Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

unesena pogrešna ocjena u studomat?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Uvod u matematiku
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Rokul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2010. (18:56:45)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zadar/Zagreb/Sinj

PostPostano: 19:05 pet, 4. 2. 2011    Naslov: unesena pogrešna ocjena u studomat? Citirajte i odgovorite

Kome bih se trebao obratiti ako mi je (a zaista i je) unesena pogrešna ocjena u studomat? Naime, danas sam gledao da li su mi ocijene prenesene u studomat i vidio sam da mi je iz Uvoda unesena niža ocijena od one koja mi piše u indeksu ( ja ju u indeks nisam samostalno upisao, već ju je tamo upisao profesor). :? :shock:
Kome bih se trebao obratiti ako mi je (a zaista i je) unesena pogrešna ocjena u studomat? Naime, danas sam gledao da li su mi ocijene prenesene u studomat i vidio sam da mi je iz Uvoda unesena niža ocijena od one koja mi piše u indeksu ( ja ju u indeks nisam samostalno upisao, već ju je tamo upisao profesor). Confused Shocked



_________________
Studij matematike? Zadaju ti brige zadatcima, teroriziraju te teoremima, propucavaju te propozicijama, karaju te korolarima, lemaju te lemama i dosađuju ti dokazima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:42 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocito, onome tko ocjenu upisuje: predmetnom nastavniku. Za pocetak posalji mail, pa ce ti profesor(ica?) reci ako trebas i osobno doci.

Ljudi smo, grijesimo. U moje doba nije bilo studomata, pa sam ocjenu koja mi je pogresno upisana u prijavnicu primijetio sa zakasnjenjem od cca dvije godine, kad sam za nesto trebao ispis ocjena, i sve se rijesilo isti dan i bez ikakvih problema.
Ocito, onome tko ocjenu upisuje: predmetnom nastavniku. Za pocetak posalji mail, pa ce ti profesor(ica?) reci ako trebas i osobno doci.

Ljudi smo, grijesimo. U moje doba nije bilo studomata, pa sam ocjenu koja mi je pogresno upisana u prijavnicu primijetio sa zakasnjenjem od cca dvije godine, kad sam za nesto trebao ispis ocjena, i sve se rijesilo isti dan i bez ikakvih problema.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 2:01 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iz jednog predmeta me profesor zaduzio da dostavim ocjene u RC i ja sam pitao profesora jel netko odgovarao za vecu ocjenu, mozda ili ze zalio na rezultate zavrsnog, on mi je rekao da su svi dosli i uzeli ocjenu.

U tom kratkom ragovoru promaklo nam je da je jedna kolegica, kojoj je to bio izborni predmet, odlucila ne uzeti ocjenu tj. da ce joj se voditi kao da kolegij nije polozila. Ona nam to nije odmah javila, nego je odlucila ne upisati ocjenu u index i mislila je da time stvar gotova, a ja sam RC-u poslao ocjenu koju je trebala imati.

Nakon sto je vidjela ocjenu u studomatu javila nam se i to smo brzo ispravili.
Iz jednog predmeta me profesor zaduzio da dostavim ocjene u RC i ja sam pitao profesora jel netko odgovarao za vecu ocjenu, mozda ili ze zalio na rezultate zavrsnog, on mi je rekao da su svi dosli i uzeli ocjenu.

U tom kratkom ragovoru promaklo nam je da je jedna kolegica, kojoj je to bio izborni predmet, odlucila ne uzeti ocjenu tj. da ce joj se voditi kao da kolegij nije polozila. Ona nam to nije odmah javila, nego je odlucila ne upisati ocjenu u index i mislila je da time stvar gotova, a ja sam RC-u poslao ocjenu koju je trebala imati.

Nakon sto je vidjela ocjenu u studomatu javila nam se i to smo brzo ispravili.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ivana.tk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2009. (17:55:40)
Postovi: (2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Vž-Zg

PostPostano: 23:43 pet, 8. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel je moguće zatražiti poništenje ocjene iz nekog kolegija položenog prošle godine? il je malo kasno sad reci da ne želim prihvatiti ocjenu... koliki je rok za tako nešto?
jel je moguće zatražiti poništenje ocjene iz nekog kolegija položenog prošle godine? il je malo kasno sad reci da ne želim prihvatiti ocjenu... koliki je rok za tako nešto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 7:32 sub, 9. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivana.tk"]jel je moguće zatražiti poništenje ocjene iz nekog kolegija položenog prošle godine? il je malo kasno sad reci da ne želim prihvatiti ocjenu... koliki je rok za tako nešto?[/quote]

[url=http://www.pmf.unizg.hr/_download/repository/STATUT_PMF-a%5B1%5D.pdf]Statut PMF-a[/url], članak 120. (str. 30):

[quote]Student koji nije zadovoljan ocjenom postignutom na ispitu može, u roku od [b]24 sata[/b] nakon priopćenja ocjene, podnijeti žalbu na ocjenu i tražiti da se ispit ponovi pred povjerenstvom. Žalba mora biti obrazložena i podnosi se u pismenom obliku dekanu Fakulteta.

Dekan je, a u njegovoj odsutnosti prodekan za nastavu, dužan najkasnije u roku od 24 sata od primitka žalbe, ako ocjeni da je ista osnovana, imenovati predsjednika i dva člana ispitnog povjerenstva, s time da jedan član povjerenstva mora biti iz drugoga nastavnoga predmeta izvan zavoda prvobitnoga ispitivača, a ispitivač s čijom ocjenom student nije bio zadovoljan ne može biti predsjednik. Kod studenata drugoga odsjeka treći član mora biti sa studentovoga matičnoga odsjeka.

Dekan, a u njegovoj odsutnosti prodekan za nastavu, određuje vrijeme polaganja ispita u roku od tri dana od podnošenja žalbe na ocjenu.

U slučaju žalbe na ocjenu pismenog dijela ispita, povjerenstvo je dužno pred studentom ponovno ocijeniti njegov pismeni ispit. U slučaju žalbe na ocjenu usmenog dijela ispita povjerenstvo će ponovno provesti usmeni ispit, a odluku o ocjeni donosi većinom glasova. Na ocjenu ispitnoga povjerenstva ne može se ulagati žalba. Ocjenu u indeks unosi nositelj kolegija.[/quote]
ivana.tk (napisa):
jel je moguće zatražiti poništenje ocjene iz nekog kolegija položenog prošle godine? il je malo kasno sad reci da ne želim prihvatiti ocjenu... koliki je rok za tako nešto?


Statut PMF-a, članak 120. (str. 30):

Citat:
Student koji nije zadovoljan ocjenom postignutom na ispitu može, u roku od 24 sata nakon priopćenja ocjene, podnijeti žalbu na ocjenu i tražiti da se ispit ponovi pred povjerenstvom. Žalba mora biti obrazložena i podnosi se u pismenom obliku dekanu Fakulteta.

Dekan je, a u njegovoj odsutnosti prodekan za nastavu, dužan najkasnije u roku od 24 sata od primitka žalbe, ako ocjeni da je ista osnovana, imenovati predsjednika i dva člana ispitnog povjerenstva, s time da jedan član povjerenstva mora biti iz drugoga nastavnoga predmeta izvan zavoda prvobitnoga ispitivača, a ispitivač s čijom ocjenom student nije bio zadovoljan ne može biti predsjednik. Kod studenata drugoga odsjeka treći član mora biti sa studentovoga matičnoga odsjeka.

Dekan, a u njegovoj odsutnosti prodekan za nastavu, određuje vrijeme polaganja ispita u roku od tri dana od podnošenja žalbe na ocjenu.

U slučaju žalbe na ocjenu pismenog dijela ispita, povjerenstvo je dužno pred studentom ponovno ocijeniti njegov pismeni ispit. U slučaju žalbe na ocjenu usmenog dijela ispita povjerenstvo će ponovno provesti usmeni ispit, a odluku o ocjeni donosi većinom glasova. Na ocjenu ispitnoga povjerenstva ne može se ulagati žalba. Ocjenu u indeks unosi nositelj kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Uvod u matematiku Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan