Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:39 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Usmeni Citirajte i odgovorite

Hmm.. da .. kaj se pojavljuje onak na usmenima tj. kaj me najgore mozda zadesiti kod. prof Nogo ... onako mislim da sam cak i prvi pa bar da OKVIRNO znam sta me ceka ...
Hmm.. da .. kaj se pojavljuje onak na usmenima tj. kaj me najgore mozda zadesiti kod. prof Nogo ... onako mislim da sam cak i prvi pa bar da OKVIRNO znam sta me ceka ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:44 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Hmm.. da .. kaj se pojavljuje onak na usmenima tj. kaj me najgore mozda zadesiti kod. prof Nogo ... onako mislim da sam cak i prvi pa bar da OKVIRNO znam sta me ceka ...[/quote]

Ako je vjerovati tracevima... sretan si ako izvuces zivu glavu... :lol:

Mene je (prije kojih 7 godina) pitala neku bezvezariju s matricama (algoritam koji provjeri je l' simetricna ili tako nesto) i jos nesto tricavo. :)

Kao sto vec par puta rekoh... nauci :shock: i nemas se cega bojati. 8)
fly (napisa):
Hmm.. da .. kaj se pojavljuje onak na usmenima tj. kaj me najgore mozda zadesiti kod. prof Nogo ... onako mislim da sam cak i prvi pa bar da OKVIRNO znam sta me ceka ...


Ako je vjerovati tracevima... sretan si ako izvuces zivu glavu... Laughing

Mene je (prije kojih 7 godina) pitala neku bezvezariju s matricama (algoritam koji provjeri je l' simetricna ili tako nesto) i jos nesto tricavo. Smile

Kao sto vec par puta rekoh... nauci Shocked i nemas se cega bojati. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:14 pon, 3. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?
erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:36 pon, 3. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?[/quote]

Na oglasnoj ploci ili vratima Njenog kabineta. ;) Provjeri kad dodjes gore na ispit...
fly (napisa):
erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?


Na oglasnoj ploci ili vratima Njenog kabineta. Wink Provjeri kad dodjes gore na ispit...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:42 pon, 3. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?[/quote]

cuj, a da pocmes i pratiti na predavanjima, bar obavijesti, kad si vec tamo
:evil:
fly (napisa):
erm a di bi trebao biti usmeni ? ono u nekoj ucioni ili kaj .. ima neki popis ovo ono ?


cuj, a da pocmes i pratiti na predavanjima, bar obavijesti, kad si vec tamo
Evil or Very Mad



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:02 pon, 3. 2. 2003    Naslov: erm usmeni ;) Citirajte i odgovorite

Dakle par rijeci ohrabrenja za sve ljude koji imaju usmeni kod prof. Nogo .. Zakon je ;) Ja dobio 4 na usmenom s obzirom na kolicinu ucenja .. savrseno ;) I da pohvalim nesi ... kaj je je ;)
Dakle par rijeci ohrabrenja za sve ljude koji imaju usmeni kod prof. Nogo .. Zakon je Wink Ja dobio 4 na usmenom s obzirom na kolicinu ucenja .. savrseno Wink I da pohvalim nesi ... kaj je je Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:15 pon, 3. 2. 2003    Naslov: Re: erm usmeni ;) Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Dakle par rijeci ohrabrenja za sve ljude koji imaju usmeni kod prof. Nogo .. Zakon je ;) Ja dobio 4 na usmenom s obzirom na kolicinu ucenja .. savrseno ;) I da pohvalim nesi ... kaj je je ;)[/quote]

da se samo nadovezem
zena je ZAKON
ono, ako znate i pocnete tiltati, zbilja vam nece uzeti za zlo
i vodi vas kroz zadatak ako treba...
ma zena je super!

samo si ponovite definicije ograda (postoje c i n0 veci od nula tako da za svaki n veci od n0 => f(n) <= g(n) (ili obrnuto, po potrebi kako treba) )

ali zbilja, zena je super
i ne trebate se bojati...
fly (napisa):
Dakle par rijeci ohrabrenja za sve ljude koji imaju usmeni kod prof. Nogo .. Zakon je Wink Ja dobio 4 na usmenom s obzirom na kolicinu ucenja .. savrseno Wink I da pohvalim nesi ... kaj je je Wink


da se samo nadovezem
zena je ZAKON
ono, ako znate i pocnete tiltati, zbilja vam nece uzeti za zlo
i vodi vas kroz zadatak ako treba...
ma zena je super!

samo si ponovite definicije ograda (postoje c i n0 veci od nula tako da za svaki n veci od n0 ⇒ f(n) ⇐ g(n) (ili obrnuto, po potrebi kako treba) )

ali zbilja, zena je super
i ne trebate se bojati...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 13:01 uto, 4. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo nesi je rekla sve kaj je imalo se za rec u svezi prof. Nogo ... fear nothing anymore ;)
Evo nesi je rekla sve kaj je imalo se za rec u svezi prof. Nogo ... fear nothing anymore Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan