Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored ak. g. 2012/13 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 13:06 ned, 17. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"]
Eto, ti pogledaj pa mi javi :lol:[/quote]

pisi kuci propalo, ja sebi za svoje potrebe gledao
Zenon (napisa):

Eto, ti pogledaj pa mi javi Laughing


pisi kuci propalo, ja sebi za svoje potrebe gledao



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 14:54 ned, 17. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"]Može li se sada znati što je od predavaonica slobodno utorkom 17:00 - 19:00? :)
Unaprijed hvala![/quote]
Jedine slobodne prostorije tada su 003 i RP5

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

Promjene (ove su sve dogovorene sa studentima pa ne bi trebalo biti iznenadjenja):
Makroekonomika seli na CET 14-16 u 201
Mat. mod. pretr. SR 16-18 108 (p) i SR 18-19 PR4 (v)
Primjena paralelnih r. PON 10-14 na FSB-u
Zenon (napisa):
Može li se sada znati što je od predavaonica slobodno utorkom 17:00 - 19:00? Smile
Unaprijed hvala!

Jedine slobodne prostorije tada su 003 i RP5

Added after 2 minutes:

Promjene (ove su sve dogovorene sa studentima pa ne bi trebalo biti iznenadjenja):
Makroekonomika seli na CET 14-16 u 201
Mat. mod. pretr. SR 16-18 108 (p) i SR 18-19 PR4 (v)
Primjena paralelnih r. PON 10-14 na FSB-u


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 15:18 ned, 17. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"][quote="Zenon"]Može li se sada znati što je od predavaonica slobodno utorkom 17:00 - 19:00? :)
Unaprijed hvala![/quote]
Jedine slobodne prostorije tada su 003 i RP5 [/quote]
Arigato! :D :thankyou:
karaga (napisa):
Zenon (napisa):
Može li se sada znati što je od predavaonica slobodno utorkom 17:00 - 19:00? Smile
Unaprijed hvala!

Jedine slobodne prostorije tada su 003 i RP5

Arigato! Very Happy Thank you



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hulk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2008. (22:35:25)
Postovi: (4F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 6 - 7

PostPostano: 13:38 pon, 18. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto (još uvijek) ne radi stranica na kojoj se može vidjeti raspored sati? http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/raspored.html
Zašto (još uvijek) ne radi stranica na kojoj se može vidjeti raspored sati? http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/raspored.html



_________________
If I had a nickel for every time I've written "for (i = 0; i < N; i++)" in C I'd be a millionaire.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:35 pon, 18. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne jos uvijek nego opet. Skoknut cu do RC-a i upozoriti.

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

Krepao disk. Bit ce za dandva.
Ne jos uvijek nego opet. Skoknut cu do RC-a i upozoriti.

Added after 7 minutes:

Krepao disk. Bit ce za dandva.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 15:36 pon, 18. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretpostavljam da je to za dan dva posto ne postoji rezervni hard u RCu :)
Podsjeca me na pricu koju sam cuo prosle godine kada je u carnetu nesto riknulo pa nisu imali zamjenski ethernet kabel :))
pretpostavljam da je to za dan dva posto ne postoji rezervni hard u RCu Smile
Podsjeca me na pricu koju sam cuo prosle godine kada je u carnetu nesto riknulo pa nisu imali zamjenski ethernet kabel Smile)



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:09 pon, 18. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro pretpostavljas. Hard je pod garancijom i navodno je sam signalizirao dobavljacima da krepava. Sad se ceka da oni dostave zamjenski.

Tako su mi rekli u RC-u, nemojte me nista pitati.
Dobro pretpostavljas. Hard je pod garancijom i navodno je sam signalizirao dobavljacima da krepava. Sad se ceka da oni dostave zamjenski.

Tako su mi rekli u RC-u, nemojte me nista pitati.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:28 pon, 18. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako nam web na faksu ne radi a studenti bi pretpostavljam zeljeli i trebali vidjeti raspored, raspored je privremeno dostupan ovdje:

[url]http://dl.dropbox.com/u/14406475/karaga/raspored/raspored.html[/url]

Edit: raspored je opet dostupan na normalnoj adresi, ovo gore je sada zastarjelo
Kako nam web na faksu ne radi a studenti bi pretpostavljam zeljeli i trebali vidjeti raspored, raspored je privremeno dostupan ovdje:

http://dl.dropbox.com/u/14406475/karaga/raspored/raspored.html

Edit: raspored je opet dostupan na normalnoj adresi, ovo gore je sada zastarjelo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 16:25 sri, 20. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Doslo je do promjena rasporeda (opet) i to zbog kolega s Fizike.

Izborni kolegij Uvod u opcu fiziku (2.g. prof. smjer, dodiplomski studij) je premjesten s srijede na utorak, u termin u kojem su bila predavanja iz KMG.
Zbog toga su premjesetena predavanja iz KMG na SR 8-10 u 101 (vidjeti raspored) i preraspodjeljene grupe studenata za predavanja iz KMG.
Vazno: iako je novi raspored vec na webu oni koji su trebali imati predavanja iz KMG petkom neka dodju jos ovaj petak po starom rasporedu kako ne bi bili u zaostatku za predavanja u odnosu na grupu koja je predavanja vec odslusala ovaj tjedan.
Zao mi je zbog svih promjena, nastala je velika zbrka s Fizicarima ovaj tjedan.
Doslo je do promjena rasporeda (opet) i to zbog kolega s Fizike.

Izborni kolegij Uvod u opcu fiziku (2.g. prof. smjer, dodiplomski studij) je premjesten s srijede na utorak, u termin u kojem su bila predavanja iz KMG.
Zbog toga su premjesetena predavanja iz KMG na SR 8-10 u 101 (vidjeti raspored) i preraspodjeljene grupe studenata za predavanja iz KMG.
Vazno: iako je novi raspored vec na webu oni koji su trebali imati predavanja iz KMG petkom neka dodju jos ovaj petak po starom rasporedu kako ne bi bili u zaostatku za predavanja u odnosu na grupu koja je predavanja vec odslusala ovaj tjedan.
Zao mi je zbog svih promjena, nastala je velika zbrka s Fizicarima ovaj tjedan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:43 sri, 20. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad po rasporedu imamo utorak od 15-18 predavanje iz fizike i cetvrtkom od 15-19 vjezbe? Sta nema samo 5h (2p-3v) fizike tjedno?
Sad po rasporedu imamo utorak od 15-18 predavanje iz fizike i cetvrtkom od 15-19 vjezbe? Sta nema samo 5h (2p-3v) fizike tjedno?



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 18:26 sri, 20. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ovo sad konačno? ne znam više na šta mogu ić i kad :?
jel ovo sad konačno? ne znam više na šta mogu ić i kad Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 19:53 sri, 20. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Sad po rasporedu imamo utorak od 15-18 predavanje iz fizike i cetvrtkom od 15-19 vjezbe? Sta nema samo 5h (2p-3v) fizike tjedno?[/quote]
Biti cete nekako podjeljeni u grupe za vjezbe. Onaj veliki blok od 15-19 ce biti kad ce biti vjezbe pa ce vas prof valjda podjeliti ko je kad po nekom kljucu, ne znam, meni su rekli da vam pisem tako...

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

[quote="piccola"]jel ovo sad konačno? ne znam više na šta mogu ić i kad :?[/quote]

ja se mogu samo s vama nadati da je konacno, jer svaki dan gubim sate i sate (i zivce) na pretumbavanja koja se desavaju

za sada mogu reci sigurno da promjene jos nisu gotove u globalu ali mozda jesu za vas smjer, jer moram jos obraditi 2 zahtjeva fizicara koja su u tjeku, te jos 5 zahtjeva nasih kolega. To cu sve pisati ovdje i na raspored cim ce se rjesiti.

Evo prve promjene (za koju mi nije jasno sto tocno je uzrok):
Komunikacija u odgoju i obrazovanju, ostaje isti termin, dakle PET 9-12 ali se seli u prostoriju 104 iz 105.

Edit: iduca promjena (na inicijativu studenata) Racunarska statistika pomice se na PON 8-10 u PR3

Edit2: Iduca promjena: Metodika nastave informatike (v) se seli na UT 13-15 u PR4

Edit3: RP1 (p) 2.g. dodipl. Mat isti termin (PON navecer) ali u 003 a ne vise u 004

Edit4: Teorija elasticnosti ima jos jedan termin, PON 16-19 u 108, te ce ici 2 puta tjedno, po 6 sati tjedno ukupno
Anna Lee (napisa):
Sad po rasporedu imamo utorak od 15-18 predavanje iz fizike i cetvrtkom od 15-19 vjezbe? Sta nema samo 5h (2p-3v) fizike tjedno?

Biti cete nekako podjeljeni u grupe za vjezbe. Onaj veliki blok od 15-19 ce biti kad ce biti vjezbe pa ce vas prof valjda podjeliti ko je kad po nekom kljucu, ne znam, meni su rekli da vam pisem tako...

Added after 4 minutes:

piccola (napisa):
jel ovo sad konačno? ne znam više na šta mogu ić i kad Confused


ja se mogu samo s vama nadati da je konacno, jer svaki dan gubim sate i sate (i zivce) na pretumbavanja koja se desavaju

za sada mogu reci sigurno da promjene jos nisu gotove u globalu ali mozda jesu za vas smjer, jer moram jos obraditi 2 zahtjeva fizicara koja su u tjeku, te jos 5 zahtjeva nasih kolega. To cu sve pisati ovdje i na raspored cim ce se rjesiti.

Evo prve promjene (za koju mi nije jasno sto tocno je uzrok):
Komunikacija u odgoju i obrazovanju, ostaje isti termin, dakle PET 9-12 ali se seli u prostoriju 104 iz 105.

Edit: iduca promjena (na inicijativu studenata) Racunarska statistika pomice se na PON 8-10 u PR3

Edit2: Iduca promjena: Metodika nastave informatike (v) se seli na UT 13-15 u PR4

Edit3: RP1 (p) 2.g. dodipl. Mat isti termin (PON navecer) ali u 003 a ne vise u 004

Edit4: Teorija elasticnosti ima jos jedan termin, PON 16-19 u 108, te ce ici 2 puta tjedno, po 6 sati tjedno ukupno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 22:14 sri, 20. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"]jer svaki dan gubim sate i sate (i zivce) na pretumbavanja koja se desavaju[/quote]

Mozda nije prikladno mjesto, ali znatizelja je jaca! :oops:
A mozda i druge kolege zanima.

Kad vidim koliko se trudite i koliko vremena ulazete u to da nam napravite sto bolji raspored (na cemu smo vam zahvalni), i jos ste napravili aplikaciju na webu i pofarbanu i sve, zanima me da li Fakultet taj posao nekako honorira? Dakle zanima me i opcenito, da li satnicari nesto dobiju za svoj (dodatni) rad ili je to tek jedan od "radnih zadataka"?

:D
karaga (napisa):
jer svaki dan gubim sate i sate (i zivce) na pretumbavanja koja se desavaju


Mozda nije prikladno mjesto, ali znatizelja je jaca! Embarassed
A mozda i druge kolege zanima.

Kad vidim koliko se trudite i koliko vremena ulazete u to da nam napravite sto bolji raspored (na cemu smo vam zahvalni), i jos ste napravili aplikaciju na webu i pofarbanu i sve, zanima me da li Fakultet taj posao nekako honorira? Dakle zanima me i opcenito, da li satnicari nesto dobiju za svoj (dodatni) rad ili je to tek jedan od "radnih zadataka"?

Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:00 čet, 21. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cas Maji :wob:
Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cas Maji Bow to the left



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:25 čet, 21. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cas Maji :wob:[/quote]

potpisujem, ja neznam da li bi izdrzao pritisak takav da svako malo nesto bude promjenjeno iz ovih ili onih razloga. svaka cast
krcko (napisa):
Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cas Maji Bow to the left


potpisujem, ja neznam da li bi izdrzao pritisak takav da svako malo nesto bude promjenjeno iz ovih ili onih razloga. svaka cast



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 12:59 čet, 21. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="etaoin shrdlu"]
Dakle zanima me i opcenito, da li satnicari nesto dobiju za svoj (dodatni) rad ili je to tek jedan od "radnih zadataka"?
[/quote]

Dobije se nekih 200 kuna dodatka na placu mjesecno. To nije da nije nista ali sigurno nije u nikakvom srazmjeru s kolicinom posla koji se mora obaviti, te nikako nije motiv za raditi taj posao (prije covjeku dodje da plati nekom 200 kuna i vise, samo da ne mora raditi to :)). U principu vam satnicarenje preuzme zivot i ne stignete gotovo nista drugo raditi tu citavu godinu te ste usput stalno pod stresom i razbolite se jer vas svi stalno vuku za rukav :). Jedina satisfakcija vam je ako uspijete izboriti da studenti imaju koliko toliko pristojan raspored, da nastava vise manje funkcionira kada je napisano, i cinjenica da prvi put imamo posteni web s rasporedom koji se da citati i pratiti donekle.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="krcko"]Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cast Maji [/quote]

Hvala :)
etaoin shrdlu (napisa):

Dakle zanima me i opcenito, da li satnicari nesto dobiju za svoj (dodatni) rad ili je to tek jedan od "radnih zadataka"?


Dobije se nekih 200 kuna dodatka na placu mjesecno. To nije da nije nista ali sigurno nije u nikakvom srazmjeru s kolicinom posla koji se mora obaviti, te nikako nije motiv za raditi taj posao (prije covjeku dodje da plati nekom 200 kuna i vise, samo da ne mora raditi to Smile). U principu vam satnicarenje preuzme zivot i ne stignete gotovo nista drugo raditi tu citavu godinu te ste usput stalno pod stresom i razbolite se jer vas svi stalno vuku za rukav Smile. Jedina satisfakcija vam je ako uspijete izboriti da studenti imaju koliko toliko pristojan raspored, da nastava vise manje funkcionira kada je napisano, i cinjenica da prvi put imamo posteni web s rasporedom koji se da citati i pratiti donekle.

Added after 1 minutes:

krcko (napisa):
Dobiju nesto malo, ali ne dovoljno. Svaka cast Maji


Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 2:33 pet, 22. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo uvesti da svaki student donira 1kn mjesecno za satnicara - prikupili bi se solidni novci (koliko ima studenata na odsjeku - cca. 1000?), a vjerujem da nema studenta koji to ne bi mogao. Npr. kod upisa u semestar, das odmah 5kn za cijeli semestar i eto, zacas prikupljena sredstva :) Kad vec ne da drzava... Heh ne znam koliko je to realisticna/ostvariva opcija, no bilo bi posteno, po meni.
Ajmo uvesti da svaki student donira 1kn mjesecno za satnicara - prikupili bi se solidni novci (koliko ima studenata na odsjeku - cca. 1000?), a vjerujem da nema studenta koji to ne bi mogao. Npr. kod upisa u semestar, das odmah 5kn za cijeli semestar i eto, zacas prikupljena sredstva Smile Kad vec ne da drzava... Heh ne znam koliko je to realisticna/ostvariva opcija, no bilo bi posteno, po meni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 0:21 pon, 25. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]Ajmo uvesti da svaki student donira 1kn mjesecno za satnicara [/quote]
Hvala na plemenitoj ideji, ali nije potrebno :).

Sto se promjena novih tice:
Seminar - Odabrane teme iz geometrije seli se na zahtjev nastavnika grupa petkom takodjer na cetvrtak tako da ce seminar zapravo ici u terminima
CET 12:10-13:35 jedna grupa
CET 13:45-15:15 druga grupa, sve u 110
kolizije s Fizikom ce se rjesavati tako da studenti koji su upisali Fiziku budu ili u prvoj grupi seminara ili u drugoj grupi Fizike.

Num.an. 2, na zahtjev nastavnika seli u novi termin CET 8-10 108 (p) i CET 10-11 PR2 (v)

Javili su s Fizike i konacno termin izborne Fizike na 2.g. smjera Matematika, dodiplomski: SR 16-20 u zgradi Fizike

Edit: jos jedna promjena - Engleski PET 10-12 se na trazenje prof. seli iz 004 u 110. Postoji mogucnost da ce se seliti i druge grupe Engleskog iz amfiteatara ako se netko od kolega iz ravnih prostorija bude htio mjenjati s prof. iz Eng. ali to cu napisati ovdje kad i ako do toga dodje.
Crazylamb1 (napisa):
Ajmo uvesti da svaki student donira 1kn mjesecno za satnicara

Hvala na plemenitoj ideji, ali nije potrebno Smile.

Sto se promjena novih tice:
Seminar - Odabrane teme iz geometrije seli se na zahtjev nastavnika grupa petkom takodjer na cetvrtak tako da ce seminar zapravo ici u terminima
CET 12:10-13:35 jedna grupa
CET 13:45-15:15 druga grupa, sve u 110
kolizije s Fizikom ce se rjesavati tako da studenti koji su upisali Fiziku budu ili u prvoj grupi seminara ili u drugoj grupi Fizike.

Num.an. 2, na zahtjev nastavnika seli u novi termin CET 8-10 108 (p) i CET 10-11 PR2 (v)

Javili su s Fizike i konacno termin izborne Fizike na 2.g. smjera Matematika, dodiplomski: SR 16-20 u zgradi Fizike

Edit: jos jedna promjena - Engleski PET 10-12 se na trazenje prof. seli iz 004 u 110. Postoji mogucnost da ce se seliti i druge grupe Engleskog iz amfiteatara ako se netko od kolega iz ravnih prostorija bude htio mjenjati s prof. iz Eng. ali to cu napisati ovdje kad i ako do toga dodje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Annoying
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (09:20:11)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 15:22 pon, 25. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je na predavanju rekao da su obje grupe iz fizike u ranijem terminu od 3-5, a većina ljudi koji su upisali jedan od tih kolegija su upisali i drugi, pa će biti malo teže ako svi požele u prvu grupu seminara.
Profesor je na predavanju rekao da su obje grupe iz fizike u ranijem terminu od 3-5, a većina ljudi koji su upisali jedan od tih kolegija su upisali i drugi, pa će biti malo teže ako svi požele u prvu grupu seminara.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:03 uto, 26. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel to 100% da je Fizika u srijedu?
Jer prof je rekao da su utorkom od 15-18 predavanja, a cetvrtkom 15-17 vjezbe... :?
Jel to 100% da je Fizika u srijedu?
Jer prof je rekao da su utorkom od 15-18 predavanja, a cetvrtkom 15-17 vjezbe... Confused



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 11 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan