećih tjedan dana, tim više jer su dosada svi studenti napisali kolokvije(ako se ne varam) Smile



_________________
[tex] e ^ {i \pi} + 1 = 0 [/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ljubičica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2012. (19:46:00)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:32 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da..i da, subota je, ali kad su vec morali biti na faksu i cuvati tijekom pisanja kolokvija, mogli su se odmah dogovoriti.. :?
Da..i da, subota je, ali kad su vec morali biti na faksu i cuvati tijekom pisanja kolokvija, mogli su se odmah dogovoriti.. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 17:54 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekla je u petak tj. jučer profesorica da će najvjerojatnije popravni biti u 1. mjesecu 2013.
Rekla je u petak tj. jučer profesorica da će najvjerojatnije popravni biti u 1. mjesecu 2013.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
delilah01.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2011. (22:50:23)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 12 - 1

PostPostano: 18:32 sub, 15. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drugi (i zadnji) krug prakticnih = popravak ili PK2: tocne informacije, cim saznamo koliko je “takvih”, jer veci dio prvog kruga PK1 jos nije gotov.

Termini za PK2 — vrlo vjerojatno odmah iza Nove godine, cetvrtak, 3. 1., i/ili petak, 4. 1.

Prijava za PK2 (zauzimanje termina) — cim slozimo termine.

Pocetak prijava, preko aplikacije za zadace, je sljedeci tjedan utorak, 18. 12. (ako stignemo), ili srijeda, 19. 12.

U svakom slucaju, za informacije o terminima i prijavama pratite web stranicu kolegija od ponedjeljka, 17. 12.


(To je sa jucerasnjeg predavanja prof. Singera.)
Drugi (i zadnji) krug prakticnih = popravak ili PK2: tocne informacije, cim saznamo koliko je “takvih”, jer veci dio prvog kruga PK1 jos nije gotov.

Termini za PK2 — vrlo vjerojatno odmah iza Nove godine, cetvrtak, 3. 1., i/ili petak, 4. 1.

Prijava za PK2 (zauzimanje termina) — cim slozimo termine.

Pocetak prijava, preko aplikacije za zadace, je sljedeci tjedan utorak, 18. 12. (ako stignemo), ili srijeda, 19. 12.

U svakom slucaju, za informacije o terminima i prijavama pratite web stranicu kolegija od ponedjeljka, 17. 12.


(To je sa jucerasnjeg predavanja prof. Singera.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:42 pon, 17. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ljubičica"]Da..i da, subota je, ali kad su vec morali biti na faksu i cuvati tijekom pisanja kolokvija, mogli su se odmah dogovoriti.. :?[/quote]

To sto netko "moze obaviti", uvijek "znaju" oni koji ne znaju kako pogon funkcionira. :roll: Istina za sve u zivotu, ne samo za kolokvije.

Popravni ce vam biti pocetkom sijecnja. Okacit cu termine uskoro, nadam se u iducih sat vremena.
Ljubičica (napisa):
Da..i da, subota je, ali kad su vec morali biti na faksu i cuvati tijekom pisanja kolokvija, mogli su se odmah dogovoriti.. Confused


To sto netko "moze obaviti", uvijek "znaju" oni koji ne znaju kako pogon funkcionira. Rolling Eyes Istina za sve u zivotu, ne samo za kolokvije.

Popravni ce vam biti pocetkom sijecnja. Okacit cu termine uskoro, nadam se u iducih sat vremena.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ljubičica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2012. (19:46:00)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:23 uto, 18. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote][quote="vsego"]
To sto netko "moze obaviti", uvijek "znaju" oni koji ne znaju kako pogon funkcionira. :roll: Istina za sve u zivotu, ne samo za kolokvije.

Popravni ce vam biti pocetkom sijecnja. Okacit cu termine uskoro, nadam se u iducih sat vremena.[/quote][/quote]

Ispricavam se, nisam mislila nista lose, niti sam htjela reci da netko ne radi svoj posao. :( (Samo sam htjela znati da popravni sigurno nece biti ovaj tjedan, i znam da ovo nije opravdanje..:/)
Hvala na informacijama, sve sam saznala. :wink:
Citat:
vsego (napisa):

To sto netko "moze obaviti", uvijek "znaju" oni koji ne znaju kako pogon funkcionira. Rolling Eyes Istina za sve u zivotu, ne samo za kolokvije.

Popravni ce vam biti pocetkom sijecnja. Okacit cu termine uskoro, nadam se u iducih sat vremena.


Ispricavam se, nisam mislila nista lose, niti sam htjela reci da netko ne radi svoj posao. Sad (Samo sam htjela znati da popravni sigurno nece biti ovaj tjedan, i znam da ovo nije opravdanje..Ehm?)
Hvala na informacijama, sve sam saznala. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan