Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Asistentsko mjesto na PMF-MO (polje ekonomija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:11 čet, 5. 9. 2013    Naslov: Asistentsko mjesto na PMF-MO (polje ekonomija) Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.
Prije par mjeseci (negdje prije ljeta cini mi se) je bio otvoren natjecaj za asistenta na pmf-mo na katedri za ekonomiju.
Buduci da nisam dobila do sad nikakvu informaciju o tome, zanima me jesu li primili nekoga?
Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.
Prije par mjeseci (negdje prije ljeta cini mi se) je bio otvoren natjecaj za asistenta na pmf-mo na katedri za ekonomiju.
Buduci da nisam dobila do sad nikakvu informaciju o tome, zanima me jesu li primili nekoga?



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."


Zadnja promjena: Anna Lee; 13:05 pon, 9. 9. 2013; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 14:41 čet, 5. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.
Prije par mjeseci (negdje prije ljeta cini mi se) je bio otvoren natjecaj za asistenta na pmf-mo na katedri za ekonomiju.
Buduci da nisam dobila do sad nikakvu informaciju o tome, zanima me jesu li primili nekoga?[/quote]
Na dnevnom redu sjednice vijeća PMF-MO koja će se održati iduću srijedu je imenovanje povjerenstva za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent. Čini mi se da odnosi na natječaj za asistenta iz polja ekonomija koji je bio raspisan u lipnju.
Anna Lee (napisa):
Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.
Prije par mjeseci (negdje prije ljeta cini mi se) je bio otvoren natjecaj za asistenta na pmf-mo na katedri za ekonomiju.
Buduci da nisam dobila do sad nikakvu informaciju o tome, zanima me jesu li primili nekoga?

Na dnevnom redu sjednice vijeća PMF-MO koja će se održati iduću srijedu je imenovanje povjerenstva za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent. Čini mi se da odnosi na natječaj za asistenta iz polja ekonomija koji je bio raspisan u lipnju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:51 čet, 5. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"]
Na dnevnom redu sjednice vijeća PMF-MO koja će se održati iduću srijedu je imenovanje povjerenstva za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent. Čini mi se da odnosi na natječaj za asistenta iz polja ekonomija koji je bio raspisan u lipnju.[/quote]

Hvala na informaciji! :)
duje (napisa):

Na dnevnom redu sjednice vijeća PMF-MO koja će se održati iduću srijedu je imenovanje povjerenstva za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent. Čini mi se da odnosi na natječaj za asistenta iz polja ekonomija koji je bio raspisan u lipnju.


Hvala na informaciji! Smile



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:57 sub, 7. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.[/quote]

Zato jer je logicnije da netko drugi to mora izdvajati iz topica u koji si to napisala iako tamo ne spada? Ili te strah da ce ti netko naplatiti novi topic? :P

Molim, trpati stvari gdje treba, a ne oslanjati se na moderatore da obavljaju taj dio posla umjesto vas.
Anna Lee (napisa):
Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.


Zato jer je logicnije da netko drugi to mora izdvajati iz topica u koji si to napisala iako tamo ne spada? Ili te strah da ce ti netko naplatiti novi topic? Razz

Molim, trpati stvari gdje treba, a ne oslanjati se na moderatore da obavljaju taj dio posla umjesto vas.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:46 ned, 8. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Zato jer je logicnije da netko drugi to mora izdvajati iz topica u koji si to napisala iako tamo ne spada? Ili te strah da ce ti netko naplatiti novi topic? :P

Molim, trpati stvari gdje treba, a ne oslanjati se na moderatore da obavljaju taj dio posla umjesto vas.[/quote]

Hm, to nije mjesto na EFZG nego na [b]PMF-MO[/b], samo se radi o asistentu ekonomskih predmeta, tako da pretpostavljam da to moze obavljati student koji je zavrsio financijsku il nesto.

A topic se zove "Primijetio sam poslovnu ponudu za studente PMF-MO (informacija)". Dakle ja sam ju primjetila i sad se informiram o tome :P

Nije tako daleko od ideje topica (iako sam natjecaj trenutno nije otvoren), al je daleko od Bućkuriša :lol:
vsego (napisa):


Zato jer je logicnije da netko drugi to mora izdvajati iz topica u koji si to napisala iako tamo ne spada? Ili te strah da ce ti netko naplatiti novi topic? Razz

Molim, trpati stvari gdje treba, a ne oslanjati se na moderatore da obavljaju taj dio posla umjesto vas.


Hm, to nije mjesto na EFZG nego na PMF-MO, samo se radi o asistentu ekonomskih predmeta, tako da pretpostavljam da to moze obavljati student koji je zavrsio financijsku il nesto.

A topic se zove "Primijetio sam poslovnu ponudu za studente PMF-MO (informacija)". Dakle ja sam ju primjetila i sad se informiram o tome Razz

Nije tako daleko od ideje topica (iako sam natjecaj trenutno nije otvoren), al je daleko od Bućkuriša Laughing



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:34 ned, 8. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne postoji "katedra za ekonomiju" na PMF-MO. Mi imamo zavode (uz samo jednu katedru -- ne znam u cemu je razlika) i [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=294]niti jedan nije "za ekonomiju"[/url]. Molim sredi naslov u skladu s time sto si pitala, da ja sada ne pogadjam sto je tocno.
Ne postoji "katedra za ekonomiju" na PMF-MO. Mi imamo zavode (uz samo jednu katedru – ne znam u cemu je razlika) i niti jedan nije "za ekonomiju". Molim sredi naslov u skladu s time sto si pitala, da ja sada ne pogadjam sto je tocno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan