Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pisanje kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bole13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (00:33:50)
Postovi: (5A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 17:22 čet, 9. 5. 2013    Naslov: Pisanje kolokvija Citirajte i odgovorite

Nisam pisao prvi kolokvij pa me zanima je li bilo strogo određeno u čemu se mora pisati, tipa gedit pa kompajliranje preko terminala kao na vježbama? Ili možemo u nekom razvojnom okruženju raditi. Što uopće ima instalirano na linuxu u praktikumu (Netbeans možda)?
Pitam jer neki prijatelji s više godine su mi rekli da su morali raditi u običnom text editoru poput gedita, a ne vidim koji je smisao toga.
Nisam pisao prvi kolokvij pa me zanima je li bilo strogo određeno u čemu se mora pisati, tipa gedit pa kompajliranje preko terminala kao na vježbama? Ili možemo u nekom razvojnom okruženju raditi. Što uopće ima instalirano na linuxu u praktikumu (Netbeans možda)?
Pitam jer neki prijatelji s više godine su mi rekli da su morali raditi u običnom text editoru poput gedita, a ne vidim koji je smisao toga.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mala_narancasta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2012. (16:38:26)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 18:40 čet, 9. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemoraš pisat u geditu...
nemoraš pisat u geditu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bole13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (00:33:50)
Postovi: (5A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:48 čet, 9. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super hvala :D, možeš li mi samo reći što nam je na raspolaganju na linuxu onda? Recimo u čemu si ti pisala kolokvij?
Super hvala Very Happy, možeš li mi samo reći što nam je na raspolaganju na linuxu onda? Recimo u čemu si ti pisala kolokvij?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2011. (14:09:58)
Postovi: (14)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 20:33 čet, 9. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moja preporuka je otvorit code blocks ili na windowsu ili na linuxu. Svi praktikumi u kojima se piše imaju instalirane i windowse i linuxe i na svakom od tih je instaliran code blocks.
Po mojem mišljenju najlakše i najbrže je radit u code blocksu
Moja preporuka je otvorit code blocks ili na windowsu ili na linuxu. Svi praktikumi u kojima se piše imaju instalirane i windowse i linuxe i na svakom od tih je instaliran code blocks.
Po mojem mišljenju najlakše i najbrže je radit u code blocksu



_________________
SI.NO.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bole13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (00:33:50)
Postovi: (5A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:34 čet, 9. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

I radim doma u CodeBlocksu, ali nisam znao ima li instalirano u praktikumu na linuxu. Uglavnom hvala :).
I radim doma u CodeBlocksu, ali nisam znao ima li instalirano u praktikumu na linuxu. Uglavnom hvala Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
aj_ca_volin_te
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2011. (20:18:49)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 22 - 2

PostPostano: 22:33 sri, 29. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

dali smijemo mi na kolokvij donijeti USB s .cpp datotekama koje bi nam mogle dobro doci na samome kolokviju :?:
dali smijemo mi na kolokvij donijeti USB s .cpp datotekama koje bi nam mogle dobro doci na samome kolokviju Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buco
Gost





PostPostano: 21:32 sub, 1. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se zna mozda kad ce otprilike rezultati? ne sjesam se jel pisalo mozda na kolokviju ili jesu li asistenti mozda nekaj rekli?
jel se zna mozda kad ce otprilike rezultati? ne sjesam se jel pisalo mozda na kolokviju ili jesu li asistenti mozda nekaj rekli?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan