Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gubitak prava na studiranje (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Optimum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (09:16:23)
Postovi: (41)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:15 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Web nam je malo cudan, stvari ostanu i nakon sto se "pobrisu". Kako dodjete do dijelova koji nisu nigdje polinkani?[/quote]

Jer je lakše upisati "kolegiji prethodnici, pmf" u google tražilicu, nego kopati po našem webu. :lol: (a te obrisane stvari su očito bolje "plasirane" na tražilici nego aktualne stvari).
krcko (napisa):
Web nam je malo cudan, stvari ostanu i nakon sto se "pobrisu". Kako dodjete do dijelova koji nisu nigdje polinkani?


Jer je lakše upisati "kolegiji prethodnici, pmf" u google tražilicu, nego kopati po našem webu. Laughing (a te obrisane stvari su očito bolje "plasirane" na tražilici nego aktualne stvari).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:23 uto, 12. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamolit cu svemocnu administratoricu Marinu da posalje u /dev/null (vjecna lovista :indian: ).
Zamolit cu svemocnu administratoricu Marinu da posalje u /dev/null (vjecna lovista Indijanac ).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 0:17 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="zvons"]3. ovo me zanima za moga prijatelja koji je pao LA1 i MA1.
Na math piše da je predmet prethodnik za Bioinformatiku EM1 a kada smo ga pokušali upisati na studomatu pisalo je da nema sve uvjete za upis tog kolegija. Pa me zanima jel treba on nešto dodatno napravit ili je još nešto uvjet a ne piše na stranicama matha?[/quote]
Od ove godine je i LA1 prethodnik.[/quote]
Zašto? :?
krcko (napisa):
zvons (napisa):
3. ovo me zanima za moga prijatelja koji je pao LA1 i MA1.
Na math piše da je predmet prethodnik za Bioinformatiku EM1 a kada smo ga pokušali upisati na studomatu pisalo je da nema sve uvjete za upis tog kolegija. Pa me zanima jel treba on nešto dodatno napravit ili je još nešto uvjet a ne piše na stranicama matha?

Od ove godine je i LA1 prethodnik.

Zašto? Confused



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zvons
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2012. (16:13:44)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:02 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno :)

Samo da potvrdim: znači ja mogu upisati 2. semestar bez da moram imati bar 25 ECTS-a?
Jer ako je tako onda Bioinformatiku neću upisivat jer mi ništa ne koristi.

I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. :?
Hvala puno Smile

Samo da potvrdim: znači ja mogu upisati 2. semestar bez da moram imati bar 25 ECTS-a?
Jer ako je tako onda Bioinformatiku neću upisivat jer mi ništa ne koristi.

I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. Confused



_________________
"Hard work never killed anybody, but why take a chance?"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 2:30 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]

[quote="zvons"]2. koji je meni uvjet za upisat drugu godinu?
Mislim u smislu koliko trebam imat upisanih ECTS-a i jel mogu upisat bez svih predmeta prethodnika (npr. ako padnem neki predmet na prvoj godini a dogodine upišem 25 ECTS-a sa tim predmetom ponovo da li mi se piše 2. godina?)[/quote]

Pise ti se da si na 2. godini kad steknes 60 ECTS bodova. O tome ti ne bi trebalo bas nista ovisiti.

[/quote]

Mada bi mogla ovisiti npr. stipendija. Imas stipendiju, i sljedece godine opet hoces aplicirati, trebalo bi se odobriti ako upisujes sljedecu godinu studija, sto na vecini fakulteta ne znaci poloziti SVE predmete s prethodnih godina, tj. svih 60ECTS-a, a onda smo mi u nepravednoj situaciji da mozda imamo i bolje rezultate od drugih, no zbog toga sto uvjeti nisu ravnopravni za sve fakultete, izgubis pravo na stipendiju. I onda mozes "puhnuti" tisuce i tisuce kuna jer nisi iz prve polozio jedan kolegij, dok drugi ne poloze puno vise od toga i jos imaju brdo rokova za polagati svaki predmet, i dobiju te tisuce i tisuce kuna koje bi i ti mogao dobijati da se BAR uvede pravilo tipa "min.50ECTS-a iz prethodne godine" za upis sljedece godine - ne vidim kako bi to promijenilo/poremetilo nesto fakultetu, a studentima bi znacilo da bar donekle budu ravnopravniji drugima u ovakvim situacijama.

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

[quote="zvons"]
I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. :?[/quote]

Po meni bi mu se u tom slucaju trebala odobriti molba ili da
1) upise predmet bez novog prethodnika, ili
2) da ako mu fali samo tih 5ECTS-a, ipak bude izuzet od placanja pune participacije (manje smisleno, a i manje vjerojatno)

Kad je slusao/polagao LA1, nije znao da mu je to preduvjet i to ne samo zato sto postoje zastarjele informacije i dalje na web-u, nego zato sto je to izgleda i nov uvjet kojeg bi trebalo primjenjivati na osobe koje tek UPISUJU spomenute kolegije prethodnike, a ne one koji su vec odslusali te kolegije. Dakle, ako je odluka donesena ove godine, treba se primjenjivati od sljedece kako bi studenti mogli biti bolje pripremljeni - nekad ako imas previse kolegija i odlucis jedan "fulati", odluka se donosi prema tome sto ce manje kostati u smislu da nije prethodnik za nesto drugo sto mislis upisati (a i samim time da ne kosta previse u onom financijskom smislu, kao u slucaju spomenutog kolege).
krcko (napisa):


zvons (napisa):
2. koji je meni uvjet za upisat drugu godinu?
Mislim u smislu koliko trebam imat upisanih ECTS-a i jel mogu upisat bez svih predmeta prethodnika (npr. ako padnem neki predmet na prvoj godini a dogodine upišem 25 ECTS-a sa tim predmetom ponovo da li mi se piše 2. godina?)


Pise ti se da si na 2. godini kad steknes 60 ECTS bodova. O tome ti ne bi trebalo bas nista ovisiti.



Mada bi mogla ovisiti npr. stipendija. Imas stipendiju, i sljedece godine opet hoces aplicirati, trebalo bi se odobriti ako upisujes sljedecu godinu studija, sto na vecini fakulteta ne znaci poloziti SVE predmete s prethodnih godina, tj. svih 60ECTS-a, a onda smo mi u nepravednoj situaciji da mozda imamo i bolje rezultate od drugih, no zbog toga sto uvjeti nisu ravnopravni za sve fakultete, izgubis pravo na stipendiju. I onda mozes "puhnuti" tisuce i tisuce kuna jer nisi iz prve polozio jedan kolegij, dok drugi ne poloze puno vise od toga i jos imaju brdo rokova za polagati svaki predmet, i dobiju te tisuce i tisuce kuna koje bi i ti mogao dobijati da se BAR uvede pravilo tipa "min.50ECTS-a iz prethodne godine" za upis sljedece godine - ne vidim kako bi to promijenilo/poremetilo nesto fakultetu, a studentima bi znacilo da bar donekle budu ravnopravniji drugima u ovakvim situacijama.

Added after 7 minutes:

zvons (napisa):

I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. Confused


Po meni bi mu se u tom slucaju trebala odobriti molba ili da
1) upise predmet bez novog prethodnika, ili
2) da ako mu fali samo tih 5ECTS-a, ipak bude izuzet od placanja pune participacije (manje smisleno, a i manje vjerojatno)

Kad je slusao/polagao LA1, nije znao da mu je to preduvjet i to ne samo zato sto postoje zastarjele informacije i dalje na web-u, nego zato sto je to izgleda i nov uvjet kojeg bi trebalo primjenjivati na osobe koje tek UPISUJU spomenute kolegije prethodnike, a ne one koji su vec odslusali te kolegije. Dakle, ako je odluka donesena ove godine, treba se primjenjivati od sljedece kako bi studenti mogli biti bolje pripremljeni - nekad ako imas previse kolegija i odlucis jedan "fulati", odluka se donosi prema tome sto ce manje kostati u smislu da nije prethodnik za nesto drugo sto mislis upisati (a i samim time da ne kosta previse u onom financijskom smislu, kao u slucaju spomenutog kolege).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:57 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zvons"]I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. :?[/quote]

A da tvoj prijatelj malo pazi i ne pada ispite?

Ja cu sada prestat odgovarati na ovom topicu jer mislim da idemo u krivom smjeru. Sveuciliste i Ministarstvo donose pravila i iznose participacija. Nitko nije pitao ni mene, ni MO, ni PMF. Taj od koga dobivate stipendiju krsi [url=http://www.pmf.unizg.hr/images/50005070/prava_redovitih_studenata.pdf]preporuk[/url]u o odredivanju studentskih prava, prihvacenu od Senata Sveucilista, ako vam je uvjetuje "redovnim upisom godine" umjesto ECTS bodovima. MO je po tom pitanju ucinio sve sto moze: na potvrdama koje izdaje ne pise na kojoj si godini, nego koliko si ECTS bodova stekao.
zvons (napisa):
I onda ubuduće malo pazite jer mome prijatelju bi taman došlo tih 5 bodova jer bi plaća 6000 kn manje a ovako mora plaćat punu participaciju a taj predmet mu je bio jedina šansa. Confused


A da tvoj prijatelj malo pazi i ne pada ispite?

Ja cu sada prestat odgovarati na ovom topicu jer mislim da idemo u krivom smjeru. Sveuciliste i Ministarstvo donose pravila i iznose participacija. Nitko nije pitao ni mene, ni MO, ni PMF. Taj od koga dobivate stipendiju krsi preporuku o odredivanju studentskih prava, prihvacenu od Senata Sveucilista, ako vam je uvjetuje "redovnim upisom godine" umjesto ECTS bodovima. MO je po tom pitanju ucinio sve sto moze: na potvrdama koje izdaje ne pise na kojoj si godini, nego koliko si ECTS bodova stekao.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 12:19 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super na toj informaciji za stipendije - nadam se da ce nekome koristiti - za mene je ipak prekasno (zavrsavam studij), jer su mene bili "iskljucili" iz stipendije radi toga sto nisam upisao "narednu" godinu a imao sam 50ECTS-a iz prethodne. Hvala u svakom slucaju na info, valjda ce biti korisno nekome :)
Super na toj informaciji za stipendije - nadam se da ce nekome koristiti - za mene je ipak prekasno (zavrsavam studij), jer su mene bili "iskljucili" iz stipendije radi toga sto nisam upisao "narednu" godinu a imao sam 50ECTS-a iz prethodne. Hvala u svakom slucaju na info, valjda ce biti korisno nekome Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
zvons
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2012. (16:13:44)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:50 sri, 13. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo sada mi studomat ne dozvoljava upis jer nemam između 25 i 30 bodova upisanih...
Evo sada mi studomat ne dozvoljava upis jer nemam između 25 i 30 bodova upisanih...



_________________
"Hard work never killed anybody, but why take a chance?"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
martinar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2009. (22:17:51)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 8:31 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji ji mogućnost da se odobri nastavak studija ako u 2 godine nije sakupljeno 35 ects-a nego 32?
postoji ji mogućnost da se odobri nastavak studija ako u 2 godine nije sakupljeno 35 ects-a nego 32?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:16 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ne, sjećam se kolege koji je imao 34 pa mu nisu dozvolili nego je mijenjao studij.
mislim da ne, sjećam se kolege koji je imao 34 pa mu nisu dozvolili nego je mijenjao studij.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kokolo1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2013. (09:39:18)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:42 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me ako nakon dvije godine na smjeru Matematika i fizika student nema 35ECTS bodova postoji li mogućnost nastavljanja studija na smjeru Matematika nastavnički?
Zanima me ako nakon dvije godine na smjeru Matematika i fizika student nema 35ECTS bodova postoji li mogućnost nastavljanja studija na smjeru Matematika nastavnički?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:44 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, ta to je novi dakle različiti studij od spomenutog. ti moš i na inženjerski ak oš jer naša "firma"(fax) daje tri studija, dva nastavnička i jedan inženjerski.
da, ta to je novi dakle različiti studij od spomenutog. ti moš i na inženjerski ak oš jer naša "firma"(fax) daje tri studija, dva nastavnička i jedan inženjerski.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kokolo1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2013. (09:39:18)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:46 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad ću lakše spavat :) Hvala
Sad ću lakše spavat Smile Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:48 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

11 sati je kakvo mrtvo spavanje?! :mrgreen:
11 sati je kakvo mrtvo spavanje?! Mr. Green



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kokolo1993
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2013. (09:39:18)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:49 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Večeras,večeras :)))
Večeras,večeras Smile))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:21 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

@RonnieColeman: Od kad su tvoji podaci? U nekom trenu, mislim prije cca 2 godine (no, uzeti to s rezervom), je donesena odluka da nema prebacivanja ako imas manje od 35 ECTS/2god. Naravno, to ne mora znaciti da je odluka jos na snazi.

U svakom slucaju, ako se Krcko ovdje ne javi, preporucam provjeriti s njim.
@RonnieColeman: Od kad su tvoji podaci? U nekom trenu, mislim prije cca 2 godine (no, uzeti to s rezervom), je donesena odluka da nema prebacivanja ako imas manje od 35 ECTS/2god. Naravno, to ne mora znaciti da je odluka jos na snazi.

U svakom slucaju, ako se Krcko ovdje ne javi, preporucam provjeriti s njim.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 13:20 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! :D
od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! Very Happy



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:22 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! :D[/quote]

Stariji useri ce se sjecati ovog "smajlija", a dobra je prilika da poducimo i nove:

:krcko:

:gg:

Fun fact: kad je smajli nastao, krcko je jos bio mr.sc. :)

(i ne, krcko ne dobije instant mail/sms/elektrošok kad netko upotrijebi taj "smajli" :P)
RonnieColeman (napisa):
od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! Very Happy


Stariji useri ce se sjecati ovog "smajlija", a dobra je prilika da poducimo i nove:

Krcko, pomagaj!

Mr Green being very Greeen indeed

Fun fact: kad je smajli nastao, krcko je jos bio mr.sc. Smile

(i ne, krcko ne dobije instant mail/sms/elektrošok kad netko upotrijebi taj "smajli" Razz)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:40 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvjeti za prebacivanje ostat ce isti u 2013./14.
http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3997
Participacija ce se promijeniti u skladu s [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4236&sec=281]novim modelom[/url].
Uvjeti za prebacivanje ostat ce isti u 2013./14.
http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=3997
Participacija ce se promijeniti u skladu s novim modelom.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 22:28 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="RonnieColeman"]od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! :D[/quote]

Stariji useri ce se sjecati ovog "smajlija", a dobra je prilika da poducimo i nove:

:krcko:

:gg:

Fun fact: kad je smajli nastao, krcko je jos bio mr.sc. :)

(i ne, krcko ne dobije instant mail/sms/elektrošok kad netko upotrijebi taj "smajli" :P)[/quote]

često to kažem, Zagor je dobri duh Darkwooda, a Krcko ovog foruma, čovjek neopterećen pozicijom i ordenjem što ga usput skuplja.
vsego (napisa):
RonnieColeman (napisa):
od prije dvije godine otprilike, dakle krcko pomagaj! Very Happy


Stariji useri ce se sjecati ovog "smajlija", a dobra je prilika da poducimo i nove:

Krcko, pomagaj!

Mr Green being very Greeen indeed

Fun fact: kad je smajli nastao, krcko je jos bio mr.sc. Smile

(i ne, krcko ne dobije instant mail/sms/elektrošok kad netko upotrijebi taj "smajli" Razz)


često to kažem, Zagor je dobri duh Darkwooda, a Krcko ovog foruma, čovjek neopterećen pozicijom i ordenjem što ga usput skuplja.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće
Stranica 11 / 15.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan