Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis ljetnog semestra
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 20:22 čet, 7. 2. 2013    Naslov: Upis ljetnog semestra Citirajte i odgovorite

Statistika je obavezan predmet na trećoj godini, no meni se ne nudi za upisat ga na studomatu a imam sve uvjete ispunjene, tj ostalo mi je za položit samo mjeru i statistiku.

Jel se još nekom ne nude upis statistike?
Statistika je obavezan predmet na trećoj godini, no meni se ne nudi za upisat ga na studomatu a imam sve uvjete ispunjene, tj ostalo mi je za položit samo mjeru i statistiku.

Jel se još nekom ne nude upis statistike?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 10:01 pet, 8. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam u istoj situaciji (ostale su mi Mjera i Statistika) i isto mi ju Studomat ne nudi. :?
Ja sam u istoj situaciji (ostale su mi Mjera i Statistika) i isto mi ju Studomat ne nudi. Confused



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 15:44 pet, 8. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Ja sam u istoj situaciji (ostale su mi Mjera i Statistika) i isto mi ju Studomat ne nudi. :?[/quote]

Jej nisam jedina! Bar nam upisana kombinatorika :D
Lafiel (napisa):
Ja sam u istoj situaciji (ostale su mi Mjera i Statistika) i isto mi ju Studomat ne nudi. Confused


Jej nisam jedina! Bar nam upisana kombinatorika Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:43 pet, 8. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za takve slucajeve postoji [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4841]ova molba[/url]. Nista se ne placa i podnosi se direktno Referadi (ne u Urudzbeni zapisnik). Obratite paznju i na [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4228&sec=279]ovu obavijest[/url].
Za takve slucajeve postoji ova molba. Nista se ne placa i podnosi se direktno Referadi (ne u Urudzbeni zapisnik). Obratite paznju i na ovu obavijest.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 17:31 sub, 9. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Za takve slucajeve postoji [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4841]ova molba[/url]. Nista se ne placa i podnosi se direktno Referadi (ne u Urudzbeni zapisnik). Obratite paznju i na [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4228&sec=279]ovu obavijest[/url].[/quote]

Meni se ne nudi izborni kolegij s trece godine MODELI GEOMETRIJE (prethodnik EM2 koji je polozen), a duzna sam poloziti izborni iz ljetnog semestra trece godine (jer se je teorije brojeva prebacila u obavezne kolegije).
Da li ja isto moram pisati tu molbu?
Da li to znaci da studomat radi jos po starom sistemu pa racuna da imam izborni u ljetnom vec polozen (tj. teoriju brojeva)
krcko (napisa):
Za takve slucajeve postoji ova molba. Nista se ne placa i podnosi se direktno Referadi (ne u Urudzbeni zapisnik). Obratite paznju i na ovu obavijest.


Meni se ne nudi izborni kolegij s trece godine MODELI GEOMETRIJE (prethodnik EM2 koji je polozen), a duzna sam poloziti izborni iz ljetnog semestra trece godine (jer se je teorije brojeva prebacila u obavezne kolegije).
Da li ja isto moram pisati tu molbu?
Da li to znaci da studomat radi jos po starom sistemu pa racuna da imam izborni u ljetnom vec polozen (tj. teoriju brojeva)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 19:57 sub, 9. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Skrećem pozornost na to da na svakoj molbi na kraju piše kratica PMD umjesto PDM za preddiplomski studij matematika (pretpostavljam da je to krivo, jer na upisu za više od 35 se nudi kao studij PDM, jedno od toga je krivo, a pretpostavljam da je krivo onda PMD). Nije od neke važnosti, ali eto...

Osim toga imam pitanja...
Na gore spomenutoj molbi, piše koje predmete sam upisao unutar 35. Tu mi nastaje problem, jer tu trenutno mogu unijeti samo 1 kolegij koji nosi 7 ECTS-a.
No kako pišem molbu za kvaziparcijalu(imam prethodnike, i potreban broj ECTS-a), da optimistično stavim i te predmete iako ih zapravo još nisam upisao?
Isto tako pišem molbu za upis kolegija sa drugog studija, za koje također imam prethodnike položene... Da stavim i taj kolegij?
Ili da jednostavno stavim samo ovo sto sam siguran da ću upisat?

Znam da tad molba izgleda blesavo, jer upisujem 7 ECTS-a, a pišem molbu za preko 35, no ako mi sve molbe prođu, od jednog predmeta bi morao odustati a to ne želim... barem ako ne moram.
:)
Skrećem pozornost na to da na svakoj molbi na kraju piše kratica PMD umjesto PDM za preddiplomski studij matematika (pretpostavljam da je to krivo, jer na upisu za više od 35 se nudi kao studij PDM, jedno od toga je krivo, a pretpostavljam da je krivo onda PMD). Nije od neke važnosti, ali eto...

Osim toga imam pitanja...
Na gore spomenutoj molbi, piše koje predmete sam upisao unutar 35. Tu mi nastaje problem, jer tu trenutno mogu unijeti samo 1 kolegij koji nosi 7 ECTS-a.
No kako pišem molbu za kvaziparcijalu(imam prethodnike, i potreban broj ECTS-a), da optimistično stavim i te predmete iako ih zapravo još nisam upisao?
Isto tako pišem molbu za upis kolegija sa drugog studija, za koje također imam prethodnike položene... Da stavim i taj kolegij?
Ili da jednostavno stavim samo ovo sto sam siguran da ću upisat?

Znam da tad molba izgleda blesavo, jer upisujem 7 ECTS-a, a pišem molbu za preko 35, no ako mi sve molbe prođu, od jednog predmeta bi morao odustati a to ne želim... barem ako ne moram.
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
elasimic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 04. 2011. (12:10:07)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 14:48 ned, 10. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam problem takav da mi studomat ne dozvoljava upis predmeta s treće godine ako ne rijesim sve s druge.. ja sam ostavila seminar 2 s druge godine za nagodinu.. dakle ovaj semestar želim upisati sve preostale matematičke kolegije i pedagogju 2 koji su mi ostali, ali to ne mogu napraviti preko studomata.. Mogu li isto upisati semestar preko te molbe jer ne želim i ne mogu zbog rasporeda sad upisivat taj seminar 2 s druge godine a umjesto tog seminara 2 bih radije upisala pedagogiju 2 sto mi studomat ne omogućuje?
Ja imam problem takav da mi studomat ne dozvoljava upis predmeta s treće godine ako ne rijesim sve s druge.. ja sam ostavila seminar 2 s druge godine za nagodinu.. dakle ovaj semestar želim upisati sve preostale matematičke kolegije i pedagogju 2 koji su mi ostali, ali to ne mogu napraviti preko studomata.. Mogu li isto upisati semestar preko te molbe jer ne želim i ne mogu zbog rasporeda sad upisivat taj seminar 2 s druge godine a umjesto tog seminara 2 bih radije upisala pedagogiju 2 sto mi studomat ne omogućuje?




Zadnja promjena: elasimic; 15:51 ned, 10. 2. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 15:03 ned, 10. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li cemo mi, koji smo duzni platiti kolegij koji zelimo polagati po drugi put, dobiti uplatnice kad se javimo u referadi ili moramo to sami uplatiti prije predaje indeksa?
Da li cemo mi, koji smo duzni platiti kolegij koji zelimo polagati po drugi put, dobiti uplatnice kad se javimo u referadi ili moramo to sami uplatiti prije predaje indeksa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zizu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2010. (18:30:02)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:20 ned, 10. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

uplatnicu ne dobijes kad predajes nego kada zelis preuzeti indeks.
uplatnicu ne dobijes kad predajes nego kada zelis preuzeti indeks.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:51 ned, 10. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Skrećem pozornost na to da na svakoj molbi na kraju piše kratica PMD umjesto PDM za preddiplomski studij matematika (pretpostavljam da je to krivo, jer na upisu za više od 35 se nudi kao studij PDM, jedno od toga je krivo, a pretpostavljam da je krivo onda PMD). Nije od neke važnosti, ali eto...[/quote]

Hvala, ispravit cu prvom prilikom.

[quote="kkarlo"]Osim toga imam pitanja...
Na gore spomenutoj molbi, piše koje predmete sam upisao unutar 35. Tu mi nastaje problem, jer tu trenutno mogu unijeti samo 1 kolegij koji nosi 7 ECTS-a.
No kako pišem molbu za kvaziparcijalu(imam prethodnike, i potreban broj ECTS-a), da optimistično stavim i te predmete iako ih zapravo još nisam upisao?
Isto tako pišem molbu za upis kolegija sa drugog studija, za koje također imam prethodnike položene... Da stavim i taj kolegij?
Ili da jednostavno stavim samo ovo sto sam siguran da ću upisat?

Znam da tad molba izgleda blesavo, jer upisujem 7 ECTS-a, a pišem molbu za preko 35, no ako mi sve molbe prođu, od jednog predmeta bi morao odustati a to ne želim... barem ako ne moram.
:)[/quote]

Uh, komplicirano. Upis iz drugog programa i preko 35 ECTS rjesava voditelj studija, a kvaziparcijalu ECTS koordinator. Na molbi preko 35 ECTS-a napisi ono od cega bi najprije odustao ako sve ostalo bude odobreno. Nuzan uvjet za >35 je polozeno 25 ECTS-a u proslom semestru i 50 ECTS-a u prosla dva semestra.

Ne bi trebalo biti nesporazuma ako indeks prvo ode ECTS koordinatoru, a nakon toga voditelju studija. Dat cu takvu uputu Urudzbenom zapisniku.
kkarlo (napisa):
Skrećem pozornost na to da na svakoj molbi na kraju piše kratica PMD umjesto PDM za preddiplomski studij matematika (pretpostavljam da je to krivo, jer na upisu za više od 35 se nudi kao studij PDM, jedno od toga je krivo, a pretpostavljam da je krivo onda PMD). Nije od neke važnosti, ali eto...


Hvala, ispravit cu prvom prilikom.

kkarlo (napisa):
Osim toga imam pitanja...
Na gore spomenutoj molbi, piše koje predmete sam upisao unutar 35. Tu mi nastaje problem, jer tu trenutno mogu unijeti samo 1 kolegij koji nosi 7 ECTS-a.
No kako pišem molbu za kvaziparcijalu(imam prethodnike, i potreban broj ECTS-a), da optimistično stavim i te predmete iako ih zapravo još nisam upisao?
Isto tako pišem molbu za upis kolegija sa drugog studija, za koje također imam prethodnike položene... Da stavim i taj kolegij?
Ili da jednostavno stavim samo ovo sto sam siguran da ću upisat?

Znam da tad molba izgleda blesavo, jer upisujem 7 ECTS-a, a pišem molbu za preko 35, no ako mi sve molbe prođu, od jednog predmeta bi morao odustati a to ne želim... barem ako ne moram.
Smile


Uh, komplicirano. Upis iz drugog programa i preko 35 ECTS rjesava voditelj studija, a kvaziparcijalu ECTS koordinator. Na molbi preko 35 ECTS-a napisi ono od cega bi najprije odustao ako sve ostalo bude odobreno. Nuzan uvjet za >35 je polozeno 25 ECTS-a u proslom semestru i 50 ECTS-a u prosla dva semestra.

Ne bi trebalo biti nesporazuma ako indeks prvo ode ECTS koordinatoru, a nakon toga voditelju studija. Dat cu takvu uputu Urudzbenom zapisniku.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 8:45 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Glupo pitanje, jel u ovo upis do petka uključen i petak? :oops:
Glupo pitanje, jel u ovo upis do petka uključen i petak? Embarassed



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 9:36 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pravipurger"]Glupo pitanje, jel u ovo upis do petka uključen i petak? :oops:[/quote]
Mislim da ti je jednostavnije nazvat referadu nego ovdje ispitivat. :wink:
99% sam siguran da i u petak traju upisi - čak znam neke ljude koji se tad planiraju upisat.
:P
pravipurger (napisa):
Glupo pitanje, jel u ovo upis do petka uključen i petak? Embarassed

Mislim da ti je jednostavnije nazvat referadu nego ovdje ispitivat. Wink
99% sam siguran da i u petak traju upisi - čak znam neke ljude koji se tad planiraju upisat.
Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 12:08 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam treća godina preddiplomskog i želim upisati po starom programu. Imam završene Mreže računala i ne želim upisati Teoriju brojeva. No, trenutno je preko studomata nemoguć upis osim uz upis teorije brojeva (pošto je to obavezan predmet sa druge godine).

Što moram raditi? Znam da moramo pisati molbu za statistiku, moramo li upisati i cijelu godinu "ručno"?
Ja sam treća godina preddiplomskog i želim upisati po starom programu. Imam završene Mreže računala i ne želim upisati Teoriju brojeva. No, trenutno je preko studomata nemoguć upis osim uz upis teorije brojeva (pošto je to obavezan predmet sa druge godine).

Što moram raditi? Znam da moramo pisati molbu za statistiku, moramo li upisati i cijelu godinu "ručno"?



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 12:40 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se indeks smočio s donje strane, gornji dio s ocjenama je suh ali na jednoj stranici se malo saprao pečat s potpisom od dekana. :oops:
Trebam li vaditi novi indeks? Što da radim obzirom na to da su upisi do prekosutra?
Meni se indeks smočio s donje strane, gornji dio s ocjenama je suh ali na jednoj stranici se malo saprao pečat s potpisom od dekana. Embarassed
Trebam li vaditi novi indeks? Što da radim obzirom na to da su upisi do prekosutra?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:26 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stavi ga na radijator, osusit ce se do petka :silly:

Ja sam skoro 100% siguran da ce upisi trajati i u petak.

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

[quote="Borgcube"]Ja sam treća godina preddiplomskog i želim upisati po starom programu. Imam završene Mreže računala i ne želim upisati Teoriju brojeva. No, trenutno je preko studomata nemoguć upis osim uz upis teorije brojeva (pošto je to obavezan predmet sa druge godine).

Što moram raditi? Znam da moramo pisati molbu za statistiku, moramo li upisati i cijelu godinu "ručno"?[/quote]

Ne, obavi upis preko studomata i napisi [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4832]molbu[/url] da ti poniste Teoriju brojeva. Ako zbog TB studomat ne dozvoli upis nekog kolegija kojeg zelis upisati, napisi samo njega na [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4841]ovom obrascu[/url].
Stavi ga na radijator, osusit ce se do petka #Silly

Ja sam skoro 100% siguran da ce upisi trajati i u petak.

Added after 4 minutes:

Borgcube (napisa):
Ja sam treća godina preddiplomskog i želim upisati po starom programu. Imam završene Mreže računala i ne želim upisati Teoriju brojeva. No, trenutno je preko studomata nemoguć upis osim uz upis teorije brojeva (pošto je to obavezan predmet sa druge godine).

Što moram raditi? Znam da moramo pisati molbu za statistiku, moramo li upisati i cijelu godinu "ručno"?


Ne, obavi upis preko studomata i napisi molbu da ti poniste Teoriju brojeva. Ako zbog TB studomat ne dozvoli upis nekog kolegija kojeg zelis upisati, napisi samo njega na ovom obrascu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
king_oberon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2008. (17:02:03)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 19:49 pet, 15. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

umm dakle ovako...

Ja sam danas predao indeks s molbom za kvaziparcijalu... a studomat mi nije radio pa sam ostavio za kasnije upis u studomat.
sad mi je proradio (i javio da neće sutra raditi zbog nekih popravaka) i sad bih se trebao upisati ali sam prošle godine pao kompleksnu analizu i uvod u diferencijalnu geometriju (s time da imam položen samo računarski modul) i studomat mi javlja da ne mogu upisati godinu zbog toga što imam treći modul označeno za upis. a kada odem na module da jedan maknem, onda mi ne da da maknem oznaku s ijednog od ova dva kolegija. Uglavnom neće me upisati u studomatu.

Točnije, kada piknem "UPIŠI" javlja mi ovo:
"U 6. semestru gornje pravilo izborne grupe 'Standardni izborni moduli 1 i 2' nije zadovoljeno."

A kad odem na predmete iznad modula mi piše ovo (što je pretpostavljam "gornje pravilo"):
"Pravilo mora biti zadovoljeno u svakom od semestara u kojima se grupa pojavljuje u nastavnom programu.
Morate upisati najmanje 2, a najviše 2 izborne grupe.
Upisat ćete 3 izborne grupe."

i kod one kućice pored kolegija UDG i KA mi stoji kvačica koju ne mogu maknuti.

Što da radim ?
umm dakle ovako...

Ja sam danas predao indeks s molbom za kvaziparcijalu... a studomat mi nije radio pa sam ostavio za kasnije upis u studomat.
sad mi je proradio (i javio da neće sutra raditi zbog nekih popravaka) i sad bih se trebao upisati ali sam prošle godine pao kompleksnu analizu i uvod u diferencijalnu geometriju (s time da imam položen samo računarski modul) i studomat mi javlja da ne mogu upisati godinu zbog toga što imam treći modul označeno za upis. a kada odem na module da jedan maknem, onda mi ne da da maknem oznaku s ijednog od ova dva kolegija. Uglavnom neće me upisati u studomatu.

Točnije, kada piknem "UPIŠI" javlja mi ovo:
"U 6. semestru gornje pravilo izborne grupe 'Standardni izborni moduli 1 i 2' nije zadovoljeno."

A kad odem na predmete iznad modula mi piše ovo (što je pretpostavljam "gornje pravilo"):
"Pravilo mora biti zadovoljeno u svakom od semestara u kojima se grupa pojavljuje u nastavnom programu.
Morate upisati najmanje 2, a najviše 2 izborne grupe.
Upisat ćete 3 izborne grupe."

i kod one kućice pored kolegija UDG i KA mi stoji kvačica koju ne mogu maknuti.

Što da radim ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zofi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2007. (19:47:11)
Postovi: (22)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 12:45 sub, 16. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace
ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 13:43 sub, 16. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zofi"]ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace[/quote]

Mislim da grupe na Facebooku trenutno služe za dogovaranje oko takvih stvari.
zofi (napisa):
ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace


Mislim da grupe na Facebooku trenutno služe za dogovaranje oko takvih stvari.



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klara.2912
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2007. (00:11:33)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 13:44 sub, 16. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="king_oberon"]umm dakle ovako...

Ja sam danas predao indeks s molbom za kvaziparcijalu... a studomat mi nije radio pa sam ostavio za kasnije upis u studomat.
sad mi je proradio (i javio da neće sutra raditi zbog nekih popravaka) i sad bih se trebao upisati ali sam prošle godine pao kompleksnu analizu i uvod u diferencijalnu geometriju (s time da imam položen samo računarski modul) i studomat mi javlja da ne mogu upisati godinu zbog toga što imam treći modul označeno za upis. a kada odem na module da jedan maknem, onda mi ne da da maknem oznaku s ijednog od ova dva kolegija. Uglavnom neće me upisati u studomatu.

Točnije, kada piknem "UPIŠI" javlja mi ovo:
"U 6. semestru gornje pravilo izborne grupe 'Standardni izborni moduli 1 i 2' nije zadovoljeno."

A kad odem na predmete iznad modula mi piše ovo (što je pretpostavljam "gornje pravilo"):
"Pravilo mora biti zadovoljeno u svakom od semestara u kojima se grupa pojavljuje u nastavnom programu.
Morate upisati najmanje 2, a najviše 2 izborne grupe.
Upisat ćete 3 izborne grupe."

i kod one kućice pored kolegija UDG i KA mi stoji kvačica koju ne mogu maknuti.

Što da radim ?[/quote]

Trebaš otići u referadu, tražiti upisni list i preko njega se upisati. Na studomatu se ne možeš upisati jer imaš viška jedan izborni kolegij.
king_oberon (napisa):
umm dakle ovako...

Ja sam danas predao indeks s molbom za kvaziparcijalu... a studomat mi nije radio pa sam ostavio za kasnije upis u studomat.
sad mi je proradio (i javio da neće sutra raditi zbog nekih popravaka) i sad bih se trebao upisati ali sam prošle godine pao kompleksnu analizu i uvod u diferencijalnu geometriju (s time da imam položen samo računarski modul) i studomat mi javlja da ne mogu upisati godinu zbog toga što imam treći modul označeno za upis. a kada odem na module da jedan maknem, onda mi ne da da maknem oznaku s ijednog od ova dva kolegija. Uglavnom neće me upisati u studomatu.

Točnije, kada piknem "UPIŠI" javlja mi ovo:
"U 6. semestru gornje pravilo izborne grupe 'Standardni izborni moduli 1 i 2' nije zadovoljeno."

A kad odem na predmete iznad modula mi piše ovo (što je pretpostavljam "gornje pravilo"):
"Pravilo mora biti zadovoljeno u svakom od semestara u kojima se grupa pojavljuje u nastavnom programu.
Morate upisati najmanje 2, a najviše 2 izborne grupe.
Upisat ćete 3 izborne grupe."

i kod one kućice pored kolegija UDG i KA mi stoji kvačica koju ne mogu maknuti.

Što da radim ?


Trebaš otići u referadu, tražiti upisni list i preko njega se upisati. Na studomatu se ne možeš upisati jer imaš viška jedan izborni kolegij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:50 sub, 16. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"][quote="zofi"]ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace[/quote]

Mislim da grupe na Facebooku trenutno služe za dogovaranje oko takvih stvari.[/quote]

... pa da i ja pitam i ovdje;

Kompleksna analiza - mijenjam UT 14-16 za SRI 14-16

:?:
kakt00s (napisa):
zofi (napisa):
ne znam gdje bih ovo smjestila, ne nalazim temu o mijenjanju grupa. uglavnom, ako ima netko tko bi se zamijenio za predavanja iz intrafa, dakle imam utorak 14-16 kod prof. Pandzica, trazim cetvrtak kod 12.14 kod prof. tambace


Mislim da grupe na Facebooku trenutno služe za dogovaranje oko takvih stvari.


... pa da i ja pitam i ovdje;

Kompleksna analiza - mijenjam UT 14-16 za SRI 14-16

Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan