Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. kolokvij 2013/14
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Silenoz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2011. (18:45:11)
Postovi: (4F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 9:49 uto, 12. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Silenoz"]Ne, petlje su zadnje :D[/quote]

divno :)
hvala[/quote]
NP :)

[quote="Shirohige"]EASy68k Editor --> Help --> Help :) [/quote]
E vidiš, sviđa mi se ta ideja za ubuduće. :D

[quote="Shirohige"]The instruction MOVEM (MOVE Multiple) makes it possible to fast transfer a group of registers to or from memory. The operation only works with words and longwords. [b]When you move words to registers, the words are sign extended so all 32 bits are affected.[/b] The instruction is most often used to push registers onto the stack, so you can temporarily use those register for other purposes, and later restore the original values. Very useful in the beginning and the end of subroutines that change a lot of registers.

Dakle ako imaš riječ s vrijednošću >7FFF (npr. 8000), MOVEM ce ti u registar zapisati FFFF8000, dok će za vrijednosti manje ili jednake 7FFF ostati nule.[/quote]
Hvala na objašnjenju, sad je skroz jasno :D
Anonymous (napisa):
Silenoz (napisa):
Ne, petlje su zadnje Very Happy


divno Smile
hvala

NP Smile

Shirohige (napisa):
EASy68k Editor → Help → Help Smile

E vidiš, sviđa mi se ta ideja za ubuduće. Very Happy

Shirohige (napisa):
The instruction MOVEM (MOVE Multiple) makes it possible to fast transfer a group of registers to or from memory. The operation only works with words and longwords. When you move words to registers, the words are sign extended so all 32 bits are affected. The instruction is most often used to push registers onto the stack, so you can temporarily use those register for other purposes, and later restore the original values. Very useful in the beginning and the end of subroutines that change a lot of registers.

Dakle ako imaš riječ s vrijednošću >7FFF (npr. 8000), MOVEM ce ti u registar zapisati FFFF8000, dok će za vrijednosti manje ili jednake 7FFF ostati nule.

Hvala na objašnjenju, sad je skroz jasno Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 15:33 uto, 12. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Shirohige: Hvala !

@Ostali: help (Easy68k) je poprilicno koristan :D
@Shirohige: Hvala !

@Ostali: help (Easy68k) je poprilicno koristan Very Happy



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 7:52 pet, 15. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?
Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?


[Vrh]
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:20 pet, 15. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?[/quote]

u 18h
Anonymous (napisa):
Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?


u 18h


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:20 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="consuelo"][quote="Anonymous"]Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?[/quote]

u 18h[/quote]

To vrijedi za sve ili samo za fizičare? Također, zna se možda raspored predavaona za kolokvij?
consuelo (napisa):
Anonymous (napisa):
Da li je kolokvij na kraju u 9h ili 18h?


u 18h


To vrijedi za sve ili samo za fizičare? Također, zna se možda raspored predavaona za kolokvij?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:29 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

to vrijedi za sve, a rasporeda po predavaonama trenutno jos nema ali bit ce na webu
to vrijedi za sve, a rasporeda po predavaonama trenutno jos nema ali bit ce na webu


[Vrh]
malenaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2010. (13:11:02)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:35 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze :(
Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:54 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="malenaa"]Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze :([/quote]


[url] http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2012/k1-p.pdf[/url] 3. zadatak
raspon adresa je 0 - 1FFFFF
imamo linije A23, A22, ...A0

za pocetnu adresu, sve linije moraju biti 0,
za zadnju adresu, linije A23, A22, A21 moraju biti jednake 0, ostale su jednake 1
zakljucujemo da od A20 do A0 mogu biti bilo sta (0 ili 1), a A23, A22, A21 moraju biti 0 da bi bili u nasem rasponu (ako je npr A21=0 dobijemo adresu 3FFFFF, a ona nije u rasponu)

Imamo samo jedan prikljucak CS koji je aktivan kad je 1.
A0 do A20 dovedemo izravno, a preostale 3 spajamo na CS tako da bude aktivan samo kad su sve 3 jednake 0. npr. (A21 V A22 V A23) i negacija (primjeti, ako je jedan od njih jednak 1, ovo u zagradi s ILI ce biti jednako 1, i kad ga negiramo dobijemo 0, pa se CS nece aktivirat) .

[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2011/k1-p.pdf[/url] 3.zadatak

raspon adresa je F00000 - FFFFFF
dakle, adrese ne smiju biti izvan tog raspona

sabirnica je 24 bitna, znaci imamo A23, A22, A21...A1, A0
A23, A22, A21, A20 moraju biti jednake jedan (to je ovaj prvi F u adresi)
ostale mogu biti bilo sto, i 1 i 0 (00000 - FFFFF)

Modul ima 4 ulaza, 2 E (aktivno kada je E=0) i 2 Ē (aktivno kada je Ē=0).

A0 do A19 dovodimo izravno na modul.
A20 dovedemo na E ( A20 nam treba biti jedna 1 da bi se E aktivirao)
A21 dovedemo na drugi E
A22 dovedemo na Ē, s tim da ga prvo negiramo, jer nam treba nula
A23 dovedemo na drugi Ē s tim da i njega negiramo prvo


Evo, pokusala sam objasnit na dva primjera, nadam se da ce pomoc, nezgodno mi je ovako... :)
malenaa (napisa):
Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze Sad



[url] http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2012/k1-p.pdf[/url] 3. zadatak
raspon adresa je 0 - 1FFFFF
imamo linije A23, A22, ...A0

za pocetnu adresu, sve linije moraju biti 0,
za zadnju adresu, linije A23, A22, A21 moraju biti jednake 0, ostale su jednake 1
zakljucujemo da od A20 do A0 mogu biti bilo sta (0 ili 1), a A23, A22, A21 moraju biti 0 da bi bili u nasem rasponu (ako je npr A21=0 dobijemo adresu 3FFFFF, a ona nije u rasponu)

Imamo samo jedan prikljucak CS koji je aktivan kad je 1.
A0 do A20 dovedemo izravno, a preostale 3 spajamo na CS tako da bude aktivan samo kad su sve 3 jednake 0. npr. (A21 V A22 V A23) i negacija (primjeti, ako je jedan od njih jednak 1, ovo u zagradi s ILI ce biti jednako 1, i kad ga negiramo dobijemo 0, pa se CS nece aktivirat) .

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2011/k1-p.pdf 3.zadatak

raspon adresa je F00000 - FFFFFF
dakle, adrese ne smiju biti izvan tog raspona

sabirnica je 24 bitna, znaci imamo A23, A22, A21...A1, A0
A23, A22, A21, A20 moraju biti jednake jedan (to je ovaj prvi F u adresi)
ostale mogu biti bilo sto, i 1 i 0 (00000 - FFFFF)

Modul ima 4 ulaza, 2 E (aktivno kada je E=0) i 2 Ē (aktivno kada je Ē=0).

A0 do A19 dovodimo izravno na modul.
A20 dovedemo na E ( A20 nam treba biti jedna 1 da bi se E aktivirao)
A21 dovedemo na drugi E
A22 dovedemo na Ē, s tim da ga prvo negiramo, jer nam treba nula
A23 dovedemo na drugi Ē s tim da i njega negiramo prvo


Evo, pokusala sam objasnit na dva primjera, nadam se da ce pomoc, nezgodno mi je ovako... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 18:55 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?
Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:56 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="CROmpir"]Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?[/quote]

Mislim da ne.
CROmpir (napisa):
Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?


Mislim da ne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 19:30 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="consuelo"][quote="CROmpir"]Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?[/quote]

Mislim da ne.[/quote]

Ne smijete
consuelo (napisa):
CROmpir (napisa):
Smijemo li na prvom kolokviju koristiti službeni popis mnemonika?


Mislim da ne.


Ne smijete



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
malenaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2010. (13:11:02)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:38 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="consuelo"][quote="malenaa"]Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze :([/quote]


[url] http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2012/k1-p.pdf[/url] 3. zadatak
raspon adresa je 0 - 1FFFFF
imamo linije A23, A22, ...A0

za pocetnu adresu, sve linije moraju biti 0,
za zadnju adresu, linije A23, A22, A21 moraju biti jednake 0, ostale su jednake 1
zakljucujemo da od A20 do A0 mogu biti bilo sta (0 ili 1), a A23, A22, A21 moraju biti 0 da bi bili u nasem rasponu (ako je npr A21=0 dobijemo adresu 3FFFFF, a ona nije u rasponu)

Imamo samo jedan prikljucak CS koji je aktivan kad je 1.
A0 do A20 dovedemo izravno, a preostale 3 spajamo na CS tako da bude aktivan samo kad su sve 3 jednake 0. npr. (A21 V A22 V A23) i negacija (primjeti, ako je jedan od njih jednak 1, ovo u zagradi s ILI ce biti jednako 1, i kad ga negiramo dobijemo 0, pa se CS nece aktivirat) .

[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2011/k1-p.pdf[/url] 3.zadatak

raspon adresa je F00000 - FFFFFF
dakle, adrese ne smiju biti izvan tog raspona

sabirnica je 24 bitna, znaci imamo A23, A22, A21...A1, A0
A23, A22, A21, A20 moraju biti jednake jedan (to je ovaj prvi F u adresi)
ostale mogu biti bilo sto, i 1 i 0 (00000 - FFFFF)

Modul ima 4 ulaza, 2 E (aktivno kada je E=0) i 2 Ē (aktivno kada je Ē=0).

A0 do A19 dovodimo izravno na modul.
A20 dovedemo na E ( A20 nam treba biti jedna 1 da bi se E aktivirao)
A21 dovedemo na drugi E
A22 dovedemo na Ē, s tim da ga prvo negiramo, jer nam treba nula
A23 dovedemo na drugi Ē s tim da i njega negiramo prvo


Evo, pokusala sam objasnit na dva primjera, nadam se da ce pomoc, nezgodno mi je ovako... :)[/quote]

Sada mi je puno jasnije, puno hvala :D
consuelo (napisa):
malenaa (napisa):
Ima li koja dobra duša da mi objasni na nekom primjeru tipa iz kolokvija kako razmišljati pri rješavanju zadataka sa memorijskim modulima?
Shvaćam kako doći do završne adrese, ali ne razumijem kako određivati logičke sklopove i između kojih linija dolaze Sad



[url] http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2012/k1-p.pdf[/url] 3. zadatak
raspon adresa je 0 - 1FFFFF
imamo linije A23, A22, ...A0

za pocetnu adresu, sve linije moraju biti 0,
za zadnju adresu, linije A23, A22, A21 moraju biti jednake 0, ostale su jednake 1
zakljucujemo da od A20 do A0 mogu biti bilo sta (0 ili 1), a A23, A22, A21 moraju biti 0 da bi bili u nasem rasponu (ako je npr A21=0 dobijemo adresu 3FFFFF, a ona nije u rasponu)

Imamo samo jedan prikljucak CS koji je aktivan kad je 1.
A0 do A20 dovedemo izravno, a preostale 3 spajamo na CS tako da bude aktivan samo kad su sve 3 jednake 0. npr. (A21 V A22 V A23) i negacija (primjeti, ako je jedan od njih jednak 1, ovo u zagradi s ILI ce biti jednako 1, i kad ga negiramo dobijemo 0, pa se CS nece aktivirat) .

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/gr/materijali/kolokviji/2011/k1-p.pdf 3.zadatak

raspon adresa je F00000 - FFFFFF
dakle, adrese ne smiju biti izvan tog raspona

sabirnica je 24 bitna, znaci imamo A23, A22, A21...A1, A0
A23, A22, A21, A20 moraju biti jednake jedan (to je ovaj prvi F u adresi)
ostale mogu biti bilo sto, i 1 i 0 (00000 - FFFFF)

Modul ima 4 ulaza, 2 E (aktivno kada je E=0) i 2 Ē (aktivno kada je Ē=0).

A0 do A19 dovodimo izravno na modul.
A20 dovedemo na E ( A20 nam treba biti jedna 1 da bi se E aktivirao)
A21 dovedemo na drugi E
A22 dovedemo na Ē, s tim da ga prvo negiramo, jer nam treba nula
A23 dovedemo na drugi Ē s tim da i njega negiramo prvo


Evo, pokusala sam objasnit na dva primjera, nadam se da ce pomoc, nezgodno mi je ovako... Smile


Sada mi je puno jasnije, puno hvala Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:33 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koje je stanje PC neposredno prije izvodjenja programa? Da li je to nepoznato (npr. *) ili je to adresa mem. lokacije sa koje cemo prvo citati?
Takodjer, da li se operand ucitan iz memorije za kojeg je pripadna instrukcija LDA $...., smjesta i u privremeni registar TR?
Koje je stanje PC neposredno prije izvodjenja programa? Da li je to nepoznato (npr. *) ili je to adresa mem. lokacije sa koje cemo prvo citati?
Takodjer, da li se operand ucitan iz memorije za kojeg je pripadna instrukcija LDA $...., smjesta i u privremeni registar TR?


[Vrh]
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 15:45 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Koje je stanje PC neposredno prije izvodjenja programa? Da li je to nepoznato (npr. *) ili je to adresa mem. lokacije sa koje cemo prvo citati?
Takodjer, da li se operand ucitan iz memorije za kojeg je pripadna instrukcija LDA $...., smjesta i u privremeni registar TR?[/quote]

Slika 3.5 (65.str) -> neposredno prije zapocinjanja programa sadrzaj programskog brojila PC mora sadrzavati adresu prve strojne instrukcije naseg programa.

TR sluzi za privremeno pohranjivanje jednog od podataka koji sudjeluje u aritmetickoj ili logickoj operaciji, a buduci da LDA ne zahtjeva ni aritmeticku ni logicku operaciju, pretpostavljam da se nista ne sprema u TR.
Anonymous (napisa):
Koje je stanje PC neposredno prije izvodjenja programa? Da li je to nepoznato (npr. *) ili je to adresa mem. lokacije sa koje cemo prvo citati?
Takodjer, da li se operand ucitan iz memorije za kojeg je pripadna instrukcija LDA $...., smjesta i u privremeni registar TR?


Slika 3.5 (65.str) → neposredno prije zapocinjanja programa sadrzaj programskog brojila PC mora sadrzavati adresu prve strojne instrukcije naseg programa.

TR sluzi za privremeno pohranjivanje jednog od podataka koji sudjeluje u aritmetickoj ili logickoj operaciji, a buduci da LDA ne zahtjeva ni aritmeticku ni logicku operaciju, pretpostavljam da se nista ne sprema u TR.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Silenoz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2011. (18:45:11)
Postovi: (4F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 19:33 sub, 23. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može neki info o rezultatima i uvidima?
Činilo mi se da sam načuo (bio sam toliko pospan da sam se jedva koncentrirao za čitati, kamoli još slušao nešto nevezano za trenutno rješavanje) da bi rezultati trebali biti u petak. Kako ništa nije vani, pretpostavljam da je idući (right?), a za uvide nemam pojma. Netko?
Može neki info o rezultatima i uvidima?
Činilo mi se da sam načuo (bio sam toliko pospan da sam se jedva koncentrirao za čitati, kamoli još slušao nešto nevezano za trenutno rješavanje) da bi rezultati trebali biti u petak. Kako ništa nije vani, pretpostavljam da je idući (right?), a za uvide nemam pojma. Netko?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 20:19 sub, 23. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na teoriji je pisalo da ce rezultati biti 6.12., a asistent je tokom kolokvija rekao da ce tad biti uvidi, a rezultati vjerojatno i prije, ako se ne varam.
Na teoriji je pisalo da ce rezultati biti 6.12., a asistent je tokom kolokvija rekao da ce tad biti uvidi, a rezultati vjerojatno i prije, ako se ne varam.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Silenoz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2011. (18:45:11)
Postovi: (4F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 22:59 sub, 23. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]Na teoriji je pisalo da ce rezultati biti 6.12., a asistent je tokom kolokvija rekao da ce tad biti uvidi, a rezultati vjerojatno i prije, ako se ne varam.[/quote]
Znam da je spominjao neke petke ali sam se pokušavao koncentrirati na što radim i prečuo. Puno ti hvala. :D
hendrix (napisa):
Na teoriji je pisalo da ce rezultati biti 6.12., a asistent je tokom kolokvija rekao da ce tad biti uvidi, a rezultati vjerojatno i prije, ako se ne varam.

Znam da je spominjao neke petke ali sam se pokušavao koncentrirati na što radim i prečuo. Puno ti hvala. Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:18 uto, 26. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je za rezultate reko da bi mogli biti krajem ovog tjedna
mislim da je za rezultate reko da bi mogli biti krajem ovog tjedna


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan