Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature iz DIFRAF-a 2013./2014.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 11:32 sub, 28. 9. 2013    Naslov: Demonstrature iz DIFRAF-a 2013./2014. Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima.
Ovaj semestar držim demonstrature iz Diferencijalnog računa funkcija više varijabli. Termin je srijeda, od 8 do 10 sati. (Pretpostavljam da je termin prilično nepopularan, no ovo je jedini termin koji paše svima s druge godini i meni s treće. Također, potrudit ću se tokom godine naći nešto bolje, sve obavijesti oko toga objavljivat ću ovdje).

Čekamo se kod oglasne ploče (do i 15), ako me nema, najvjerojatnije sam zapisao broj učionicu na papir na oglasnoj ploči.

Molio bih da se najavite mejlom (matko točka ljulj et đimejl točka com) s okvirnim pitanjima, recimo do ponedjeljka oko 18 sati, da se mogu bolje pripremiti. Dozvoljeno mi je i slati pitanja mejlom ukoliko mislite da su prekratka za demonstrature.

Tijekom kolokvijskih tjedana nema demonstratura, a na pitanja na mejlu ću vjerojatno sporije odgovarati zbog svojih kolokvija.

Ostale obavijesti očekujte ovdje.

Matko Ljulj
Pozdrav svima.
Ovaj semestar držim demonstrature iz Diferencijalnog računa funkcija više varijabli. Termin je srijeda, od 8 do 10 sati. (Pretpostavljam da je termin prilično nepopularan, no ovo je jedini termin koji paše svima s druge godini i meni s treće. Također, potrudit ću se tokom godine naći nešto bolje, sve obavijesti oko toga objavljivat ću ovdje).

Čekamo se kod oglasne ploče (do i 15), ako me nema, najvjerojatnije sam zapisao broj učionicu na papir na oglasnoj ploči.

Molio bih da se najavite mejlom (matko točka ljulj et đimejl točka com) s okvirnim pitanjima, recimo do ponedjeljka oko 18 sati, da se mogu bolje pripremiti. Dozvoljeno mi je i slati pitanja mejlom ukoliko mislite da su prekratka za demonstrature.

Tijekom kolokvijskih tjedana nema demonstratura, a na pitanja na mejlu ću vjerojatno sporije odgovarati zbog svojih kolokvija.

Ostale obavijesti očekujte ovdje.

Matko Ljulj


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 12:34 sub, 28. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok svima!
Ovaj semestar držim demonstrature iz Difrafa [b]na forumu[/b], a službeni termin je [b]četvrtak, 14-16 h[/b].
Znači četvrtkom sam sigurno ovdje, ali i tokom tjedna ću nastojati što češće provjeravati forum i odgovarati na postavljena pitanja.
Ukoliko ne želite "javno" pitati ili vam nije jasno nešto već objašnjeno/riješeno, slobodno mi pošaljite mejl na [b]lvalidz[at]student.math.hr[/b].
Uglavnom, samo bez srama. I sretno!
:yuhu:

Lucija Validžić
Bok svima!
Ovaj semestar držim demonstrature iz Difrafa na forumu, a službeni termin je četvrtak, 14-16 h.
Znači četvrtkom sam sigurno ovdje, ali i tokom tjedna ću nastojati što češće provjeravati forum i odgovarati na postavljena pitanja.
Ukoliko ne želite "javno" pitati ili vam nije jasno nešto već objašnjeno/riješeno, slobodno mi pošaljite mejl na lvalidz[at]student.math.hr.
Uglavnom, samo bez srama. I sretno!
Yu-huuuu!

Lucija Validžić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 11:40 ned, 27. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog ozljede moram otkazati demonstrature ovaj tjedan (tj. u srijedu ujutro). Sva pitanja postavljajte mi mejlom ili na forumu, pokušat ću pomoći Luciji sa svim pitanjima.
Možda ću trebati otkazati i demonstrature nakon toga, no to ću ovdje naknadno javiti.
Zbog ozljede moram otkazati demonstrature ovaj tjedan (tj. u srijedu ujutro). Sva pitanja postavljajte mi mejlom ili na forumu, pokušat ću pomoći Luciji sa svim pitanjima.
Možda ću trebati otkazati i demonstrature nakon toga, no to ću ovdje naknadno javiti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 12:05 ned, 27. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da Matko ne može držati "žive" demonstrature ovaj tjedan, održat ću ih ja u [b]četvrtak, 14-16h[/b].
Prema rasporedu mi se čini da bi vam svima trebao odgovarati i taj termin.
Ako planirate doći, bilo bi zgodno da mi se bar večer prije najavite mailom i otprilike opišete što vas muči - tako će demonstrature biti produktivnije.
Čekam kod oglasne do 14:15.

Vidimo se :sheep2:
Budući da Matko ne može držati "žive" demonstrature ovaj tjedan, održat ću ih ja u četvrtak, 14-16h.
Prema rasporedu mi se čini da bi vam svima trebao odgovarati i taj termin.
Ako planirate doći, bilo bi zgodno da mi se bar večer prije najavite mailom i otprilike opišete što vas muči - tako će demonstrature biti produktivnije.
Čekam kod oglasne do 14:15.

Vidimo se Jos jedna ovca


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 12:10 pon, 28. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidim da je nastao neki problem sa studentskim mailom, pa ako ubuduće bude takvih problema, možete mi se javiti i na [b]luc.validzic[at]gmail.com[/b]
vidim da je nastao neki problem sa studentskim mailom, pa ako ubuduće bude takvih problema, možete mi se javiti i na luc.validzic[at]gmail.com


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 19:22 čet, 31. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da odmah najavim da ni sljedeći tjedan ne mogu održati žive demonstrature. Tako smo se Lucija i ja zamijenili za uloge demonstratora (ona je sada "živi", a ja na forumu), do daljnjega. Obavijest o bilo kakvim promjenama (koje ne očekujem da će se skoro dogoditi :/ ) očekujte na forumu.
Da odmah najavim da ni sljedeći tjedan ne mogu održati žive demonstrature. Tako smo se Lucija i ja zamijenili za uloge demonstratora (ona je sada "živi", a ja na forumu), do daljnjega. Obavijest o bilo kakvim promjenama (koje ne očekujem da će se skoro dogoditi Ehm? ) očekujte na forumu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 21:30 čet, 31. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan demonstrature će biti u Matkovom originalnom terminu, dakle u [b]srijedu, 8-10h[/b]. (datum je 6.11.)
Ovaj put vas molim da mi se [u]obavezno[/u] najavite na neki od gore navedenih mailova.
Također, ako kasnite ili mislite doći samo na drugi sat, bacite pogled na oglasnu ploču - tamo ću zapisati broj učionice u kojoj smo.

Lucija
Sljedeći tjedan demonstrature će biti u Matkovom originalnom terminu, dakle u srijedu, 8-10h. (datum je 6.11.)
Ovaj put vas molim da mi se obavezno najavite na neki od gore navedenih mailova.
Također, ako kasnite ili mislite doći samo na drugi sat, bacite pogled na oglasnu ploču - tamo ću zapisati broj učionice u kojoj smo.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 7:04 pon, 11. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan su demonstrature opet u [b]srijedu, 8-10[/b].
Vrijedi sve isto kao i post iznad, samo što je ovaj put datum 13.11.
U planu je rješavanje nekih starih kolokvija, pa svratite ako vas zanima.

Vidimo se! :yoshi:

Lucija
Ovaj tjedan su demonstrature opet u srijedu, 8-10.
Vrijedi sve isto kao i post iznad, samo što je ovaj put datum 13.11.
U planu je rješavanje nekih starih kolokvija, pa svratite ako vas zanima.

Vidimo se! Yoshi

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 14:37 uto, 3. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na zamolbu studenata, odlučila sam odsada nadalje držati klasične demonstrature [b]četvrtkom, 14-16h[/b]. (a ostat ću aktivna i na forumu)
Ako mislite doći, javite se barem večer prije na neki od mailova:
[b]lvalidz[at]student.math.hr
luc.validzic[at]gmail.com[/b]
(naravno, možete i uživo kad me sretnete na faksu)
Ako vam termin nikako ne odgovara, možemo izmisliti i neki drugi, samo se javite. :)
I slobodno i dalje šaljite pitanja na neki od gornjih mailova.
Sastanak je, uobičajeno, ispred oglasne ploče do 14:15.

Vidimo se!
Lucija
Na zamolbu studenata, odlučila sam odsada nadalje držati klasične demonstrature četvrtkom, 14-16h. (a ostat ću aktivna i na forumu)
Ako mislite doći, javite se barem večer prije na neki od mailova:
lvalidz[at]student.math.hr
luc.validzic[at]gmail.com

(naravno, možete i uživo kad me sretnete na faksu)
Ako vam termin nikako ne odgovara, možemo izmisliti i neki drugi, samo se javite. Smile
I slobodno i dalje šaljite pitanja na neki od gornjih mailova.
Sastanak je, uobičajeno, ispred oglasne ploče do 14:15.

Vidimo se!
Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 13:57 sri, 11. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moji problemi sa zdravljem su gotovi (nadam se), tako da se vraćam u ulogu živog demonstratora. Termin je isti, pravilo najave je isto.

Tako da sada Lucija i ja dijelimo posao i živih demonstratura i forumskih (na postove odgovara tko prvi stigne). :)
Moji problemi sa zdravljem su gotovi (nadam se), tako da se vraćam u ulogu živog demonstratora. Termin je isti, pravilo najave je isto.

Tako da sada Lucija i ja dijelimo posao i živih demonstratura i forumskih (na postove odgovara tko prvi stigne). Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 21:14 pon, 13. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan su demonstrature od [b]13-16h[/b].
S tim da mi je u planu prvi sat rješavati zadatke "teoretske" prirode, a ova druga dva standardno (kolokviji/blicevi/zadaće).
Molim da se najavite!
Broj učionice će vam biti na oglasnoj ploči.

Lucija
Ovaj tjedan su demonstrature od 13-16h.
S tim da mi je u planu prvi sat rješavati zadatke "teoretske" prirode, a ova druga dva standardno (kolokviji/blicevi/zadaće).
Molim da se najavite!
Broj učionice će vam biti na oglasnoj ploči.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 9:49 sub, 18. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan isto - [b]četvrtak, 13-16h[/b].
Najava nije potrebna, a u planu je rješavanje starih kolokvija.
Ako imate neki superteški zadatak (koji nije iz starih kolokvija), bilo bi zgodno da mi ga pošaljete mailom prije demonstratura - tako ćemo biti brži.

Lucija
Sljedeći tjedan isto - četvrtak, 13-16h.
Najava nije potrebna, a u planu je rješavanje starih kolokvija.
Ako imate neki superteški zadatak (koji nije iz starih kolokvija), bilo bi zgodno da mi ga pošaljete mailom prije demonstratura - tako ćemo biti brži.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan